Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-11 17:22:26 odpowiedz | cytuj
ja jade ale dopiero czerwiec-lipiec.niestety jezyk slabo
zdjecie uzytkownika
MISIU - 2010-06-22 20:28:01 odpowiedz | cytuj
czesc tomek z tej strony tez jestem w takiej sytuacji ze chce wyjechac ale w dwojke na pewno raZniej jesli jestes zainteresowana kliknij na gg 21751239 pozdrawiam jestem z gniezna
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2010-08-15 16:10:43 odpowiedz | cytuj
Witam.W czerwcu wyjechałam z Graserem do pracy.Praca ta polega na pakowaniu w Firmie Orient Plaza makaronów ,ryżu,sosów...Odrazu odradzam wam wyjazdu do Orientu...Graser zapewniał ze bedzie 40 godzin a jest maksymalnie 24 ..na dodatek środy sa wolne.Jeśli chcecie zarobić to napewno nie w Oriencie.Jak już starajcie się sostać na jakąś szklarnie...Bonie dosyć,że mało zarobicie w fabryce to i ludzie pracujący tam są tragiczni.Chinka Trecy tylko krzyczy Tempo,tempo o potrafi Cie z dnia na dzień wyrzucić.Do tego (usunięte przez administratora)...Traktują ludzi jak byle co...Jeśli ktoś do Ciebi krzyczy szybciej szczury to samo za siebie mówi..Fakt jako Agencja Graser jest ok...Wypłaty są regularne..co tydzień.Koordynatorzy też w miarę zawsze są co tydzień na domku.Jednym minusem jest kara w wysokości 250 euro za zerwanie umowy..ale to zawsze można jakoś się też dogadać albo z Graserem albo z Orientem ,żeby poprostu Cię zwolnili wtedy kary nie masz...Mogę pisać i pisać jeśli ktoś chce więcej info to pisać..Postaram sie skontaktować z nim..
zdjecie uzytkownika
byłam-tam - 2010-11-30 22:05:59 odpowiedz | cytuj
Witam!!!
Zastanawiam się jak ktoś może w samych superlatywach wypowiadać się o tej firmie???? Chyba śpiąca królewna z Graser-a:)
Nie dajcie się ludzie zwodzić obietnicom składanym w polskich biurach- bajki to delikatna nazwa- Ściema totalna!!!!
Minął jakiś czas więc mogę bez wiekszych emocji opisać sytuację. Obiecują,że będziesz pracować minimum 35 godz do 55, ale 35 to max. na tydzień oczywiście. Więc jak ktoś policzy, a dodam że tydzień roboczy ma 4 dni:), za mieszkanie potrącają 85 eu i 10 za rower, czy go używasz czy nie, wiec za zwykły tydzień pracy zastaje do wypłaty ok 40 eu:) noooo w porywach jak na popołudniowej zmianie uda się naciągnąć godz dochodzi do 80!!!!Uważam więc, że jest to robota dla młodych ludzi, którzy nie mają nic w kraju do stracenia,,,, tam przeżyjecie. Ale nie dla matek czy ojców............co powiecie dzieciom po powrocie? Że podpisując umowę z firmą GRASER sami ledwie przeżyliście w Holandii????
Koordynatorzy tylko gatkami trzęsą aby dotrzymać formalności....błagam czytajcie umowy!!!!!!! Oni zapewniają tam 0 godz w tyg pracy(usunięte przez administratora)!!!!!
A poza tym miejcie godność osobista:).
Tyle złego:) Super byli tam ludzie.....(usunięte przez administratora) i cała reszta.....byłam tydzień a rotacja taka jak na porodówce:) Suma sumarum......to dziady w Polsce robią nas (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Graser?!Nigdy wiecej!! - 2011-04-14 22:31:56 odpowiedz | cytuj
.lola mozesz podac mi namiary do siebie, np. numer gg?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-26 17:32:53 odpowiedz | cytuj
rozumie ciebie mój mąż tam trafił do PLAZY, Brak słów,nie wiemy co robić dalej
zdjecie uzytkownika
Justa01 - 2011-06-08 11:16:12 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś się orientuje jak wyglądają prowizje w firmie graser? czy to 7E to jest tyle ile się dostaje czysto na rękę?
