Kurs szycia sukni ślubnej 120 h

Kurs szycia sukni ślubnej organizowany jest w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi oraz Rzeszowie. Zajęcia organizowane są w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona! 


Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Dzień Ślubu jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych w życiu człowieka. Każdy detal powinien być wykonany perfekcyjnie i każde nawet najwyższe wymaganie spełnione. Jednak na ogół największą uwagę przyciąga suknia Panny Młodej. Kurs Projektowania Sukni Ślubnej pozwoli uczestnikom zdobyć niezbędną wiedzę, i przede wszystkim, umiejętności potrzebne do uczynienia Dnia Zaślubin, dniem wyjątkowym. Na kursie dowiesz się między innymi jak wygląda proces szycia sukni ślubnej, realizacja wymarzonego projektu, dobór tkaniny i ozdobnych aplikacji oraz w jaki sposób dokładnie zmierzyć modelkę, aby nic nie zepsuło Tego Dnia.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kurs skierowany jest do osób, które posiadają już wiedzę z zakresu szycia oraz projektowania. Ponadto jeżeli Twoją pasją jest projektowanie, wcielanie w życie stworzonych projektów oraz chcesz współtworzyć niezapomniane chwile związane z Dniem Ślubu, ale nie wiesz, gdzie możesz zdobyć wykształcenie w tej dziedzinie, firma GoWork.pl daje Ci odpowiedź. Marzysz o własnym salonie, pokazach mody z własnymi projektami czy może chcesz stworzyć kreacje na swój Ślub, na kursie Projektowanie Sukni Ślubnych zdobędziesz wszystkie potrzebne Ci umiejętności.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Przede wszystkim poznasz proces szycia sukni ślubnych od przysłowiowej podszewki:

 • Zrealizujesz projekt wymarzonej sukni ślubnej pod dokładny wymiar modelki oraz wykonasz odpowiednią konstrukcję;
 • Dobierzesz tkaniny, wykroisz je oraz przygotujesz projekt do przymiarki, podczas której dopracujesz suknię by leżała idealnie np. dopasujesz gorset do sylwetki tak by utrzymywał się w talii, nie spłaszczał biustu oraz wszyjesz usztywniacze, czyli między innymi wszelkiego rodzaju fiszbiny;
 • Dobierzesz i naniesiesz zgodnie z zamysłem wszelkie ozdoby między innymi gotowe hafty, kamienie i aplikacje ozdobne oraz wykończysz suknię po ostatecznej przymiarce;
 • Z wcześniej wziętych wymiarów uszyjesz bolerko lub narzutkę do sukni ślubnej, trzymając się koncepcji, aby pasowała do całej stylizacji i spełniała nawet najwyższe oczekiwania oraz stworzysz welon ślubny tak, aby pięknie dopełniał całą kreację.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu kursu Projektowanie Sukni Ślubnych możesz zajmować się projektowaniem, szyciem i wcielaniem w życie wspaniałych projektów. Ponadto możesz spełnić marzenia i otworzyć własny salon mody ślubnej lub zająć się stylizacją ślubną. Jeżeli chcesz pracować w branży, gdzie kreatywność nie zna granic, chcesz tworzyć suknie, których jeszcze nie ma na rynku lub jeżeli chcesz urzeczywistniać marzenia Pann Młodych o perfekcyjnym ślubie nie czekaj i skorzystaj z szansy spełnienia swoich planów i aspiracji. Kurs Projektowanie Sukni Ślubnych jest stworzony dla Ciebie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Doświadczona kadra wykładowców udzieli wyczerpujących informacji dotyczących zagadnień poruszanych na szkoleniu a kameralne grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Program kursu

