Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mira - 2009-07-30 17:00:23 odpowiedz | cytuj
podobno nie maja ofert pracy , wiec jaj jest naprawde prosze napisz
zdjecie uzytkownika
Marek - 2009-07-31 13:09:27 odpowiedz | cytuj
pojechalem przez GoWorka w tym roku ale jeszcze w kwietniu. Moja siostra chciala wyjechać pod koniec maja i już nie mieli ofert. Ja staralem się znaleść coś dla niej na miejscu ale jest beznadziejnie. Wszędzie mówią że kryzys. W porównaniu do zeszlego roku, ( bo też bylem z GoWork) jest bardzo malo turystów. W moim hotelu w tamtym roku bylo 40 osób z Polski w tym tylko 8.
Generalnie praca jest ciężka, strasznie gorąco, tutaj zauważam że dużo przyjeżdza studentów z Polski ( z dobrego domu) którzy na wejściu narzekają że trzeba pracować, że ciężko. Ze zakwaterowanie nie takie. więc jak spodziewacie się samych wakacji i lajcikowej pracy lepiej siedzcie w domu, kupcie piwko i wyluzujcie. :)
zdjecie uzytkownika
sousse-4 - 2009-08-08 11:21:56 odpowiedz | cytuj
Proponuje żeby GoWork zaczął rekrutować także do Grecji:)
zdjecie uzytkownika
soussse - 2009-11-17 11:29:07 odpowiedz | cytuj
Kiedy beda pierwsze rekrutacje na sezon 2010? Kiedy mozna przesylac swoje cv?
zdjecie uzytkownika
Supernova - 2009-11-19 01:39:19 odpowiedz | cytuj
Czesc wszystkim, firma gowork jest w sumie godna zaufania gdyż spotkałem na cyprze sporo osób z tej firmy i jakoś nie narzekały - jeden koleś był nawet w niebo wzięty. Byłem tam i pracowałem wiec jak ktoś ma pytania i plany związane z cyprem to piszcie na bluestar36@wp.pl ;)

pozdro :)
zdjecie uzytkownika
Alex - 2009-11-28 06:53:51 odpowiedz | cytuj
Supernova - 2009-11-19 01:39:19

Czesc wszystkim, firma gowork jest w sumie godna zaufania gdyż spotkałem na cyprze sporo osób z tej firmy i jakoś nie narzekały - jeden koleś był nawet w niebo wzięty. Byłem tam i pracowałem wiec jak ktoś ma pytania i plany związane z cyprem to piszcie na bluestar36@wp.pl ;)

pozdro :)