Ile średnio przywieźliście do Polski pieniędzy po takich 3 miesiącach pracy?
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Zahart - 2011-06-09 07:25:47 odpowiedz | cytuj
Graser Plaza
Moi drodzy sprawa wyglada nastepująco firma (usunięte przez administratora) własnie rezygnuje z tej pracy te 7e to pic na wode po wszystkich kosztach dziwnych extrakosztach jakis podwujnych podatkach zostaja wszawe grosze
Solarisy nie czytelne 4 dni robocze w tygodniu po 8 h jak sie uda
Przykładowo z mojego solarisa 60h 4 dni pracy
37.25 normal h 307.20 brutto
12.75 125% h 131.07 brutto
10.00 150%h 123.30 brutto
wakacyjne 30.00
premia 40.00
od kwoty brutto odejmują za chate - 75.00 (zwierzęta maja lepsze warunki w schronisku)
Co nam daje łącznie 556.57 brutto
i zaczynamy
podatek- 53.42
podatek dodatkowy (?????)-75.62
ubezpieczenie- 24.00
opłata transportowa- 10.00 (zaznaczam jezdzimy starymi rowerami)
extra koszty transportowe- 44.50 (nikt nie potrafi wyjasnić co to jest)
premia wga 0.04% -0.19
zvw pracownika 7.75% -44,20
co nam daje w sumie 304,64 netto w naprawde ciężkich warunkach pracy
Bym zapomniał wspomniec jest to 1 taka wysoka wypłata jaka dostałem pracując tu od początku lutego średni dochodzi ona do 200 euro 1 wypłata po 3 tygodniach nie liczcie na kokosy bedzie po odjeciu zaliczki 50E około 80-90E 2 wypłata też nie bedzie duża zaliczka 100E wypłata około 80
Jezeli komuś sie uda i bedzie pracował po 2 zmiany dziennie(4 dni) i da rade (2 zmiany okoł 11-15h)to wypłate może miec około 300 E
ale nie udawajcie twardych nie jest łatwo i nie dlatego ze nigdy nie miałem ciężkiej pracy bo miałem i cięższe ale temperatura dobija
zdjecie uzytkownika
misiek - 2011-07-12 20:49:58 odpowiedz | cytuj
Te wszystkie komentarze to prawda , firma tzw. grasser to nie firma , ludzie szkoda waszych nerwów na tą firmę . (usunięte przez administratora)radzę nie jechać chyba ze chcecie cięzko pracowac i zarabiac tygodniowo 50 euro i oczywiście czekać na kordynatora , nie wiezylem tym komentarza ale pojechałem i sam zobaczyłem .To życze powodzenia tym którzy tam jadą sami zobaczycie , a jeszcze jedno i biura w Polsce kłamia tylko obiecuja

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-01 20:16:22 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-11 17:22:26

ja jade ale dopiero czerwiec-lipiec.niestety jezyk slabo

witam ja mam pytanie do jakiej pracy pojechałeś bo ja wciąż szukam też słabo znam język , a boje się sama jechać za granicę sama. Znalazłam parę ofert pracy z zagranicy ale tylko przez jakoś agencje a ty jak załatwiłe(a)ś sobie pracę daj znać proszę Pozdro i powodzenia !!!!
