Szkolenie kreatywny weekend z ModeRn DeCoupage 30h


Lubisz własnoręcznie tworzyć prezenty dla bliskich? Masz tysiąc pomysłów na to, jak udekorować swój dom? Cenisz sobie oryginalny styl i unikatowe drobiazgi podczas przyjęć i eventów? Chcesz oderwać się od codziennej rutyny i dać ponieść się wodzom fantazji?

Jeśli odpowiedziałaś/łeś Tak, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kurs ModernDeCoupage realizowany jest w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi oraz Rzeszowie. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczba miejsc jest ograniczona.


Do czego przygotuje mnie ten kurs Decoupage?

Decoupage to unikalna technika zdobienia przy pomocy serwetek, papieru oraz specjalnie do tego celu stworzonych preparatów. Dają one niesamowite efekty i pozwalają przeobrazić niepozorne przedmioty codziennego użytku w prawdziwe „perełki”. Nasze szkolenie to połączenie tradycyjnych metod decoupage'u z nowoczesnymi technikami zdobniczymi.

W decoupeage’u stosuje się różne techniki, często łącząc kilka naraz. Wykonane przez nas przedmioty mogą wyglądać jak ręcznie malowane lub przy pomocy specjalistycznego preparatu, możemy nadać im charakterystyczny efekt spękań (crackle). Dzięki naszemu kursowi Decoupage wzbogacisz przestrzeń wokół siebie i ozdobisz ją w niepowtarzalny sposób. Dowiesz się, jak stworzyć oryginalne winietki, zaproszenia, lampiony i kieliszki.

Do kogo jest skierowany kurs Decoupage?

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w kursie decoupage, nieważne ile masz lat, nieważne, co robisz na co dzień, jeśli tylko interesuje Cię tematyka szkolenia decoupage, jesteś u nas mile widziany. Między innymi zapraszamy wszystkie przyszłe Panny Młode, druhny, dekoratorki sal, kwiaciarki, organizatorów eventów, osoby odpowiedzialne za estetykę lokalu. Zapewnimy Ci niezbędne materiały szkoleniowe, bezcenne porady, masę pomysłów na kreatywne dekoracje a wszystko to w miłej, kameralnej atmosferze.


Jakie umiejętności nabędę po odbyciu kursu Decoupage?

Dzięki szkoleniu każdy uczestnik:
 • zdobędzie podstawową wiedzę na temat teorii decoupage i jej historii, a także narzędzi i preparatów stosowanych do ozdabiania,
 • pozna techniki zdobienia przedmiotów,
 • będzie zdobić przedmioty za pomocą serwetek i papieru ryżowego,
 • dowie się jak wykorzystywać i tworzyć przedmioty przy pomocy efektu spękań,
 • dowie się jak robić decoupage na drewnie czy szkle,
 • dowie się jak zrobić np. winietki, wizytówki, oryginalne zaproszenia,
 • przygotuje eleganckie lampki i kieliszki oraz lampiony.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu Decoupage?

Umiejętności zdobyte na szkoleniu będą bardzo przydatne dla osób pracujących z dziećmi i dorosłymi, np. w świetlicach czy warsztatach terapii zajęciowej. Dodatkowe umiejętności na pewno pozytywnie wpłyną na odbiór Ciebie w oczach pracodawcy. Poza tym przyozdobione przedmioty zwrócą uwagę gości odwiedzających Cię w domu. Bez wątpliwości umiejętności zdobyte podczas szkolenia przydadzą się również podczas organizacji spotkań, imprez i eventów.


Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?


Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w Kursie Decoupage ze względu na praktyczną formę zajęć. Nasi lektorzy przekazują treść w sposób prosty i zrozumiały dla każdego słuchacza kursu, dostarczając przy tym praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności. Ponadto na zajęciach uczestnicy pracują na konkretnych przedmiotach, wychodząc z zajęć z pięknie ozdobionymi przez siebie przedmiotami, a wszystko to w przyjemnej, miłej i twórczej atmosferze podczas szkolenia Decoupage.

Program kursu

1. Wprowadzenie teoretyczne, historia decoupage’u.
2. Informacje o preparatach i narzędziach wykorzystywanych w decoupage’u.
3. Techniki malowania i zdobienia przedmiotów.

4. Technika serwetkowa i papier ryżowy: omówienie, wycinanie i przyklejanie motywów

5. Efekt spękań (Crackle).

6. Decoupage i złocenia techniką foliowania
7. Decoupage na przedmiotach drewnianych (kuferki, szkatułki, tabliczki)
8. Decoupage na szkle
9. Decoupage na metalu
10. Decoupage na podobraziu
11. Zaproszenia, winietki, podziękowania
12. Lampiony, kule, zdobienia stołów
13. Biżuteria decoupage

Organizacja zajęć

Szkolenie weekend z MordeRn Decoupage trwa 30h dydaktycznych (45 min.) i proponowany jest w trybie:

 • weekendowym (zaocznym) - zajęcia odbywają się w soboty i w niedziele, w godzinach 8-14 lub 14-20

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje:

 • zaświadczenie ukończenia kursu na wzorze zgodnym z Rozporządzeniem MEN z dnia 11.01.2012 r. Nadzór nad placówką prowadzi Mazowieckie Kuratorium Oświaty. 

