Kurs bezwzrokowego pisania na klawiaturze 20h

Rejestracja trwa!!!
Zapisz się na szkolenie z Bezwzrokowego pisania na klawiaturze ! Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź wiedzę, którą wykorzystasz w pracy jak i poza nią. Szkolenie w kameralnej grupie umożliwi Ci szybkie przyswojenie wiedzy i doskonały kontakt z lektorem.

Kurs realizujemy w kilkunastu miastach w Polsce: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu.

Program zajęć obejmuje naukę bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Zajęcia składają się z części teoretycznej i dużej ilości ćwiczeń - 95% czasu szkolenia. Ćwiczenia odbywają się na specjalnej wersji programu Mistrz Klawiatury, która trenerowi pozwala na stały monitoring osiągnięć uczestników kursu i korektę błędów. Pracujemy na aplikacji dzięki której możliwa jest:
 • obsługa polskich znaków, dzięki której nauczysz się poprawnie pisać "ogonki" często występujące w polskim alfabecie,
 • rozbudowane statystyki ułatwiają naukę, gdyż możesz sprawdzić, które litery lub cyfry sprawiają Ci trudności;
 • obsługa wielu użytkowników pozwala na równoległą naukę kilku osób jednocześnie;
 • pomoc programu powinna zawierać nie tylko podstawowe informacje o aplikacji i układzie rąk, ale również informacje na temat ergonomii, stanowiska pracy oraz niebezpieczeństwach związanych z nadwyrężaniem nadgarstków;
 • możliwość pracowania z własnymi tekstami stanowi urozmaicenie monotonnych ćwiczeń, podobnie jak gry i zabawy.
Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs bezwzrokowego pisania na klawiaturze pozwala na wyzbycie się złych nawyków, które powstały poprzez nieprofesjonalne korzystanie z klawiatury.
Poprzez serię ćwiczeń nauczycie się Państwo jak poprawnie układać dłonie podczas korzystania z klawiatury, jak zwiększać tempo pisania jednocześnie nie popełniając błędów literowych. Pisanie bezwzrokowe to umiejętność, którą można nabyć przy samodzielnej nauce, jednak opieka lektora i cenne jego porady znacznie podnoszą efektywność pracy na szkoleniu. Jeżeli brak Ci wytrwałości i nie potrafisz się wystarczająco zmobilizować do systematycznej pracy, lektor zmotywuje, doradzi, podpowie tak, żeby twoja motywacja na szkoleniu ciągle plasowała się na wysokim poziomie.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Zajęcia przeznaczone są przede wszystkim dla osób często pracujących na komputerze, które chcą zwiększyć efektywność swojej pracy oraz zaoszczędzić czas.
Szkolenie jest również polecane dla osób, rzadziej spędzających czas przy komputerze chcących rozwijać się. Nieważne czy siedzisz 8 godzin przy komputerze czy kilka minut na dzień. Zdolność bezwzrokowego pisania pozwoli zaoszczędzić Ci czas, energię oraz zdrowie. Bezwzrokowe pisanie to także zdolność, która nie będzie obojętna Twojemu obecnemu lub przyszłemu pracodawcy.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Poznanie tej techniki pozwala na znacznie szybsze wprowadzanie tekstu, zmniejszanie zmęczenia oczu oraz umożliwia ograniczenie czasu przebywania przy komputerze. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:
 • Jak poprawnie ułożyć dłonie i palce
 • Jaką przyjąć prawidłową pozycję przy komputerze
 • Jakie są techniki bezwzrokowego pisania na klawiaturze
 • Jakie są sposoby na zmęczone oczy
W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs bezwzrokowego pisania pomaga w znalezieniu lepszej pracy czy w zdobyciu awansu. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują  i zaświadczenie wydawane przez GoWork.pl - firmę szkoleniową z rozpoznawalną marką na rynku szkoleń.
Dokumenty potwierdzające kwalifikacje są niepodważalnym argumentem podczas rozmowy o pracę czy staraniu się o awans, gdyż świadczą o zdobyciu umiejętności szybkiego i bezbłędnego pisania. Jest ono przydatnym narzędziem w każdej pracy biurowej, administracji, w analityce, obsłudze klienta, w działach finansowych, controllingu, kadr, księgowości, statystykach, badaniach, w szkole i uczelni, a także idealnie sprawdza się u użytkownika indywidualnego.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
 • oferujemy największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie;
 • posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe wraz ze stanowiskami komputerowymi dla każdego uczestnika;
 • gwarantujemy niezbędne materiały do nauki bezwzrokowego pisania w formie skryptu dostosowanego do odpowiednich wersji Office’a;
 • dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć w trybie dziennym, wieczorowym i weekendowym.;
 • organizujemy kameralne grupy (od 6 do 12 osób) dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas zajęć praktycznych;
Oferta dla firm

Na życzenie możemy zorganizować szkolenie z Bezwzrokowego pisania na klawiaturze u Państwa w domu bądź w firmie (w różnych miastach Polski). Program takiego kursu będzie w 100% dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Czekamy na Państwa zgłoszenia – wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres mailowy: monika.wojcik@gowork.pl


