Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mania - 2009-04-10 14:07:45 odpowiedz | cytuj
WITAM MÓJ MĄŻ DOSTAŁ UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ I OCZYWIŚCIE BLANKIET DO WPŁATY 511ZŁ! DZWONIĄC DO MAGLEMA NR. TEL 0506-70-99-33 ZGŁASZA SIĘ SEKRETARKA MÓWIAC ŻE SKRYTKA POCZTOWA JEST PRZEPEŁNIONA I NIE MOZNA ZOSTAWIĆ WIADOMOŚĆI! JEST TO KANT NA 100%! JEŚLI KTOŚ JEST Z WARSZAWY TO NIECH Z CIEKAWOŚĆ PÓJDZIE 14.04.2009 O 12,30 NA TEN DWORZEC ZACHODNI I SPRAWDZI CZY BĘDZIE TAM PRZEWOŻNIK WROBLEWSKY TRANS! DAJCIE ZNAĆ JAK KTOŚ TO SPRAWDZI! NAGŁOŚNIMY TO DO UWAGI W TVN!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-11 18:42:21 odpowiedz | cytuj
Ja napewno kasy juz nie wpłacam !!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-12 12:50:07 odpowiedz | cytuj
to jest kant bo na mapie to jest skrzyżowanie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-12 14:03:41 odpowiedz | cytuj
piszesz skrzyżowanie, ale co jest na tym skrzyżowaniu?strach pomyśleć,że może im się udać wyprowadzić w pole kilka osób,gdyż podobno rekrutowali około setki ludzi a przecież nie wszyscy to dokładnie sprawdzili i mają nadzieję,że wyjadą i zarobią dobrą kasę,strach pomyśleć,bo wiecie ja otrzymałem aż dwie umowy przedwstępne,co to za agencja, która rekrutuje jedną osobę dwa razy-a może miałbym jaszcze dwie wpłaty zrobić ha,ha-tylko o kasę im idzie
zdjecie uzytkownika
Maglema ??? - 2009-04-12 14:23:38 odpowiedz | cytuj
ja tez dostalem paiery, kolega dostal jak i Ty to samo w dwóch kopertach. My olewamy ta firmę, wolę coś pewnego.
Nie dajcie sie, Pozdrawiam Griizly
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-12 15:15:22 odpowiedz | cytuj
dobre sobie,jak ludki dobrze pokombinują to wszyscy ich oleją a oni to koszty na znaczkach sobie zrobili,bo byli pewni że, to im się wróci z nawiązką jak wpłacimy kaskę za niby przewoźnika
zdjecie uzytkownika
Maglema ??? - 2009-04-14 12:47:59 odpowiedz | cytuj
Dzisiaj dokładnie o godzinie 12.30 dodzwoniłem sie do autobusowego dworca w Warszawie z krórego ponoć miał jechac autobus. Wynik negatywny a o firmir Wróblewsky Trans nic im nie wiadomo.
To tyle wiadomości jak ktoś wie coś więcej niech pisze.
Siemka Griizly
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-14 18:23:52 odpowiedz | cytuj
czy ktos byl na tym dworcu w warszawie
zdjecie uzytkownika
z drogi - 2009-04-14 19:17:16 odpowiedz | cytuj
Własnie jedziemy z chłopakiami do Barcy. Wygląda na to, że wszystko się zgadza. Podobno, dużo ludzi sie niezglosiło bo nie mogli uwierzyć w takie szczęscie. Ponad 3 koła eurasi miesięcznie. No coż, naiwne duszczki, moze otrzymacie kiedyś w życiu jeszcze raz swoją szansę. Info prosto z busa Wroblewski Trans Tech po satelitarnych łaczach.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-14 19:59:29 odpowiedz | cytuj
Ktoś próbuje wywołać w Nas zażenowanie i poczucie winy.
A dla was pasażerowie superszybkich autokarów Wroblewski Trans szerokiej drogi,wyślijcie pocztówkę z Barsy.
zdjecie uzytkownika
Hiszpanka - 2009-04-15 07:28:30 odpowiedz | cytuj
czytając e-maila niby z drogi doszłam do wniosku,że miałam rację-to lewar kiepskiej kategorii,który?z potencjalnych pracowników miałby ochotę tak pisać to był krzyk rozpaczy tych,którzy chcieli sobie lekką rączką zarobić dobrą kaskę na poczciwych ludziach,chętnych do pracy,ale nie głupców.Słuszne było posunięcie z tą wpłatą na dworcu ja też miałam taką myśl,ale mam bardzo daleko do Wa-wy,więc sprawdziłam to inaczej i co zong....to było do przewidzenia.jak będę miała nowe wiadomości to się odezwę na tym forum,a potem wspólnie zrobimy co należy......
zdjecie uzytkownika
seba - 2009-04-15 10:11:22 odpowiedz | cytuj
Witam .Ja dostałem umowe przedwstępną wczoraj.Mam mam kumpla w Hiszpani który sprawdził gdzie sie da tą niby firme i nic.Zadnej wzmianki nawet takiej osoby jak Ernesto Calwadorez nie ma w Barcelonie.To żałosne że ludzie tak potrafią oszukiwać a co do kasy to wczesniej pracowałem w Holandii i tam takiej stawki nie miał nawet wysokiej klasy specjalista.
