Kurs programowania 240h


Po kursie zapewniamy tygodniowe praktyki
każdemu Absolwentowi!
O szczegóły zapytaj koordynatora:
Katarzyna Stępień
tel. 531-448-034

PRAKTYCZNY KURS PROGRAMOWANIA 240H

Programiści są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych. Mogą przebierać w ofertach pracy i świetnie zarabiają.

Teraz możesz zostać jednym z nich! Nieważne, czy jesteś umysłem ścisłym, czy typowym humanistą. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Programować może każdy.

Forma kursu

Nasze szkolenia programistyczne przybrały formę bootcampu, czyli bardzo intensywnego kursu inspirowanego treningami armii amerykańskiej, które odbywa się w dość krótkim czasie. Dzięki temu bardzo szybko przyswoisz sobie wszystko, co powinieneś wiedzieć, by móc samodzielnie tworzyć nowoczesne strony internetowe, aplikacje czy sklepy internetowe.

BONUS: Na zajęciach dostaniesz od nas w prezencie książkę „Programowanie w JavaScript. Rusz głową”. To prezent, który umożliwi Ci dalszą samodzielną naukę już po zakończeniu kursu.

Kto może zostać programistą?

Odpowiedź jest prosta: każdy. Możliwe, że obawiasz się nauki programowania, bo nigdy nie byłeś dobry z matematyki. Nie martw się – w programowaniu najważniejsze jest logiczne myślenie, a tę umiejętność opanowała większość ludzi.

Warto jednak, byś znał język angielski na tyle, by móc samodzielnie zdobywać informacje, ponieważ spora część materiałów dotyczących programowania jest dostępna tylko w tym języku.

Front-end czy Back-end?

Wiele osób pyta nas, co wybrać: front-end czy back-end. To naturalne - przed kursem nie musisz przecież wiedzieć, w czym sprawdzisz się lepiej. Dlatego wprowadziliśmy innowacyjną formułę opartą na jednym kursie i dwóch specjalizacjach: Front-end i Back-end. Specjalizację wybierasz dopiero po opanowaniu materiałów wstępnych, które wysyłamy Ci maksymalnie na 2 tygodnie przed kursem.

Czym jest Back-end a czym Front-end?

Back-end jest niewidoczny dla zwykłego użytkownika stron internetowych. Są to między innymi bazy danych, obliczenia czy architektura aplikacji. Nie jest szczególnie ważne, jak wygląda to, co tworzy programista back-end. Dla niego aplikacja musi działać i jest to wszystko, co go tak naprawdę interesuje.

Front-end jest tym, co widzimy na monitorze po wpisaniu adresu danej strony internetowej. Programista Front-end to osoba, która tworzy strony www zamieniając statyczną grafikę w stronę interaktywną. Z reguły są to osoby dokładne, ale jednocześnie kreatywne. Mają też duże poczucie estetyki.


INFORMACJE PRAKTYCZNE

Jak zakwalifikować się na kurs?
Zanim zapiszemy Cię na kurs programowania, przystąpisz do egzaminu z języka angielskiego oraz z logiki.

Organizacja zajęć

Maksymalnie na dwa tygodnie przed kursem otrzymasz od nas materiały szkoleniowe. Po opanowaniu zawartej w nich wiedzy poprosimy Cię o wybór specjalizacji (najpóźniej na tydzień przed rozpoczynającym się szkoleniem).  

Cały kurs trwa łącznie 6 tygodni – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 17:00 (z 30-minutową przerwą na lunch). Pierwsze dwa tygodnie to wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć stworzysz swoje środowisko pracy, poznasz HTML, CSS oraz JavaScript.

W drugim tygodniu rozpoczniesz wybraną przez siebie specjalizację, na której spędzisz kolejne trzy tygodnie.

Ostatni tydzień zajęć to warsztaty, podczas których będziesz budował swoje portfolio. W tym czasie będziesz mógł dopracować małe projekty, które tworzyłeś podczas poprzednich tygodni zajęć, a także stworzysz jeden, większy projekt. Ten tydzień to także czas, gdy poznasz specyfikę pracy w zespole. Dzięki temu, gdy trafisz do pierwszej pracy jako programista, będziesz już wiedział, jak to wszystko wygląda w praktyce.