Oferujemy Państwu możliwość wyboru formy materiałów szkoleniowych w wersji standard lub wersja rozszerzona z materiałami na tablecie.

Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej w zależności od ustaleń.

Tablet - opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.Certyfikaty

Galeria

Referencje

quote
Serdecznie polecam kurs decoupage GoWork. Przydał mi się przy dekorowaniu sali ślubnej - goście jak i para młoda byli zachwyceni. Postawiłam na rozwój umiejętności i nie żałuję.
quote
Magda Kaczmarska
Uczestniczka kursu Decoupage
quote
Po kursie decoupage w firmie GOWORK, jestem bardzo zadowolona. Zostałam zaskoczona bardzo pozytywnie. Zajęcia były proawdzone w bardzo ciekawy sposób, trenerska pokazała nam najważniejsze sztuczki które dzisiaj w pracy z dziećmi jak i dorosłymi są mi bardzo przydatne. Kurs i cała jego organizacja były na wysokim poziomie
quote
Halina Bajorska
Uczestniczka kursu Decoupage
quote
Warsztaty Decoupage bardzo wzbogaciły moje mozliwośći pracy. Pacuję z osobami z niepełnosprawnością i potrzebowałam konkretnej wiedzy jak wykonywać przedmioty za pomocą technik decoupagowych. Zajęcia upływały w przyjemnej atmosferze, a prace finalne były poporostu piękne.
quote
Weronika Ząbek
Uczestniczka kursu Decoupage
quote
Polecam zajęcia Decoupage w firmie Gowork. Były one przeprowadzone w przyjemnej atmosferze. Przygotowane materiały były dobrej jakości. Serdecznie polecam ten kurs.
quote
Monika Janiszewska
Uczestniczka kursu Decoupage
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Wykładowcy

Violetta Łata - Lektor kursu DecoupageVioletta Łata - jest grafikiem i designerem, skończyła ASP we Wrocławiu na wydziale projektowania. Współpracuje z organizacjami oraz klientami prywatnymi. Od roku główny grafik w Wrocławskich Grach Miejskich i Improwizowanych Poniedziałkach. Ukończone studia na wydziale wzornictwa przemysłowego ułatwiają jej podjęcie ...

Dowiedz się więcej

Wioleta Kulikowska - Lektor kursu DecoupageWioleta Kulikowska - Magister pedagogiki, arteterapeuta, terapeuta zajęciowy, tłumacz języka migowego, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekunka środowiskowa. Pracowała z młodzieżą jako nauczyciel wspomagający, prowadziła pracownię florystyczną oraz pracownię rękodzieła artystycznego. Aktualnie prowadzi pracownię ...

Dowiedz się więcej

Aleksandra Opala - Lektor kursu DecoupageAleksandra Opala - Absolwenta psychologii (specjalizacja: psychologia edukacji i komunikacji z przygotowaniem pedagogicznym) oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej KUL. Aktywna zawodowo trenerka rozwoju osobistego, kompetencji miękkich. Prowadzi zajęcia miedzy innymi z budowania pewności siebie, skutecznej komunikacji, ...

Dowiedz się więcej

Jowita Skalska - Lektor kursu DecoupageJowita Skalska - Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, kierunek- Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych. Już od kilku lat prowadzi szkolenia i warsztaty plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi swoją własną działalność dla osób prywatnych jak i instytucji. W swojej pracy zajmuje się ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Małgorzata Zając

Tel.: 22 6221309 wew. 819

malgorzata.zajac@gowork.pl

 

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Zielona Góra:

  Bohaterów Westerplatte 9 (pomieszczenie
  oznaczone numerem 217 na II piętrze)

  65-034 Zielona Góra

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

 • Opole:

  Władysława Reymonta 14 (III piętro, nr 57)
  (u zbiegu ulic Reymonta i Damrota)

  46-020 Opole

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Rzeszów:

  Sala konferencyjna,
  ul. Rynek 8

  35-064 Rzeszów

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki(lub całości kwoty) na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego gwarantuje pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie Gowork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy

Kurs ModeRn DeCoupage 30h - tryb weekendowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Bydgoszcz
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Gdańsk
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Katowice
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Kraków
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Lublin
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Olsztyn
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Opole
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Poznań
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Rzeszów
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Siedlce
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Szczecin
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Warszawa
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Warszawa
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Wrocław
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Zielona Góra
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Łódź
od 2016-09-10 do 2016-09-18
Cena: 699
Cena: 949
Zapisz się