Kurs programowania 240h

O szczegóły zapytaj koordynatora:
Katarzyna Stępień
tel. 882-128-823

Kurs programowania 240 godzin zegarowych

Tak, to prawda! Programiści są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych. Mogą przebierać w ofertach pracy i świetnie zarabiają.

Teraz możesz zostać jednym z nich! Nieważne, czy jesteś umysłem ścisłym, czy typowym humanistą. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Programować może każdy.

Forma kursu

Nasze szkolenia programistyczne przybrały formę bootcampu, czyli bardzo intensywnego kursu inspirowanego treningami armii amerykańskiej, które odbywa się w dość krótkim czasie. Dzięki temu bardzo szybko przyswoisz sobie wszystko, co powinieneś wiedzieć, by móc samodzielnie tworzyć nowoczesne strony internetowe, aplikacje czy sklepy internetowe.


Kto może zostać programistą?

Odpowiedź jest prosta: każdy. Możliwe, że obawiasz się nauki programowania, bo nigdy nie byłeś dobry z matematyki. Nie martw się – w programowaniu najważniejsze jest logiczne myślenie, a tę umiejętność opanowała większość ludzi.

Warto jednak, byś znał język angielski na tyle, by móc samodzielnie zdobywać informacje, ponieważ spora część materiałów dotyczących programowania jest dostępna tylko w tym języku.


Tak naprawdę jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać na wstępie, to:

·        sprawna obsługa komputera (znajomość skrótów klawiaturowych, szybkie pisanie)

·        znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

·        zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

·        gotowość do ciężkiej pracy (nie tylko na kursie, ale także w domu)

Reszta zależy już tylko od tego, co zrobisz z wiedzą, którą Ci przekażemy.


Informacje praktyczne

Wiele osób pyta nas, co wybrać: front-end czy back-end. To naturalne - przed kursem nie musisz przecież wiedzieć, w czym sprawdzisz się lepiej. Dlatego wprowadziliśmy innowacyjną formułę opartą na jednym kursie i dwóch specjalizacjach: Front-end i Back-end. Specjalizację wybierasz dopiero po dwóch tygodniach zajęć, gdy już nieco oswoisz się z programowaniem.


Czym jest Back-end a czym Front-end?

Back-end jest niewidoczny dla zwykłego użytkownika stron internetowych. Są to między innymi bazy danych, obliczenia czy architektura aplikacji. Nie jest szczególnie ważne, jak wygląda to, co tworzy programista back-end. Dla niego aplikacja musi działać i jest to wszystko, co go tak naprawdę interesuje.

Front-end jest tym, co widzimy na monitorze po wpisaniu adresu danej strony internetowej. Programista Front-end to osoba, która tworzy strony www zamieniając statyczną grafikę w stronę interaktywną. Z reguły są to osoby dokładne, ale jednocześnie kreatywne. Mają też duże poczucie estetyki.


Jak wygląda nauka programowania w naszej szkole?

Tryb dzienny

Cały kurs trwa łącznie 6 tygodni – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 17:00 (z 30-minutową przerwą na lunch). Pierwsze dwa tygodnie to wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć stworzysz swoje środowisko pracy, poznasz HTML, CSS oraz JavaScript.

Podczas nauki powoli będziesz odkrywał swoje mocne strony oraz nareszcie dowiesz się, czy wolisz Front-end czy Back-end.  W ten sposób już po drugim tygodniu wybierzesz swoją specjalizację, na której spędzisz kolejne trzy tygodnie.

Ostatni tydzień zajęć to warsztaty, podczas których będziesz budował swoje portfolio. W tym czasie będziesz mógł dopracować małe projekty, które tworzyłeś podczas poprzednich tygodni zajęć, a także stworzysz jeden, większy projekt. Ten tydzień to także czas, gdy poznasz specyfikę pracy w zespole. Dzięki temu, gdy trafisz do pierwszej pracy jako programista, będziesz już wiedział, jak to wszystko wygląda w praktyce.

Tryb weekendowy

Cały kurs trwa łącznie 8 miesięcy (15 weekendów): 6 miesięcy nauki z przerwą wakacyjną (lipiec - sierpień).

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 08:30 - 17:00 (z 30-minutową przerwą na lunch). 

Pierwsze 5 weekendów to wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć stworzysz swoje środowisko pracy, poznasz HTML, CSS oraz JavaScript.

Podczas nauki powoli będziesz odkrywał swoje mocne strony oraz nareszcie dowiesz się, czy wolisz Front-end czy Back-end.  W ten sposób podczas piątego zjazdu wybierzesz swoją specjalizację, na której spędzisz kolejnych 7 weekendów.

