Kurs Excel w dziale personalnym 12h


                                                                           

Do czego przygotowuje mnie  kurs Excel w dziale personalnym?

Celem kursu jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat szybkiego i sprawnego przygotowywania zarówno prostych jak i skomplikowanych kalkulacji niezbędnych w pracy działu personalnego.
Dzięki kursowi usprawnisz swoją pracę oraz zaoszczędzisz czas poświęcony na nieefektywne rozwiązania.


Do kogo adresowany jest ten kurs?

Adresatami kursu z zakresu Excel w dziale personalnym są pracownicy działów personalnych oraz osoby zarządzające tymi działami. Ważne, aby uczestnik szkolenia potrafił sprawnie obsługiwać programy w środowisku Windows. Przed przystąpieniem do kursu niezbędne jest ukończenie szkolenia Excel na poziomie podstawowym, lub posiadanie wiedzy równoważnej.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Program kursu został skonstruowany tak, by kursant posiadł wiedzę z zakresu swobodnego poruszania się po arkuszu, budowania formuł, stosowania wbudowanych funkcji, analizy i prezentacji danych.Uczestnicy szkolenia Excel w dziale personalnym po odbyciu będą w stanie szybko i sprawnie wykonać kalkulacje niezbędne przy pracy w dziale personalnym, przygotować raporty, analizy i zestawienie w krótkim czasie oraz nabędą umiejętność szybkiej analizy dużych baz danych.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? 

Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie z zakresu Excela w dziale personalnym  ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe. Wykładowcy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Szkolenie możemy zorganizować również w formie zamkniętej dla pracowników Państwa firmy uwzględniając specyfikę Waszych potrzeb. Program możemy dowolnie modyfikować, tak, by w 100% spełniał Państwa oczekiwania.

Wiarygodność i rzetelność


Nasza Placówka Kształcenia Ustawicznego jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005. Absolwenci szkolenia Excel w dziale personalnym otrzymują certyfikat oraz zaświadczenie z wyszczególnioną liczbą godzin.
O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015.

Kurs Excel w dziale personalnym realizowany jest w Warszawie.

Galeria

Program kursu

 1. Wprowadzenie do MS Excel
 2. Funkcje Excela niezbędne w analizie personalnej
 3. Tabele danych
 4. Formatowanie i ochrona danych
 5. Makra i szablony 

kliknij, aby zobaczyć pełny program szkolenia

Referencje

quote
Szkolenia firmy gowork, a przede wszystkim Excel w dziale personalnym, świadczą o wysokim profesjonaliźmie firmy. Trener doskonale znał zadagnienia, będące tematem szkolenia, szybko nawiązał kontakt z grupą. Trafnie wyważony program szkoleniaa, wyróżnia gowork na tle innych firm.
quote
Anna Maciejska
Anna Maciejska - kursantka szkolenia Excel w dziale personalnym
quote
W dniach 13-14 maja 2013 roku firma Gowork zorganizowała szkolenie Excel w dziale personalnym. Zaproponowany przez firmę trener spełnił nasze oczekiwania. Firma zadbała o wysoką jkość swoich usług, wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom Klienta.
quote
Halina Karpińska
Halina Karpińska - uczestniczka kursu Excel w dziale personalnym
quote
Cały kurs przeprowadzony rzetelnie i bardzo profesjonalnie przygotowany dokładnie pod nasze potrzeby. Rekomenduję firmę GOWORK do współpracy przy projektach szkoleniowych.
quote
Sara Mackiewicz
Sara Mackiewicz - uczestniczka szkolenia Excel w dziale personalnym
quote
Jako uczestniczka Excel w dziele personalnym, chciałabym polecić firmę Gowork. Na szczególną uwagę zasługuje profesjinalizm oraz zaangażowanie trenera prowadzącego to szkolenie. Atutem kursu w Gowork było również przygotowanie materiałów szkoleniowych, z których można skorzystać kiedy tylko będę potrzebowała wiedzy ze szkolenia.
quote
Anna Żyśko
Anna Żyśko - uczestniczka kursu Excel w dziale personalnym
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Materiały szkoleniowe

Wersja standardowa

Cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek czy skryptów (lub innej, w zależności od ustaleń).

Wersja rozszerzona

Opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9-calowy tablet Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnia oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 MPix, możliwość podłączenia WiFi, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Po zakończeniu szkolenia tablet przechodzi na własność kursantów.Wykładowcy

Adam Gruchacz- trener z zakresu Excela w dziale personalnymAdam Gruchacz - Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki, Zarządzania i Administracji na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji, kierunek: Informatyka w Zarządzaniu. Ponadto ukończył Studia na Wydziale Finansów i Bankowości Szkoły Wyższej im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie. Jest wykwalifikowanym trenerem, który ma na ...

Dowiedz się więcej

Artur Żukowski- Trener szkolenia Excel w dziale personalnymArtur Żukowski - Absolwent studiów magisterskich i inżynierskich Politechniki Gdańskiej. Ukończone studia podyplomowe na UWM w Olsztynie (rachunkowość i finanse. Posiada Licencję Maklera Papierów Wartościowych. Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji szkoleń to m.in. Szkolenia komputerowe: Word, ...

Dowiedz się więcej

Michał Falk- trener z zakresu Excela w dziale personalnymMichał Falk - Magister, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył kierunek informatykę i ekonometrię w specjalności informatyka ekonomiczna. Od wielu lat pracuje w zawodzie informatyka na kierowniczym stanowisku. Może pochwalić się licznymi szkoleniami z zakresu informatyki w których brał udział oraz wieloma ...

Dowiedz się więcej

Edyta Falk- trener z zakresu Excela w dziale personalnymEdyta Falk - Absolwentka Politechniki Gdańskiej: magister specjalności Zarządzanie Systemami Produkcji oraz inżynier na kierunku Zarządzanie i Marketing. Posiada bogate doświadczenie praktyczne i szeroką wiedze teoretyczną. Praktyczną wiedzę zdobywała pracując dla dużych firm produkcyjnych i usługowych na ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Monika Wójcik

Tel.: 22 622 13 09 wew. 828

Kom.: 664754779

monika.wojcik@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji na kurs Excel w dziale personalnym należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji  "Zapisz się".
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników po ukończeniu kursu z zakresu Excel w dziale personalnym.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy-zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji na kurs z Excel.
 6. Wpłata zaliczki (lub całości kwoty) na podany w umowie – zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram kursu z Excel w dziale personalnym wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
Zobacz terminy

Kurs Excel w dziale personalnym - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Warszawa
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 550
Cena: 800
Zapisz się