Kurs trenerski „Train the trainer” 40h

Promocja Studencka!
Zapraszamy do skorzystania z promocji studenckiej. Dokonaj rejestracji na kurs i uzyskaj 5% zniżki po okazaniu legitymacji studenckiej lub uczniowskiej. Zapytaj konsultanta o szczegóły promocji.

Czy zwróciłeś uwagę jak wiele firm organizując nabór na trenera zwraca uwagę na Zaświadczenie potwierdzające kompetencje trenerskie?

My proponujemy kurs, po którym otrzymują Państwo Zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) wysoko cenione w wielu firmach.


Zapraszamy do rejestracji! Informacje pod nr tel 791-498-761 lub (22) 622-13-09 wew 809.
Kurs trenerski to podstawa do pracyj jako trener/szkoleniowiec


Myślisz o pracy w charakterze Trenera Biznesu?

Pracujesz na stanowisku Team Leadera?

Chciałbyś efektywniej szkolić pracowników?

Do czego przygotuje mnie ten kurs?
Szkolenie trenerskie ma za zadanie wprowadzić Państwa w świat i tajniki pracy trenerskiej, jak również poszerzyć wiedzę m.in. z zakresu mechanizmów grupowych występujących podczas szkolenia, a także roli jaką pełni w nich Trener.

Do kogo adresowany jest ten kurs?
Na trening Train the Trainer zapraszamy wszystkich tych, którzy w swojej pracy mają styczność z procesami grupowymi i odpowiadają za prowadzenie, zajęć, szkoleń, spotkań tematycznych itp. Na kursie odnajdą się zarówno  osoby, które dopiero co zamierzają podjąć pracę trenera, jak również Ci którzy pracują już jako osoby odpowiedzialne za prowadzenie szkoleń/warsztatów w firmie, Team Leaderzy, pracodawcy, nauczyciele, wychowawcy, kierownicy i managerowie.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?
Na kursie trenerskim zdobędą Państwo umiejętności z zakresu technik i metod wykorzystywanych w pracy trenera, jak również osób odpowiadających za rozwój pracowników w firmie. Warsztaty trenerskie przewidują naukę od podstaw, czyli od przygotowania programu szkolenia, nawiązania kontaktu z grupą i właściwego zrealizowania planu szkoleniowego. W trakcie szkolenia pokażemy Państwu jak prawidłowo rozpoznać i określić potrzeby rozwojowe uczestników treningu.

W jakim charakterze mogę pracować po ukończeniu kursu?
Ukończenie treningu umiejętności trenerskich jest podstawą do pracy trenerskiej, jak również uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy przydatnej w wielu zawodach, m.in. specjalista ds. szkoleń, specjalista ds. HR, team leader, kierownik, manager, jak również jest bardzo przydatny na stanowiskach związanych z edukacją np. nauczyciel, wychowawca, wykładowca.

Na szkoleniu trenerskim pokażemy jak zawierac nawiązywać z grupąDlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w warsztatach Train the trainer ze względu na największą liczba godzin praktycznych na rynku przy najniższej cenie oraz najlepszą kadrę dydaktyczną. Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Na kursach trenerskich organizujemy kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście trenera podczas 80% zajęć praktycznych.

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015.

W jakich miastach organizowane są szkolenia? 
Dajemy możliwość odbycia kursu w 16 głównych miastach PolskiBydgoszczy, Białymstoku  Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Wrocławiu, Łodzi,Warszawie, Zielonej Górze oraz w Rzeszowie.

Dodatkowe informacje:

Podczas szkolenia oferujemy przerwę kawową dla każdego uczestnika.


Opcjonalnie za zainteresowanych oferujemy lunch w kwocie 25zł. Szczegółowe informacje u koordynatora szkolenia 791-498-761


Galeria

Certyfikaty

Program kursu

Na szkoleniu trenerskim poruszamy następujące zagadnienia:
 1. Zawieranie „kontraktu psychologicznego” z uczestnikami szkolenia
 2. Autoprezentacja w pracy trenera
 3. Analiza potrzeb szkoleniowych
 4. Uczenie się w grupie
 5. Planowanie treści i formy szkolenia
 6. Określanie i realizowanie celów szkolenia, aby były one wymierne i osiągalne
 7. Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami szkoleniowymi
 8. Metody aktywizujące podczas szkolenia
 9. Manipulowanie dystansem psychologicznym

Zobacz cały program kursu

Organizacja zajęć

Kurs trenerski obejmuje 40h dydaktycznych. Zajęcia odbywają się w trybach:
 • dziennym (przeważnie 8-15.30, 9.00-16.30) - 4 spotkania
 • opcjonalnie wieczorowym do ustalenia z koordynatorem
Koszt szkolenia to 1199 zł brutto w wersji podstawowej lub 1449 zł brutto w wersji rozszerzonej.
W cenę warsztatów wliczone są wszelkie materiały szkoleniowe, dyplom i zaświadczenie uczestnictwa w kursie,a dla firm - certyfikat.