zdjecie uzytkownika
jedentaki - 2011-09-18 11:36:11 odpowiedz | cytuj
Daj sobie spokój z tą agencją, jak dla Mnie to jest totalna porażka!!! Pracowałem dla nich przez 6 miesięcy w pewnej firmie zjamującej sie pakowaniem chińskiego żarcia, praca sama w sobie jako taka,ale wracamy do agencji. Na starcie wyjeżdżasz np. z Bydgoszczy masz swoje auto i chcesz jechać oczywiście nim do Holandii, ale nie bo Graser ma oczywiście swoje busy i jeżeli nie skorzystasz z ich usług przewozowych to pożegnaj się z pracą, nie muszę dodawać oczywiście że za przejazd juz na starcie Cię kasują jakies 65 czy tam 70 euro. Jak już tam docierasz to trafiasz na chatke, i tu juz jest loteria możesz trafić na totalna meline albo na całkiem fajną chatke. Mam tu na myśli warunki mieszkaniowe bo jest jeszcze kwestia ludzi na chacie, czasami są tam nienormalne osobniki no ale na to akurat Graser juz większego wpływu bynajmniej na początku nie ma. Niezależnie od warunków za chate zawsze zapłacisz 75 euro. No to co czas na podpisanie umowy. Umowa wygląda jak jedno wielkie(usunięte przez administratora)przetlumaczone przez google translate czyli wiadomo jak, składność zdań masakryczna.Głupkiem będzie ten kto tej umowy nie przeczyta, dodam bardzo uważnie i to conajmniej 5 razy bo żeby zrozumieć niektóre zapisy to trzeba być dobrym filozofem. Nadchodzi sądny dzień, wreszcie idziesz do pracy. I tu jest kwestia transportu do pracy hehe jeżeli mieszkasz blisko czyli tak do okolo 10 km dostajesz rower dodam stary rower, za który placisz kaucję. Jak mieszkasz dalej to dowiozą Ciebie autem. Niezależnie od tego czy jeździsz autem czy zapieprzasz na rowerku odejmą Ci 10 euro za zapewnienie Ci transportu, nie ważne że to ty naginasz na rowerku. Co najlepsze nawet jeśli nie będziesz korzystala z ich transportu i tak Ci zabiorą te 10 euro tygodniowo oczywiście. Bo muszą-tak bynajmniej twierdzą. Hehe a złap pane to co Ciebie czeka??? Tak to jest Ona - KARA finansowa oczywiscie-bodajże 25 euro. Śmiech na sali. Sama robota jak to robota- na wakacje sie nie przyjechalo co nie?? Ale juz zarobki w tej pracy-jak masz godziny czyli te 40 w tygodniu to jeszcze cos dostaniesz 200-250 euro, ale w tej pracy w której Ja byłem nie bylo tylu godzin no chyba że udalo Ci się walnąć ze dwa dni dwie zmiany. W umowie jest zapis że agencja gwarantuje Ci aż 0 godzin pracy. Czyli jeżeli np. produkcja będzie duża to zarabiasz ale jeżeli będzie mała to lipa delikatnie mówiąc. Wypłate za pierwszy tydzien pracy dostaniesz po dwóch tygodniach. To taki ich manewr na wypadek gdy zrezygnujesz z pracy. Wtedy mają możliwość zawalenia kary za zerwanie umowy- bodajze 250 euro. Odziwo jak już coś zarobisz to najprawdopodobniej pieniądze dostaniesz na czas czyli w środe jeżeli masz konto holenderskie bo na polskie to idzie ze dwa dni dlużej. Jak już dostaniesz cetla to sie w nim na bank nie połapiesz- po pierwsze po holendersku no i jest nieczytelny po prostu. No i więcej tam minusów niż plusów hehe. Załatwianie jakichkolwiek spraw z koordynatorem (usunięte przez administratora)- koordynator na firmę w której pracowałem) bylo czymś prawie nie możliwym, choć czasami następowaly cuda. Należały one raczej do rzadkości. Wogóle to osoba raczej mało kompetentna na tym stanowisku. Gdyby człowiek jeszcze widział chęci współpracy i pomocy to by to jakoś wyglądało, ale od tego typka nie żadko usłyszysz hasło że mu się nie chciało-WTF??? A słyszałem że Graser wprowadzil nowy przepis- do Polski tylko z Graserem bo będzie co??? Tak, tak to znowu Ona - KARA. Czyli jedziesz na urlop;masz własne auto i chcesz nim jechać do PL i co spotka Cie kara za nie skorzystanie z przewoźnika Graser-Trans.Wybór nalezy do Ciebie- Ja nie polecam. Czekam tylko na początek następnego roku i czas w którym będe sie musiał prosić o rozliczenie podatkowe. Pewno znowu będe tracil nerwy przez tego idiote(usunięte przez administratora).
