Kurs programowania 240h

4 listopada zapraszamy na Dzień Otwarty w Krakowie !Zapisy: https://codeskills.evenea.pl
 O szczegóły zapytaj koordynatora:
Katarzyna Stępień
tel. 882-128-823

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015


Kurs programowania 240 godzin zegarowych

Tak, to prawda! Programiści są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych. Mogą przebierać w ofertach pracy i świetnie zarabiają.

Teraz możesz zostać jednym z nich! Nieważne, czy jesteś umysłem ścisłym, czy typowym humanistą. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Programować może każdy.

Forma kursu

Nasze szkolenia programistyczne przybrały formę bootcampu, czyli bardzo intensywnego kursu inspirowanego treningami armii amerykańskiej, które odbywa się w dość krótkim czasie. Dzięki temu bardzo szybko przyswoisz sobie wszystko, co powinieneś wiedzieć, by móc samodzielnie tworzyć nowoczesne strony internetowe, aplikacje czy sklepy internetowe.


Kto może zostać programistą?

Odpowiedź jest prosta: każdy. Możliwe, że obawiasz się nauki programowania, bo nigdy nie byłeś dobry z matematyki. Nie martw się – w programowaniu najważniejsze jest logiczne myślenie, a tę umiejętność opanowała większość ludzi.

Warto jednak, byś znał język angielski na tyle, by móc samodzielnie zdobywać informacje, ponieważ spora część materiałów dotyczących programowania jest dostępna tylko w tym języku.


Tak naprawdę jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać na wstępie, to:

·        sprawna obsługa komputera (znajomość znaków klawiaturowych, szybkie pisanie)

·        znajomość języka angielskiego na poziomie B1

·        zdolność logicznego myślenia

·        gotowość do ciężkiej pracy

Reszta zależy już tylko od tego, co zrobisz z wiedzą, którą Ci przekażemy.


Informacje praktyczne

Wiele osób pyta nas, co wybrać: front-end czy back-end. To naturalne - przed kursem nie musisz przecież wiedzieć, w czym sprawdzisz się lepiej. Dlatego wprowadziliśmy innowacyjną formułę opartą na jednym kursie i dwóch specjalizacjach: Front-end i Back-end.


Czym jest Back-end a czym Front-end?

Back-end jest niewidoczny dla zwykłego użytkownika stron internetowych. Są to między innymi bazy danych, obliczenia czy architektura aplikacji. Nie jest szczególnie ważne, jak wygląda to, co tworzy programista back-end. Dla niego aplikacja musi działać i jest to wszystko, co go tak naprawdę interesuje.

Front-end jest tym, co widzimy na monitorze po wpisaniu adresu danej strony internetowej. Programista Front-end to osoba, która tworzy strony www zamieniając statyczną grafikę w stronę interaktywną. Z reguły są to osoby dokładne, ale jednocześnie kreatywne. Mają też duże poczucie estetyki.


Jak wygląda nauka programowania w Szkole Programowania CodeSkills?


Cały kurs trwa łącznie 6 tygodni – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 (z godzinną przerwą na lunch). Pierwsze trzy tygodnie to swoisty wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć poznasz HTML, CSS oraz JavaScript. Co ważne, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw, dlatego nie wymagamy, byś uczył się samodzielnie przed szkoleniem.

Podczas nauki powoli będziesz odkrywał swoje mocne strony oraz nareszcie dowiesz się, czy wolisz front-end czy może back-end.

W połowie kursu wybierzesz swoją specjalizację, na której spędzisz kolejne 3 tygodnie.

Pod koniec zajęć będziesz dysponował własnym portfolio (znajdzie się w nim m.in. mailing, strona wizytówka, sklep internetowy, landing page), które z pewnością pomoże Ci dostać pierwszą pracę na stanowisku juniorskim.

BONUS: Na pierwszych zajęciach dostaniesz od nas w prezencie książkę „Programowanie w JavaScript. Rusz głową”. To prezent, który umożliwi Ci samodzielną naukę już po zakończeniu kursu.

Każdego dnia czeka Cię kilka godzin spędzonych z lektorem, który wprowadzi Cię we wszystkie najważniejsze zagadnienia. Nauki jest mnóstwo, więc na pewno czeka Cię też dużo pracy w domu, niemniej chcemy ułatwić Ci to zadanie tak bardzo, jak tylko się da. Właśnie dlatego przez pierwsze 3 tygodnie codziennie po zajęciach będziesz dodatkowo uczestniczył w dwugodzinnych warsztatach.

