Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
aha - 2010-02-11 14:34:27 odpowiedz | cytuj
a moze dlatego,bo Pit 11 firma ma obowiazek wystawic do konca lutego,a mamy 11,to moze dlatego?
zdjecie uzytkownika
aha - 2010-02-12 18:43:20 odpowiedz | cytuj
Miałem na mysli 11 lutego a nie 2011, a Pity maja byc wystawione do konca lutego roku bastepnego:)pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2010-02-15 10:15:06 odpowiedz | cytuj
polskie drewno (usunięte przez administratora)na ten temat moge wam powiedzieć że wiekszych oszustów chyba nie ma pracowałem tam i wiem co sie dzieje (usunięte przez administratora) a do tego trzeba zapierdalac soboty i niedziele kto ma rodzine na utrzymaniu to lepiej niech sie nie porywa na prace w tej firmie
zdjecie uzytkownika
lala - 2010-02-20 12:33:40 odpowiedz | cytuj
firma pyta po całości . jak chcesz zostać na lodzie to jedź polecam. Wywiozą cię gdzieś w kenie ,a co potem.??radz sobie sam!! Taka firma pośrednik wogóle nie powinna istnieć. A te wszystkie pozytywne wypowiedzi to chyba sam właściciel pisze. Bo z tego co ja wiem to oni tak wszystkich w (usunięte przez administratora)robią. Polskie Pruchno a nie drewno i do tego banda (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
FILIP - 2010-03-17 17:09:11 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora). To co się tam dzieje to tragedia!!!! Pożal się borze z taką agencją pośredniczącą pracę. (usunięte przez administratora) na każdym kroku , a o higienie to już nie wspomne! odradzam tą agencje pracy , chyba że szukasz wrażeń i chcesz być traktowany jak biały murzyn to jedź!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-23 16:43:28 odpowiedz | cytuj
nieroby tylko tu piszą
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-14 15:14:19 odpowiedz | cytuj
ja tam znałem warunki i ile zarobię od początku, łatwo sobie policzyćm tylko idiota myśli ze zarobi kokosy. ale odłożyć się da. wystarczy nie (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-26 13:17:26 odpowiedz | cytuj
masz może jeszcze jakieś kontakt z tym kierownictwem z tamtej pracy bo my byśmy chcieli tam pojechać. Mój chłopak juz tam pracował ale urwał mu sie kontakt i nie mamy z kad go wziąc może macie jakis nr do tej pani (usunięte przez administratora) albo do jej męża (usunięte przez administratora).
Bardzo nam zależy jeśli możesz to pomóż pozdrawiamy
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-26 17:44:50 odpowiedz | cytuj
witam nazywam się krystian byłem na plantacji u burginiona było super ale kontakt sie zerwal jesli ktosmugł pomuc to bardzo prosze o jakis kontakt pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
glinka63 - 2010-05-25 22:11:07 odpowiedz | cytuj
ta firma to teraz pol-service :)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-30 09:16:10 odpowiedz | cytuj
Aż ni żal tych Polaków ktorzy tam zarabiają zaledwie 1000 eurosków na czysto ,,,,,,,,,,,a już wielkim chamstwem jest to że nie muszą płacić ani za dojazd do Francji ani za mieszkanie w tych okropnych warunkach , Nie potrafię też zrozumieć tych ludzi że nie chcą sobię wynająć samemu mieszkanka w pobliżu jak Francuzi przecież taki Francuz zarobi te 1 200 euro i jak zapłaci za mieszkanko i za prąd i za wodę i za paliwko żeby dojechać do pracy to też mu te 100-200 euroskow zostanie / hahahahaha / a taki eksploatowany Polak (usunięte przez administratora)to zaledwie te 800 e może odlożyć :)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-30 09:21:45 odpowiedz | cytuj
eh tam francuziki zarabiajom tam po te trzy tysiaki a taka hata to jakieś dwie stuwy tylko kosztuje Zwolnijta się wszystkie i wracajta to domu Nie dajta się wykożystywać
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-17 13:57:00 odpowiedz | cytuj
Firma jak wszystkie firmy muszą zarabiać na tobie ale płaca i warunki szajs . są lepsze firmy i warunki. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-17 14:30:24 odpowiedz | cytuj
Czy jeszcze tern szajs istnieje????
zdjecie uzytkownika
Robert - 2011-04-26 12:38:40 odpowiedz | cytuj
daj na siebie namiary jeśli mozesz? ja tez tam pracowalem w 2008 i 2009 i w tym roku chcialbym.
zdjecie uzytkownika
robert - 2011-08-29 12:34:38 odpowiedz | cytuj
Ja wam powiem ze praca na tyc farmach jest spoko ale jak wszedzie sa jakies wady i zalety . :) pozdrawiam wszystkich bylych i terazniejszych pracownikow !!! Pan (usunięte przez administratora) jest w pozadku szefem . Pracowalem na ziolach i u Gerarda 2010-2011 .
