Kurs Coaching w biznesie 60hZależy Ci na sprawnej pracy Twojego zespołu? Chcesz by Twoi pracownicy
i Ty mieli większą motywację do działania? Masz plany na udoskonalenie swojej pracy?

Zostań nowoczesnym liderem!

Kurs COACHING W BIZNESIE jest właśnie dla Ciebie!

Od wielu lat coaching jest wiodącym trendem na zachodzie, a od niedawna z powodzeniem rozwija się w Polsce. Zmotywowani i świadomi swojego potencjału ludzie pracują wydajniej, są bardziej kreatywni i elastyczni. Kurs Coaching w biznesie sprawi, że zdobędziesz praktyczną umiejętność motywowania siebie i innych, dowiesz się jak pracować z drugim człowiekiem by go wspierać oraz co zrobić by praca była bardziej wydajna i komfortowa.

 
Do czego przygotuje mnie ten kurs?


Kurs coaching w biznesie ma na celu zapoznanie uczestnika z metodami prowadzenia coachingu w organizacji biznesowej. Porusza tematykę coachingu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Umożliwia praktyczne opanowanie podstawowych umiejętności pracy coacha oraz określania i budowania relacji z klientem wspierającej proces wdrażania zmian w jego życiu.

Do kogo adresowany jest ten kurs?
 
Szkolenie coaching w biznesie skierowane jest przede wszystkim do kadry zarządzającej w firmie wszystkich szczebli (właściciele, prezesi, dyrektorzy, kierownicy), osób odpowiedzialnych za rozwój zawodowy pracowników w firmie np. doradcy, specjaliści, pracownicy działu HR czy dla trenerów, konsultantów, coachów, psychologów, nauczycieli, terapeutów. Kurs coaching w biznesie adresowane jest również do osób, które chcą nabyć podstawowe umiejętności prowadzenia coachingu oraz tych, które chcą stosować coaching w swojej pracy jako dodatkowy element wsparcia swoich podopiecznych.

ZOSTAŃ NOWOCZESNYM LIDEREM!
Przygotuj siebie i swój zespół do efektywnego działania
i rozwoju i wzmocnienia swojej pozycji na rynku.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego szkolenia?

Uczestnicy kursu coaching w biznesie zyskają umiejętności w zakresie:
 • przeprowadzania sesji coachingowych z klientem,
 • budowy własnej, etycznej postawy coacha u swoich Klientów,
 • umiejętności sposobu komunikacji z ludźmi,
 • technik zwiększenia efektywności pracy zespołu, a przez to zwiększenie zysków finansowych,
 • radzenia sobie z konfliktami i nieporozumieniami,
 • umiejętności rozpoznawania dylematów Klienta i przekładanie ich na cele rozwojowe,
 • rozpoznawania systemu zachowań, przekonań i wartości Klienta oraz pracy z ich zmianą w realizacji postawionych celów.
W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz kurs coaching w biznesie daje wiele możliwości podjęcia pracy, zarówno w kadrach zarządzających na stanowisku managera czy kierownika, jak i na stanowisku pracownika HR. Szkolenie daje także szanse na znalezienie pracy w roli coacha czy trenera.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Nasza firma jest Instytucją Szkoleniową od 2005 roku wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00239/2005. Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo dyplom oraz zaświadczenie. O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015
Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie Coaching w biznesie ze względu na niezwykle doświadczoną kadrę wykładowców, która doskonale przygotuje uczestników do egzaminu oraz do pracy na stanowisku managera bądź trenera. Wykładowcy podczas trwania kursu chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad w sposób prosty i zrozumiały dla każdego słuchacza kursu. Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy, dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.

Galeria

Certyfikaty

Program kursu

1. Czym jest coaching? - organizacja wspólnej podróży
- Istota coachingu (cele, zadania)
- Rodzaje coachingu
- Przebieg coachingu
- Różnice między coachingiem, mentoringiem i konsultacją

2. Wymagania kodeksu etycznego
- Standardy zawodu coachingu

3. Kompetencje coacha -odkrywanie i uwalnianie uśpionych zdolności
- Profesjonalny coach – kompetencje i indywidualne predyspozycje
- Projektowanie własnych stylów działania (analiza i charakterystyka)
- Tworzenie indywidualnych celów i planów

4.Praktyczne ćwiczenia umiejętnego prowadzenia rozmów coachingowych
- Demonstrowania najczęściej używanych umiejętności coaching
- Skuteczna komunikacja (aktywne słuchanie, bariery komunikacyjne)
- Zasady efektywnej komunikacji w miejscu pracy
- Poszerzenie świadomości, co do własnych kompetencji w zakresie prowadzenia i wspierania ludzi

5. Pomóż swojemu rozmówcy pomagać sobie samemu – techniki coachingu
- Sposoby budowania współpracy w coachingu
- Strategie motywacji
- Metody pracy z oporem
- Budowanie motywacji i pewności siebie

6. Mapa wyprawy czyli metodologie coachingowe
- Sytuacje w życiu firmy sprzyjające podjęciu coachingu
- Wyznaczanie celów - obranie kierunku wyprawy
- Metody pomiaru osiągnięć
- Budowanie pytań coachingowych
- Praca z wartościami

7. Team coaching – wsparcie zespołów, grup pracowniczych
- Typy zespołów
- Konflikty w grupie
- Standardy coachingu zespołowego
- Korzyści stosowania coachingu w firmie

