Kurs event manager - organizacja imprezy od koncepcji do realizacji 32h


Zapisz się na szkolenie, podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź wiedzę, którą wykorzystasz w pracy jak i poza nią. Szkolenie w kameralnej grupie umożliwi Ci szybkie przyswojenie wiedzy i doskonały kontakt z lektorem. Wykorzystaj okazję by poznać tajniki organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie.


Do czego przygotuje mnie to szkolenie?

Celem kursu jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz wykształcenie umiejętności niezbędnych do podjęcia pracy w charakterze event managera w organizacji lub rozpoczęcia własnej działalności w zakresie organizacji różnego rodzaju imprez. Szkolenie przekazuje kompleksową wiedzę na temat organizacji eventów: od wydarzeń kulturalnych, przez sportowe po wydarzenia wyjazdowe.

Do kogo adresowane jest to szkolenie?

Nasz kurs skierowany jest zarówno do osób, które chciałyby poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę i zainteresowania, jak również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia, które marzą o zdobyciu nowego zawodu i chciałyby wykorzystać swój potencjał. Na szkolenie zapraszamy więc pracowników działów HR, marketingu oraz pracowników biurowych, a także osoby indywidualne, które chcą nabyć nowe umiejętności w zakresie organizacji wydarzeń, przyjęć, konferencji.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego szkolenia?

Podczas szkolenia uczestnicy:
 • Zdobędą wiedzę, jak zorganizować różnego rodzaju spotkania firmowe, eventy, a także wyjazdy integracyjne i imprezy komercyjne,event manager
 • Zapoznają się z najnowszymi trendami
  organizacji imprez,
 • Wykształcą umiejętność planowania
  oraz realizacji eventu,
 • Nauczą się jak negocjować warunki z podwykonawcami,
 • Dowiedzą się jak słuchać klienta aby zrozumieć jego potrzeby oraz sprostać jego oczekiwaniom,
 • Otrzymają wskazówki od specjalisty w dziedzinie organizacji eventów.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu kursu możesz pracować przede wszystkim na stanowisku Event managera – zarówno w agencji jak i prowadząc własną działalność. Kurs w naszej firmie pomoże Ci podczas wykonywania obowiązków na wszelkich stanowiskach związanych z organizacją eventów, konferencji, spotkań oraz wyjazdów integracyjnych. Kurs jest też świetną okazją do wyszkolenia swoich umiejętności w zakresie organizacji niezapomnianych przyjęć i imprez dla znajomych.

Oferty pracy związane z organizacją wydarzeń można znaleźć w wyszukiwarce ofert pracy Gowork.pl Ważne jest aby wiedza była oparta o umiejętności praktyczne - nasz kurs zapewnia to dzięki warsztatowym charakterze zajęć.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Frima GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie event managera organizacja imprezy od koncepcji do realizacji za względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe opracowane przez praktyków, zajmujących się na co dzień organizacją różnego rodzaju eventów. Doświadczona kadra wykładowców udzieli wyczerpujących informacji dotyczących zagadnień poruszanych na szkoleniu a małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Naszym głównym celem jest prowadzenie szkoleń na jak najwyższym poziomie. Dysponujemy własnymi, w pełni wyposażonymi salami, dzięki czemu nasze szkolenia możemy realizować w cenach niższych niż inne firmy. Największą zaletą szkoleń GoWork.pl są kameralne grupy (max. 10 osób), pozwalające wykładowcy dotrzeć z niezbędnymi informacjami do każdego uczestnika indywidualnie. 

Po odbyciu szkolenia otrzymasz dyplom z wymienionym godzinowo zakresem odbycia zajęć oraz zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012r.!  

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

kurs event manager


Jeżeli chcesz uczyć się od najlepszych – nie czekaj. Zapisz się na kurs Event Manager – organizacja imprez od koncepcji do realizacji.Dla grup zamkniętych program event managera może być dopasowany do konkretnej tematyki
np. organizacja konferencji, wydarzeń sportowych, czy koncertów.

