Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-02 14:28:42 odpowiedz | cytuj
Aja myślałem że na takim forum można poważnie porozmawiac na konkretne tematy a tym czasem każdy pisze w zasadzie cos innego i czasami na zupenie inne ttenaty
paranoja a konkretów jak niebyło tak niema
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-02 15:46:12 odpowiedz | cytuj
Masz pewnosc na 1000% ze sie tak wypowiadasz
- znasz ich ? miales jechac do pracy od nich ? sam sie przejechales na nich? skad taka pewnosc ???
zdjecie uzytkownika
kasior - 2009-04-02 16:36:28 odpowiedz | cytuj
na prace w niemczech musisz mieć pozwolenie tzn.musisz mieć umowe kturą pracodawca niemiecki musi wysłać do polski w polsce musi być to podbite przez urząd pracy ..URZĄD PRACY POLSKI PRZESYŁA TO DO NIEMIEC DOPIERO MOŻESZ PODJĄC TAM PRACE a tam musisz mieć wydane pozwolenie na prace przez ich urząd pracy niepozwoląci inaczej robić musisz mieć też meldunek
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-03 10:59:50 odpowiedz | cytuj
mnie tez powiedzieli ze do tej grupy do teraz ma jechac 18 dolaczy reszta tych osob ktorzy nie wyjechali tego 2 a niby wsztscy ci co nie pojechali 2 kwietnia to dlatego ze chwilowo bo zmniejszyla im sie produkcja i zakupuja nowe maszyny dlatego tez dolacza do grupy ktora pojedzie 18kwietnia a ja dane swoje mialem napisac na maila -
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-03 11:02:18 odpowiedz | cytuj
ale sluchajcie
ja znalazlem takie ogloszenie z tamtego roku tez z marca tez od nich ale zastanawiam sie nad jednym
skoro byli juz w zeszlym roku i niby oszukaliby ludzi to dlaczego nikt nigdzie nie napisal o nich ....?
przeciez napewno ktos , gdzies w necie obsmarowalby im tyłki
wiec sam nie wiem
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-03 11:02:40 odpowiedz | cytuj
haha piszesz ze byl wkurzony??!! ja mialam jechac z siostra ale zrezygnowalysmy. nie przelalam kasy ale do mnie nawet nie zadzwonil spytac co sie stalo?! kontakt sie urwal.
zdjecie uzytkownika
gal anonim - 2009-04-06 14:56:09 odpowiedz | cytuj
wpłaciłem kasa rozmawiałem z gosciem mam dostac na adres domowy umowa wstepna czekam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-06 17:16:27 odpowiedz | cytuj
daj cynka jak bedzie o.k duzo osób czeka
zdjecie uzytkownika
spider - 2009-04-08 00:20:46 odpowiedz | cytuj
Witam, znalazlem stronę pracodawcy Niemieckiego.(usunięte przez administratora) ja już wpłaciłem pieniądze, ale scignę gościa,żeby wysłał mi na zabezpieczenie skan dowodu osobistego, 2 dokumentu i oświadczenia,że załatwi pracę, z warunkami z ogloszenia. Napiszę jak wyszło
zdjecie uzytkownika
spider - 2009-04-08 00:35:14 odpowiedz | cytuj
Wysłałem maila do pracodawcy niemieckiego z pytaniem, czy tacy Panowie pośredniczą w rekrutacji do firmy, czekam na odpowiedź, jak coś dam znać:)
zdjecie uzytkownika
gal anonim - 2009-04-08 14:28:36 odpowiedz | cytuj
co to za strona o co w niej kaman
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-09 13:01:15 odpowiedz | cytuj
nie wplacilam, i nie zaluje, nie martwie sie przynajmniej czy przekret czy nie.
zdjecie uzytkownika
marc - 2009-04-09 20:11:20 odpowiedz | cytuj
no jest ktoś kto miał jechać tego 2 kwietnia bo ja miałem wyjazd 18 kwietnia i raczej to lipa bo nie udzie się z kontaktować z nimi
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-09 22:20:50 odpowiedz | cytuj
NO WKOŃCU JEST KTOŚ MIAŁ JECHAĆ 2 ..I NIEPOJECHAŁ BO POWINIEN GO OBSMAROWAĆ ....I WSZYSTKICH POINFORMOWAĆ? BO NARAZIE TO TYLKO GADANINA ŻADNYCH KONKRETÓW ?JA ZAPŁACIŁEM I DOKOŃCA NIEWIEM .JEDNI PISZĄ TAK A DRUDZY INACZEJ....CZY JEST JAKAŚ OSOBA KTÓRA ZASTAŁA OSZUKANA PRZEZNICH.
zdjecie uzytkownika
Sławek - 2009-04-10 09:51:32 odpowiedz | cytuj
W jaki sposób można odzyskać wpłacone pieniądze za wyjazd pomóżcie.
zdjecie uzytkownika
on - 2009-04-10 15:46:37 odpowiedz | cytuj
Ja też czekam na wyjazd 18 byłem naiwny i wplacilem te pianiadze.Rozmawialem z ty mi goscmi telefonicznie z tym [usunięte przez admina]ciezko jest sie dogadac zato z[usunięte przez admina]inna gatka wszystko mi opowiedzial co mam zabrac jakie lokale do zamieszkania przy czym praca itd. Ale dziś trafiłem na te forum i mam obawy. Mi też mowil o trym wyjeżdzie 2 potem wyszlo że 17 osob narazie pojechalo a ja pojade 18.Kturegoś dnia zadzwonilem do niego po informacji ze nie jade 2 i sie pytam czy to jest [usunięte przez admina]bo i tak juz wplacilem chajc a mam na utrzymaniu rodzine razem zemną 4 glowy i niech mi powie czarno nabialym czy mam szukac nowej roboty juz mówie do niego że [usunięte przez admina].z tymi pieniedzmi a on domnie niech pan nic nie szuka 18 normalnie jedziemy i prosze sie nie denerwowac.Sam już nie wiem co mam kucvze robić po gatce wszystko git , ale oszustOw na dzien dzisiejszy nie brakuje.
zdjecie uzytkownika
on - 2009-04-11 08:47:20 odpowiedz | cytuj
spider - 2009-04-08 00:35:14

