Kurs Microsoft Word 12h

Szkolenia z edycji tekstu w Microsoft Word prowadzimy w kilkunastu miastach w Polsce: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie oraz we Wrocławiu.Do czego przygotuje mnie ten kurs?


Microsoft Office od roku 1991 jest częścią pakietu biurowego dostępnego w wersji językowej polskiej. Jako, że program zdominował rynek edytorów tekstu to umiejętność obsługi tego programu przyda się każdej osobie mającej jakikolwiek kontakt z pracą na komputerze - nawet jeśli nie jest to główna część obowiązków służbowych.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Uniwersalność nauki programu Microsoft Word polega na tym, że z wielkim zainteresowaniem użytkownicy korzystają z niego na prywatne potrzeby. Pisanie pracy dyplomowej, zaproszenia, tworzenie CV, redagowanie tekstu, ogłoszenia, pisma formalne i podania, sporządzanie notatek czy nawet tworzenie reklam, przerabianie grafiki oraz wiele, wiele innych czynności w programie jest na co dzień wykonywanych przez miliony użytkowników programu.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?


Rozbudowane narzędzia edycji tekstu dostępne w wersji Word 2007 lub Word 2010 tworzą nieograniczone możliwości. Niektóre narzędzia można poznać już na poziomie podstawowym, inne (bardziej złożone) na zaawansowanym. Jedno jest pewne... jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas i zależy Ci na profesjonalnej wizualizacji dokumentu zapisz się na kurs na poziomie  zaawansowanym.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs z edycji tekstu w Microsoft Word pomaga w znalezieniu lepszej pracy czy w zdobyciu awansu. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikat i zaświadczenie wydawane przez GoWork.pl - firmę szkoleniową z rozpoznawalną marką na rynku szkoleń.
Dokumenty potwierdzające kwalifikacje są niepodważalnym argumentem podczas rozmowy o pracę czy staraniu się o awans, gdyż świadczą o zdobyciu umiejętności w zakresie korzystania z programu Microsoft Word. Jest on przydatnym narzędziem w każdej pracy biurowej, administracji, w analityce, obsłudze klienta, w działach finansowych, controllingu, kadr, księgowości, statystykach, badaniach, w szkole i uczelni, a także idealnie sprawdza się u użytkownika indywidualnego.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
 • oferujemy największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie;
 • posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe wraz ze stanowiskami komputerowymi dla każdego uczestnika;
 • gwarantujemy niezbędne materiały do nauki Programu Word w formie skryptu dostosowanego do odpowiednich wersji Office’a;
 • organizujemy kameralne grupy (od 6 do 12 osób) dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas zajęć praktycznych;
 • kursy z edycji tekstu w Microsoft Word kończą się egzaminem, którego cena wchodzi w skład szkolenia.

Oferta dla firm – szkolenia szyte na miarę
Na życzenie możemy zorganizować szkolenie z  u Państwa w domu bądź w firmie (w różnych miastach Polski). Program takiego kursu będzie w 100% dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Czekamy na Państwa zgłoszenia – wypełnioną karta zgłoszeniowa należy przesłać na adres mailowy: monika.wojcik@gowork.pl

Wiarygodność i rzetelność.Nasza Placówka Kształcenia Ustawicznego jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005.
O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015.Galeria

Referencje

quote
Firma szkoleniowa GoWork spisała się znakomicie podczas przeprowadzania kursu z Microsoft Word. Mogę stwierdzić, że firma GoWork jest rzetelną instytucją imam nadzieję, że będę miała możliwość uczestniczyć jeszcze w wielu kursach organizowanych przez Waszą firmę.
quote
Małgorzata Kotoń
Kursantka szkolenia z obsługi programu Word
quote
Uczestniczyłam w szkoleniu z obsługi Microsoft Word.Szkolenie wspominam bardzo dobrze. Przyswoiłem bardzo wiele praktycznych informacji. Bardzo gorąco polecam szkolenia w firmie Gowork.
quote
Krystian Korczyk
Kursant szkolenia z obsługi programu Word
quote
Bardzo wartościowe szkolenie.Dużo pomogło mi w pracy, bardzo wiele wiedzy praktycznej, dzięki szkoleniu o wiele łatwiej mi się pracuje. Zachęcam do nawiązania współpracy z firmą Gowork.
quote
Roman Romanowski
Kursant szkolenia z obsługi programu Word
quote
Nauczyłam się wielu praktycznych rzeczy, które na pewno wykorzystam w pracy. Polecam ten kurs jako bardzo ciekawy i merytorycznie doskonale przygotwany.
quote
Tatiana Starywicz
kursantka
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Program kursu