Galeria

Program kursu


  Event manager – organizacja imprez od koncepcji do realizacji 32 h


  1. Rodzaje Eventów i ich specyfika
  2. Charakterystyka zawodu event managera
  3. Oczekiwania klientów – jak im sprostać
  4. Prawne aspekty organizacji eventów
  5. Współpraca z podwykonawcami
  6. Aspekty psychologiczne udanego eventu
  7. Przygotowanie oferty eventowej
  8. Realizacja eventu – jak wdrożyć koncepcję w życie


  Pełny program kursu Event Manager - organizator imprez

Referencje

quote
Z przyjemnością rekomenduję firmę GOWORK, ponieważ firma wykazała się profesjonalizmem przy organizacji kursu. Doświadczenia z firmą pozwalają ocenić ją jako profesjonalną. Zasób informacji podczas szkolenia bardzo obszerny. Współpraca z firmą bez zastrzeżeń.
quote
Kamila Lewandowska
referencje uczestnika
quote
Z wielką przyjemności reklamuję firmę Gowork, ponieważ byli elastyczni, dostosowali się do mojego terminu i zasób wiedzy był bardzo obszerny podczas szkolenia. Współpraca z firmą Gowork - bez zastrzeżeń. Profesjonalne podejście przy organizacji szkoleń.
quote
Agnieszka Lewandowska
referencje uczestnika
quote
Kurs "event manager" bardzo mi się podobał gdyż uzmysłowił mi wiele apektów pracy w tym zawodzie.
quote
Iwona Sikorska
referencje uczestnika
quote
Polecam kurs "event manager", ja dowiedziałam się wszystkiego co będzie mi potrzebne do organizacji wydarzenia.
quote
Urszula Andrasz-Wawryk
referencje uczestnika
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Marta Dyda - lektor kursu event manager - organizator imprez Marta Dyda - trener, konsultant szkoleniowy i doradca, manager projektów, trener szkoleń on-line. Doświadczenie w obszarze organizacji eventów zdobywała podczas swojej praktyki zawodowej, pracując w różnych strukturach od organizacji imprez turystycznych i sportowych po konferencje, kongresy i eventy biznesowe. ...

Dowiedz się więcej

Iwona Żukowska - lektor kursu event manager - organizator imprez Iwona Żukowska - Psycholog społeczny z 8 letnim doświadczeniem przy organizacji szkoleń i imprez integracyjnych. Specjalizuje się w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i współpracy zespołowej. Jako trener kładzie szczególny nacisk na skuteczną komunikację w pracy zespołowej bazując na nurcie psychologii pozytywnej ...

Dowiedz się więcej

Aleksandra Mały - lektor kursu event manager - organizator imprezAleksandra Mały - Jestem magistrem Uniwersytetu Opolskiego kierunku Arteterapii i Animacji Kultury oraz Animacji Społeczno-Kulturalnej i Zarządzania Kulturą. Przez 2 lata byłam kierownikiem sekcji kultury Samorządu Studenckiego UO, gdzie zajmowałam się organizacją opolskich Juwenaliów, Kulturaliów oraz innych studenckich ...

Dowiedz się więcej

Anna Marczyk - lektor szkoleń z organizacji imprezAnna Marczyk - właścicielka agencji eventowej Top Serwis, która od 1999 roku zajmuje się kompleksową organizacją konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych, wieczorów tematycznych oraz imprez plenerowych z udziałem nawet 1.200 osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdolnościom logistycznym doskonale radzi sobie ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej z materiałami na tablecie.

Materiały tradycyjne -
cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Tablet - opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Jońska

Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

Kom.: 531 618 036

karolina.jonska@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

Zobacz terminy

Kurs Event manager - organizator imprez - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Bydgoszcz
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Gdańsk
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Katowice
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Lublin
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Olsztyn
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Poznań
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Rzeszów
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Siedlce
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Szczecin
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Warszawa
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Wrocław
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100
Łódź
od 2017-01-23 do 2017-01-27
Cena: 850
Cena: 1100

Kurs Event manager - organizator imprez - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Bydgoszcz
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Gdańsk
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Katowice
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Kraków
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Lublin
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Olsztyn
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Poznań
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Szczecin
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Warszawa
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Wrocław
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Łódź
od 2017-01-21 do 2017-01-29
Cena: 850
Cena: 1100
Zapisz się