 1. Realizacja projektu wymarzonej sukni ślubnej
 2. Dokładne wymierzenie modelki
 3. Dobór tkaniny i ozdobnych aplikacji
 4. Wykonanie konstrukcji pod dany wymiar modelki
 5. Wykrojenie z tkaniny, wprasowanie flizeliny, pozszywanie luźnym ściegiem do przymiarki
 6. Podczas przymiarki dopasowanie sukni np. gorsetu do sylwetki tak, aby suknia idealnie leżała
 7. Dokładne rozprasowanie szwów
 8. Wszywanie usztywniaczy np. wszelkiego typu fiszbiny, aby gorset idealnie dopasował się do sylwetki
 9. Doszywanie część sukienki, którą przymierzamy na modelkę, celem sprawdzenia, czy spełnia ona oczekiwania
 10. Obszywanie gorsetu ozdobami np. gotowymi już haftami lub wszelkiego rodzaju kamieniami i aplikacjami ozdobnymi, zgodnie z zamysłem.
 11. Zamykanie całości podszewką
 12. Przymierzanie na modelkę
 13. Wszywanie ekspresu.
 14. Szycie bolerka lub narzuty do sukni ślubnej, trzymając się koncepcji tak, aby pasowała do całej stylizacji
 15. Szycie welonu ślubnego zgodnie z zamysłem projektowym.

Organizacja zajęć

Kurs szycia sukni ślubnej trwa 120h dydaktycznych (45 min.) i proponowany jest w trybie:

 • dziennym - 15 dni roboczych, gdzie zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz 8:00-14:00 (godziny mogą ulec zmianie w uzasadnionych przypadkach).
 • weekendowym -8 zjazdów (15 dni), gdzie zajęcia odbywają się co tydzień w soboty i w niedziele. Zajęcia odbywają się w godzinach: 8:00-14:00 i 14:00-20:00 naprzemiennie.


Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje:

 • Zaświadczenie wydawane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622). 


O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015

Oferujemy Państwu możliwość wyboru formy materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z materiałami na tablecie.

Tablet-
opcja płatna dodatkowo 250 zł.Materiały tradycyjne

 • cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.
 • każdy uczestnik otrzymuje pomocny poradnik w postaci książki pt.: "Proste i modne szycie", którego wydawcą jest renomowana Firma Łucznik. 
 • dodatkowo zapewniamy dla każdego uczestnika maszynę do szycia*, materiały, niezbędne akcesoria szwalnicze oraz dodatki pasmanteryjne**

*Dla osób zapisanych na Kurs szycia sukni ślubnej, które będą przychodziły na zajęcia z własną maszyną do szycia przewidzieliśmy dodatkową zniżkę 100 zł brutto od ceny wyjściowej szkolenia!!! Istnieje możliwość pozostawienia maszyny na czas trwania kursu.


**Współpracujemy z Pasmanterią Ozdobną zaopatrującą nasze pracownie krawieckie w dodatki krawieckie oraz pasmanteryjne tj.: tasiemki satynowe, ribsowe, aksamitki, perełki, ozdobne kamienie akrylowe, guziki, taśmy ozdobne, filc, agrafki, przelotki, termodżety i inne.


Dla uczestników kursu krawieckiego w GoWork.pl zniżka w wysokości 10% na zakupy w sklepie internetowym pasmanteriaozdobna.pl


Szkolenia uzupełniające

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Ewelina Leśniczuk

Tel.: 22 6221309;815

Kom.: 692-847-665

ewelina.lesniczuk@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy

Kurs szycia sukni ślubnej 120h - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1599
Cena: 1849
Bydgoszcz
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1599
Cena: 1849
Gdańsk
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949
Kraków
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949
Lublin
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949
Olsztyn
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949
Poznań
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949
Poznań
od 2017-02-06 do 2017-03-03
Cena: 1699
Cena: 1949
Siedlce
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1599
Cena: 1849
Szczecin
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949
Szczecin
od 2017-02-06 do 2017-03-03
Cena: 1699
Cena: 1949
Warszawa
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949
Łódź
od 2017-01-30 do 2017-02-17
Cena: 1699
Cena: 1949

Kurs szycia sukni ślubnej 120h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Bydgoszcz
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Gdańsk
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Katowice
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Kraków
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Lublin
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Olsztyn
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Poznań
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Siedlce
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Szczecin
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Warszawa
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Wrocław
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Łódź
od 2017-02-04 do 2017-03-19
Cena: 1699
Cena: 1949
Zapisz się