Specjalista ds. funduszy europejskich 2014 - 2020 - nowa perspektywa 36h


Nie wiesz, jakie są procedury ubiegania się o dotacje europejskie?

Chcesz uzyskać dotacje, ale zastanawiasz się, z jakich programów możesz skorzystać?

Chciałbyś wiedzieć, jak perfekcyjnie napisać wniosek?

Przyjdź do nas, a my Ci pokażemy -
krok po kroku, w praktycznej formie!Kurs z pozyskiwania funduszy realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Fundusze są instrumentami Polityki Strukturalnej Unii Europejskiej. Ich zadaniem jest wspieranie restrukturyzacji i modernizacji gospodarek krajów UE.  
Na szkoleniu uczestnicy uzyskają wiedzę i praktyczne przygotowanie, by móc realizować projekty finansowe z funduszy Unii Europejskiej.
Uczestnicy nabędą umiejętności pisania wniosków inwestycyjnych z załącznikami zgodnie z prawem zamówień publicznych. Kursanci poznają metody oceny projektów oraz otrzymają cenne wskazówki niezbędne przy pisaniu projektów unijnych, aby tworzyć dokumentacje samodzielnie, bez udziału firm trzecich.
  
Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane do osób chcących rozszerzyć swoją wiedzę na temat funduszy unijnych UE oraz tych, którzy ubiegają się o pozyskanie kapitału na realizację swojego biznes planu na rozpoczęcie działalności lub inwestycje. 
Atutem naszej propozycji jest kumulacja bardzo rozległego obszaru wiedzy, który nazywamy "pozyskiwaniem dotacji unijnych". Z oferty korzystają z powodzeniem firmy, instytucje oraz klienci indywidualni z całej Polski. 

Dzięki szkoleniu każdy uczestnik:
 • otrzyma informacje dotyczące głównych źródeł pozyskiwania funduszy europejskich
 • dowie się, kto i w jaki sposób przydziela pieniądze
 • kiedy i z jakich programów może skorzystać uczestnik
 • pozna dobre zasady pisania wniosków o dofinansowanie
 • dowie się, jak przygotować dokumentację do szkolenia
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Placówka Kształcenia Ustawicznego zachęca do wzięcia udziału w Kursie Pozyskiwania funduszy europejskich ze względu na praktyczną formę zajęć. Nasi lektorzy przekazują treść w sposób prosty i zrozumiały dla każdego słuchacza kursu, dostarczając przy tym praktyczną wiedzę i umiejętności. Ponadto na zajęciach uczestnicy pracują na konkretnych przykładach.
O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015Szkolenia szyte na miarę - oferta dla firm oraz uczestników indywidualnych

Na Państwa życzenie organizujemy także kursy w Państwa domu i biurze w różnych miastach Polski. Ich program będzie w całości dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Czekamy na Państwa zgłoszenia! Wypełnioną kartę zgłoszenia dla Firm proszę przesłać na adres mailowy: monika.kaczmarczyk@gowork.pl

Galeria

Program kursu

CZĘŚĆ I - TEORIA 8h

 1. Ramy prawne wydatkowania środków pomocowych w nowym programowaniu perspektywy finansowej 2014-2020
  • Prawo krajowe
  • Prawo unijne
 2. Planowane programy operacyjnych w latach 2014-2020 - charakterystyka
  • Wielkość i struktura dostępnej puli finansowej
  • Sposób podziału środków finansowych
 3. Podział interwencji na poziomie krajowym i regionalnym w latach 2014-2020 - wstępne założenia, obszar wsparcia, charakterystyka potencjalnych beneficjentów, wielkość dofinansowania, zarys wydatków kwalifikowanych
  • Regionalne programy
  • Krajowe programy: Infrastruktura i Środowisko, Inteligentny Rozwój, Wiedza Edukacja Rozwój, Polska Wschodnia, Polska Cyfrowa, Pomoc Techniczna

CZĘŚĆ II - PRAKTYKA 28h

 1. Pisanie wniosków o dofinansowanie - od propozycji do wykonania projektu
  • Dobre zasady pisania projektów inwestycyjnych
   • ogólne zasady przygotowania projektu inwestycyjnego
   • analiza planowanych źródeł finansowania
   • przygotowanie budżetu projektu, kwalifikowalność wydatków w projekcie
   • procedura oceny wniosku- karta oceny formalnej i merytorycznej projektu
   • najczęściej popełnianych błędy powodujące odrzucenie projektu na etapie oceny formalnej oraz otrzymanie małej ilości punktów na etapie oceny merytorycznej 
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
   • praca warsztatowa nad przygotowaniem wybranych aspektów projektu na podstawie studium przypadku (case study): definiowanie pomysłu/idei projektu i formułowanie jego koncepcji, definiowanie celów i zadań projektu, definiowanie wskaźników produktów, rezultatów i oddziaływania projektu
   • konstrukcja budżetu i harmonogramu zadań projektu według wykresu Gantta 
   • analiza systemu oceny i kryteriów wyboru projektów
   • zasady prawidłowego opracowania wniosku o dofinansowanie oraz biznes planu inwestycji
 2. Konsultacje z Wykładowcą