zdjecie uzytkownika
mistrzu - 2011-10-26 12:24:39 odpowiedz | cytuj
A jaką firmę byście mogli polecić ? , byłem w tym biurze w Bydgoszczy wypytałem i zgadza się z tym problemem wyjazdu , karami itp , także lepiej się nie pakować w to bagno
zdjecie uzytkownika
ania - 2011-11-11 13:37:22 odpowiedz | cytuj
Ludzie co wy piszecie ja pracuje juz kilka lat i jest tak jak powiedziano mi w biurze i nadal tak jest pieniadze na czas i tyle ile powinno byc umowy w j.polski wiec wiesz co podpisujesz, kontakt z koordynatorami jest w miare potrzeby.Jezeli musisz sie codziennie kontaktowac to pewnie maja cie troszke dosc i sie niedziwie. Wiekszosc tych komentarzy jest napisana przez ludzi ktorzy przyjechali do holandii a nie aby pracowac jak rozumiecie o co mi chodzi. Wszedzie jest cos zle i dobrze w kazdym biurze ale ja jestem juz w 4- tym i tu zostalam poniewaz jest tu tak jak mowiono i jestem zadowolona. Dopuki bedzie praca to bede pracowala. Polecam jako staly pracownik jezeli macie pytania odnosnie warunktow to z checia odpowiem niezdecydowanym.
zdjecie uzytkownika
Marta i Krzysiek - 2011-11-16 19:45:05 odpowiedz | cytuj
Proszę o kontakt ostatnią osobę, która jest zadowolona z wyjazdu. Mam dylemat jaką agencje wybrać z narzeczonym na wyjazd za granicę. Interesowałoby mnie więcej informacji na temat warunków wynagrodzenia, warunków mieszkalnych oraz jak to jest z tą ilością godzin pracy tygodniowo. Nie boimy się pracy i chcemy wyjechać by pracować ale i zarobić a nie by martwić się czy będzie za co na miejscu przeżyć. Dobre dusze proszę o kontakt na maila krzysimarta@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Apek - 2012-02-10 22:49:56 odpowiedz | cytuj
Witam.
To widzę, że się pozmieniało w Graserze i w Orient Plaza.
Pracowalem dla nich od marca do lipca 2009 roku.
Wtedy było znacznie lepiej z tego co widzę po aktualnych wpisach.
Praca w Plazie na kuchni szczególnie przy "betoniarkach" nie należało do lekkich a do dni dzisiejszego gorszej i cięższej pracy fizycznej nie wykonywałem. Ale godziny były ok. 40-45 choć też zdarzały sie 35 ale rzadko. Stawka 7.05 "na ręke" a za chate bodajże 40 euro tygodniowo brali. "Kontrakt" na 20 tygodni. Wpierw przez miesiąc mieszkaliśmy w tzw. hotelu (przerobiona dawna firma z biurami na miejsca z spaniem - w niektórych sypialniach nie było np. okna) między Gendt a Bemmel. Potem mieszkaliśmy w Bemmel (ok. 30 km od Plazy). Domek szeregowy 5-osobowy: 2x2 i 1x1. Fajna - ekipa dobrze wspominam :):):) Polska, cyfrowa TV i bezprzewodowy internet na wyposażeniu. Służbowe auto. Chłopaki co na szklarniach robili rowerami dojeżdżali. Fakt dwa auta-złomy były ale na koniec Loganik wpadł nam :) Koordynatorzy ogólnie dobrzy. Co chciałeś to załatwiłeś w miarę szybko jeśli trochę podniosłeś ton rozmowy. Było ich trzech wtedy. Łukasz, Przemek i ten trzeci Piotr chyba. Co środę licznik spisywali. Jak sie ktoś chciał przejechać np. do Arnhem to przymykali oko. Ogólnie dobrze wspominam choć praca na "kuchni" to corrida. Niektórzy rezygnowali po 2 dniach. Ktoś miał lepiej jak trafił na pakowanie czy na pizze. Jeszcze raz bym pojechał na tych starych warunkach. Teraz co sie dzieje to dramat. Pozdrawiam wszystkich z Orient PLAŻY :)
zdjecie uzytkownika
student - 2012-05-08 18:19:46 odpowiedz | cytuj
Witam,
chciałam wyjechać przez tę firmę na wakacje do pracy , ale zastanawiam się czy warto? jaką rzeczywistość zastanę na miejscu? Napiszcie coś o tej firmie proszę
Pozdrawiam
K.
zdjecie uzytkownika
student - 2012-05-25 18:48:05 odpowiedz | cytuj
Hallo, hallo! Czy naprawdę nikt nie może nic powiedzieć o tej firmie?
