Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
MAX - 2009-11-27 09:38:47 odpowiedz | cytuj
Firma PFM-GROUP nagradza swoich najlepszych pracowników. Ostatnio byliśmy wszyscy raze w Tarnowie na wyścigu gokartowym. Walczyliśmy wszyscy o Puchar mistrza kierownicy PFM GROUP. Ja niestety nie wygrałem, ale pomimo tego mieliśmy wyśmienitą zabawę przez kilka godzin. Jeżeli szukasz firmy, która daje dobre możliwości zarobkowe i ciekawe warunki współpracy, PFM jest dla CIebie. Ja jej nie zmienie na inna Firme już nigdy
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2009-11-27 09:47:38 odpowiedz | cytuj
Warto spróbowac, polecam tą firme. Pracuje w niej niedługo, ale bardzo mi sie podoba.
zdjecie uzytkownika
współpracownik - 2009-11-27 09:51:53 odpowiedz | cytuj
Słyszałem ostatnio od kilku ludzi, ze PFM-GROUP juz nie ma w Nowym Sączu!! Oczywiście że jesteśmy!!!!!!!!. Poprzednie biuro mieliśmy na ul. Długosza 67, od 1 czerwca bieżącego roku biuro w Nowym Sączu zostało przeniesione do budynku Długosza 63. Zmiana ta nastąpiła, ponieważ od 1 czrwca mamy centrale w Krakowie, i nie potrzebowaliśmy prawie 200m2 biura w Nowym Sączu, tylko wystarczy nam troche mniejsze które ma jakieś150m2. Zmiany KRS właśnie z tego faktu wynikały.....
zdjecie uzytkownika
Waldek - 2009-11-27 10:14:49 odpowiedz | cytuj
Firma PFM GROUP ma jasne i przejrzyste warunki współpracy i wypłat prowizji. Każda osoba ma podpisaną umowę z firmą. Podpisuje tą umowe po pirwszych dwóch tygodniach współpracy. Przelewy na konta bankowe, a nie nielegalnie pod stołem jak w niektórych firmach np. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ANIA - 2009-11-27 10:20:06 odpowiedz | cytuj
Warto, naprawde warto
zdjecie uzytkownika
SYMPATYK - 2009-11-27 15:22:36 odpowiedz | cytuj
Bardzo dobra firma doradcza, jestem jej klientem i ciesze sie z profesjonalnej obsługi. Wiem że ma zamiar rozszerzyć swoją dzisłalność na terenie całej Polski. Jestem z wami chłopaki i życze powodzenia.
zdjecie uzytkownika
SYMPATYK - 2009-11-27 15:22:43 odpowiedz | cytuj
Bardzo dobra firma doradcza, jestem jej klientem i ciesze sie z profesjonalnej obsługi. Wiem że ma zamiar rozszerzyć swoją dzisłalność na terenie całej Polski. Jestem z wami chłopaki i życze powodzenia.
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2009-11-27 16:59:52 odpowiedz | cytuj
No nieźle nieźle. Fajnie tak słyszeć ciekawe informacje i zadowolenia. Polecam bo sam jestem współpracownikem tej firmy. Pzdrawiam wszystkich z PFM
zdjecie uzytkownika
Adam - 2009-11-27 17:10:41 odpowiedz | cytuj
Bardzo ciekawa firma naprawde polecam. Byłem na szkoleniu dwudniowym w kilku innych firmach zajmujących się pośrednictwem finansowym, ale żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak PFM GROUP. Co jest najważniejsze, umowa w PFM jest podpisywana zaraz po podjęciu współpracy, co w innych firmach graniczy z cudem i czasem kończy sie na wypałcie prowizji należnej dla doradcy pod stołem. Jeżeli szukasz firmy z którą chcesz się związać na stałe, PFM GROUP jest dla CIebie.