Kadra - wyłącznie praktycy z doświadczeniem trenerskim

Nasi trenerzy na co dzień pracują w software house'ach lub mają własne firmy, a w czasie wolnym przekazują swoją wiedzę innym. Są pasjonatami, którzy mają świetny kontakt z naszymi Kursantami i codziennie zarażają ich swoją pasją.
Egzamin końcowy

Na ostatnich zajęciach czeka Cię egzamin końcowy. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymasz od nas certyfikat poświadczający nabyte umiejętności.

Sprzęt

Podczas zajęć pracujesz na własnym laptopie. Jest to ważne, ponieważ czeka Cię też dużo samodzielnej pracy w domu. Pracując na własnym sprzęcie zawsze i w każdym miejscu masz dostęp do wszystkich prezentacji, swoich notatek, plików, a co najważniejsze – programów (np. Brackets, Webstorm, Atom itd.) na których tworzysz własne strony.

Praca po kursie
Nie gwarantujemy, że każdy, kto ukończy bootcamp, dostanie pracę - bo w dużej mierze zależy to od Twojego zaangażowania i predyspozycji. Jednakże z doświadczenia wiemy, że każdy, kto poważnie podchodzi do nauki, poświęca na nią sporo czasu, a programowanie staje się jego pasją - znajduje pracę maksymalnie w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu.

Dodatkowo gwarantujemy każdemu Absolwentowi trwające tydzień praktyki, dzięki którym pozna specyfikę codziennej pracy w zespole programistów.


Pomoc w znalezieniu pracy

CV Kursantów, którzy zdali egzamin końcowy na minimum 75% rozsyłamy do naszych firm partnerskich, które z kolei wybierają kandydatów na indywidualne rozmowy.

Kurs to inwestycja we własny rozwój. Zwraca się już po około 4-5 miesiącach pracy!
Wartościowa wiedza, którą nabędziesz na szkoleniu, to:

 • możliwość zmiany branży
 • wyższe zarobki
 • szybki awans
 • życie na własnych warunkach

Cena kursu: 7200 zł

Formy płatności:

1. Wpłata całości kwoty najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem zajęć)
2. Płatność rozłożona na III raty (500 zł zaliczki po pozytywnym wyniku testu kompetencji, 4000 zł najpóźniej na 4 dni przed rozpoczęciem kursu oraz 4500 zł przed rozpoczęciem V tygodnia zajęć)
3.  Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Firma szkoleniowa Gowork.pl współpracuje z Urzędami Pracy na terenie całej Polski!

Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać dofinansowanie, klikając tutaj.


O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015
Program kursu

                                              

 Część wspólna  Ścieżka
 Warsztaty 

Stworzenie środowiska pracy (instalacja programów)

Wprowadzenie do programowania

Github

HTML5

CSS3

PHP7

JavaScript Front-end Back-end
 
Bootstrap
Cięcie layoutów
Tworzenie templatów
RWD
LESS
JavaScript
jQuery
AngularJS
Angular (TypeScript)
React.js
NPM, BOWER
Worpdress
 
PHP7 - OOP (programowanie obiektowe)
Symfony 2
OOP Symfony 2
Bazy danych (MySQL, PostgreSQL )
AJAX
Node.js
Worpdress


Praca zespołowa

Tworzenie portfolio

Kończenie projektów


                                                 

ZAPISY I TERMINY:

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Kurs programowania - tryb dzienny

Warszawa
od 2017-08-21 do 2017-09-29
Cena: 7200
Brak możliwości zapisu.
Warszawa
od 2017-09-11 do 2017-10-20
Cena: 7200
Zapisy trwają do 14 sierpnia
Warszawa
od 2017-10-02 do 2017-11-13
Cena: 7200
Trwają zapisy

Zaufali nam

Zapisz się