Referencje

quote
Kurs "Pozyskiwanie funduszy unijnych" spełnił w 100% moje oczekiwania. Obszerny zakres materiału przekazany w sposób łatwy, wszystko w pełni zrozumiałe. Gorąco polecam.
quote
Marta Sadowska
Uczestniczka kursu Pozyskiwanie funduszy europejskich w Warszawie
quote
Jestem bardzo zadowolony z kursu pozyskiwanie funduszy strukturalnych. Świetnie przekazana wiedza i znający się na rzeczy trener.
quote
Dariusz Bogusławski
właściciel firmy
quote
Jestem bardzo zadowolona po odbyciu kursu z funduszy strukturalnych, już teraz metody pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej nie są mi obce.
quote
Grażyna Kozioł
referent
quote
Polecam firmę Gowork jako firmę szkoleniową. Już wiem co robić i jak pisać wnioski by moje gospodarstwo się rozwijało.
quote
Anna Skrzycińska
właścicielka gospodarstwa agroturystycznego
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Organizacja zajęć

Kurs Specjalista ds. funduszy europejskich 2014-2020 trwa 36h dydaktycznych (45 min.) i proponowany jest w trybie:

 • dziennym - 4 dni roboczych, gdzie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 5-6 godzin zegarowych, np. w 9.00 - 16.00 ( w zależności od ustaleń z grupą)
 • weekendowym - 2 weekendy, gdzie zajęcia odbywają się w soboty i niedzielę w godzinach między 9.00 - 16.00 lub 8.00-14.45 lub 14.00 - 20.00 ( w zależności od ustaleń z grupą )

Kurs realizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi , Opolu. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standard lub w wersja rozszerzona z tabletem.

Materiały tradycyjne -
cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Tablet -  opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Szkolenia uzupełniające

Wykładowcy

Marcin Idziak- Konsultant ds. Funduszy EuropejskichMarcin Idziak - Konsultant ds. Funduszy Europejskich. Koordynuje proces pozyskiwania i obsługi Klientów, organizuje struktury mające na celu realizację projektów inwestycyjnych i badawczo rozwojowych. Zajmuje się współpracą z Klientami, koordynowaniem projektów, analizą i opracowywaniem wstępnych koncepcji projektów ...

Dowiedz się więcej

Michał Jezierski - wykładowca kursu Pozyskiwanie funduszy europejskichMichał Jezierski - Absolwent politologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Trenerów "Alamo". Szkoleniami zajmuje się od 2009 roku. Prowadzi szkolenia "twarde" z zakresu- marketingu, copywritingu, pozyskiwania zewnętrznego finansowania, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, spin off/spin out i wielu innych. Praktyk, ...

Dowiedz się więcej

Marek Pokora - wykładowca kursu Pozyskiwanie funduszy europejskichMarek Pokora - Właściciel firmy MTEL Marek Pokora, która zajmuje się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków unijnych na inwestycje, przygotowywaniem i przeprowadzaniem szkoleń z zakresu biznesplanu, pozyskiwania środków unijnych, zarządzania projektem, przedsiębiorczości, budowania relacji z klientami oraz wizerunku ...

Dowiedz się więcej

Radosław Gierałtowski - wykładowca kursu Pozyskiwanie funduszy europejskichRadosław Gierałtowski - Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Kluczowe kwalifikacje jakie posiada to planowanie, analiza finansowa, controlling finansowy oraz sprawozdawczość budżetowa i budżet zadaniowy, aplikacja i rozliczanie środków współfinansowanych z UE. Doświadczenie zawodowe zdobywał ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Anna Grzeszczak

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 815

Kom.: 518 965 386

anna.grzeszczak@gowork.pl

 

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy

Kurs pozyskiwanie funduszy - specjalista ds. funduszy europejskich 2014-2020 (36h) - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Bydgoszcz
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Gdańsk
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Katowice
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Lublin
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Olsztyn
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Opole
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Poznań
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Siedlce
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Szczecin
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Warszawa
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Wrocław
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Łódź
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199

Kurs pozyskiwanie funduszy - specjalista ds. funduszy europejskich 2014-2020 (36h) - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Bydgoszcz
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Gdańsk
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Katowice
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Kraków
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Lublin
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Olsztyn
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Poznań
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Siedlce
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Szczecin
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Warszawa
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Wrocław
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199
Łódź
od 2017-01-28 do 2017-02-05
Cena: 949
Cena: 1199

Kurs Specjalista ds. funduszy europejskich 2014-2020 (36h) - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Wrocław
od 2017-01-30 do 2017-02-02
Cena: 949
Cena: 1199
Zapisz się