Kurs administratora sieci informatycznej 120h

Rejestracja trwa!!!
Zapisz się na szkolenie z zakresu Administrowania Siecią Informatyczną ! Podnieś swoje kwalifikacje lub zmień branżę i zdobądź wiedzę, którą wykorzystasz w pracy jak i poza nią. Szkolenie w kameralnej grupie umożliwi Ci szybkie przyswojenie wiedzy i doskonały kontakt z lektorem.

Kurs realizujemy w kilkunastu miastach w Polsce: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi oraz w Opolu.


Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kursanci poznają najnowocześniejsze technologie i rozwiązania informatyczne. Uczą się zarządzania siecią od trenera z wieloletnim doświadczeniem w branży. Po ukończenie kursu administrowanie sieci informatycznej uczestnik może rozpocząć pracę na stanowisku administratora sieci w różnych firmach o różnorakim profilu branżowym lub może otworzyć własną działalność gospodarczą. 

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kandydaci do szkolenia powinni posiadać:
 • dobrą znajomość użytkowych programów komputerowych, minimum edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego, gdyż program kursu nie przewiduje nauki programów użytkowych;
 • obycie z komputerem i znajomości komputerowych narzędzi internetowych;
 • dodatkowo im lepsze podstawy z zakresu informatyki będzie miał kandydat, tym więcej zyska z uczestnictwa w kursie;
 • kurs administrowania siecią LAN daje maksymalne korzyści w momencie poszerzania swojej wiedzy na kursach administrowania innymi sieciami, dlatego nie jest konieczna znajomość tematyki zarządzania siecią - tego nasi lektorzy nauczą Cię od podstaw.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Po ukończeniu kursu absolwent będzie potrafił odpowiednio dobrać i ustawić sprzęt sieciowy (ustawienia przełączników, ruterów) oraz archiwizować konfigurację sprzętu. Uczestnik zdobędzie obszerną wiedzę nt. sprzętu sieciowego i jego możliwości. Administrator sieci informatycznej będzie potrafił zainstalować i skonfigurować również serwer i stacje robocze. Kolejnym ważnym zadaniem administratora sieci informatycznej jest wykonywanie czynności związanych z nadzorowaniem pracy sieci: administrator kontroluje poprawność pracy i wydajność urządzeń sieciowych, dlatego podczas szkolenia kładziemy nacisk na praktyczną naukę tych zagadnień. Podczas szkolenia uczestnicy nabywają wiedzę nt. kontroli kont użytkowników sieci w zakresie dostępu do zasobów sieciowych.

Gdzie mogę podjąć pracę po ukończeniu szkolenia?


Po ukończeniu kursu administrowanie sieci można się ubiegać o pracę na stanowisku administratora sieci informatycznej, który zarządza siecią komputerową w firmie poprzez realizację wielu zadań, które mają zapewnić bezawaryjną pracę całej sieci. Oferty pracy dla administratora można znaleźć w wyszukiwarce ofert pracy Gowork.pl tutaj. Firmy poszukują pracowników z wykształceniem informatycznym, najlepiej zaświadczonym dyplomem ukończenia kursów dla administratorów sieci. Często musi wykazać się także umiejętnościami programistycznymi JAVA SCRIPT, HTML, CSS, PHP czy MYSqL (sprawdź ofertę szkolenia z PROGRAMOWANIA STRON). Ważne jest, aby wiedza była oparta o praktyczne umiejętności. Dlatego nasz kurs to aż 90% praktyki i 10% teorii wprowadzającej do ćwiczeń.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 • Podczas zajęć w pracowniach komputerowych, każdy uczestnik ma do dyspozycji osobne stanowisko komputerowe wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do realizacji przedmiotu zajęć.
 • Każdy uczestnik kursu z administrowania siecią przystępuje do egzaminu, po którego pozytywnym zaliczeniu otrzyma dyplom potwierdzający uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w ramach Administrowania sieci 
 • Nauka zawodu administratora daje możliwość podjęcia pracy w wielu renomowanych firmach w działach IT. Warto zdobyć umiejętności niezbędne przy stanowisku pracy administratora.
 • Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.
 • Naszym głównym celem jest prowadzenie kursów i szkoleń informatycznych na jak najwyższym poziomie. Chcemy sprostać wymaganiom naszych kursantów, dlatego zatrudniamy najlepszych szkoleniowców i prowadzimy szkolenia na wszystkich najpopularniejszych zawodach.