Ostatnie zjazdy to warsztaty, podczas których będziesz budował swoje portfolio. W tym czasie będziesz mógł dopracować małe projekty, które tworzyłeś podczas poprzednich tygodni zajęć, a także stworzysz jeden, większy projekt. To także czas, gdy poznasz specyfikę pracy w zespole. Dzięki temu, gdy trafisz do pierwszej pracy jako programista, będziesz już wiedział, jak to wszystko wygląda w praktyce.BONUS: Na zajęciach dostaniesz od nas w prezencie książki „Rusz głową! Programowanie w JavaScript”. To prezent, który umożliwi Ci samodzielną naukę w domu w trakcie kursu oraz po jego zakończeniu.

Każdego dnia czeka Cię kilka godzin spędzonych z trenerem, który wprowadzi Cię we wszystkie najważniejsze zagadnienia. Nauki jest mnóstwo, więc na pewno czeka Cię też dużo pracy w domu - zarówno po zajęciach, jak i w weekendy. Dlatego nie polecamy kursu osobom, które mają weekendowe zobowiązania.

Jak zakwalifikować się na kurs?
Zanim zapiszemy Cię na kurs programowania, przystąpisz do egzaminu z języka angielskiego oraz z logiki.

Na tydzień przed rozpoczęciem kursu dostaniesz od nas materiały przygotowujące do zajęć. Ich przerobienie zajmie Ci ok. 12 godzin.


Egzaminy
Na ostatnich zajęciach czeka Cię egzamin końcowy. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymasz od nas certyfikat poświadczający nabyte umiejętności.

Sprzęt

Podczas zajęć pracujesz na własnym laptopie. Jest to ważne, ponieważ czeka Cię też dużo samodzielnej pracy w domu. Pracując na własnym sprzęcie zawsze i w każdym miejscu masz dostęp do wszystkich prezentacji, swoich notatek, plików, a co najważniejsze – programów (np. Brackets, Webstorm, Atom itd.) na których tworzysz własne strony.

Praca po kursie
Nie gwarantujemy, że każdy, kto ukończy bootcamp, dostanie pracę - bo w dużej mierze zależy to od Twojego zaangażowania i predyspozycji. Jednakże z doświadczenia wiemy, że każdy, kto poważnie podchodzi do nauki, poświęca na nią sporo czasu, a programowanie staje się jego pasją - znajduje pracę maksymalnie w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu.

Targi pracy - dla edycji dziennej

Raz na kwartał organizujemy targi pracy dla kursantów, którzy zdali egzamin końcowy na minimum 75%. Ich CV rozsyłamy naszym firmom partnerskim, które z kolei wybierają kandydatów na indywidualne rozmowy. Prezentacja firm i rekrutacja odbywa się w naszej siedzibie.


Formy płatności:

1. Wpłata całości kwoty najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem zajęć)
2. Płatność rozłożona na III raty (500 zł zaliczki po pozytywnym wyniku testu kompetencji, 3500 zł najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem kursu oraz 4000 zł przed rozpoczęciem IV tygodnia zajęć)
3.  Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Firma szkoleniowa Gowork.pl współpracuje z Urzędami Pracy na terenie całej Polski!

Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać dofinansowanie, klikając tutaj.


O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015
Program kursu

                                              

 Część wspólna  Specjalizacja
 Warsztaty 

Stworzenie środowiska pracy (instalacja programów)

Wprowadzenie do programowania

Github

HTML5

CSS3

JavaScript

jQuery


 Front-end Back-end
 

Cięcie layoutów

Tworzenie mailingu

LESS

Bootstrap

RWD

Accessibility

Narzędzia usprawniające pracę programisty

Wprowadzenie do CMS: WordPress
 

PHP

Bazy danych (MySQL)

OOP (programowanie obiektowe) 

Symfony 2

Narzędzia usprawniające pracę programisty

WorpdressPraca zespołowa

Tworzenie portfolio

Kończenie projektów


                                                 

ZAPISY I TERMINY:

Zapisy

  1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
  2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Kurs programowania - tryb dzienny

Kraków
od 2017-05-08 do 2017-06-19
Cena: 8000
TRWAJĄ ZAPISY
Warszawa
od 2017-04-24 do 2017-06-06
Cena: 8000
TRWAJĄ ZAPISY

Kurs programowania - tryb weekendowy

Warszawa
od 2017-04-08 do 2017-12-17
Cena: 7500
TRWAJĄ ZAPISY - zostało 6 wolnych miejsc
Zapisz się