Szkolenie z ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie 8h

Szkolenie z ochrony danych osobowych realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu,  Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.
Do czego przygotuje mnie to szkolenie?
Celem szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych jest przekazanie uczestnikom wiedzy dotyczącej prawidłowego przetwarzania danych osobowych zgodnie z ustawą. Wytyczne GIODO nakazują, aby do przetwarzania danych osobowych były dopuszczone osoby, które wcześniej zostały przeszkolone w tym zakresie. Szkolenie z ochrony danych osobowych przygotowuje do samodzielnego przygotowania dokumentacji dotyczącej ochrony tych danych. Uczestnik będzie potrafił zarejestrować zbiór oraz podpisać umowę z firmami mającymi dostęp do firmowych baz danych.

Do kogo adresowane jest to szkolenie?

Szkolenie jest przeznaczone dla osób bezpośrednio zajmujących się problematyką ochrony danych osobowych,
pracowników działu kadrowego, prawnego, marketingu, IT oraz wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką ochrony danych osobowych.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego szkolenia?
Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z zasadami przetwarzania i ochrony danych osobowych, z prawami i obowiązkami osób odpowiedzialnych za przetwarzanie danych oraz z prawami osób, których dane dotyczą w oparciu o obowiązujące akty prawne.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w szkoleniu z ochrony danych osobowych ze względu na największą liczba godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe a uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Doświadczona kadra wykładowców udzieli wyczerpujących informacji dotyczących zagadnień poruszanych na szkoleniu a małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika.
Naszym głównym celem jest prowadzenie szkoleń na jak najwyższym poziomie. Dysponujemy własnymi, w pełni wyposażonymi salami, dzięki czemu nasze szkolenia możemy realizować w cenach niższych niż inne firmy na rynku. Największą zaletą szkoleń GoWork.pl są kameralne grupy (max. 10 osób), pozwalające wykładowcy dotrzeć z niezbędnymi informacjami do każdego uczestnika indywidualnie.


 • O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

Dodatkowe informacje:

Podczas szkolenia oferujemy przerwę kawową dla każdego uczestnika:

 • Kawa rozpuszczalna ze śmietanką
 • herbata
Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy lunch w kwocie 25 zł. Szczegółowe informacje u koordynatora szkolenia tel. 22 6221309

Szkolenie z ochrony danych osobowych realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi , Opolu. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.


Program kursu

 1. Wprowadzenie 
 2. Prawa i obowiązki administratorów danych osobowych
 3. Zabezpieczenie danych osobowych przetwarzanych w wersji papierowej oraz elektronicznej
 4. Przetwarzanie danych kadrowych - dane osobowe w  zatrudnieniu
 5. Działalność Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych 
 6. Dokumentacja wymagana przez ustawę o ochronie danych osobowych
 7. Odpowiedzialność prawna w wypadku naruszenia przepisów ustawy: 
 8. Omówienie zmian proponowanych przez Komisję Europejską i GIODO
 9. Podsumowanie szkolenia, dyskusja oraz odpowiedzi na dodatkowe pytania uczestników

Pełny program szkolenia

Referencje

quote
Szkolenie miało na celu zapoznanie się z zasadami przetwarzania i ochrony danych osobowych. Trenerzy okazali się niezwykle pomocni, reprezentując najwyższy poziom. Szkolenie było dostosowane do potrzeb naszych. Na pewno zdobytą wiedzę efektownie wykorzystam.
quote
Tomasz Wilk
uczestnik kursu ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie
quote
Firma spełniła moje oczekiwania dotyczące przeprowadzenia szkolenia. Wiedza teoretyczna z zakresu praw i obowiązków administratorów danych osobowych przyczynie się do poprawy jakości wykonywanej przeze mnie pracy. Wysoko oceniam poziom szkolenia.
quote
Jowita Matuszak
uczestniczka kursu ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie
quote
Wiele skorzystałem z wiedzy i doświadczenia trenerki. Szkolenie poruszyło wiele zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych. Trenerzy jak i sposób prowadzenia zajęć - otwartość, komunikatywność i współpraca były gwarantem udanego szkolenia.
quote
Dariusz Niedbała
uczestnik kursu ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie
quote
Jestem w pełni usatysfakcjonowana z przebiegu szkolenia. Zostało one bardzo dobrze zaplanowane i zorganizowane. Doceniam dokładne dopracowanie planu szkolenia. Na 8 godzinnym szkoleniu wprowadzona aż 7 zagadnień. Dzięki temu cel został osiągniety, a wiedza zostanie mi na bardzo długo.
quote
Kazimira Kowalczyk
uczestniczka kursu ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Szkolenia uzupełniające

Wykładowcy

Justyna Przychodzień - lektor szkoleń z ochrony danych osobowychJustyna Przychodzień - mgr administracji absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach, studentka prawa Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Nauczyciel akademicki z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa finansowego. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu ochrony danych osobowych, ...

Dowiedz się więcej

Karolina Sikorska - lektor szkoleń z ochrony danych osobowychKarolina Sikorska - prawnik, doktorantka UG, WPiA, Katedry Prawa Pracy, politolog z przygotowaniem pedagogicznym, trener szkoleń dorosłych – 10 letnie doświadczenie trenerskie, edukator, wieloletni prezes organizacji pozarządowej, mediator, biegły sądowy ds. rozpoznawania i przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu ...

Dowiedz się więcej

Joanna Krzykowska - lektor szkoleń z ochrony danych osobowychJoanna Krzykowska - audytor bezpieczeństwa informacji PN-ISO/IEC 27001:2007 oraz ochrony danych osobowych. Absolwentka Studiów Podyplomowych „Zarządzanie systemem jakości i bezpieczeństwa informacji w biznesie i administracji” na Uniwersytecie Śląskim. Od 2005 roku audytor bezpieczeństwa informacji wg normy PN-ISO/IEC ...

Dowiedz się więcej

Jacek Laskowski - lektor szkoleń z zakresu ochrony danych osobowychJacek Laskowski - prawnik, absolwent Wyższej Szkoły Prawa i Administracji im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Zawodowo zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, handlowego a także prawa przewozowego. Prowadzi szkolenia i kursy z zakresie zamówień publicznych, ochrony danych osobowych a ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Materiały szkoleniowe

Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne - dopłata za tablet 250zł 
Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Agata Bugajna

Tel.: 22 622 13 09 wew. 819

Kom.: 882-128-824

agata.bugajna@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
Zobacz terminy

Szkolenie z ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie (8h) - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 450
Cena: 700
Bydgoszcz
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 450
Cena: 700
Gdańsk
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Katowice
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Kraków
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Lublin
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Olsztyn
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Poznań
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Siedlce
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 450
Cena: 700
Szczecin
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Warszawa
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Wrocław
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Łódź
od 2017-01-13 do 2017-01-13
Cena: 500
Cena: 750
Zapisz się