zdjecie uzytkownika
RENI - 2009-11-27 19:51:02 odpowiedz | cytuj
Cześć, byłam właśnie na rozmowie w tej firmie. Miałam się zapytać co mam o niej myśleć, ale po tych komentarzach zacznę z nimi współprace. Szkoda że nie dam rady teraz jechać z nimi na szkolenie tylko w styczniu. POZDROWIENIA dla Panów z PFM GROUP
zdjecie uzytkownika
sympatyk - 2009-11-27 21:05:12 odpowiedz | cytuj
Bardzo fajna firma, polecam wszystkim!!!! WARTO
zdjecie uzytkownika
EDI - 2009-11-29 02:44:17 odpowiedz | cytuj
Bardzo ciekawa firma. Zapraszam do współpracy!!!! Naprawde warto
zdjecie uzytkownika
Mariusz - 2009-11-29 11:37:25 odpowiedz | cytuj
Bardzo ciekawa firma. Zacząłem niedawno z nimi współprace i jest świetnie. Polecam wszystkim którzy chcą zarabiać ponad przeciętną. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Marek - 2009-12-01 16:27:14 odpowiedz | cytuj
PFM GROUP to świetna firma. Właśnie zacząłem z nią współprace i naprawde jest ok. Polecam wszystkim, oczywiście zainteresowanym branżą finansową....
zdjecie uzytkownika
dawid - 2009-12-01 16:49:09 odpowiedz | cytuj
Zaje..... zarobki.... Polecam wszystkim, Umowa podpisywana po pierwszych dwóch tygodniach pracy, co jest mówione dokładnie na dwudniowym szkoleniu. Do zobaczenia na szczycie
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2009-12-01 20:37:16 odpowiedz | cytuj
Byłam w ten weekend na szkoleniu firmy PFM GROUP i jak na razie wszystko jest ok. Najważniejsze że są na szkoleniu dwudniowym dokładnie omówione warunki współpracy oraz to kiedy podpisywana jest umowa z firmą i kiedy można spodziewać się pierwszej wypłaty. Nie mogę powiedzieć o tej firmie złego słowa
zdjecie uzytkownika
marcin - 2009-12-01 23:22:45 odpowiedz | cytuj
PFM GROUP bardzo ciekawa firma, w końcu jakieś forum o którym chba nie wie konkurencja i nie piszą bredni na nasz temat. Polecam tą firmę wszystkim zainteresowanym branża finansową. Warto spróbować
zdjecie uzytkownika
Magdalenka - 2009-12-02 14:15:50 odpowiedz | cytuj
Orientujecie się może jakie trzeba mieć wykształcenie aby tam się dostać, i czym
w ogóle człowiek się tam zajmuje??
zdjecie uzytkownika
rewelacja - 2009-12-04 12:09:49 odpowiedz | cytuj
PFM GROUP to rewelacyjna firma. Po za tym że można dobrze zarobić, Ci co najwięcej zarabiają, a co z tym idzie najwięcej pracują, są nagradzani w formie np. wyjazdów motywacyjnych. Sam chce na taki wyjazd pojechać. Widziałem filmy i zdjęcia i naprawde extra. Polecam PFM GROUP
zdjecie uzytkownika
hihihi - 2009-12-10 12:00:12 odpowiedz | cytuj
po prostu rewelacja same pozytywy tylko całować po nóżkach, tylko ciekawe czemu przenieśli się do Krakowa skoro tak dobrze im tu było ? czemu mają mini biuro, nie stać ich na większe skoro tyle zarabiają ? i ciekawe czemu nie było wyjazdu do Dubaju ................................. ? pewno im kasy zabrakło :)
zdjecie uzytkownika
Grzesiek - 2009-12-10 12:33:44 odpowiedz | cytuj
Pani Magdalenko tam przyjmują wszystkich nawet bez wykształcenia, wiem bo byłem na rozmowie, i z tego co słyszę od ludzi to trzeba naciągać ludzi na kasę, mi się to nie podoba i nie biorę się za to.
zdjecie uzytkownika
Ania - 2010-07-01 10:19:25 odpowiedz | cytuj
Nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył, ale na pierwszej stronie wszystkie te pozytywne posty napisane są jednego dnia, w kilkuminutowych odstępach... wnioski wyciągnijcie sami :D
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-30 15:24:27 odpowiedz | cytuj
HAHAHA
jak ktoś uwierzył w pierwsze dwie strony cukierkowego pisania bredni jak mniemam przez tą samą osobę, to na prawdę szacunek.
Widać gołym okiem, odpowiedzi co parę minut, styl pisania, ogólny zachwyt.
Dno dno i 3 metry mułu.
No ale jak się ma doradców finansowych,(świeżo po spotkaniu z takowym jestem) który pojęcia nie ma jak się wyznacza kursy walut, to wcale się nie dziwie że trzeba promować się na forum.
ogólnie kpina
alert