Kurs DTP 50h

kurs DTP
Dzień Otwarty!Szanowni Państwo,


Placówka GoWork.pl zaprasza w dniu 22 października 2016 r. na Dzień Otwarty!

W godzinach 17:00-21:00 będzie można obejrzeć sale szkoleniowe oraz porozmawiać z personelem. Wyszkolona kadra szkoleniowców udzieli Państwu szczegółowych informacji dotyczących programu realizowanego w czasie szkolenia, odpowie na nurtujące pytania i pomoże podjąć odpowiednią decyzję.
Zapraszamy!

Zapisu na dni otwarte należy dokonywać pod numerem tel. 22 622 13 09, bądź pod adresem mailowym. Zapraszamy tylko i wyłącznie osoby, które dokonały zapisu na dzień otwarty.
Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Celem szkolenia DTP (Desktop Publishing) jest zapoznanie uczestnika z podstawową i rozszerzoną obsługą  programu InDesign oraz składem tekstu drukarskiego i  publikacji (folder, książka) do druku. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu profesjonalnego przygotowania bannerów reklamowych, książek, gazet, ulotek oraz wielu innych rzeczy.

 W trakcie kursu uczestnicy nabywają umiejętności związanych ze składem tekstu drukarskiego i obsługą programu InDesign, które są niezbędne do przygotowania materiałów w postaci fotografii, projektów graficzno-fotograficznych, książek, albumów do druku, a następnie rozprowadzania ich w celach komercyjnych.
Do tworzenia profesjonalnie wyglądających dokumentów używany jest skład komputerowy (DTP), o wyższym poziomie komplikacji niż te wychodzące z edytorów tekstu. Program ten umożliwia również stworzenie druków informacyjnych czy reklamowych. Pozwala na zachowanie kontroli nad całym procesem tworzenia dokumentu, szybką korektę, zmianę informacji, uaktualnienie.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Chcesz zmienić pracę? Nabyć nowe umiejętności? Pogłębić posiadaną wiedzę? Interesuję Cię praca w charakterze operatora DTP? Zgłoś się do nas. Oferujemy bogatą ofertę programową.

Prowadzone przez nas szkolenie adresowane jest do wszystkich osób, które chcą nabyć nowe umiejętności lub poszerzyć posiadane kwalifikacje, wśród nich możemy wyróżnić:

 • projektantów stron

 • studentów

 • absolwentów

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu szkolenia?

Umiejętności, jakich staramy się Państwa nauczyć, to przede wszystkim kompleksowa wiedza na temat technik DTP. Uczestnicy poznają dogłębnie zagadnienia związane z  składem i łamaniem tekstu na potrzeby bannerów reklamowych, gazet, ulotek, dyplomów, zaproszeń, etykiet oraz wielu innych rzeczy. 

Gdzie mogę podjąć pracę po ukończonym szkoleniu?

Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia zatrudnienia. Absolwenci mogą podjąć pracę w firmach związanych z reklamą, w drukarniach jako operator składu DTP . Przygotowujemy teoretycznie i praktycznie słuchacza także do otwarcia własnej działalności gospodarczej.
Każdy uczestnik, po zdanym egzaminie, otrzymuje Zaświadczenie wydawane na podstawie § 18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r. poz 622)

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?


Placówka GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie DTP.

Możemy wyszczególnić wiele zalet, dla których warto wybrać naszą ofertę, są nimi przede wszystkim:

- kameralne grupy

(grupy szkoleniowe liczą do 8 osób. Kameralna atmosfera umożliwia wykładowcom indywidualne podejście oraz pomoc kursantom, a tym samym zapewnia większy komfort uczestników szkolenia)

największa liczba godzin szkoleniowych na rynku, przy najniższej cenie!

-w pełni wyposażone sale szkoleniowe,

-gwarancja niezbędnych do nauki materiałów w formie multimedialnej

-doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do egzaminu oraz do zawodu operatora DTP

Nasza firma zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach szkoleniowych przez uczestników kursu. Współpracujemy tylko z praktykami.

