Kurs fotograficzny 30h

kurs fotografii, tani kurs, fotografia reklamowa,Kursy fotograficzne organizujemy w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach. Zapisz się już dziś - liczba miejsc ograniczona!

Do czego przygotuje mnie kurs fotograficzny?

Kurs fotografii w GoWork.pl to niezapomniane dwa weekendy, które dają możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej z szerokiego zagadnienia jakim jest fotografia. Niezależnie od tego, czy otaczającą rzeczywistość rejestrujesz za pomocą profesjonalnej lustrzanki, aparatu cyfrowego czy najnowszego smartfona nasz kurs nauczy Cię, co zrobić, aby zdjęcia wyglądały interesująco i profesjonalnie. Jeżeli myślisz o zdjęciach w perspektywie przyszłej kariery zawodowej, to kurs fotograficzny w GoWork.pl przygotuje Cię do wykonywania fotografii reklamowych i reportażowych. Pozwoli rozwinąć nabyte do tej pory umiejętności, oraz wskaże aktualne trendy przewijające się w współczesnej fotografii. 

Do kogo adresowany jest kurs fotograficzny?

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem i nie wiesz, jak zrobić wyjątkowy portret swojemu maluchowi? Zaczynasz przygodę z fotografią i chcesz, aby Twoje zdjęcia miały więcej kliknięć „lubię to” na portalach społecznościowych? A może jesteś pasjonatem dalekich wycieczek, lecz Twoi znajomi ziewają z nudów, kiedy pokazujesz im zdjęcia z podróży? Zaczynamy od zera, ale uczymy konkretów. Dlatego, jeśli dobija Cię praca na etacie, masz dosyć jednostajnych zajęć w monotonnym środowisku, myślisz o wielkich zmianach, ale nie wiesz od czego zacząć, a fotografia to Twoja pasja i czujesz się bez niej jak ryba bez wody, to kurs fotograficzny w GoWork.pl jest właśnie dla Ciebie, ponieważ rozwinie Twoje umiejętności i być może przygotuje do przyszłego zawodu.

Kurs fotograficzny w Warszawie

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu kursu fotograficznego?

Dowiesz się, co zrobić, aby zdjęcie się podobało – poznasz sekrety światła i kompozycji, zgłębisz tajniki ciekawego podejścia do tematu oraz magię perspektywy. Wszystko to poparte warsztatami praktycznymi. Dodatkowo dowiesz się co zrobić, aby tchnąć życie i dynamikę w Twoje sesje still life, jak zatrzymać ważny moment, kiedy wszystko jest w ruchu, a Ty masz mało czasu. Poznasz profesjonalną pracę z aparatem i jego możliwości. Dowiesz się, czym się kierować przy wyborze najlepszego zdjęcia w dżungli Gigabajtów.


Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu fotograficznego?

Kurs fotograficzny w GoWork.pl jest doskonałym uzupełnieniem dla wszystkich osób, które myślą o pracy w charakterze fotografa i chcą postawić w niej pierwsze kroki – studentów, asystentów fotografów, fotoreporterów. Kurs fotografii jest także ciekawym pomysłem rozwinięcia swoich kompetencji dla osób, które na co dzień pracują po drugiej stronie obiektywu np. modelek, fotomodelek, wizażystów i stylistów – informacje zdobyte na kursie w znacznym stopniu mogą ułatwić im prace i uatrakcyjnić ją.

Dodatkowo kurs fotograficzny przygotuje Cię do pracy fotoreportera w gazetach oraz w charakterze wolnego strzelca dla portali, telewizji i programów o charakterze informacyjnym. Jako absolwent kursu będziesz potrafił wykonać podstawowe fotografie na potrzeby reklamy dla agencji marketingowych.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
 • Ponieważ potrafimy dostosować poziom nauczania to Twoich umiejętności
 • współpracujemy z najlepszymi trenerami
 • odpowiemy na każde Twoje pytanie
 • skupiamy się na praktyce
 • mamy najatrakcyjniejszą ceną na rynku
 • przekażemy Ci to wszystko w dwa weekendy.


 • o wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015


Galeria

Program kursu

1. Technika i technologia fotografii:
- Aparat fotograficzny - rodzaje, budowa, użytkowanie, możliwości
- Obiektywy
- Dobór odpowiedniego sprzętu

2. Parametry aparatu – wykorzystanie w praktyce – warsztaty:
- Auto Focus i Manual – różnice oraz przewaga trybu manualnego
- Czułość ISO, czas naświetlania, przesłona
- Kąt widzenia a ogniskowa obiektywu
- Głębia ostrości
- Ustawienia ostrości (punkty ostrości)
- Balans bieli
- Formaty zdjęć RAW i JPG
- Zastosowanie filtrów

3. Fotografia reklamowa:
- Packshoty – czyli przedstawienie produktu za pomocą obrazu
- Fotografia szkła – butelki/okna/ okulary
- Splashe – fotografia wody
- Palce lizać, czyli wszystko o fotografii jedzenia

4. Fotografia reportażowa:
- Obraz – reakcja – emocja
- Fotografowanie momentów dynamicznych
- Obnażenie ludzkiej natury – na ile możemy sobie pozwolić?
- Sytuacje stresujące? Twoje prawa i obowiązki