RAMOWY PROGRAM KURSU WORD

 1. Zapoznanie się z podstawowymi elementami edytora tekstu.
 2. Omówienie występujących narzędzi w programie MS Word.
 3. Tworzenie dokumentów.
  • Edycja tekstu
  • Wprowadzanie
  • Wyrównywanie
  • Wyjustowanie tekstu
 4. Pisanie znaków polskich oraz niedrukowanych.
 5. Metody zaznaczania tekstu.
 6. Zmiana czcionki (wielkości, koloru, wyróżnienia).
 7. Kopiowanie i wklejanie.
 8. Wprowadzanie inicjałów, symboli.
 9. Indeksy górne i dolne, tabulatory.
 10. Wypunktowanie i numeracja.
 11. Nagłówki, stopki i numery stron.
 12. Wykresy i tabele.
  • Wstawianie tabeli.
  • Dodawanie/usuwanie wierszy i kolumn.
  • Scalanie komórek.
  • Zmiana kierunku tekstu
  • Wyrównanie tekstu w tabeli.
  • Formatowanie tabeli.
  • Szerokości kolumn i odstępy między kolumnami.
  • Powrót do ustawień standardowych
  • Dodawanie wykresów do dokumentu

Pełen program kursu Word znajdziesz tutaj

Wykładowcy

O trenerach
 • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
 • Są wieloletnimi praktykantami.
 • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
 • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.
Dobór trenerów do projektu

Przystępując do każdego projektu dobieramy trenerów prowadzących pod kątem:
 • Umiejętności trenerskich w danym zakresie.
 • Predyspozycji osobistych.
 • Doświadczenia szkoleniowego
 • Doświadczenia praktycznego w danej branży


Beata Wyszyńska Radecka- trener kursu WordBeata Wyszyńska-Radecka - Magister ekonomii na Akademii Obrony Narodowej oraz magister inżynier Politechniki Warszawskiej na Wydziale Transportu. Ukończyła Podyplomowe Studium Zastosowania Informatyki. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów z obszaru Excel podstawowy i zaawansowany, a także kursy z obsługi komputera. Jej doświadczenie ...

Dowiedz się więcej

Marta Pelczar - Wykładowca kursu WordMarta Pelczar - Dr inż. Nauk technicznych w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, absolwentka studium pedagogicznego. Nauczyciel szkolny przedmiotu multimedia i grafika komputerowa, użytkowanie komputerów, oprogramowanie biurowe, informatyka i technologia informacyjna. Znany i szanowany wykładowca akademicki z zakresu ...

Dowiedz się więcej

Bartosz Nowak-Wykładowca kursu WordBartosz Nowak - Jest absolwentem informatyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami. Aktualnie pracuje w Instytucie NLP jako trener. Ma doświadczenie w nauczaniu: prowadził zajęcia w szkole policealnej. Od 3 lat prowadzi szkolenia z PHP, SQL, Office. ...

Dowiedz się więcej

Edyta Falk- Trener Kursu WordEdyta Falk - Absolwentka Politechniki Gdańskiej: magister specjalności Zarządzanie Systemami Produkcji oraz inżynier na kierunku Zarządzanie i Marketing. Posiada bogate doświadczenie praktyczne i szeroką wiedze teoretyczną. Praktyczną wiedzę zdobywała pracując dla dużych firm produkcyjnych i usługowych na ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z tabletem.

Materiały tradycyjne- cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci skryptów lub innej w zależności od ustaleń.

Tablet  - opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Monika Wójcik

Tel.: 22 622 13 09 wew. 828

Kom.: 664754779

monika.wojcik@gowork.pl

 

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
Zobacz terminy

Kurs Edycji tekstu Microsoft Word Poziom Zaawansowany - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Bydgoszcz
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Gdańsk
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Katowice
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Kraków
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Lublin
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Olsztyn
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Poznań
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Siedlce
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Szczecin
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Warszawa
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Wrocław
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649
Łódź
od 2017-02-11 do 2017-02-12
Cena: 399
Cena: 649

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisz się