Warsztat umiejętności nowoczesnego Office Managera 21h

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Uczestnicy szkolenia Office Managera zdobędą umiejętności niezbędne we wszechstronnej pracy na stanowisku Office Managera. Szkolenie stanowi połączenie teorii i praktyki. W sposób szczegółowy dotyka zagadnień z zakresu umiejętności miękkich jak komunikacja, zarządzanie zespołem, planowanie czasu pracy, jak również pozwala poszerzyć wiedzę i umiejętności w obszarze rachunkowości i prawa pracy.

Do kogo adresowany jest ten kurs?


Szkolenie jest kierowane do:
 • Kierowników biur i sekretariatów
 • Specjalistów ds. administracji.
Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?


Efektem uczestnictwa w szkoleniu office manager jest zwiększenie skuteczności pracy poprzez rozwinięcie kompetencji miękkich uczestników. Uczestnicy warsztatu zdobędą umiejętności z zakresu rachunkowości i prawa pracy potrzebnych na stanowisku Office Managera.
 
W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Umiejętności zdobyte na szkoleniu Office Manager pozwolą Ci na rozwinięcie swojej wiedzy i kompetencji managerskich potrzebnych do pracy na tym stanowisku. Każdego miesiąca w naszym serwisie GoWork.pl pojawia się wiele ofert, proponujących zatrudnienie na tym stanowisku - sprawdź oferty pracy na gowork.pl. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub nabyć praktycznych umiejętności, które przydadzą Ci się w codziennej pracy, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Spotkania w dogodnych godzinach w salach szkoleniowych w centrach 14 miast Polski. Zajęcia prowadzą trenerzy z ogromnym doświadczeniem nie tylko w prowadzeniu szkoleń z tej tematyki, ale i zarządzaniu i planowaniu prac zespołów pracowniczych. Uczestnikami szkoleń są praktycy biznesu z różnych gałęzi gospodarki, co daje szansę na interesującą wymianę doświadczeń i interesującego case study oraz okazję do networkingu. Zajęcia prowadzone w niewielkich, najczęściej 4-6 osobowych grupach. Oprócz materiałów szkoleniowych istnieje możliwość uzyskania tabletu.
O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

Galeria

Certyfikaty

Program kursu

I dzień- Warsztat umiejętności miękkich

 1. Efektywna komunikacja w biurze
 2. Zarządzanie personelem
 3. Planowanie zadań i organizacja
 4. Pytania uczestników

II dzień- Zagadnienia prawne

 1. Archiwizacja dokumentacji biurowej
 2. Prawo pracy
 3. Tworzenie, zawieranie i rozwiązywanie umów- specyfikacja
 4. Pytania uczestników

III dzień- Podstawy rachunkowości i księgowości w pracy Office Managera

 1. Ustawa o rachunkowości
 2. Zasady obiegu i kontroli dokumentacji księgowej
 3. Wewnętrzna i zewnętrzna dokumentacja finansowa
 4. Zasady sporządzania sprawozdań finansowych
 5. Prowadzenie ksiąg rachunkowych
 6. Ewidencja zdarzeń gospodarczych
 7. Zasady sporządzania budżetu
 8. Pytania uczestników

Referencje

quote
Uczestnictwo w kursie pozwoliło mi poszerzyć swoje kwalifikacje oraz rozwinąć umiejętności. Firma wywiązała się z wcześniejszych ustaleń. Bardzo profesjonalne podejście. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Wykładowca kompetentny,przygotowany do zajęć, atmosfera na szkoleniu bardzo przyjazna.
quote
Katarzyna Celińska
uczestniczka kursu umiejętności nowoczesnego Office Managera
quote
Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie "umiejętności nowoczesnego Office Managera" w firmie GoWork.pl. Wielką zaletą jest wykładowca kursu. Posiadał ogromną wiedzę, zawsze był przygotowany do zajęć.
quote
Patrycja Zaręba
uczestniczka kursu umiejętności nowoczesnego Office Managera
quote
Omawialiśmy zagadnienia takie jak komunikacja, zarządzanie zespołem, planowanie czasu pracy. Poszerzyłam również swoje informacje z zakresu rachunkowości i prawa z czego ogromnie się cieszę. Otrzymałam wiele informacji czyli to czego oczekiwałam.
quote
Maria Szewczyk
uczestniczka kursu umiejętności nowoczesnego Office Managera
quote
Szkolenie oceniam jako bardzo dobre. Dużym plusem jest połączenie teori i praktyki. Na zajęciach wykładowca przekazywał nam wiele informacji jakie na pewno będę wykorzystywała poza kursem. Dostałam również materiały szkoleniowe z czego jestem niezmiernie zadowolony.
quote
Dariusz Kowalski
uczestnik kursu umiejętności nowoczesnego Office Managera
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej z materiałami na tablecie.

Materiały tradycyjne -
cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Tablet- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Wykładowcy

Iwona Wołkiewicz wykładowca kursu Warsztat umiejętności nowoczesnego Office ManageraIwona Wołkiewicz - Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w wielotysięcznych międzynarodowych korporacjach, mniejszych spółkach z zagranicznym kapitałem, jak również w wiodących firmach doradczych. Zdobyła również ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - już w PTK Centertel prowadziła szkolenia wstępne ...

Dowiedz się więcej

Aleksandra Stanković wykładowca kursu Warsztat umiejętności nowoczesnego Office ManageraAleksandra Stanković - Ukończyła Wyższą Szkołę Filozoficzno – Pedagogiczną „Ignatianum” w Krakowie. Jestem magistrem pedagogiki społeczno – opiekuńczej i resocjalizacyjnej. Uczęszczała też do Studium Public Relations & Doradztwa Personalnego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł doradcy personalnego. Pracowała jako ...

Dowiedz się więcej

Małgorzata Adamczyk wykładowca kursu Warsztat umiejętności nowoczesnego Office ManageraMałgorzata Adamczyk - Mgr inż. Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, ale również absolwentka Psychologicznego Centrum Rozwoju, Akademii PARP ze specjalizacją na techniki sprzedaży. Pani Małgorzata Adamczyk uzyskała certyfikat Profesjonalnego Trenera Wewnętrznego w ARBIZ Akademii Biznesu. Możecie liczyć ...

Dowiedz się więcej

Grażyna Nowicka wykładowca kursu Warsztat umiejętności nowoczesnego Office ManageraGrażyna Nowicka - Jestem trenerem biznesu, absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego o kierunku finanse specjalizacja rachunkowość. Pracowałam w różnych przedsiębiorstwach i przeszłam długą drogę edukacyjną na stanowiskach, począwszy od sekretarki, a zakończywszy na stanowisku głównego księgowego. Zawsze pasjonowali ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Jońska

Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

Kom.: 531 618 036

karolina.jonska@gowork.pl

 

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłaty zaliczki (lub całości kwoty) należy dokonać na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego najpóźniej na drugi dzień po dokonaniu rejestracji. Gwarantuje to pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie GoWork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla  osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
  Zobacz terminy

  Warsztat umiejętności nowoczesnego Office Managera - tryb dzienny

  Miejsce
  Termin
  Wersja standardowa
  Wersja z tabletem
  Białystok
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Bydgoszcz
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Gdańsk
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Katowice
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Kraków
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Lublin
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Olsztyn
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Poznań
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Siedlce
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Szczecin
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Warszawa
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Wrocław
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Łódź
  od 2017-01-25 do 2017-01-27
  Cena: 1399
  Cena: 1649
  Zapisz się