Harmonogramy zajęć firma GoWork.pl dostosowuje do uczestników szkolenia - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.

Oferta specjalna

Dla osób, które są przyzwyczajone do pracy na własnym sprzęcie przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy naukę programu InDesign na własnym sprawdzonym sprzęcie!
O
ferta ta umożliwia wszystkim kursantom wielokrotne ćwiczenia danego tematu, kompletowanie swoich prac, notatek oraz ciekawych projektów przygotowanych przez Naszych lektorów.Grafik DTP

Galeria

Program kursu

DTP (InDesign) 50h

1)      Wstęp

 •       Podstawowe pojęcia związane z DTP
 •       Zasady projektowania graficznego układów stron
 •       Podstawy typografii

2)      Pierwszy kontakt z InDesign

 •        Interface
 •        Poruszanie się po programie

3)      Podstawy pracy z tekstem

 •        Import tekstu
 •        Podstawowe formatowanie

4)      Kolor

 •       Tworzenie nowych próbek
 •       Używanie i modyfikacja próbek

5)      Zdjęcia i grafika

 •        Import plików ze zdjęciami i grafiką
 •        Formatowanie zdjęć i grafiki

6)      Formatowanie obiektów

 •        Wypełnienie i obrys
 •        Przezroczystość
 •        Podstawowe efekty

7)      Transformacje i kolejność obiektów

 •       Skalowanie, Obracanie, Odbijanie
 •       Ustawianie i zmiana kolejności

8)      Style

 •       Znakowe
 •       Paragrafu
 •       Obiektu
 •       Zagnieżdżone

9)      Przygotowanie do druku

 •       Panel
 •       Przygotowanie PDF

Szczegółowy program kursu DTP do pobrania tutaj --->kliknij i sprawdź<---

Wykładowcy

GoWork zatrudnia ponad 200 wykładowców w całych kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.

Nasi trenerzy:
 • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
 • Są wieloletnimi praktykami.
 • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
 • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.
 • Absolwenci uczelni Akademia Sztuk Pięknych,Wyższa Szkoła Informatyki
 • Doktoranci bądź stypendyści najlepszych uczelni w Polsce i za granica
 • Posiadający certyfikaty takie jak Adobe Certified Expert
Krzysztof Ciemcioch - wykładowca kurs DTPKrzysztof Ciemcioch - Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi, Wydział Informatyki, Ekonometrii i Pedagogiki, kierunek: Informatyka i Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Matematyki, kierunek: Informatyka stosowana. Praktyka zawodowa obejmuje: nowoczesne metody kształcenia na odległość eLearning; prowadzenie wykładów i ...

Dowiedz się więcej

Damian Gajewski - wykładowca kurs DTPDamian Gajewski - Wieloletni praktyk w zakresie poligrafii, grafiki komputerowej, reklamy. Z wykształcenia Politolog o profilu marketingowo-reklamowym. Następnie kursy i rozwój zawodowy oraz studia podyplomowe na kierunku Zastosowanie technik poligraficznych i multimedialnych. W każdej dziedzinie zawodowej Pan Damian ...

Dowiedz się więcej

Radosław Zgódka - wykładowca kurs DTPRadosław Zgódka - Posiada wykształcenie wyższe zdobyte na wydziale marketingu o specjalizacji komunikacja społeczna i PR w WSFiZ w Warszawie. Od ponad 10 lat pracuje w branży poligraficzno-reklamowej zajmując się profesjonalnym przygotowaniem do druku, składem wydawnictw, animacją Flash-ową, a także projektowaniem ...