Wysłałem maila do pracodawcy niemieckiego z pytaniem, czy tacy Panowie pośredniczą w rekrutacji do firmy, czekam na odpowiedź, jak coś dam znać:)

Spider czy coś już wiesz dostałeś tego maila??
zdjecie uzytkownika
marc - 2009-04-12 10:13:00 odpowiedz | cytuj
buli a ty co kiedy miałeś mieć wyjazd
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-12 20:13:08 odpowiedz | cytuj
PYTANKO ? KTO WKOŃCU SPRAWDZIŁ TEN WYJAZD 2.04
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-12 21:35:02 odpowiedz | cytuj
to co w koncu z wami mam na myśli te osoby co mialy jechać 2.04 nikt nie pisze nikomu nie zależy na tym oszustwie bo inaczej tego nie widze co nie ma nikogo był ten wyjazd czy nie
zdjecie uzytkownika
Buli - 2009-04-13 06:41:12 odpowiedz | cytuj
Ja mialem jechac z dwoma kumplami 2.tez dostalem info jak i wszyscy tutaj ze wyjazd bedzie 18.Sam nieweim co o tym myslec,bo nic na 100%nie jeste sprawdzone jak tu piszecie!!!To ze maja wylaczone telefony nie swiadczy o tym ze juz Nas wykrecili.Sa poprostu swieta a telefony mogli miec sluzbowe np!!!Po tych wszystkich postach ogolnie jestem zly na cala sytuacje bo jezeli sie sprawdzi scenariusz podawany przez wiekszosc to rowniez strace pieniadze.Zobaczymy co bedzie sie dzialo np we wtorek po swietach czy beda telefony odbierac.Jest wiekszosc faktow za tym ze wszyscy zostali oszukani,ale sa tez fakty dzieki ktorym mozna byc spokojnym.ja mio tego spokojny nie jestem
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-14 17:48:43 odpowiedz | cytuj
Też wpłaciłem za 2 osoby ale mają tel wyłaczone wiec chyba to prawda co tu pisza
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-14 17:56:57 odpowiedz | cytuj
Każdy chce zarobić tyle osób oszukanych . Tylko jak i czy wogóle można kase odzyskać jeśli ktoś już coś robił w tym kierunku niech napisze
zdjecie uzytkownika
frajer.pl - 2009-04-14 19:52:02 odpowiedz | cytuj
jezeli chcecie wyjechac legalnie np.do anglii to moge wam polecic biuro pracy personal solution nie biora zadneej kasy za zalatwienie pracy ja jade na poczatku maja bylem na spotkaniu w katowicach sa na 100% pewni
zdjecie uzytkownika
sylaba - 2009-04-16 10:52:18 odpowiedz | cytuj
ja też wplaciłaqm pieniądze na nazwisko (usunięte przez administratora)br /> chyba zgłoszę sprawę na komendzie w Wałbrzychu

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
fakir - 2009-04-16 13:38:20 odpowiedz | cytuj
Ale numer wykręcili... już miałem kasę w ręku i szedłem wpłacać jednak dobrze, że na to forum trafiłem. A dziś jechałem na rozmowe w sprawie pracy, pewna i w kraju, (usunięte przez administratora) mi uszczele pod głowicą po drodze i lipa z pracy bo niezdążyłem + 1000zł do tyłu. Już bym wolał, żeby malina mnie szarpnął, przynajmniej są jakieś szanse na odzysk jeszcze. Biednemu zawsze wiatr w oczy dmucha.
zdjecie uzytkownika
Praca za granicą - 2009-04-21 09:33:32 odpowiedz | cytuj
Chce pracowac za granica. Czego sie wystrzegac?
Koniecznie sprawdzic pracodawce;zapytaj go,pod jakim numerem zarejestrowal dzialalnosc,obejrzyj jego strone internetowa,poznaj opinie innych pracownikow.Upewnij sie,czy wolne stanowisko pracy rzeczywiscie istnieje.Mozesz tez skorzystac z uslug urzedow pracy lub agaencji zatrudnienia (sprawdz,czymaja certyfikat na www.kraz.praca.gov.pl).Zapoznaj sietezpodstawowymi przepisami obowiazujacymi w danym kraju(www.eures.praca.gov.pl).Ewentualnie spory miedzy toba a pracodawca rostrzygnie bowiem sad w kraju pracodawcy.
alert