Materiały szkoleniowe:

Materiały tradycyjne- cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej w zależności od ustaleń.

Tablet- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.


Referencje

quote
Zdecydowałam się na warsztaty Train the trainer w GoWork.pl przede wszystkim ze względu na bardzo obszerny i ciekawy program. Jestem bardzo usatysfakcjonowana warsztatami, po ich ukończeniu otrzymałam dyplom i zaświadczenie, co jest dla mnie niezmiernie istotne. Myślę że systematycznie będę poszerzała swoje umiejętności na ich warsztatach.
quote
Małgorzata Janikowska
Uczestniczka kursu trenerskiego w Krakowie
quote
W związku z odbyciem w firmie GoWork.pl w Warszawie treningu umiejętności trenerskich, chciałbym potwierdzić że zajęcia spełniły moje oczekiwania i były przeprowadzone na wysokim poziomie. Głównym atutem jest bardzo duża liczba zajęć praktycznych co stanowi o dobrym przygotowaniu do pracy trenera
quote
Piotr Kowalczyk
Uczestnik kursu trenerskiego w Warszawie
quote
Warsztaty terning umiejętnośći trenerskich w których brałam udział w pełni spełniły moje oczekiwania. Jestem zadowolona z trenerki p.Agnieszki Kozakiewicz, która ma ogromną wiedzę. Zdobyte umiejętnosci z pewnością wykorzystam w swojej pracy.
quote
Dorota Borek
Uczestniczka kursu trenerskiego w Warszawie
quote
Firma GoWork spełniła moje oczekiwania. Atmosfera w firmie jest przyjazna i pozytywna. Obsługa profesjonalna, cenię sobie nawiązane kontakty z osobami, które razem ze mną uczestniczyły w szkoleniu.
quote
Wojciech Woytynowski
Uczestnik Kursu trenerskiego "Train the trainer"
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.

O trenerach

 • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
 • Są wieloletnimi praktykami.
 • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
 • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.

Dobór trenerów do projektu

Przystępując do każdego projektu dobieramy trenerów prowadzących pod kątem:

 • Umiejętności trenerskich w danym zakresie.
 • Predyspozycji osobistych.
 • Doświadczenia szkoleniowego.
 • Doświadczenia praktycznego w danej branży.
Agnieszka Kozakiewicz-trener kursu train the trainerAgnieszka Kozakiewicz - Psycholog i pedagog. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów dla młodzieży i dorosłych z zakresu treningu twórczości, zarządzania czasem, skutecznego rozwiązywania konfliktów oraz komunikacji. Trenerka i autorka warsztatów Skutecznej nauki i Efektywnego zarządzania czasem. Współautorka kilku ...

Dowiedz się więcej

Zygmunt Dolata-trener kursu trenerskiego Train the trainerZygmunt Dolata - Od ponad 14 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń, coaching’ów i doradztwem HR. Przeprowadził na sali szkoleniowej i zajęciach typu outdoor kilkanaście tysięcy godzin szkoleniowych. Absolwent ekonomiki transportu na Politechnice Warszawskiej (mgr inż.), podyplomowych studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej w ...

Dowiedz się więcej

Sabrina Kowalczyk-Trener warsztatów train the trainerSabrina Kowalczyk - Doświadczenie zawodowe i umiejętności osobiste są mocną podstawą do prowadzenie szkoleń z zakresu: Kierownika Sklepu, Technik sprzedażowych, Typów osobowości, NLP w Telemarketingu i kontakcie z bezpośrednim z klientem, Technik organizacji czasu i pracy, Mowy ciała, Fizjonomiki, Rozpoznawania fałszywych ...

Dowiedz się więcej

Iwona Żukowska - trener kursu trenerskiego w GoWork.plIwona Żukowska - Psycholog społeczny z 8 letnim doświadczeniem przy organizacji szkoleń i imprez integracyjnych. Specjalizuje się w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i współpracy zespołowej. Jako trener kładzie szczególny nacisk na skuteczną komunikację w pracy zespołowej bazując na nurcie psychologii pozytywnej ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Jońska

Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

Kom.: 531 618 036

karolina.jonska@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
Zobacz terminy

Kurs trenerski "Train the trainer" - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Katowice
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449

Kurs trenerski „Train the trainer” 40h - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Bydgoszcz
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Gdańsk
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Kraków
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Lublin
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Olsztyn
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Poznań
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Siedlce
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Szczecin
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Warszawa
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Wrocław
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Łódź
od 2017-01-30 do 2017-02-03
Cena: 1199
Cena: 1449
Zapisz się