Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-02 16:18:31 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie , z tym wszystkim , tylko obicuja , babka nie moze sie otrzasnac po porazce , obiecuje wyjazdy , a glupi czekaja , jezli chodzi o kase to czekanie minimum 3 miesiace , gadane to ona ma. i nic po za tym , naobiecuje prace i poza tym koniec .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-02 20:44:54 odpowiedz | cytuj
to prawda ci piszecie, tam prace moze sie znajdzie ale z pieniedzmi gozej. Ja wole mniej zarobic ale miec pewne co miesiac a nie obiecanki i proszenie sie o swoje... A poza tym jakas dziwna tam ta atmosfera pracy, jeden drugiego podpiernicza i kazdy chce byc żadzić - ogolnie lipa
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-26 17:30:02 odpowiedz | cytuj
czy piszecie o firmie Promatur zajmującej się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi czy o biurze podróży Promatur? chciałbym zasięgnąć opinii o firmie promatur z branży budowlanej. Dziękuję
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-27 14:40:52 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich, proszę o informacje na teamt firmy Promatur branża budowlana. Dziękuję
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-27 18:02:43 odpowiedz | cytuj
firma promatur to firma ktora nie wyplaca wyplat na czas jeden wielki balagan , obieuja co kolwiek , i nie maja pracy ,
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-27 19:20:23 odpowiedz | cytuj
Popieram kolege, jeden wielki bałagan, nie wypłacaja kasy na czas, przeciagaja jak moga i sie prosisz, roboty nie maja i jak jedziesz to troche robisz wiekszosc siedzisz a jak przyjdzie do wyplaty to dostaniesz wilekie [usunięte przez moderatora] Lepiej sobie odpuscic ich obiecanki ze bedzie dobrze i zarabiac u nas w kraju ....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-08 15:50:28 odpowiedz | cytuj
A kolega tam pracuje, pracował czy jest z zarzadu bo widze ze zadowolony i pochlebnie pisze jako jedenyny chyba
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-08 16:24:41 odpowiedz | cytuj
Kazdy , tylko nazeka i biadoli , przestan tak robic i wez sie w garsc , bo na forum mozna kogos oczernic , imasz satysfakcje , ale zobaczcie ile jest w polsce zaklamanych [usunięte przez moderatora] , a wy sie czepiacie Promatura firma w porzadku , dowiedzcie sie o firmie TROJAN ZGDYNI to wtedy powiecie , ze to dNO< I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-08 19:16:51 odpowiedz | cytuj
Chyba nie było tak kolorowo jak już nie pracują, no chyba że z innych powodow może zarzad sie zmienił, bo ja słyszalem od kolegi co tam pracował ze dno i ciagly problem z kasa, duze opoźnienia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-08 20:04:10 odpowiedz | cytuj
Tez słyszałem o Promaturze niezbyt dobre opinie teraz pracuje w Norwegii i jest jak narazie OK, zobaczymy jak dalej bo dopiero drugi miech:)
zdjecie uzytkownika
Monter - 2010-11-08 20:10:59 odpowiedz | cytuj
Jest Spółka to prawda ale chyba nie jestes w temacie do konca bo udziłowcami tej spółki sa nadal te same osoby czyli jak pisał ktoś wczesniej kto chyba wie o czym pisze tzw. "ciekawa Rodzinka"
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-09 08:41:48 odpowiedz | cytuj
MACIE PANOWIE RACJE < KAZDA FIRMA MA JAKIES NIEDOCIAGNIECIA < JAK DOBRA FIRMA LUDZIE MAM NA MYSLI FIRME TROJAN Z GDYNI KTORA ZATRUDNIA ELEKTRYKOW
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-09 08:48:56 odpowiedz | cytuj
Poprawka do odpowiedzi wyzej jak dobra firma ludzie siedza i pracuja latami , [usunięte przez moderatora] ale z nimi trzeba walczyc , jesli odpowiednie urzedy nie dadza rady to wlasnymi sposobami . Nie popuszczac im walic w [usunięte przez moderatora] . Chodzi o firme TROJAN Z GDYNI.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-09 23:43:50 odpowiedz | cytuj
Nie, to sie rzeczywiscie przeksztalcilo jakos i chyba zarzad sie zmienil bo mowia ze ta gruba wyjechala gdzies i teraz to jakas mlodsza taka tam steruje ale ogolnie to pracy nie ma . ale kolega dostal kase naczekal sie 2 miesiace ale co mu nalezne to dostal
zdjecie uzytkownika
monter - 2010-11-10 20:57:45 odpowiedz | cytuj
oni mowią co innego a potem robią co innego zwodza za nos tygodniami
ale z tego co zaslyszalem od dwoch osob pracujacych to juz sypie sie im i nie ma roboty
zdjecie uzytkownika
stefan - 2010-11-14 19:44:30 odpowiedz | cytuj
Tak to prawda tez słyszałem ze sie sypie i roboty nie ma, no i czeka sie długo na pieniadze, moze kolega wzioł kredyt i moze czekac ale moja zona nie pracuje wiec nie moge sobie na to pozwolic, opinie sa raczej złe o tym Promatur podobno tam paru pracuje ale tez nie sa zbyt zadowloleni
zdjecie uzytkownika
do stefana - 2010-11-15 20:11:12 odpowiedz | cytuj
[usunięte przez moderatora] obiecuje a potem nic z tego a do tego sie nawet nie zna na tym nie warto sie tym interesowac
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-16 18:55:46 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie z kolegami [usunięte przez moderatora] głodne kawałki, a najlepiej tam maja Ci ktorzy jej donosza czyli tzw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie prawdziwi fachowcy - szkoda gadac
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-18 22:15:55 odpowiedz | cytuj
ale ktos mial bezposrednio z ta babka do czynienia? bo slyszalem ze jest calkiem wpozadku i ze placi ale chcialbym ale to opinie niedobre sa to potwierdzic i sie upewnic bo podobno jakas robota sie tam gruba szykuje
zdjecie uzytkownika
Stach - 2010-11-23 00:58:45 odpowiedz | cytuj
...zawsze tak opowiada ze cos sie szykuje i kazdego tak trzyma pozniej bez kasy, sprawdz to zobaczysz ja bym sie nie podniecal bo to jej metoda
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-27 13:43:35 odpowiedz | cytuj
JEŻELI CHODZI O GDYNIĘ,TO UWAŻAJCIE NA ERC!!!!!!!!!!