Wiarygodność i rzetelność

Nasza Placówka Kształcenia Ustawicznego jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005. Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo dyplom oraz zaświadczenie. O wysokiej jakości usług świadczy liczba absolwentów naszych kursów sięgająca do kilkudziesięciu tysięcy oraz zadowolenie poświadczone referencjami firm, z którym dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować.

Szkolenia szyte na miarę

Jeśli standardowy kurs dla Państwa Firmy za mało, zapraszamy do kontaktu pod adresem monika.wojcik@gowork.pl Organizujemy szkolenia na zamówienia w Państwa domu lub biurze od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-22:00 w różnych miastach Polski. Przed szkoleniem wykonujemy analizę potrzeb szkoleniowych uczestników, dzięki czemu poznajemy Państwa oczekiwania. Program kursu ustalany jest indywidualnie, z uwzględnieniem poziomu zaawansowania. Dzięki programowi w pełni dopasowanemu do Państwa potrzeb zapewniamy wysoką efektywność pracy i maksymalne wykorzystanie czasu szkolenia. Praca na sprzęcie i oprogramowaniu, z którego korzysta się na co dzień, eliminuje problem różnic sprzętowych i innych wersji oprogramowania, pojawiający się wśród uczestników tradycyjnych kursów komputerowych.

Zapytanie o wycenę

Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie wyceny szkolenia organizowanego przy zapisie grupowym proszę zapytać o formularz zgłoszeniowy, wypełnić i odesłać drogą mailową monika.wojcik@gowork.pl lub faxem 22 622 13 09 wew. 0Galeria

Program kursu

Ramowy programy kursu
 1. Co to jest sieć 
 2. Ewolucja sieci 
 3. Organizacje ustanawiające standardy 
 4. Model referencyjny OSI
 5. Podstawy sieci 
 6. Typy sieci 
 7. Protokoły sieciowe 
 8. Konfiguracja urządzeń do pracy w sieci
 9. Przełączniki (ang. Switch) 
 10. Routing 
 11. Protokoły trasowania 
 12. Sieci wirtualne VLAN 
 13. Switche HP PROCURVE RODZINA 2500 
 14. Konfiguracja przełączników
Pełny program kursu administratora sieci informatycznej

Referencje

quote
Bardzo mi się podobały wykłady i część praktyczna,przy której jak nie wiedziałem co mam zrobić to wykładowca od razu mówił mi co mam zrobić
quote
Łukasz Stachurski
Kursant Szkolenia przygotowującego do pracy Administratora sieci informartycznej- rozdanie dyplomów
quote
Kurs administrowania sieci w Szkole GOWORK okazał się najlepszym wyborem. W Gowork nauczyłem się wszystkiego czego potrzebowałem. Gorąco polecam wszystkim kursy w Gowork-u.
quote
Marcin Zarzecki
Kursant Szkolenia przygotowującego do pracy Administratora sieci informartycznej- rozdanie dyplomów
quote
Kurs oceniam pozytywnie. Zajęcią były prowadzone profesjonalnie, tak aby wypełnić program ale i zrealizować potrzeby i indywidualne oczekiwania uczestników. Chętnie wezmę udział w innych szkoleniach firmy Gowork.pl
quote
Jan Mazur
Kursant Szkolenia przygotowującego do pracy Administratora sieci informartycznej- rozdanie dyplomów
quote
Zajęcia ciekawe, praktyczne i na poziomie. Życzyłbym sobie, aby wszystkie zajęcia były prowadzone w taki sposób. Szkolenie podniosło poziom mojej wiedzy i umiejętności. Polecam!
quote
Maciej Kuraś
Kursant Szkolenia przygotowującego do pracy Administratora sieci informartycznej
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Michał Falk - Wykładowca kursu Administrowanie sieci informatycznejMichał Falk - Magister, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył kierunek informatykę i ekonometrię w specjalności informatyka ekonomiczna. Od wielu lat pracuje w zawodzie informatyka na kierowniczym stanowisku. Może pochwalić się licznymi szkoleniami z zakresu informatyki w których brał udział oraz wieloma ...