Dowiedz się więcej

Elwira Bocheńska - wykładowca kurs DTPElwira Bocheńska - Szkoli z pasją i z niesłabnącym entuzjazmem zdobywa wiedzę aby przekazywać ją dalej. Posiada doświadczenie praktyczne w projektowaniu graficznym, DTP, animacji 2D, montażu filmowym oraz teoretyczne, poparte certyfikatami Adobe Certified Expert i wykształceniem (Warszawska Szkoła Reklamy kierunek: realizacja ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Referencje

quote
Na szkoleniu nauczyłam się praktycznej obsługi programu InDesign, który jest bardzo przydatny w aktualnie wykonywanej przeze mnie pracy. W najbliższym czasie planuję również poszerzyć swoją wiedzę i zapisać się na kurs grafiki komputerowej.
quote
Anna Jankowska
Uczestniczka kursu DTP
quote
Niniejszym pragnę wyrazić zadowolenie ze szkolenia DTP organizowanego przez firmę Gowork.pl w Poznaniu. Polecam firmę Gowork.pl jako firmę, która świadczy swoje szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym jak i organizacyjnym.
quote
Maciej Kostkowski
Uczestnik kursu DTP
quote
Szkolenie pozwoliło mi od podstaw zapoznać się z tematyką komputerowego przygotowania różnych publikacji do druku. Szczegółowo zapoznałam się z obróbką graficzną oraz etapami powstawania i organizacji projektu np. gazet i ulotek reklamowych.
quote
Katarzyna Staszewska
Uczestniczka kursu DTP
quote
Wszystkie założenia szkoleniowe były zrealizowane. Kurs przygotowany był bardzo profesjonalnie i starannie, charakteryzował się wysoką jakością pod względem merytoryki. Wiedzę, którą otrzymałam z pewnością wykorzystam w praktyce zawodowej.
quote
Joanna Drozda
Uczestniczka kursu DTP
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Kawalec

Tel.: 22 622 13 09 wew. 813

Kom.: 784651327

karolina.kawalec@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Zielona Góra:

  Bohaterów Westerplatte 9 (pomieszczenie
  oznaczone numerem 217 na II piętrze)

  65-034 Zielona Góra

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

 • Opole:

  Władysława Reymonta 14 (III piętro, nr 57)
  (u zbiegu ulic Reymonta i Damrota)

  46-020 Opole

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Rzeszów:

  Sala konferencyjna,
  ul. Rynek 8

  35-064 Rzeszów

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

Organizacja zajęć

Liczba godzin: 50 h

Cena: 899 zł - praca na swoim laptopie

Uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe w formie multimedialnej.

Po ukończeniu szkolenia wydajemy certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN.

Tryb wieczorowy - zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w godz. 17.00-21.00.
Tryb weekendowy - zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godz. przemiennych 8.00-14.00 lub 14.00-20.00

Opcje szkolenia:


Wszystkim kursantom dajemy możliwość wyboru dwóch opcji szkolenia:
wersji standardowej oraz wersji rozszerzonej z tabletem, który mogą Państwo dokupić w ramach oferty szkoleniowej.
 
Tablet- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.
 


Zapisy

Zobacz terminy

DTP1- kurs dtp 50 - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Bydgoszcz
od 2016-10-29 do 2016-11-13
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Gdańsk
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Katowice
od 2016-10-29 do 2016-11-13
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Kraków
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Lublin
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Olsztyn
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Opole
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Poznań
od 2016-11-12 do 2016-11-27
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Rzeszów
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Siedlce
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Szczecin
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Warszawa
od 2016-10-29 do 2016-11-13
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Wrocław
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Zielona Góra
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Łódź
od 2016-11-19 do 2016-12-04
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !

kurs dtp 50h śr, czw - tryb wieczorowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Bydgoszcz
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Gdańsk
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Katowice
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Kraków
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca na własnym laptopie!
Lublin
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Olsztyn
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca na własnym laptopie!
Opole
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Poznań
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Rzeszów
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Siedlce
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Szczecin
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca na własnym laptopie!
Szczecin
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Warszawa
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca na własnym laptopie!
Wrocław
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca na własnym laptopie!
Zielona Góra
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca tylko na własnym laptopie !
Łódź
od 2016-11-09 do 2016-12-08
Cena: 899
Cena: 1149
Praca na własnym laptopie!
Zapisz się