KRĘCĄ LODY NA STAWKACH-DAJĄ MINIMUM,KAŻĄ PODPISYWAĆ
DELEGACJĘ,ZA CO NIE MASZ NIC KASY,DAJĄ ,,MIESZKANIA"
-MÓJ PIES W LEPSZEJ BUDZIE ŚPI....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-02 21:03:45 odpowiedz | cytuj
hehehe - a to nie pracuje tam orzeszku i po klopocie:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-08 00:00:32 odpowiedz | cytuj
ktos tam pracuje teraz? ta firma dziala jeszcze ? bo widzialem ogloszenia o naborze ale jakos znikly
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-21 17:56:59 odpowiedz | cytuj
..nie wiem czy jeszcze istnieje ale po tym co czytam to bym nie radzil sie tam pakowac, szkoda zachodu jak tak kreca ciagle.
zdjecie uzytkownika
znajom - 2011-11-03 16:52:58 odpowiedz | cytuj
ludzie uważajcie [usunięte przez moderatora] kręcą jak mogą....

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
- 2012-02-27 18:21:20 odpowiedz | cytuj
witam obecnie jestem pracownikiem tej firmy p.Bogusia kase wyplaca,tylko teraz cos sie [usunięte przez moderatora] od stycznia siedze w domu i pani mnie zwodzi z dnia na dzien ze bedzie robota
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-10-30 13:54:37 odpowiedz | cytuj
No wlasnie , ktos podjal temat , trzeba sie wziac do wyjasnienia , tej kwesti , nie moze byc bezkarna , zobaczymy co na to pip .
zdjecie uzytkownika
anonimNie - 2012-11-07 09:21:02 odpowiedz | cytuj
Tak nie moze byc , trzeba wyslac do pip umowy ze platne do 10 -ego ,a wyplata jest za miesiac ,czyli 6-tego , i oczywiscie wyciagi z banku , odsetki murowane.
zdjecie uzytkownika
ghg - 2012-11-07 09:32:55 odpowiedz | cytuj
Moze ci prezesi chcieli
, by sie wypowiedziec na ten temat, ale widze ze poczuwaja sie do winy skoro nie maja nic na swoja obrone, [usunięte przez moderatora] , byle do kieszeni , swojej byle sie nazrec , a pracownik to niewolnik ciagle zastraszany ,przez promatur krakow , cenusie.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-11-09 09:49:18 odpowiedz | cytuj
CHLOPIE,NIE WISILAJCIE pracy ,to oni sa bezkarni , moge pomoc ,
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-11-14 12:54:39 odpowiedz | cytuj
Widze same negatywy tej firmy ,[usunięte przez moderatora] zarzad moze wam wyplaca w terminie, biedni pracownicy , wiecie gdzie mieszkaja r[usunięte przez moderatora] chalupe moze sie czegos naucza [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
rui - 2013-01-11 19:08:27 odpowiedz | cytuj
A tarnowskie Gory proma- instal , patologia, prezes falszywy w oczy nie popatrzy , a biuro same ochryple [usunięte przez moderatora].
zdjecie uzytkownika
kierownik - 2013-01-16 08:08:43 odpowiedz | cytuj
Nie pieniędzy, i nie będzie .
zdjecie uzytkownika
przedstawiciel - 2013-01-16 17:19:44 odpowiedz | cytuj
Jutro wybieram sie do urzędu skarbowego i do ZUS skończyło si ę, nie zależy mi na niczym ,i ocywiscie wysyłam rachunki ,
zdjecie uzytkownika
maniek - 2013-01-16 23:48:26 odpowiedz | cytuj
ale urzad skarbowy i zus niemaja nic do tego tylko sad pracy na placu szczepanskim 5 ale tam terz trwa to okolo miesiaca
zdjecie uzytkownika
maniek - 2013-01-17 09:20:01 odpowiedz | cytuj
ja dostalem 700euro za listopad a gdzie reszta napewno juz nie bedzie
zdjecie uzytkownika
Gosc - 2013-03-17 14:23:04 odpowiedz | cytuj
wjazd na chate zlodziejom zrobic
zdjecie uzytkownika
józek - 2013-03-20 23:20:05 odpowiedz | cytuj
Chyba tą firmą trzeba zainteresować telewizję jak ludzi kłamią i nie płacą ,gdzie zaległe wypłaty za listopad i grudzień a ci naiwni napychają im kieszenie -biedni ludzie.
zdjecie uzytkownika
noga - 2014-04-13 10:10:38 odpowiedz | cytuj
witam pracowalem tam ok 3 lat temu nie bylo problemow z kasa.bardziej z ludzmi klamia krece klody pod nogi podkladaja nowym.uwazajcie babka i tak wiezy ze masakra sami w robocie sie najebia a ty zapierdalasz a oni laury zbieraja
alert