5. Tworzenie albumu:
- Wybór zdjęć: z wakacji, do konkursu, czyli jak nie utonąć w GB danych i jak nie zanudzić przyjaciół
- Opinie innych - dzielimy się swoją fotografią z innymi

Referencje

quote
Prowadząca jest profesjonalistką w swoim fachu i ma genialne podejście do uczestników,dzięki temu każdy z nas czuł się jak członek grupy,która zna się od dawna. Największy plus dostaje też za indywidualne podejście i możliwość analizy każdego zrobionego zdjęcia. Podsumowując, bardzo dobre warsztaty.
quote
Barbara Snopek
konsultant ds. inwestycji
quote
Kurs o bogatej i bardzo prpfesjonalnej formie. Omówione zostały szeroko główne zagadnienia w bardzo przystępny i ciekawy sposób dla osób zaczynających przygodę z fotografią. Osoba prowadząca tworzy bardzo dobrą atmosferę. Polecam w 100%- genialnie.
quote
Jacek Wrzosiński
dziennikarz prasowy
quote
Warsztaty fotograficzne prowadzone były przez Jotkę. Bardzo jestem zadowolony z kursu,szczególnie z pleneru bo to będę wykorzystywał przy robieniu zdjęć samodzielnie.
quote
Adam Zawada
uczestnik warsztatów fotograficznych
quote
Zajęcia jak za taką niską cenę super! Szczerze polecam. Prowadząca "Jotka" to profesjonalistka, która prowadzi warsztaty w sposób bardzo ciekawy.
quote
Jolanta Żółcienia
uczestnik warsztatów fotograficznych
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Damian Grabarski- trener kursu fotograficznegoDamian Grabarski - Z wykształcenia operator obrazu 2006 Dyplom na wydziale operatorskim w AFiT w Warszawie. Ukończył Studium Fotograficznego PHO-BOS we Wrocławiu. Autor zdjęć dokumentalnych, telewizyjnych i filmowych, etiud filmowych m.in. „Kadisz znaczy modlitwa” „Bliskość”, „Cargo”, ”Czarna skrzynka”, „Znaki ...

Dowiedz się więcej

Jotka-trenerka kursów forograficznych w GoWork.plJoanna Kiczka "Jotka" - Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Europejskiej Akademii Fotografii. Specjalizuje się w fotografii kreacyjnej (fotografia modowa i portretowa). Jest laureatką czterech konkursów fotograficznych: Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii "Przestrzeń Wyobraźni", Poznań 2012, Zabytki Woj. Śląskiego w ...

Dowiedz się więcej

Maciej Rauer - trener kursu fotograficznegoMaciej Rauer - Absolwent Turystyki i Rekreacji na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalizuje się w fotografii portretowej, plenerowej, reportażowej oraz tematycznej "balet, taniec". Posiada również doświaczenie w fotografii studyjnej. Wielokrotnie zdobywał wyróżnienia w konkursie "Przestrzeń wyobraźni", ...

Dowiedz się więcej

Anna Gnyś-trenerka warsztatów fotograficznych w GoWork.plAnna Gnyś - ukończyła Zaoczne Studium Fotografii w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie zdobyła dyplom licencjacki, a także Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej z dyplomem magisterskim. Jest laureatką wielu konkursów oraz zdobywczynią wielu nagród m.in.: ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Organizacja zajęć

Nasz kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Na pierwszych zajęciach uczestnicy uzyskują wiedzę teoretyczną, którą potem wykorzystują natychmiast na warsztatach.

Kurs podstawowy obejmuje 30 godzin szkoleniowych i  trwa dwa kolejne weekendy. Na jeden dzień zajęć przypada średnio 6 godzin zegarowych. Cena: 1199zł (praca z własnym sprzętem fotograficznym).

Grupy
Ilość osób w grupie dostosowana jest tak, aby każdy z uczestników miał możliwość efektywnego udziału w zajęciach. Dzięki temu nasi instruktorzy mają możliwość indywidualnej pomocy osobom. Nasi wykładowcy służą również pomocą w ramach konsultacji po zajęciach (przez okres trwania kursu).

Egzamin
Kurs Fotograficzny kończy się egzaminem, który obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. 

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622)Materiały szkoleniowe

Materiały tradycyjne-
cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej w zależności od ustaleń.

Materiały elektroniczne - dopłata za tablet 250zł

Szkolenia uzupełniające

Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Anna Grzeszczak

Tel.: (22) 622 13 09 wew. 815

Kom.: 518 965 386

anna.grzeszczak@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłaty zaliczki(lub całości kwoty) należy dokonać na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego najpóźniej na drugi dzień po dokonaniu rejestracji. Gwarantuje to pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie GoWork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla  osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy

Kurs fotograficzny 30 h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Bydgoszcz
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Gdańsk
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Katowice
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Kraków
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Lublin
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Olsztyn
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Poznań
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Siedlce
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Szczecin
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Warszawa
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Wrocław
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Łódź
od 2017-04-22 do 2017-04-29
Cena: 1099
Cena: 1449
Zapisz się