Kurs Specjalista ds. windykacji 30h

Kurs windykacji realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

Do czego przygotuje mnie ten kurs?


Oferujemy Państwu specjalistyczne szkolenie z zakresu prawnych i formalnych aspektów windykacji. Szkolenie uzupełni Państwa wiedzę i umiejętności, które pozwolą lepiej windykować należności.

Do kogo?

Nasze szkolenie skierowane jest do pracowników działów windykacji oraz radców prawnych i prawników, właścicieli prywatnych firm, którzy sami, we własnym zakresie mają za zadania ściągać należności.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Windykacja oznacza dosłownie dochodzenie roszczeń. Istnieją dwa podziały charakteryzujące czynności windykacyjne: polubowne i sądowe. Na naszym szkoleniu dowiedzą się Państwo jakie są prawne aspekty windykacji, jak należy przeprowadzić postępowanie sądowe i egzekucyjne, jak liczyć odsetki za zwłokę. Wykładowca wytłumaczy także uczestnikom jak omijać pułapki stanowiące przeszkodę w dokonaniu windykacji należności.

Każdy uczestnik kursu przystępuje do egzaminu, po którego pozytywnym zaliczeniu otrzyma dyplom i zaświadczenie potwierdzające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w Kursie Specjalista ds. windykacji ze względu na praktyczną formę zajęć. Nasi lektorzy przekazują treść w sposób prosty i zrozumiały dla każdego słuchacza kursu, dostarczając przy tym praktyczną wiedzę i umiejętności, oraz dostosowując treści szkoleniowe do poziomu wiedzy uczestników.


 • O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015


Szkolenia szyte na miarę - oferta dla firm oraz uczestników indywidualnych


Na Państwa życzenie organizujemy także kursy w Państwa domu i biurze w różnych miastach Polski. Ich program będzie w całości dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Czekamy na Państwa zgłoszenia! Wypełnioną kartę zgłoszenia dla Firm proszę przesłać na adres mailowy: joanna.olszewska@gowork.pl

Galeria

Program kursu

Dzień I
1.Pojęcie windykacji i profil windykatora.
2.Psychologia dłużnika
3.Instrumenty oceny wiarygodności kontrahenta
4Zasady udzielania kredyty kupieckiego
5.Mediacje, jako szansa na rozwiązanie konfliktu

Dzień II
1.Instrumenty zabezpieczające wierzytelności
2. Zasady konstruowania rozmowy windykacyjnej
3.Windykacja przedsądowa

Dzień III
1.Windykacja dłużnika zagranicznego
2.Praktyka dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego
3.Zasady współpracy z komornikiem podczas egzekucji należności

Dzień IV
Podatkowe aspekty windykacjiPełny program Kursu Prawne i formalne aspekty windykacji

Organizacja zajęć

Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń

Materiały elektroniczne - dopłata za tablet 250zł
Referencje

quote
Bardzo się cieszę z uczestnictwa w kursie GoWork. Teraz już nie mama problemu z przeprowadzeniem postępowań sądowych i egzekucyjnych. Z pewnością zawdzięczam to lektorowi, który przekazywał nam szczegółową wiedzę na temat postępowań ws. dłużników.
quote
Aneta Kulik
uczestniczka kursu prawne i formalne apsekty windykacji
quote
Szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone i zorganizowane. Na koniec wszyscy otrzymaliśmy materiały źródłowe z których można korzystać po zakończeniu szkolenia. Podobnie przydatne mogę się okazać uzyskane przez nas zaświadczenia i dyplomy.
quote
Jerzy Drewnik
uczestnik kursu prawne i formalne aspekty windykacji
quote
Zajęcia odbywały się w dogodnych godzinach - firma wcześniej dostosowała się do moich możliwości. Trener korzystał z różnych materiałów podczas prezentowania treści, organizował też ćwiczenia i popierał wiedzę teoretyczną przykładami.
quote
Kazimierz Marzec
uczestnik kursu prawne i formalne aspekty windykacji
quote
Bardzo podobała mi się atmosfera podczas zajęć, otwarte nastawienie lektora do kursantów, praktyczne ćwiczenia pozyskanej wiedzy. Jednak najbardziej jestem zadowolony z końcowego egzaminu i otrzymanego zaświadczenia.
quote
Zdzisław Niewiadomski
uczestnik kursu prawne i formalne aspekty windykacji
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Artur Hildebrand - lektor kursu prawne i formalne aspekty windykacjiArtur Hildebrand - Znany praktyk windykacyjny na terenie całej Polski. Magister prawa na Uniwersytecie Śląskim. Ukończył studia podyplomowe „Fundusze Unii Europejskiej” na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją karierę zawodową zaczynał jako aplikant komorniczy, dalej rozwijając się m.in. jako specjalista ds. windykacji, dzięki ...

Dowiedz się więcej

Grażyna Nowicka - lektor kursu prawne i formalne aspekty windykacjiGrażyna Nowicka - Jest Trenerem Biznesu, absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego o kierunki finanse specjalizacja rachunkowość. Pracowała w różnych przedsiębiorstwach i przeszła długa drogę edukacyjną na stanowiskach, począwszy od sekretarki, a zakończywszy na stanowisku głównego księgowego. Zawsze pasjonowali ją ...

Dowiedz się więcej

Roman Rynkiewicz - lektor kursu prawne i formalne aspekty windykacjiRoman Rynkiewicz - Od 12 lat zawodowo związany z branżą finansową i windykacyjną. W ostatnich latach pracował dla PKO BP SA w dziale restrukturyzacji i windykacji wierzytelności oraz największych firm windykacyjnych w Polsce: Intrum Justitia sp. z o.o., Kruk S.A., Best S.A. Obecnie zawodowo związany z Provident Polska S.A. ...

Dowiedz się więcej

Beata Szynkaruk - lektor kursu prawne i formalne aspekty windykacjiBeata Szynkaruk - doktorantka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, kierunku Rachunkowość i Podatki oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, kierunku Prawa kanonicznego o specjalności kanoniczno – cywilnej. Zawodowo pracuje jako ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Koordynator


 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Agata Bugajna

Tel.: 22 622 13 09 wew. 819

Kom.: 882-128-824

agata.bugajna@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy

Kurs Specjalista ds. windykacji - prawne i formalne aspekty windykacji - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 999
Cena: 1249
Bydgoszcz
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 999
Cena: 1249
Gdańsk
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Katowice
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Kraków
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Lublin
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Olsztyn
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Poznań
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Siedlce
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 999
Cena: 1249
Szczecin
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Warszawa
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Wrocław
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Łódź
od 2017-01-23 do 2017-01-25
Cena: 1099
Cena: 1349
Zapisz się