zdjecie uzytkownika
Dav - 2012-05-27 20:13:38 odpowiedz | cytuj
Witam... Czytam czytam i oczom nie wierze... Ile to ludzie jadu wylali na ta firme. Ja siedze tu od dwoch miesiecy po stronie arka pracujac na szklarni.Warunki domowe w zaleznosci od trafu ale nikt nikomu oalacow nie obiecywal. Jezeli idzie o kase to zawsze jest na czas i tez problemu z tym nie ma. Jezeli idzie o godziny to nie spadlem ponizej 35h (a to i tak malo)a przecietnie oscyluje to w granicach 45-50h z zalozeniem ze ws ystkie godz.pow 40placone sa 125% a soboty i swieta 150. Srednia wyplata przy 45-50h po odliczeniu wszystkich kosztow to.ok 300euro. Tak to wyglada z mojego pkt.widzenia i siedzenia. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
krzysioo - 2012-05-29 12:57:42 odpowiedz | cytuj
Dav - 2012-05-27 20:13:38

Witam... Czytam czytam i oczom nie wierze... Ile to ludzie jadu wylali na ta firme. Ja siedze tu od dwoch miesiecy po stronie(usunięte przez administratora) pracujac na szklarni.Warunki domowe w zaleznosci od trafu ale nikt nikomu oalacow nie obiecywal. Jezeli idzie o kase to zawsze jest na czas i tez problemu z tym nie ma. Jezeli idzie o godziny to nie spadlem ponizej 35h (a to i tak malo)a przecietnie oscyluje to w granicach 45-50h z zalozeniem ze ws ystkie godz.pow 40placone sa 125% a soboty i swieta 150. Srednia wyplata przy 45-50h po odliczeniu wszystkich kosztow to.ok 300euro. Tak to wyglada z mojego pkt.widzenia i siedzenia. Pozdrawiam
Rozumiem ze 300 euro to tygodniowo na czysto tak? jeszcze tylko pytanie w jakim miescie jestes i co robisz?
zdjecie uzytkownika
dotek - 2012-06-23 10:02:27 odpowiedz | cytuj
Graser?: Jeśli chodzi o pracę to zależy gdzie się trafi i ile godzin się robi. Można spokojnie 300 euro wyciągnąć, ale trzeba mieć odpowiedni wiek ;p... Graser płaci na czas, ale odcina kwoty od zarobku nie wiadomo za co. Jeśli pracujesz to nie ma podstaw żeby ktoś kasy nie dostał.

Koordynatorzy to chyba jakaś pomyłka?... Nie idzie z nimi nic całatwić, a co drugi to większy cwaniak. Pomyłka totalna...

Natomiast jeśli chodzi o mieszkanie i ludzi- to też zależy gdzie trafi się... Można trafić na mieszkanie gdzie są spoko ludzie a można trafić na mieszkanie np "na wspólnej" gdzie patologia goni patologie ;p. Tam jest najniższa warstwa społeczeństwa (albo margines)... (usunięte przez administratora)
(usunięte przez administratora)> Szkoda, że tacy ludzie za jakiś czas wrócą zrujnowoani kompletnie do PL i będzie trzeba ich utrzymywać z naszych podatów....

zdjecie uzytkownika
Dagmara - 2012-07-13 16:13:44 odpowiedz | cytuj
Graser to porażka!!!!!!!!!!Kiedyś było o wiele lepiej. Nigdy więcej !!!!Ludzie, którzy tam pracują to sama patologia.Uważajcie na (usunięte przez administratora) rąbie tyłek wszystkim na prawo i lewo, prowadzi podwójne życie w Polsce i za granica (usunięte przez administratora)!!!Uważąjcie co podpisujecie, co innego mówią w Bydgoszczy a co innego zastaje się na miejscu.
zdjecie uzytkownika
shadowcat070 - 2012-07-22 11:21:36 odpowiedz | cytuj
Witam zna ktoś może firme Work4life Polska?
zdjecie uzytkownika
bartosz31 - 2013-03-21 12:21:21 odpowiedz | cytuj
witam. chce wyjecheś ale szczerze po wiem nie wiem z jakią agencją jest najbezpieczniej jechac z bydgoszczy. moze ktoś z was poleci coś?