Wiarygodność i rzetelnośćNasza Placówka Kształcenia Ustawicznego jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005.
O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015
Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikat oraz zaświadczenie. 
Galeria

Referencje

quote
Korzystanie z komputera nie stanowi już problemu. Lektorka w zabawny sposób wyjaśniła poszczególne zagadnienia. Dzięki czemu nie tylko sporo się nauczyłam ale też bardzo sympatycznie spędziłam czas.
quote
Monika Brodzka
Kursantka szkolenia Bezwzrokowego pisania na klawiaturze
quote
Kurs to przede wszystkim praktyka, która zwiększa efekty Twojej pracy nawet o połowę. Wróciłam z niego bardziej zmotywowana i świetnie zorganizowana.
quote
Karolina Radyńska
Kursantka szkolenia Bezwzrokowego pisania na klawiaturze
quote
Kurs był prowadzony w bardzo atrakcyjny sposób. Nauczyłam się pracowac na komputerze bez zwracania uwagina każdą literkę. Na kursie została stworzona atmosfera życzliwości, zabawy i zaciekawienia. To był jeden z lepszych kursów na jakich byłam.
quote
Karolina Musińska
Kursantka szkolenia Bezwzrokowego pisania na klawiaturze
quote
Biorąc udział w kursie na temat bezwzrokowego pisania , nie spodziewałam się, że to może aż tak ułatwić moje posługiwanie się komputerem, nie myślałam, że aż tak widoczne efekty mogą być po 20 godzinach kursu. A jednka mogą. Mam nadzieję, że czas mi pozwoli na inne kursy w Państwa firmie.
quote
Monika Krzyżanowska
Kursantka szkolenia Bezwzrokowego pisania na klawiaturze
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Współpracujemy tylko z najlepszymi trenerami

Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty. Dokładnie weryfikujemy ich kompetencje na etapie rekrutacji, a ich umiejętności, wiedza i przygotowanie są oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.

O trenerach
 • Współpracowali z najbardziej rozpoznawalnymi markami na polskim rynku.
 • Są wieloletnimi praktykami.
 • Posiadają solidne podstawy teoretyczne.
 • Posiadają przygotowanie pedagogiczne bądź ukończyli szkoły trenerskie.
Dobór trenerów do projektu

Przystępując do każdego projektu dobieramy trenerów prowadzących pod kątem:
 • Umiejętności trenerskich w danym zakresie.
 • Predyspozycji osobistych.
 • Doświadczenia szkoleniowego
 • Doświadczenia praktycznego w danej branży
Beata Wyszyńska Radecka- trener Kursu Bezwrokowego pisania na klawiaturze 20hBeata Wyszyńska-Radecka - Magister ekonomii na Akademii Obrony Narodowej oraz magister inżynier Politechniki Warszawskiej na Wydziale Transportu. Ukończyła Podyplomowe Studium Zastosowania Informatyki. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów z obszaru Excel podstawowy i zaawansowany, a także kursy z obsługi komputera. Jej doświadczenie ...

Dowiedz się więcej

Michał Falk- trener bezwzrokowego pisania na klawiaturze 20hMichał Falk - Magister, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył kierunek informatykę i ekonometrię w specjalności informatyka ekonomiczna. Od wielu lat pracuje w zawodzie informatyka na kierowniczym stanowisku. Może pochwalić się licznymi szkoleniami z zakresu informatyki w których brał udział oraz wieloma ...

Dowiedz się więcej

Marta Mikulska- trener bezwzrokowego pisania na klawiaturze 20hMarta Mikulska - Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Technicznym, uzyskała dyplom inżyniera o specjalności technik-informatyk. Następnie podjęła naukę w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na wydziale Metalurgii i Inżynierii Metalowej uzyskując dyplom magistra inżyniera o ...

Dowiedz się więcej

Marcin Wierzbicki- trener Kursu bezwzrokowego pisania na klawiaturze 20hMarcin Wierzbicki - Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego, posiadam dyplom magistra Inżynierii Środowiska. Swoją pracę, jako trener programów komputerowych rozpocząłem w 1996 r. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń z programów biurowych na wszystkich poziomach zaawansowania: Word, Excel, Access, Power Point ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Monika Wójcik

Tel.: 22 622 13 09 wew. 828

Kom.: 664754779

monika.wojcik@gowork.pl

 

Organizacja zajęć

Materiały tradycyjne- cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci skryptów lub innej w zależności od ustaleń.
Tablet- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
Zobacz terminy

Kurs Bezwzrokowego pisania na klawiaturze 20h - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Bydgoszcz
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 399
Cena: 649
Gdańsk
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Katowice
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Kraków
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Lublin
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Olsztyn
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Poznań
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Siedlce
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Szczecin
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Warszawa
od 2017-01-24 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Wrocław
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Łódź
od 2017-01-25 do 2017-01-27
Cena: 449
Cena: 699
Zapisz się