8.Coaching biznesowy
- Menadżer-coach (rola, kompetencje)
- Narzędzia w coachingu biznesowym- przydatny ekwipunek
- Coaching rozwojowy, menadżerski, sprzedażowy, operacyjny (charakterystyka)
- Formułowanie planów i wizji

9. Personal feedback
- Sposób udzielania konstruktywnej i rozwojowej formy informacji zwrotnej
- Poszerzenie świadomości, co do własnych kompetencji w zakresie prowadzenia i wspierania ludzi

10. Coaching kariery
- Formy wsparcia rozwoju kariery -Coaching a doradztwo zawodowe
- Kompozycja narzędzi wspierania rozwoju

Referencje

quote
Było to dla mnie idealne szkolenie, jako że ostatnio awansowałam do kadry kierowniczje w mojej firmie. Teraz bez problemu potrafie komunikować się z klientem oraz przez zastosowanie odpowiednich technik zwiększyć efektywność swojego zespołu. Ze szkolenia jestem oczywiście zadowolona i polecam je swoim znajomym z branży.
quote
Amelia Kruk
Kursantka szkolenia coaching w biznesie
quote
Coaching w biznesie- zawsze chciałam wziąć udział w takim kursie! Ciekawy, porywający, godny polecenia każdemu, kto chce poszerzyć swoje horyzonty. Miejsce, trenera oraz całą organizację szkolenia oceniam na "szóstkę z plusem".
quote
Monika Niklińska
Kursanta szkolenia coaching w biznesie
quote
Kurs coaching w biznesie okazał się bardzo przydatny nie tylko pod względem poszerzenia wiedzy teoretycznej ale również praktycznej i psychologicznej. Jeżeli w przyszłości planujesz otworzyć swój biznes i nim zarządzać to ten kurs naprawdę Ci pomoże i nauczy wielu technik coachingu w biznesie.
quote
Kamila Cieślak
Kursanta szkolenia coaching w biznesie
quote
Uczestniczyłam w kursie "coaching w biznesie". Kurs okazał się bardzo ciekawy. trener dysponował bardzo dużą wiedzą. Ogólnie kurs oceniam bardzo pozytywnie i z chęcią wybrałabym się na kolejne tego typu zajęcia. Polecam!
quote
Anna Mioduszewska
Kursanta szkolenia coaching w biznesie
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Organizacja zajęć

Kurs odbywa się w trybie wieczorowym, we wtorki i czwartki
tryb wieczorowy: 12 dni w godz. 17:00 - 20:45.
Istnieje możliwość zmiany godzin według dyspozycyjności kursantów. 

Grupy
Ilość osób w grupie nie przekracza 8 os. Umożliwia to indywidualne podejście wykładowców, którzy służą również pomocą w ramach konsultacji  po zajęciach ( przez okres trwania kursu).

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standardowej lub w wersji rozszerzonej (z tabletem).

Materiały tradycyjne -
cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Tablet -  opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.Wykładowcy

Aleksandra Stankovic - wykładowca kursu Coaching w biznesieAleksandra Stankovic - Ukończyła Wyższą Szkołę Filozoficzno – Pedagogiczną „Ignatianum” w Krakowie. Jest magistrem pedagogiki społeczno – opiekuńczej i resocjalizacyjnej. Uczęszczała też do Studium Public Relations & Doradztwa Personalnego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł doradcy personalnego. Pracowała jako ...

Dowiedz się więcej

Monika Chodyra - wykładowca kursu Coaching w biznesieMonika Chodyra - jest socjologiem z wykształcenia, pracuje jako coach i trener, ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, reklamie i pracy w mediach. Przełomowym momentem w jej życiu zawodowym było ukończenie Studium Coacha Executive w GWPS - Szkolenia (2009). To co robiła dotychczas jako empatyczna osobowość - wsparcie i ...

Dowiedz się więcej

Sabrina Kowalczyk - wykładowca kursu Coaching w biznesieSabrina Kowalczyk - Doświadczenie zawodowe i umiejętności osobiste są mocną podstawą do prowadzenie szkoleń z zakresu: Kierownika Sklepu, Technik sprzedażowych, Typów osobowości, NLP w Telemarketingu i kontakcie z bezpośrednim z klientem, Technik organizacji czasu i pracy, Mowy ciała, Fizjonomiki, Rozpoznawania fałszywych ...

Dowiedz się więcej

Katarzyna Zajkowska - wykładowca kursu Coaching w biznesieKatarzyna Zajkowska - Dyplomowany coach, trener biznesu, menedżer. Ukończyła wydział Budownictwa Lądowego (tytuł mgr inż.) na Politechnice Białostockiej, podyplomowe studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku oraz Dyplomowany Coach (zgodne ze standardami ICF) w Warszawskiej Wyższej Szkole ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniająceKoordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Jońska

Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

Kom.: 531 618 036

karolina.jonska@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy

Kurs Coaching w biznesie (60h) - tryb wieczorowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
zajęcia wieczorowo, wtorki i czwartki
Bydgoszcz
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
zajęcia wieczorowo, wtorki i czwartki
Gdańsk
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
Katowice
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
Kraków
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
Lublin
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
zajęcia wieczorowo, wtorki i czwartki
Olsztyn
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
Poznań
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
zajęcia wieczorowo, wtorki i czwartki
Siedlce
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
Szczecin
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
zajęcia wieczorowo, wtorki i czwartki
Warszawa
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
Wrocław
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
zajęcia wieczorowo, wtorki i czwartki
Łódź
od 2017-01-24 do 2017-02-16
Cena: 1159
Cena: 1409
zajęcia wieczorowo, wtorki i czwartki
Zapisz się