Szkolenie Efektywna komunikacja 16h
Czym jest komunikacja?


Komunikowanie się to przekazywanie pewnych treści.

Wpływa na nawiązanie i utrzymanie relacji z innymi ludźmi, umożliwia poznawanie siebie nawzajem i współdziałanie ze sobą w różnych sytuacjach życiowych (przyjemnych i przykrych).

Jest również źródłem wiedzy o nas samych.
Do czego przygotuje mnie ten kurs?


Kursanci kursu skutecznej komunikacji nauczą się skutecznie przekazywać informację, tworzyć klarowne i jednoznaczne komunikaty. Poza tym nabędą wiedzę z zakresu używania bardzo
przydatnego języka perswazji w celu uzyskiwania pożądanych rezultatów. Kurs skutecznej komunikacji pomaga wypracować trwałe relacje z innymi ludźmi. Szkolenie  będzie bardzo przydatne na gruncie zawodowym w kontakcie z klientem jak i w życiu prywatnym.
Komunikowanie się to przekazywanie pewnych treści. Wpływa na nawiązanie i utrzymanie relacji z innymi ludźmi, umożliwia poznawanie siebie nawzajem i współdziałanie ze sobą w różnych sytuacjach życiowych (przyjemnych i przykrych). Jest również źródłem wiedzy o nas samych.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Szkolenie adresowane jest dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwojem własnej osobowości, pomysłowości, komunikacji, oraz zdolności twórczych.  Komunikacja międzyludzka jest także punktem wyjścia wszelkich działań biznesowych. Tworzy atmosferę pracy, warunkuje sprzedaż, marketing, PR, na tym opiera się istota świadomego bycia, pracy, struktury firmy jak i również światowego biznesu. Dlatego efektywna komunikacja jest umiejętnością, którą powinni posiąść i nieustannie rozwijać wszyscy, którzy zawodowo obracają się w licznych grupach ludzi - od menedżerów (każdego szczebla), po specjalistów.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
 
Kurs skutecznej komunikacji pomagają w znalezieniu lepszej pracy czy w zdobyciu awansu. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują dyplom i zaświadczenie wydawane przez Gowork.pl - firmę szkoleniową z rozpoznawalną marką na rynku szkoleń. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje są niepodważalnym argumentem podczas rozmowy o pracę czy staraniu się o awans.Umiejętności zdobyta na warsztacie są przydatnym narzędziem w każdej pracy biurowej, korporacyjnej obsłudze klienta, w działach controllingu, w szkole i uczelni, a także idealnie sprawdzają się u osób indywidualnych .

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
 • oferujemy największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie
 • posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe 
 • gwarantujemy niezbędne materiały do nauki w formie skryptu 
 • dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć w trybie dziennym, wieczorowym i weekendowym.
 • organizujemy kameralne grupy (od 6 do 12 osób) dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas zajęć praktycznych


Gdzie można wziąć udział w kursie? 
Kurs efektywna komunikacja organizowany jest w największych miastach w Polsce: w Bydgoszczy, w Gdańsku,w Katowicach, w Krakowie, w Lublinie, w Olsztynie, w Opolu,  w Poznaniu,w Siedlcach, w Szczecinie, w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi, w Zielonej Górze, w Rzeszowie. Liczy się kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona.Wiarygodność i rzetelność

Nasza firma jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005. Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo dyplom oraz zaświadczenie. O wysokiej jakości usług świadczy liczba absolwentów naszych Warsztatów z tematyki rozwiązywania konfliktów, oraz referencjami firm, z którym dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować.

 Warsztaty skutecznego rozwiązywania konfliktów szyte na miarę

Organizujemy również niestandardowe warsztaty na zamówienia w Państwa domu lub biurze od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-22:00 w różnych miastach Polski. Przed szkoleniem wykonujemy analizę potrzeb szkoleniowych uczestników, dzięki czemu poznajemy Państwa oczekiwania. Program kursu ustalany jest indywidualnie, z uwzględnieniem państwa dyspozycji. Dzięki programowi w pełni dopasowanemu do Państwa potrzeb zapewniamy wysoką efektywność pracy i maksymalne wykorzystanie czasu szkolenia.


 Zapytanie o wycenę

Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie wyceny warsztatów organizowanych przy zapisie grupowym proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać drogą mailową lub faxem 22 622 13 09 wew. 0 . Skontaktuj się z Nami i odbierz kartę zgłoszenia.

Certyfikaty

Program kursu

 1. Budowanie efektywnej komunikacji w oparciu o dialog
  • Zespół, a grupa; tożsamość zespołu
  • Zarządzanie pracą (projektem) i członkami zespołu
  • Wspólne pokonywanie problemów
  • Metody generowania pomysłów
  • Skuteczne przekonywanie innych do swoich racji w oparciu o język perswazji
  • Efekt synergii w praktyce
 2. Komunikacja wewnętrzna
  • potrzeba komunikacji interpersonalnej
  • rola komunikacji wewnętrznej w oparciu o konkretne przykłady z życia firmy
  • specyfika komunikacji między klientami w zależności od różnych elementów cechujących organizację (rodzaj struktury, styl przywództwa, kultura organizacyjna, wielkość i rozproszenie firmy)
  • nadawanie i odbieranie efektywnych komunikatów w pionie i w poziomie
  • najważniejsze elementy i techniki z obszaru komunikacji werbalnej, niewerbalnej
  • konstruktywne zarządzanie relacjami (spotkaniami, zebraniami, sytuacjami negocjacyjnymi) między pracownikami w oparciu o nowoczesne narzędzia,
  • prowadzenia pracy zespołowej (metodologia, techniki, postawy, narzędzia moderowania)
 3. Język perswazji w praktyce
  • wprowadzenie do języka perswazji w sprzedaży i efektywnej komunikacji
  • praktyczne przykłady (trening sytuacji perswazyjnych) w oparciu o potrzeby uczestników
  • magiczne słowa i prawa (zasady) „rządzące” obszarem perswazji
  • pozytywne manipulowanie w celu pozyskania zamierzonego efektu w relacji z drugim pracownikiem

