Kurs systemy automatycznego nawadniania terenu 20h

Do czego przygotuje mnie ten kurs?
Kurs systemy automatycznego nawadniania terenu, ma na celu przygotowanie uczestników do rozpoczęcia pracy z zakresu projektowania i instalowania systemów nawadniania ogrodów,  trawników
oraz na wszelkiego rodzaju terenów zielonych. Program kursu z zakresu nawadniania został zaprojektowany specjalnie tak, aby od podstaw wprowadzić i zapoznać uczestników z najnowszymi technologiami nawadniania, ich funkcjami, przekażemy także wiele istotnych wskazówek odnośnie dalszej konserwacji i pielęgnacji systemów, tak aby po ukończeniu kursu stali się Państwo profesjonalistami w tej dziedzinie.

Do kogo adresowany jest ten kurs?
Szkolenie z systemów automatycznego nawadniania terenu kierowane jest do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć nowy fach.
Na kurs zapraszamy zarówno osoby prywatne, które do tej pory nie miały styczności z systemami nawadniania, jak również ogrodników, architektów krajobrazu, projektantów zieleni oraz pracowników firm ogrodniczych. Program szkolenia realizowany jest od podstaw, dlatego od uczestników nie wymagamy specjalnego wykształcenia i doświadczenia, wystarczy zapał i chęć nauki.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Na szkolenia  uczestnicy krok po kroku wprowadzani są w zagadnienia teoretyczne z zakresu podstaw hydrauliki, obliczania wydajności źródeł wody, prawidłowego odczytywania projektów architektonicznych. Część praktyczna kursu  nawadniania terenów pozwala na zdobycie umiejętności prawidłowego łączenia elementów systemu, ich rozmieszczenia i programowania oraz dalszej eksploatacji i konserwacji. Uczestnicy zdobywają także umiejętność przygotowywania ofert na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

W jakim zawodzie mogę pracować po ukończeniu kursu?
Nasz kurs systemy automatycznego nawadniania terenu stanowi podstawę do rozpoczęcia pracy jako projektant/instalator systemów nawadniania.
Udział w szkoleniu to także, doskonałe poszerzenie kwalifikacji zawodowych dla osób, które na co dzień zajmują się projektowaniem zieleni m.in. architektów krajobrazu, projektantów zieleni oraz ogrodników. Ukończenie kursu daje także możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej dzięki czemu będziecie mogli Państwo samodzielnie wykonywać projekty na potrzeby znajomych i Klientów. Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje dyplom oraz zaświadczenie ukończenia kursu.Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie z zakresu systemów automatycznego nawadniania terenu ze względu na największą liczbę zajęć praktycznych na rynku przy najniższej cenie.

Cechami, które wyróżniają nasze szkolenie są:

 • połączenie teorii i praktyki –dzięki czemu mają Państwo możliwość bieżącego wprowadzania nabytej wiedzy w praktykę, a materiał zostaje szybko przyswojony
 • nauka na gotowych projektach terenów zielonych– w trakcie zajęć opieramy się na projektach ogrodów wykonanych wcześniej przez uczestników kursu projektowania ogrodów. Uczestnik może zgłosić się także z własnym projektem ogrodu.
 • opracowywanie i tworzenie gotowych ofert projektowych - po zakończeniu kursu będą mogli Państwo od razu samodzielnie przygotowywać projekty systemów nawadniania dla klientów.
Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do efektywnej nauki. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników do dalszej, samodzielnej pracy. Chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.
Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.

Naszym głównym celem jest prowadzenie kursów na jak najwyższym poziomie. Aby sprostać wymaganiom naszych kursantów zatrudniamy najlepszych szkoleniowców!

O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

Certyfikaty

Program kursu

1. Systemy nawadniania terenu - rola jaką pełnią w pielęgnacji ogrodu
2. Budowa automatycznych systemów nawadniania
3. Przegląd najnowszych technologii dostępnych na rynku
4. Techniki podlewania i dobór instalacji w zależności od stopnia nawodnienia gleby:
 • prawidłowe odczytywanie projektów jako podstawa realizacji
 • obliczanie parametrów źródła wody
5. Projektowanie i podłączanie systemu:
 • dobór, regulacji i eksploatacja zraszaczy
 • podłączenia elektryczne elektrozaworów, sterownika i czujnika deszczu
 • programowanie sterownika
6. Zabezpieczenie systemu przed zimą
7. Zalecenia użytkowników
8. Przygotowanie oferty, wycena i kontakt z klientem

Organizacja zajęć

Kurs systemy automatycznego nawadniania terenu obejmuje 20h dydaktycznych -  realizowane w przeciągu 2 dni. Zajęcia odbywają się w dwóch trybach:
 • dziennym - wybrane dwa dni tygodnia (od pn do pt), w godz. 8.00-15.30 
 • weekendowym - sobota i niedziela, w godz. 8.00-15.30 lub 14.30 - 21.30 
Koszt udziału w kursie to 799,00 zł (wersja podstawowa) oraz 1049,00 (wersja rozszerzona). W cenę kursu wliczone są materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie i dyplom ukończenia kursu.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z tabletem.


Materiały tradycyjne
- cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej w zależności od ustaleń.Materiały elektroniczne
Tablet- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.


Referencje

quote
(...) Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Trener okazał się konkretną, doświadczoną osobą. Ze względu na kameralną grupkę, każdego uczestnika traktował indywidualnie. Zrealizowaliśmy pełny program szkolenia, a dodatkowo trener przekazał nam dodatkowe informacje.
quote
Krzysztof Maciejewski
Uczestnik kursu systemy automatycznego nawadniania terenu
quote
Kurs systemy automatycznego nawadniania terenu w pełni spełnił moje oczekiwania. Lektor prowadzący szkolenie odpowiadał na wszystkie pytania i do każdej osoby podchodził indywidualnie. Firmę GoWork pod względem organizacyjnym oceniam bardzo pozytywnie.
quote
Zofia Czech
Uczestniczka kursu systemy automatycznego nawadniania terenu
quote
Kurs przeprowadzony bardzo dobrze. Krótkie wprowadzenie teoretyczne, potem już same ćwiczenia praktyczne. Trener z dużym doświadczeniem, prowadzi swoją firmę z tego zakresu. Polecam z czystym sumieniem.
quote
Andrzej Jakubiak
Uczestnik kursu systemy automatycznego nawadniania terenu
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Szkolenia uzupełniające

Kurs projektowani ogrodów 80 godzin (1690 zł)
Kurs pielęgnacji ogrodów 32h (749 zł)
Kurs doboru roślin ogrodowych 24h (549 zł)
Kurs projektowania wnętrz 140h (1999 zł)

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Kinga Biedrzycka

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 829

Kom.: 692-862-081

kinga.biedrzycka@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Kurs systemy automatycznego nawadniania terenu 20h - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 699
Cena: 949
Bydgoszcz
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 699
Cena: 949
Gdańsk
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Katowice
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Kraków
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Lublin
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Olsztyn
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Poznań
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Siedlce
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 699
Cena: 949
Szczecin
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Warszawa
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Wrocław
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049
Łódź
od 2017-01-30 do 2017-01-31
Cena: 799
Cena: 1049

Kurs systemy automatycznego nawadniania terenu 20h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 699
Cena: 949
Bydgoszcz
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 699
Cena: 949
Gdańsk
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Kraków
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Lublin
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Olsztyn
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Poznań
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Siedlce
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 699
Cena: 949
Szczecin
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Warszawa
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Wrocław
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Łódź
od 2017-01-28 do 2017-01-29
Cena: 799
Cena: 1049
Zapisz się