zdjecie uzytkownika
mirelka2364 - 2013-04-23 16:37:45 odpowiedz | cytuj
witam. składała papiery 19marca w graserze i ciągle cisza . Jestem ciekawa czy w ogóle zadzwonia . ktoś też skladal papiery w ostatnim czasie?
zdjecie uzytkownika
bodzio - 2013-05-23 19:50:24 odpowiedz | cytuj
Czy naprawdę jest z tą firmą jak niektórzy piszą? Czy naprawdę lepiej się w to nie pchać? Mam zamiar nawiązać współpracę z nimi ale czytając te opinie to nie wiem! Z góry dzięki

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Bydgoszczanin - 2013-05-24 17:52:18 odpowiedz | cytuj
Zadzwonili do mnie że mam jechać w niedziele dopiero teraz wpadłem na to forum a podpisałem umowe nie wiem czy jechać czy nie, jak to jest tam teraz??
zdjecie uzytkownika
Ja - 2013-06-18 14:05:26 odpowiedz | cytuj
I co pojechałeś ? I jak tam jest ?
zdjecie uzytkownika
mona - 2013-10-05 16:26:25 odpowiedz | cytuj
Witam.

Przez Agencje Graser wyjechalam 2gi.raz mies.temu.Za 1sza.raza bylam zadowolona,ale teraz to co zastalm zaszokowalo mnie i mojego chlopaka. Nie dos,ze malo godz.pracujacych, to jeszcze nie kompetyetni nadeci bufoni. NIe interesuja sie pracownikowami,. A jak maja cos zalatwic to tylko mowia,a nie roba, Zastraszaja pracownikow. A wiec pracowalam juz tu miesiac. Na poczatku bylo ciezko,ale sie wprawilam i szlo mi dobrze, Ale widocznie komus do gustu nie przypadlam . Bo to, ze zostalam zwolniona rzekomo za powolna prace, a tak naprawde to mial ktos cos do mnie,ale nie powiedzial wprost tylko poszedl gdzie trzeba. I przy okazji zwolnili odrazu tez mojego chlopaka bo przyjechalismy razem to stwierdzli, ze nie ma sensuu zeby siedzial tu sam. Paranoja jak nic. Nabywaja ludzi do pracy za gr.i ich wyrzucaja z dnai na dzien kiedy maja na to ochote. Kaucje potracaja takie, ze na zycie moze zabraknac. 10km.mielismy do pracy jezdzic rowerami i spowrotem. A jak zobaczylam po przyjezdzie pokoj to nie moglam uwierzyc w to co widze, mialam spac na cienkim materacyku bez poscieli na podlodze. A w pracy mialam taka zmianowa,ze az slabo sie robilo na jej widok, Zauwazylam tez, ze kto jej tylek lize to ma robote,a duzo jest takich tam co zrobia wszystko zeby robic nawet jak maja kogos zgnoic itd
zdjecie uzytkownika
daras226 - 2014-05-13 22:16:46 odpowiedz | cytuj
Witam co do firmy graser bylem w holandi i nieproponuje graser to jedna z najgorszych firm domki tragedia co do rozliczenia to samo mom do zaplatu1000 zl nie pakujcie sie do nich banda oszustow
zdjecie uzytkownika
KOLO - 2015-03-01 09:02:02 odpowiedz | cytuj
CO TY MYDLISZ OCZY TRAFILE TO MASZ PRACE KOLEDZE PRZEZ MIESI;AC SUKALI A TAK NAPRAWDE TO MIELI TO GDZIES RESZTE CO PISZA TO POTWIERDZAM
zdjecie uzytkownika
mareczek81 - 2015-04-17 19:59:14 odpowiedz | cytuj
agencja pracy, wejdź zobacz na rekrutacyjnarewolucja.pl, stron za wieloma ofertami, które mogą przykuć Twoją uwagę! warto zajrzeć, pracodawcy sami do Ciebie zadzwonią!
zdjecie uzytkownika
daga - 2015-11-17 12:39:10 odpowiedz | cytuj
Hmmm... A ja się dziwiłam dlaczego skoro pracuje w Holandii na pralni i nie jest źle, to tu tyle takich negatywnych opinii. Teraz już wiem, konkurencja.
alert