Dowiedz się więcej

Bartosz Nowak - Wykłądowca kursu Administrowanie sieci informatycznejBartosz Nowak - Jest absolwentem informatyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami. Aktualnie pracuje w Instytucie NLP jako trener. Ma doświadczenie w nauczaniu: prowadził zajęcia w szkole policealnej. Od 3 lat prowadzi szkolenia z PHP, SQL, Office. ...

Dowiedz się więcej

Marcin Wierzbicki- trener szkoleń informatycznychMarcin Wierzbicki - Marcin Wierzbicki – absolwent Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego, posiadam dyplom magistra Inżynierii Środowiska. Swoją pracę, jako trener programów komputerowych rozpocząłem w 1996 r. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń z programów biurowych na wszystkich poziomach zaawansowania: Word, Excel, ...

Dowiedz się więcej

Trener szkolenia Administrowania sieci informatycznejMarta Pelczar - Dr inż. Nauk technicznych w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, absolwentka studium pedagogicznego. Nauczyciel szkolny przedmiotu multimedia i grafika komputerowa, użytkowanie komputerów, oprogramowanie biurowe, informatyka i technologia informacyjna. Znany i szanowany wykładowca akademicki z zakresu ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Organizacja zajęć

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z tabletem.

Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  goclever tab premium combo stanowiący formę elektroniczną materiałów. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4.2. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore, wbudowaną kamerę 3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.  
Proponujemy Państwu uczestnictwo w dwóch trybach szkolenia dla administratorów sieci dziennym w godzinach 9.00 - 15.15 lub weekendowym (spotkania naprzemiennie w godzinach przedpołudniowych bądź popołudniowych). Godziny zajęć mogą zostać dostosowane do potrzeb uczestników i lektora. W cenę szkolenia liczone są: Czas szkolenia 4- 5 tygodni w zależności od trybu zajęć, materiały szkoleniowe, niezbędne oprogramowanie, konsultacje z wykładowcą, egzamin końcowy.


Szkolenia uzupełniające

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Monika Wójcik

Tel.: 22 622 13 09 wew. 828

Kom.: 664754779

monika.wojcik@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Zielona Góra:

  Bohaterów Westerplatte 9 (pomieszczenie
  oznaczone numerem 217 na II piętrze)

  65-034 Zielona Góra

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

 • Opole:

  Władysława Reymonta 14 (III piętro, nr 57)
  (u zbiegu ulic Reymonta i Damrota)

  46-020 Opole

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Rzeszów:

  Sala konferencyjna,
  ul. Rynek 8

  35-064 Rzeszów

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
Zobacz terminy

Kurs administrowania sieci informatycznej - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Bydgoszcz
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1000
Cena: 1250
Gdańsk
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Katowice
od 2016-07-18 do 2016-08-12
Cena: 1100
Cena: 1350
Kraków
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Lublin
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Olsztyn
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Opole
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Poznań
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Siedlce
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Szczecin
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Warszawa
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Wrocław
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Zielona Góra
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350
Łódź
od 2016-07-25 do 2016-08-19
Cena: 1100
Cena: 1350

Kurs administrowania sieci informatycznej - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1299
Cena: 1549
Bydgoszcz
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1299
Cena: 1549
Gdańsk
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Katowice
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Kraków
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Lublin
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Olsztyn
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Opole
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Poznań
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Siedlce
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1299
Cena: 1549
Szczecin
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Warszawa
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Wrocław
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Zielona Góra
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Łódź
od 2016-07-16 do 2016-09-04
Cena: 1399
Cena: 1649
Zapisz się