Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anna - 2009-12-01 07:08:06 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora). Nie jest to oplata za załatwienie pracy, ani za pośrednictwo ale za przygotowanie dokumentacji i ma charakter zabezpieczenia,,ale teraz nie wiem co dalej czy to sciema . Z tego co piszecie to trudno sie połapac.
zdjecie uzytkownika
iwan - 2009-12-01 07:23:53 odpowiedz | cytuj
szukałem w necie tej firmy ,,Clean Prom,, i jakos nie moge jej znalesc. to chyba jakas sciema.
zdjecie uzytkownika
q - 2009-12-01 08:17:20 odpowiedz | cytuj
a czy ktos z was byl na tyle sprytny zeby zapytac sie o "numerki" i adres tej (niby) firmy? Jesli taka firma istnieje naprawde to musi figurowac w holenderskim czy tez belgijskim odpowiedniku REGONu i poda te dane bo nie sa one zadna tajemnica. Z wiekszoscia oszustow po zadaniu takiego pytania kontakt sie urywa. Proste? Bo miom zdaniem to madrzejsza i na pewno bardziej wiarygodna metoda sprawdzenia potencjalnego pracodawcy niz pytanie sie na takim forum o jakas tam firme bo wiadomo ze kazdy moze uzywac tutaj nieskonczonej ilosci nickow.
zdjecie uzytkownika
anna - 2009-12-01 18:12:20 odpowiedz | cytuj
tak ja też dzwonilam i pytałam o rejestr firmy i co FACET SIE ROZŁACZYŁ czyl ta firma to pic na wode , (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
bozena - 2009-12-05 17:10:55 odpowiedz | cytuj
poczytajcie sobie forum ''CDMK Clean-sprzatanie w Belgi ''tam znajdziecie sporo informacji na ten temat.
zdjecie uzytkownika
dominik - 2009-12-06 23:10:43 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich czytajac wasze opinie to chcialbym sie dowiedziec czy ta firma pana(usunięte przez administratora)ogole istnieje i czy ktos juz wyjechal za jego posrednictwem? prosze o odpowiedz bo juz sam nie wiem co myslec!!
zdjecie uzytkownika
dominik - 2009-12-07 11:23:12 odpowiedz | cytuj
a macie moze jakies namiary na jakas fajna prace?? z gory dziekuje i pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Kamil - 2009-12-07 19:05:54 odpowiedz | cytuj
Jacy wy jestescie glupi ze ktos was w balona zrobil to nie znaczy ze wszyscy tak postepuja ja osobiscie dzis sie widzialem w holandii z panem (usunięte przez administratora) i wiem ze mam prace na 100% a jezeli ktos slucha opini jakis tam ludzi to prosze bardzo ale ja wirze i wiem ze to nie jest zadna sciema bylem dzis w siedzibie firmy w holandii w Apeldoorn i powiem kruciutko jezeli ktos jest chetny to bez wachania moze zaryzykowac
zdjecie uzytkownika
artur12_1988 - 2009-12-09 18:12:00 odpowiedz | cytuj
Sam nie wiem co mam o tym myśleć...zlorzylem wczoraj paiery niby spotkanie organizacyjne 29 grudnia w jednym z Gdańskich hoteli a podpisywane umowy mają być 3.01.2010 sam nie wiem
zdjecie uzytkownika
grymas - 2009-12-09 20:06:16 odpowiedz | cytuj
Jakie zabezpieczenie !!!Przed czym ?Ludzie nie załatwiajcie pracy za granicą przez osoby nieznane.Jest tyle agencji załatwiających pracę za granicą na które można wejść,złożyć aplikacje-spokojnie sprawdzić.Nie dajcie się naciągać.To co wysyła ta osoba ,to ładnie napisana bajka,nic więcej.