U mnie wszyscy narzekali na GoWora, ale wszyscy bez sensu ;) Praca ciężka, od domu daleko i człowiek musi komuś przygadać i zrzucić winę.
zdjecie uzytkownika
ggggggg - 2009-11-28 13:50:44 odpowiedz | cytuj
bylam na cyprze i jesli ktos jedzie 1 raz to polecam go work bo nie bylo zadnych komplikacji, dojazd z lotniska zapewniony, kasa na koncie co miesiac, bylo troche problemow z dojazdem do roboty ale to juz nie zalezalo od go worka tylko od managera ograniczajacego koszty
zdjecie uzytkownika
ja - 2009-11-28 22:14:36 odpowiedz | cytuj
a mi się podoba na Cyprze i wracam tam już w styczniu:)
zdjecie uzytkownika
jann - 2009-12-06 21:06:58 odpowiedz | cytuj
chcialem zapytac czy caly czas prowadzicie rekrutacje do pracy na cyprze i jaka jest mozliwosc zalatwienia tego jest ktos w anglii Mysle o zmianie klimatu heeh bo tu to ciezko z dobra pogoda
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
mateusz - 2009-12-08 13:19:12 odpowiedz | cytuj
Witam, myślę o wyjeździe w przyszłe wakacje na 3-4 miesiące do pracy na Cypr. Chciałbym się dowiedzieć od osób które już tam pracowały, jakie kwoty przywozicie już do Polski? Jak to wychodzi 'na czysto'? Chodzi mi o pracę w hotelach.
Z góry dzięki ;)
zdjecie uzytkownika
aga - 2009-12-10 20:31:21 odpowiedz | cytuj
osoba o nazwie " JA" chciałam cie zapytac jak sobie załatwiłas /łes ta prace
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-12-27 15:06:16 odpowiedz | cytuj
Witam...czy oferta jest jeszcze aktualna.jestem zainteresowana wyjazdem na cypr.Moj email arrr1@o2.pl prosze o kontakt.
pozdrawiam Gosia
zdjecie uzytkownika
Szymonns - 2012-06-12 17:30:13 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry. Znam bardzo dobrze język rosyjski i komunikatywnie angielski. Słyszałem że na Cyprze wypoczywa wielu turystów z Rosji. Mam doświadczenie w pracy hotelarskiej. Pracowałem w hotelu w Wielkiej Brytanii. Czy mógłbym prosić o namiary firmy która organizuje ten wyjazd?
zdjecie uzytkownika
dominika - 2012-09-25 14:48:10 odpowiedz | cytuj
jakbys była taka miła bys mi powiedziała gdzie pracujesz na cyprze bo ja mieszkam tam i od jakiegos czasu szukam pracy
zdjecie uzytkownika
ania - 2013-04-10 19:55:05 odpowiedz | cytuj
ciezko teraz z praca na cyprze gdybym jechala w ciemno ?
zdjecie uzytkownika
- 2013-04-11 21:12:15 odpowiedz | cytuj
podobno przewiduja ze bedzie mniej turystow ale ile w tym prawdy to nikt nie wie...ciagle mowia ze kryzys ale ja tu jestem i nie odczulem go jeszcze...mysle ze jak ktos chce to znajdzie prace bez problemu, a jak znasz jeszcze rosyjski to bez pronlemu...to jest duzy atut w dzisiejszych czasach na Cyprze Zycze powodzenia jesli sie zdecydujesz wyjechac
zdjecie uzytkownika
12.04.2013 - 2013-04-12 12:32:05 odpowiedz | cytuj
No dobra przylatuję na Cypr w nocy i gdzie się przekimac do rana zanim mozna wyruszyć na poszukiwanie pracy,a jak sprawa z pracą na pokojówkę??można coś złapać na sezon do pażdziernika powiedzmy od połowy czerwca??znam rosyjski lepiej niz angielski w hotelach Cyprusy gadaja po rosyjsku??
zdjecie uzytkownika
- 2013-04-12 21:03:12 odpowiedz | cytuj
wiesz ile bilet na Cypr kosztuje w czerwcu? a powrotny w pazdzierniku?... najpierw sprawdz czy to ma sens, sie zwroci i czy cos ci zostanie no czyba ze masz tyle czasu wolnego ze nie wiesz co z nim zrobic i szukasz zajecia nawet jak sie nie oplaca...
zdjecie uzytkownika
- 2013-04-14 19:26:51 odpowiedz | cytuj
W czerwcu na pewno będzie drogo ale mozna zarezerwować juz na początku maja albo teraz w kwietniu,a w pazdzierniku to po sezonie to z pewnoscią bedzie taniej koniec pazdziernika.
zdjecie uzytkownika
- 2013-04-14 20:29:41 odpowiedz | cytuj
to kup teraz w dwie strony a napewno na tym zyskasz...ja kupilem na listopad w styczniu bo wiem z doswiadczenia ze tylko zyskam chyba ze nie bede mogl leciec to wtedy strata...nie przyjmuje takich opcji:) praca jest tylko ze wymagania sa wieksze ale jak znasz ruski to bedzie dobrze
zdjecie uzytkownika
michael1447 - 2013-05-04 21:58:20 odpowiedz | cytuj
Witam, czy jesli mam 18 lat, wyksztalcenie podstawowe (skonczylem tylko gimnazjum), nie mam doswiadczenia w zadnej pracy ale przez rok mialem praktyki jako kucharz i przez rok praktyki jakos slusarz (lecz niestety nie ukonczylem zadnego zawodu), angielski sredniozaawansowany i duze checi do pracy to czy jest jakas szansa na zalapanie sie do tej pracy ? Jakie sa wymaganie ? Czy to co mam wystarczy ? I czy za te domki tam gdzie pracownicy beda mieszkac trzeba placic (jesli tak to ile) ? I ile miesiecznie trzeba zaplacic za ubezpieczenie ? Ile mniej wiecej dostanie sie wyplaty po odliczeniu wszystkich kosztow ? Bardzo prosze o odpowiedz.
zdjecie uzytkownika
Anna - 2013-05-06 17:19:11 odpowiedz | cytuj
A kto rekrutuje z Polski na Cypr?
zdjecie uzytkownika
- 2013-05-08 10:24:30 odpowiedz | cytuj
Anna - 2013-05-06 17:19:11

A kto rekrutuje z Polski na Cypr?
Też mnie to interesuje.
zdjecie uzytkownika
kaskaa - 2013-06-17 20:49:29 odpowiedz | cytuj
uczcie się języków i obsługi przeglądarek, a potem sami aplikujcie. nie widzę żadnego problemu.
zdjecie uzytkownika
guest - 2013-08-02 22:35:34 odpowiedz | cytuj
Jeżeli chodzi o pracę na Cyprze to należy uważać gdy pojawia się coraz więcej oszustów (głównie przez kryzys). Realia pracy na Cyprze są dobrze opisane tutaj:

(usunięte przez administratora)
alert