zdjecie uzytkownika
lllllll - 2012-12-17 13:44:29 odpowiedz | cytuj
Witam, tak wygląda praca w Pol-service, jebać musisz, kasę z gardła wyrwać musisz, wody ciepłej w bungalu nie masz, burdy co noc,(usunięte przez administratora) Panna koordynator z Wancji powinna się modlić w radio Maryja, a nie być koordynatorem (kłamie na każdym zakręcie). Nie chcą sami znać prawdy Ci ludzie, są zakłamani, nigdzie z tej wancji nie wychodzą jak kot z psem, każdy z każdym. Ploty codziennie nowe, o każdym. A o szefie nie powiem co mówią, a kłamą mu w oczy. Dzwonią i opowiadają głupoty. Zarobisz 1000 euro, może i faktycznie, ale jakim kosztem, robieniem z siebie błazna.(usunięte przez administratora) Szkoda mi tych ludzi, ale kłamstwo bije z gęby. Oby to kontrolowali.
zdjecie uzytkownika
kot - 2012-12-17 13:48:28 odpowiedz | cytuj
masz rację, bardzo dobrze, że zaczeli kontrolować w końcu Wancjii się do dupy dobiorą. Nieludzkie warunki, zakłamany koordynator. Brak wypłat na czas. Tam tylko (usunięte przez administratora) jest ok, bo nie wie co się dzieje(usunięte przez administratora). Taka polska mentalność. Zarabiaja na nową furę wiemy kogo, a on się im w oczy śmiej. Świat polaków.
zdjecie uzytkownika
krowa - 2012-12-17 13:52:00 odpowiedz | cytuj
własnie ten szans istnieje ?????? na ludzkich łzach robi kasę.
zdjecie uzytkownika
vancia - 2012-12-21 22:32:21 odpowiedz | cytuj
fakt jest ze tez tam bylam,nawet swiadectwa pracy nie otrzymalam.sciema.na burginionie warunki straszne nawet gaz ograniczaja.ludzie za 5 euro swinie potrafia podkladac.wyprac nie ma gdzie ani wysuszyc.dojazd do sklepu 1.5 godz.pieszo przez pole.jak konczysz o 18 to zapomnij o kupieniu czegokolwiek bo po ciemku nigdzie nie dojdziesz. a nikt sie niezainteresuje czy masz co jejsc.tragedia.nawet kase po terminie dostaniesz w srodku tyg.i wiadomo ze nigdzie nic nie kupisz bo do miasta daleko.wielka sciema.wyzysk polaka przez rodakow.masakra.caly klan rodzinny tam prym wiedzie a ludzi maja w nosie nawet jak sobie cos zlamiesz to nikt sie tym nie przejal.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
- 2013-03-23 20:52:06 odpowiedz | cytuj
przepraszam,a to o vancii, czy o Polskim Drewnie?
bo chyba wątki są inne...
zdjecie uzytkownika
vancia - 2013-05-25 22:14:30 odpowiedz | cytuj
polskie drewno juz dawno nie istnieje,pod ta nazwa.a praca zostala.a raczej(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
pracujaca - 2013-08-14 17:12:14 odpowiedz | cytuj
Szkoda ze tak malo wypowiada sie osob ktorym dobrze sie pracowalo, a takich na szczescie nie brakuje. Zle tym co wola przepic pieniadze a potem plakac ze ich wyrzucono. Praca jest ciezka ale da sie przyzwyczaic. Lepsze 1000 euro tam za harowke niz w Polsce nic!! Mieszkania sa jakie sa ale nikt hotelow nie obiecywal! I mieszkamy za darmo! Pozdrawiam wszystkich z vancii. A Ty (usunięte przez administratora) juz sie nie udzielaj na forum bo wszyscy wiedza ze klamiesz zeby tylko syfu narobic niepotrzebnego!
zdjecie uzytkownika
wojtek79 - 2013-10-13 10:18:34 odpowiedz | cytuj
df - 2013-08-21 10:05:01

f
witam!czoraj wrucilem z francji polskie drewno to co pani (usunięte przez administratora)mowila na poczatku wszystko bylo prawda,chodzi mi o warunki pracy kasa na czas10go za dojazd zero oplat.ludzie super.a temu co sie niechce pracowac to niech siedzi na dupie w polsce,bo jeden z drugim popija a potem pretesie do calego swiata ze go wywalili!!!!polecam polskie drewno!!!!!!
zdjecie uzytkownika
XXX - 2013-10-26 18:45:52 odpowiedz | cytuj
Poeazka to bioro dla debili w NL wieksza kasa , i nie ma (usunięte przez administratora)polecam NL :) a wlascicielka trzasnienta na maksa ,umowy to fikcja jak to cale polskie drewno dla desperantow i matolow
alert