zdjecie uzytkownika
Łukasz xxx - 2009-12-10 10:53:36 odpowiedz | cytuj
Powiem krutko jeżeli to jest sciema to i tak nic z tego poniewaz to jest oplata za przetlumacznie dokumentow a nie za zaltwienie pracy a wiedz jak nawet to ktos zglosil to nic z tego nie bedzie bo to logiczne ze to nie gwarantuje miejsca pracy
zdjecie uzytkownika
Dawid - 2009-12-10 10:55:46 odpowiedz | cytuj
Ludzie jak mi jest was szkoda wystrczy czytac ogloszenie ze zrozumieniem kto chce to wlaci a kto nie to nie wplaci
zdjecie uzytkownika
anonim1221 - 2009-12-10 12:12:12 odpowiedz | cytuj
Dawid:a ty może tesz wyjeżdzasz do tej pracy?>
zdjecie uzytkownika
Dawid - 2009-12-11 07:45:33 odpowiedz | cytuj
Tak wyjezdzam i dostrczylem temu panu dokumnety przetlumaczone a wiedz nie ponioslem zadnych oplat no a jezeli sie okarze to niewypalem no to trudno bede szukal dalej
zdjecie uzytkownika
zdezorientowana - 2009-12-11 08:49:30 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich to co piszecie jest bardzo logiczne i wydaje sie prawdziwe ale niestety jestem taka ze mam w sobie taką cienka nitke niedowierzania. czy naprawde to jest oszust? czy ktoś z was już wpłacił pieniądze i nic z tego wszystkiego nie wyszło? naprawde po przeczytaniu waszych postów oraz tego co jest w emailu zwrotnym od tego kolesia (w którym wydaje sie pisze chyba uczciwie) nie wiem co robić a naprawde potrzebuje pracy od zaraz a w kraju nistety jest bardzo mało ofert pracy. pomozcie napiszcie coś jeszcze wiecej jakis szczegolow
zdjecie uzytkownika
Ghost - 2009-12-11 22:24:33 odpowiedz | cytuj
Witam proszę mi napisać coś o tej firmie sprzątającej w Holandii bo mój syn tam się wybiera do pracy
zdjecie uzytkownika
malutka - 2009-12-12 21:22:40 odpowiedz | cytuj
ale jestescie durni!!!pisze sie wam ze to oszust ze traciecie czas nie chodzi o kase ale o czas mozecie znalezc inna robote w tym czasie!!wspomnicie moje slowa po niby spotkaniu 29.12.09 badz3.01.2010.ten facet nie pamieta nawet kogo oszukuje do mnie wyslal maila znowu mimo ze go zglosilam na policje!!!!!!
zdjecie uzytkownika
oszukana - 2009-12-13 15:46:56 odpowiedz | cytuj
Ludzie ostrzegam przed tego typu ogloszeniami !!!!! Sama niedawno zostalam oszukana przez Miesiele znanego tez z innych nazwisk!!!!! On nie jest glupi tak was zakreci ze nie polapiecie sie czy to prawda czy sciema!!!! Ja nigdy bym nie pomyslala ze to bedzie oszustwo gosciu byl tak wiarygodny dzwonil prosil o przeslanie dokumentow i takie tam kontakt byl z nim swietny sam dzwonil do ludzi !!!! Tylko tydzien przed wyjazdem poprostu cisza telefon nie odpowiada na maile nie odpisuje i tyle po pracy!!!!!! Ten gosciu nie ma sumienia ludzie pozwalniali sie z pracy zeby jechac do pracy do holandii a tu takie oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamietajcie ze jesli ktos chce jakie kolwiek pieniadze przed wyjazdem nie wazne czy 10 , 40 czy 80 zł to i tak (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie pła przed podpisaniem umowy!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
oooooo - 2009-12-16 16:22:23 odpowiedz | cytuj
hej ja tez wplacilam te pieniadze i co najlepsze kontaktowalam sie orzez telefon, przez jakis czas byl wlaczony ale nie odbierano go wiec pokusilam sie na smsa, noi odzew byl taki ze wyslal mi informacje na tememt tego co jest potrrzebne, no to zrobilam to, ale do dzis dzien niemam odpowiedzi wiec zdaje mi sie ze to bedzie konkretna lipa, ale jesli chodzi o moj kolejny ruch to czekam do jutra jesli nie bedzie odzewu tez to zglosze do odpowiednich ludzi.
zdjecie uzytkownika
oszukana kolejna - 2009-12-16 16:31:07 odpowiedz | cytuj
co tera zjezeli juz te dokumenty wyslalam czy cos mi moze grozic
zdjecie uzytkownika
Marek - 2009-12-17 12:28:44 odpowiedz | cytuj
Tak bardzo ładnie jest tam opisane wszystko ale tak jak juz ktos tu napisal jest malutki szczegul ze to oplataz nie za zalatwienie pracy tylko za przygotowanie dokumentow i w takim pszypadku jest to koniec pracy
zdjecie uzytkownika
marian - 2009-12-17 23:41:57 odpowiedz | cytuj
ja tez juz bylem i po przeczytaniu maila z ogloszeniem dostalem odp. cytuje "ale pan nie placil za zalatwienie pracy tylko za przygotowanie dokumentow i nikt panu nie obiecywal pracy a wiedz nie popelniono zadnego przestepstwa" i tak to u nas dziala no trudno sie mowi nastepnym razem czlowiek bedzie ostrozniejszy
zdjecie uzytkownika
Darek - 2009-12-30 11:26:59 odpowiedz | cytuj
Witam

Proponuję połączyć siły i zgłosić to do prokuratury. Za pomocą nr konta znajdą (usunięte przez administratora) i wreszcie nauczą rozumu.
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2009-12-31 00:07:00 odpowiedz | cytuj
No dobre pomysly jestem za tym drugim z nogami bo juz bylem na policji i nic nie moga zrobic poniewaz to byla oplata za przygotowanie dokumentow a nie za miejsce pracy a wiedz powiedzieli mi ze maja zwiazane rece a wiedz tylko my
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2009-12-31 16:52:51 odpowiedz | cytuj
Mozna prosic o jakies namiary do tej pracy jezeli jest to nadal aktualne.Obecnie szukam pracy i potrzebuje wiecej informacji.Co gdzie i za ile. nr1paula@yahoo.es
alert