Kurs programowania 240h


Zapisy do grupy styczniowej zamykamy
30.12.2016

O szczegóły zapytaj koordynatora:
Katarzyna Stępień

tel. 882-128-823


Kurs programowania 240 godzin zegarowych

Tak, to prawda! Programiści są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych. Mogą przebierać w ofertach pracy i świetnie zarabiają.

Teraz możesz zostać jednym z nich! Nieważne, czy jesteś umysłem ścisłym, czy typowym humanistą. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Programować może każdy.

Forma kursu

Nasze szkolenia programistyczne przybrały formę bootcampu, czyli bardzo intensywnego kursu inspirowanego treningami armii amerykańskiej, które odbywa się w dość krótkim czasie. Dzięki temu bardzo szybko przyswoisz sobie wszystko, co powinieneś wiedzieć, by móc samodzielnie tworzyć nowoczesne strony internetowe, aplikacje czy sklepy internetowe.


Kto może zostać programistą?

Odpowiedź jest prosta: każdy. Możliwe, że obawiasz się nauki programowania, bo nigdy nie byłeś dobry z matematyki. Nie martw się – w programowaniu najważniejsze jest logiczne myślenie, a tę umiejętność opanowała większość ludzi.

Warto jednak, byś znał język angielski na tyle, by móc samodzielnie zdobywać informacje, ponieważ spora część materiałów dotyczących programowania jest dostępna tylko w tym języku.


Tak naprawdę jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać na wstępie, to:

·        sprawna obsługa komputera (znajomość znaków klawiaturowych, szybkie pisanie)

·        znajomość języka angielskiego na poziomie B1

·        zdolność logicznego myślenia

·        gotowość do ciężkiej pracy

Reszta zależy już tylko od tego, co zrobisz z wiedzą, którą Ci przekażemy.


Informacje praktyczne

Wiele osób pyta nas, co wybrać: front-end czy back-end. To naturalne - przed kursem nie musisz przecież wiedzieć, w czym sprawdzisz się lepiej. Dlatego wprowadziliśmy innowacyjną formułę opartą na jednym kursie i dwóch specjalizacjach: Front-end i Back-end.


Czym jest Back-end a czym Front-end?

Back-end jest niewidoczny dla zwykłego użytkownika stron internetowych. Są to między innymi bazy danych, obliczenia czy architektura aplikacji. Nie jest szczególnie ważne, jak wygląda to, co tworzy programista back-end. Dla niego aplikacja musi działać i jest to wszystko, co go tak naprawdę interesuje.

Front-end jest tym, co widzimy na monitorze po wpisaniu adresu danej strony internetowej. Programista Front-end to osoba, która tworzy strony www zamieniając statyczną grafikę w stronę interaktywną. Z reguły są to osoby dokładne, ale jednocześnie kreatywne. Mają też duże poczucie estetyki.


Jak wygląda nauka programowania w Szkole Programowania CodeSkills?

Cały kurs trwa łącznie 6 tygodni – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 17:00 (z 30-minutową przerwą na lunch). Pierwsze dwa tygodnie to wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć stworzysz swoje środowisko pracy, poznasz HTML, CSS oraz JavaScript.

Podczas nauki powoli będziesz odkrywał swoje mocne strony oraz nareszcie dowiesz się, czy wolisz Front-end czy Back-end.  W ten sposób, po drugim tygodniu wybierzesz swoją specjalizację, na której spędzisz kolejne trzy tygodnie.

Ostatni tydzień zajęć to warsztaty, podczas których będziesz budował swoje portfolio. W tym czasie będziesz mógł dopracować małe projekty, które tworzyłeś podczas poprzednich tygodni zajęć, a także stworzysz jeden, większy projekt. Ten tydzień to także czas, gdy poznasz specyfikę pracy w zespole. Dzięki temu, gdy trafisz do pierwszej pracy jako programista, będziesz już wiedział, jak to wszystko wygląda w praktyce.BONUS: Na zajęciach dostaniesz od nas w prezencie książkę „Programowanie w JavaScript. Rusz głową”. To prezent, który umożliwi Ci samodzielną naukę już po zakończeniu kursu.

Każdego dnia czeka Cię kilka godzin spędzonych z trenerem, który wprowadzi Cię we wszystkie najważniejsze zagadnienia. Nauki jest mnóstwo, więc na pewno czeka Cię też dużo pracy w domu.

Jak zakwalifikować się na kurs?
Zanim zapiszemy Cię na kurs programowania, przystąpisz do egzaminu z języka angielskiego oraz z logiki. Wspólnie omówimy Twoje wyniki, a jeśli nie będą satysfakcjonujące, damy Ci możliwość powtórnego przystąpienia do egzaminu, jednak dopiero przed kolejną edycją kursu.

Na tydzień przed rozpoczęciem kursu dostaniesz od nas materiały przygotowujące do zajęć. Ich przerobienie zajmie Ci 20 godzin.


Egzaminy
Na ostatnich zajęciach czeka Cię egzamin końcowy. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymasz od nas certyfikat poświadczający nabyte umiejętności.

Sprzęt

Podczas zajęć pracujesz na własnym laptopie. Jest to ważne, ponieważ czeka Cię też dużo samodzielnej pracy w domu. Pracując na własnym sprzęcie zawsze i w każdym miejscu masz dostęp do wszystkich prezentacji, swoich notatek, plików, a co najważniejsze – programów (np. Webstorm, Atom itd.) na których tworzysz własne strony.
Formy płatności:


·        wpłata całości przed kursem

·        II raty (50% zaliczki przed rozpoczęciem kursu, 50% po wynikach testu – należy dokonać przelewu i przesłać nam potwierdzenie przed kolejnymi zajęciami)

·        dofinansowanie z Urzędu Pracy


Firma szkoleniowa Gowork.pl współpracuje z Urzędami Pracy na terenie całej Polski!

Oto kilka kroków, które powinieneś wykonać, aby otrzymać dofinansowanie:

·     udaj się do działu szkoleń w swoim Urzędzie Pracy

·     wskaż placówkę, podając nasz adres:

Gowork.pl

ul. Żurawia 47/49

00-680 Warszawa

oraz numer z Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00239/2005

·     pobierz w urzędzie wniosek o szkolenie indywidualne i dostarcz go do naszego biura, a koordynator wypełni go zgodnie z wymogami Twojego urzędu

·     zanieś wypełniony wniosek do PUP

·     oczekuj na decyzję

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015
Program kursu

Część I (2 tygodnie)

Tydzień I

Stworzenie środowiska pracy (instalacja programów)

Wprowadzenie do programowania

Github

HTML5

CSS3


Tydzień II

Bootstrap

JavaScript

jQuery


Specjalizacja Front-end (3 tygodnie)

Cięcie layoutów

Tworzenie mailingu

LESS

Bootstrap

RWD

Accessibility

Narzędzia usprawniające pracę programisty

Wprowadzenie do CMS: WordPress


Specjalizacja Back-end (3 tygodnie)

PHP

Bazy danych (MySQL)

OOP (programowanie obiektowe) 

Symfony 2

Narzędzia usprawniające pracę programisty

Wprowadzenie do Worpdress


Warsztaty (tydzień)


Zapisz się