Roślinne Święta z Magdą Gembacką autorką bloga ammniam.pl

Kochani! W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia chcemy Was zaprosić na roślinne warsztaty porwadzanę przez Maglenę Gembacką - autorką bloga http://ammniam.pl/ i książki "Kolorowa kuchnia roślinna".

W jej kuchni rządzą rośliny: warzywa, owoce, zboża, strączki, orzechy i nasiona. Bazuję na produktach naturalnych, nieprzetworzonych. Jej kuchnia jest lekka i różnorodna. Ma być ucztą dla podniebienia i jednocześnie służyć zdrowiu.

WykładowcyMagda Gembacka - autorka ammniam.pl bloga w pełni poświęconego dobrodziejstwu kuchni roślinnej: warzywom, owocom, zbożom, strączkom, orzechom i nasionom. Gotując bazuje na produktach naturalnych i nieprzetworzonych. Uważa,że z gotowaniem jest jak z tworzeniem najlepszych restauracji - należy omijać szerokim łukiem produkty kiepskiej jakości. Lubi kuchnię lekką, różnorodną i prostą, która jest ucztą dla podniebienia, a jednocześnie służy zdrowiu. Jesteśmy pewni, że jej autorska książka Kolorowa kuchnia roślinna oczaruje wszystkich miłośników gotowania.Program kursu

Specjalnie dla Was przygotowała świąteczne menu, które bazuje na produktach roślinnych.

Razem z Panią Magdą przygotujemy:
 • sałatkę z pieczonych buraków i pomarańczy z piernikowym dressingiem
 • pierogi z kiszoną kapustą i suszonymi pomidorami
 • kanapkowa pasta fasolowo-grzybowa
 • świąteczne muffinki dyniowe
 • kompot z suszu na bazie rooibos


Miejsce naszego spotkania: Akademia Kulinarna Let's Go Cook !

Koordynator

 
Zapytaj koordynatora

Anna Kurzepa

Tel.: 22 6221309 wew. 809

Kom.: 784653788

anna.kurzepa@gowork.pl

 

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Stawiamy na małe grupy - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zobacz terminy
Zapisz się