Referencje

quote
Szkolenie ciekawe, przydatne w życiu zawodowym i prywatnym. trener kompetentny, umiał zainteresować tematem. Na kursie było dużo ciekawych ćwiczeń, które były przekazywane nam na szkoleniu. Jestem bardzo zadowolona z warsztatów.
quote
Anna Nowicka
Uczestnik kursu efektywna komunikacja w Warszawie
quote
Warsztaty poruszały bardzo interesujące zagadnienia. Wiele się na nich nauczyłam. Osoba prowadząca sympatyczna, komunikatywna, posiadająca ogromną wiedzę
quote
Marta Siedlecka
Uczestnik kursu efektywna komunikacja w Warszawie
quote
Szkolenie okazało się bardzo przydatne dla stanowiska, które wykonuje w mojej pracy. Trener z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do prowadzenia zajęć. Praktyczne wskazówki i ćwiczenia postaram się wykorzystać w kierowaniu zespołem.
quote
Grzegorz Zalewski
Uczestnik kursu efektywna komunikacja w Warszawie
quote
Kurs pomógł mi przygotować się do służbowych negocjacji. Trener poprzez ćwiczenia pokazał nam rózne techniki rozwiązywania konfliktów. Myśle, że wiele z nich uda mi się wcielić w życie, mam nadzieję że z pozytywnym skutkiem.
quote
Agnieszka Zawadzka
Uczestnik kursu efektywna komunikacja
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Organizacja zajęć

Kurs efektywnej komunikacji obejmuje 16h dydaktycznych (45 min.). Zajęcia odbywają się w trybie dziennym (w wybrane 2 dni tygodnia - pn-pt). Godziny spotkań ustalane są z uczestnikami po zamknięciu zapisów (standardowo są to godz. 9.00-15.00).

Koszt szkolenia to 780 zł brutto w wersji podstawowej lub 1030 zł brutto w wersji rozszerzonej.
W cenę warsztatów wliczone są wszelkie materiały szkoleniowe, dyplom i zaświadczenie uczestnictwa w kursie,a dla firm - certyfikat.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z tabletem.

Materiały tradycyjne- cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej w zależności od ustaleń.

Tablet- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Wykładowcy

Ewa Mierczyńska - trener kursu efektywnej komunikacjiEwa Mierczyńska - Certyfikowany trener biznesu, absolwentka psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiada praktykę szkoleniową oraz doświadczenie zawodowe w biznesie, które zdobywała w działach HR polskich i międzynarodowych firm zajmując się większością procesów dotyczących Zasobów Ludzkich, tj. ...

Dowiedz się więcej

Agnieszka Kozakiewicz-trener kursu efektywnej komunikacjiAgnieszka Kozakiewicz - Psycholog i pedagog. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów dla młodzieży i dorosłych z zakresu treningu twórczości, zarządzania czasem, skutecznego rozwiązywania konfliktów oraz komunikacji. Trenerka i autorka warsztatów Skutecznej nauki i Efektywnego zarządzania czasem. Współautorka kilku ...

Dowiedz się więcej

Iwona Żukowska - trener warsztatów efektywnej komunikacjiIwona Żukowska - Psycholog społeczny z 8 letnim doświadczeniem przy organizacji szkoleń i imprez integracyjnych. Specjalizuje się w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i współpracy zespołowej. Jako trener kładzie szczególny nacisk na skuteczną komunikację w pracy zespołowej bazując na nurcie psychologii pozytywnej ...

Dowiedz się więcej

Agata Marjańska-trener warsztatów efektywnej komunikacjiAgata Marjańska - Trener, pedagog, socjolog. Ukończyła I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie, jest w trakcie realizacji II stopnia TSR. Od 2000 roku pracowała z dziećmi i młodzieżą. W latach 2004 – 2008 zatrudniona jako Team Building Manager, gdzie organizowała i prowadziła imprezy integracyjne dla ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Zielona Góra:

  Bohaterów Westerplatte 9 (pomieszczenie
  oznaczone numerem 217 na II piętrze)

  65-034 Zielona Góra

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

 • Opole:

  Władysława Reymonta 14 (III piętro, nr 57)
  (u zbiegu ulic Reymonta i Damrota)

  46-020 Opole

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Rzeszów:

  Sala konferencyjna,
  ul. Rynek 8

  35-064 Rzeszów

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłaty zaliczki(lub całości kwoty) należy dokonać na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego najpóźniej na drugi dzień po dokonaniu rejestracji. Gwarantuje to pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie GoWork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla  osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy
Zapisz się