Szkolenie Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych 8h

Szkolenie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu usprawnią pracę w firmie. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat zasad, kryteriów i podstaw tworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Do kogo kurs jest skierowany?
 • pracowników kadr i płac
 • pracowników działów personalnych
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?
 • tworzenie Zakłądowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
 • zasady finansowania
 • obliczanie liczby zatrudnionych
 • przyznawanie świadczeń i dysponowanie funduszem
W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
Kurs pozwoli Ci na uzupełnienie wiedzy i umiejętności z zakresu zagadnień kadrowych, w tym wypadku Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Umiejętności tworzenia ZFŚS oraz prowadzenia działalności socjalnej przez pracodawców podniosą Twoją wartość jako pracownika.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w Kursie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nasi lektorzy przekazują treść w sposób prosty i zrozumiały dla każdego słuchacza kursu, dostarczając przy tym praktyczną wiedzę i umiejętności.


 • O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015


Dodatkowe informacje:

Podczas szkolenia oferujemy przerwę kawową dla każdego uczestnika:

 • Kawa
 • herbata


Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy lunch w kwocie 25 zł. Szczegółowe informacje u koordynatora szkolenia tel. 22 6221309

Szkolenie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi , Opolu. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenia szyte na miarę - oferta dla firm oraz uczestników indywidualnych

Na Państwa życzenie organizujemy także kursy w Państwa domu i biurze w różnych miastach Polski. Ich program będzie w całości dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Czekamy na Państwa zgłoszenia! Kartę zgłoszenia mogą Państwo otrzymać od koordynatora.

Program kursu

 1. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – istota, zakres, i funkcje:
 2. Obowiązek tworzenia funduszu świadczeń
 3. Tworzenie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
 4. Zasady przyznawania świadczeń i dysponowania funduszem - a podatek dochodowy od osób fizycznych i składki ZUS – w świetle interpretacji Ministerstwa Finansów i ZUS – SKŁADKI ZUS W ŚWIETLE WYROKU SĄDU NAJWYŻSZEGO Z DNIA 16.09.200R. (I UK 121/09)
 5. Zasady likwidacji Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Pełny program szkolenia

Materiały szkoleniowe

Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne - dopłata za tablet 250zł
Referencje

quote
W mojej ocenie trener okazał sie osobą bardzo kompetentną, posiadającą wysokie kwalifikacje zawodowe. Nawet skomplikowane zagadnienia były przedstawiane w sposób możliwie jak najprostszy, zrozumiały dla każdego z nas. Uważam że miałam dużo szczęścia trafiając na ten kurs.
quote
Maria Półtorak
uczestniczka kursu zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
quote
Z pewnością pozyskana wiedza pomoże mi w mojej obecnej pracy. Szczególnie cieszę się z uzyskanego dyplomu i zaświadczenia. Serdecznie polecam to szkolenie tym, którzy tak jak ja chcą poszerzyć swoje referencje lub zwiększyć umiejętności potrzebne w pracy.
quote
Mariusz Wlazły
uczestnik kursu zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
quote
Firma gowork bardzo profesjonalnie podeszła do orgaznizacji kursu. W czasie trwania kursu trener dostosowywał się do naszych potrzeb. Do tego zajęcia były bardzo ciekawie i obrazowo, a atmosfera w grupie była bardzo pomocna i przyjazna.
quote
Karolina Malec
uczestniczka kursu zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
quote
Jako pracownik działu personalnego, chciałam ugruntować swoją wiedzę. Dowiedziałam się wielu przydatnych aspektów z zakresu działalności socjalnej, dzięki czemu zyskałam więcej pewnośći w swojej pracy. Gorąco polecam firmę GoWork.pl!
quote
Barbara Nowak
uczestniczka kursu zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Agnieszka Leja - wykładowca kursu Zakładowy Fundusz Świadczeń SocjalnychAgnieszka Leja - Absolwentka studiów wyższych na Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na kierunku zarządzanie i marketing. Ukończona Szkoła Policealna w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Krakowie uwieńczona dyplomem Technika Rachunkowości. Podyplomowe studia na ...

Dowiedz się więcej

Hanna Kronszmyt - wykładowca kursu Zakładowy Fundusz Świadczeń SocjalnychHanna Kronszmyt - Posiada 20-letni staż pracy w Dziale Personalnym, w spółkach polskich i zagranicznych, korporacjach i grupach kapitałowych. Kadry i płace to jej zainteresowanie i praca. Posiada doświadczenie w prowadzeniu kursów z zakresu Prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych oraz szkoleń BHP. Biegła ...

Dowiedz się więcej

Grażyna Adamek Paździor - wykładowca kursu Zakładowy Fundusz Świadczeń SocjalnychGrażyna Adamek Paździor - Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z zasobami ludzkimi. Obecnie pełnione stanowisko - Specjalista ds. Kadr i Płac we ...

Dowiedz się więcej

Jolanta Redlich - wykładowca kursu Zakładowy Fundusz Świadczeń SocjalnychJolanta Redlich - Wykładowca zagadnień kadrowo-płacowych i księgowość. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie o kierunku: Pedagogika pracy oraz studia podyplomowe z zakresu: Zarządzanie finansami i rachunkowość, Psychologia w biznesie. W pracy lektora wykorzystuje swoje dwudziestopięcioletnie doświadczenie ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Agata Bugajna

Tel.: 22 622 13 09 wew. 819

Kom.: 882-128-824

agata.bugajna@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
Zobacz terminy

Szkolenie Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 389
Cena: 639
Bydgoszcz
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 389
Cena: 639
Gdańsk
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Katowice
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Kraków
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Lublin
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Olsztyn
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Poznań
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Siedlce
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 389
Cena: 639
Szczecin
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Wrocław
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Łódź
od 2017-01-11 do 2017-01-11
Cena: 439
Cena: 689
Zapisz się