Podczas warsztatów pracujemy w grupach, a nad całością czuwa opiekun. To osoba, która dba, by cały kurs przebiegał w dobrej atmosferze, dlatego można do niego zgłaszać wszelkie prośby czy uwagi. Podczas warsztatów opiekun nie ingeruje w kwestie merytoryczne, ale od czasu do czasu informuje, gdzie można znaleźć przydatne informacje. Z pewnością podzieli się też różnymi ciekawostkami na temat tego, gdzie i kogo obserwować w sieci, by być na bieżąco z trendami.

Uwaga: w trybie weekendowym zajęcia odbywają się w co drugi weekend, od piątku do niedzieli. W piątek zaczynamy o godzinie 18:00.

Jak zakwalifikować się na kurs?

Zanim zapiszemy Cię na kurs programowania, przystąpisz do egzaminu z języka angielskiego oraz z logiki. Wspólnie omówimy Twoje wyniki, a jeśli nie będą satysfakcjonujące, damy Ci możliwość powtórnego przystąpienia do egzaminu, jednak dopiero przed kolejną edycją kursu


Egzaminy

W połowie kursu programowania odbywa się test, który należy zaliczyć na minimum 60%, aby móc kontynuować szkolenie*, natomiast na ostatnich zajęciach czeka Cię jeszcze egzamin końcowy. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymasz od nas certyfikat poświadczający nabyte umiejętności.

*osoby, które wpłaciły całą kwotę za kurs jeszcze przed jego rozpoczęciem, a nie zdały testu, dostaną zwrot pieniędzy za tę część kursu, której nie zrealizują.

Sprzęt

Podczas zajęć pracujesz na własnym laptopie. Jest to ważne, ponieważ czeka Cię też dużo samodzielnej pracy w domu. Pracując na własnym sprzęcie zawsze i w każdym miejscu masz dostęp do wszystkich prezentacji, swoich notatek, plików, a co najważniejsze – programów (np. Webstorm, Atom itd.) na których tworzysz własne strony.


Praca po kursie programowania

Po zakończeniu zajęć zaprosimy Cię na indywidualne rozmowy z naszym rekruterem, który będzie miał dla Ciebie oferty pracy. Jeśli wypadniesz pozytywnie – polecimy Cię konkretnym pracodawcom.

Dodatkowo podczas spotkania z całą grupą nasz rekruter udzieli kilku cennych rad na temat tego, jak stworzyć odpowiednie CV i jak odpowiednio zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Opowie też pokrótce, jak tego typu rozmowy wyglądają w firmach, w których będziesz starał się o pracę.


Formy płatności:


·        wpłata całości przed kursem

·        II raty (50% zaliczki przed rozpoczęciem kursu, 50% po wynikach testu – należy dokonać przelewu i przesłać nam potwierdzenie przed kolejnymi zajęciami)

·        dofinansowanie z Urzędu Pracy


Firma szkoleniowa Gowork.pl współpracuje z Urzędami Pracy na terenie całej Polski!

Oto kilka kroków, które powinieneś wykonać, aby otrzymać dofinansowanie:

·     udaj się do działu szkoleń w swoim Urzędzie Pracy

·     wskaż placówkę, podając nasz adres:

Gowork.pl

ul. Żurawia 47/49

00-680 Warszawa

oraz numer z Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00239/2005

·     pobierz w urzędzie wniosek o szkolenie indywidualne i dostarcz go do naszego biura, a koordynator wypełni go zgodnie z wymogami Twojego urzędu

·     zanieś wypełniony wniosek do PUP

·     oczekuj na decyzję

Program kursu

Program kursu

Wstęp do programowania (3 tygodnie)

Wprowadzenie do programowania

HTML5

CSS3

 JavaScript (+jQuery)

Zarządzanie projektami
Specjalizacja Front-end Developer (3 tygodnie)


Tworzenie mailingu

Cięcie layoutów

LESS

RWD / BOOTSTRAP

Accessibility

GITHUB

Gulp / Grunt

Wprowadzenie do CMS: Wordpress


Specjalizacja Back-end

Github

PHP (+ Symfony2)

Bazy danych (MySQL)

OOP (programowanie obiektowe)

Node.js

Wprowadzenie do CMS: Wordpress

Zapisz się