zdjecie uzytkownika
Hiszpanka - 2009-04-15 10:41:18 odpowiedz | cytuj
Witaj!to masz szczęście,że tak późno dostałeś tą pocztę i mogłeś sprawdzić co jest na rzeczy,my nie daliśmy się nabrać....chociaż kusiło ale mój mąż pracował już rok w Hiszpanii i też wiedzieliśmy,że te kwoty to są wyssane z palca i wiemy gdzie pytać,żeby potwierdzić wiarygodność firmy,jednak byli tacy którzy się skusili aż strach pomyśleć co teraz czują i ile stracili bo przecież ta wpłata to nie wszystko,do wyjazdu też się trzeba przygotować i troszkę zainwestować a kiedy odzyskają wpłatę???i czy w ogóle??? kto im w tym pomoże???my tego tak nie zostawimy,napisz co twój kumpel robi w słonecznym państwie może ma znajomków,którzy wiedzą gdzie tam szukać roboty.Pozdro
zdjecie uzytkownika
mania - 2009-04-15 13:08:08 odpowiedz | cytuj
Hej Hiszpanko! Popieram w 100% Twoje pomysły. Mój mąż gotowy był wpłacić pieniadze, ale na szczęście w porę znalazłam to forum! Daj znać jak sprawdzisz to w tej Hiszpani to my też się dołączymy oczywiście z tą umową!
zdjecie uzytkownika
seba - 2009-04-16 16:55:23 odpowiedz | cytuj
Hiszpanko zapytam go i dam znać.Pozdr.
zdjecie uzytkownika
Hiszpanka - 2009-04-17 07:09:56 odpowiedz | cytuj
Witaj ! jakby coś miał, kogoś potrzebował lub wiedział kto zatrudni daj znać.Pozdro
zdjecie uzytkownika
tomkpp - 2009-04-17 15:01:03 odpowiedz | cytuj
Ta firma to oszustwo regon nieprawdziwy sprawdziłem w stowarzyszeniu polsko kataluńskim nie znają więc jeśli ktoś chce zająć się tą firmą to też mogę dosłać umowę
zdjecie uzytkownika
Madrit - 2009-04-19 00:26:55 odpowiedz | cytuj
Czy macie jakieś oferty pracy w hiszpanii . Prosze o namiar
zdjecie uzytkownika
Hiszpanka - 2009-04-23 14:22:57 odpowiedz | cytuj
praca w Hiszpanii jest dla spawaczy rur pod rentgen,jak się nie sprawdzisz to powrót do domu,a jak dasz rade to pracujesz
zdjecie uzytkownika
Madrit - 2009-04-27 21:48:16 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś ma jakieś namiary na prace w Hiszpanii.Z góry dzięki.
zdjecie uzytkownika
Hiszpanka - 2009-04-28 08:41:16 odpowiedz | cytuj
Jeżeli jesteś stoczniowcem to podaje Tobie namiary na pracę(nie napisałeś w jakim zawodzie)Stoczniowcy w zawodach, monter kadłuba, monter rurociągów, monter wyposażenia, monter maszyn i urządzeń, spawacz MMA, MIG/MAG, TIG rekrutuje Kowalski Consulting sp.z o.o.sprawdzona firma:))))))
zdjecie uzytkownika
Madrit - 2009-05-01 22:14:38 odpowiedz | cytuj
Cześć hiszpanka.
Jestem monter energetyk z uprawnieniami spawacza elektrycznego i gazowego.
zdjecie uzytkownika
Hiszpanka - 2009-05-02 13:38:16 odpowiedz | cytuj
No cześć!!! uprawnienia to nie wszystko,a jakie masz doświadczenie???? czym spawałeś?i co (np.konstrukcje,zbiorniki,rury,statki????????)napisz może pomogę coś znaleźć,nie obiecuję jednak na 100%żebyś potem pretensji nie miał bo nie o to chodzi żeby komuś źle doradzić.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Madrit - 2009-05-02 22:08:26 odpowiedz | cytuj
12 lat spawałem gazowo i elektrycznie nieszczelności na zbiornikach i rurach,kanały spalin.Z góry dzięki
zdjecie uzytkownika
ositokielce - 2009-05-03 17:57:11 odpowiedz | cytuj
słuszna uwaga złodzieje w teraźniejszych czasach posuwają sie za daleko niech ktoś się nie łudzi ze posrednik maglema to uczciwy pracodawca bo do hiszpanii jeżdżę co rok i wiem ze takie zarobki są nie realne a jak ktos ma na tyle pieniedzy zeby sie do barcelony przejechac to zycze mu powodzenia

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Hiszpanka - 2009-05-04 09:07:57 odpowiedz | cytuj
Madrit!!!!napisz mi jeszcze jak u ciebie ze znajomością języków znasz jakieś chociaż komunikatywnie? i jakie masz doświadczenie w pracy za granicą?bo staż masz imponujący tylko teraz wymagają profesorów do spawania....ha,ha,więc sam rozumiesz muszę wiedzieć o co kaman?,pozdro
zdjecie uzytkownika
Madrit - 2009-05-04 13:17:03 odpowiedz | cytuj
Podstawy hiszpańskiego i angielsikiego.Co do pracy za granicą to tylko 9 miesiecy w hiszpanii i3l ata kierowca po całej europie.Pozdro
zdjecie uzytkownika
michall drozd - 2009-05-04 13:54:12 odpowiedz | cytuj
witam ma ktoś namiary na prace sezonowa i hiszpani uczciwą ?
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2009-05-06 08:04:55 odpowiedz | cytuj
Witam szukam pracy w Hiszpani jako slusarz monter konstrukcji lub malarz przemysłowy mam duże doświadczenie i mam numer NIE.
DzIęki pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
adam - 2009-05-07 11:12:10 odpowiedz | cytuj
Czy ktos słyszał o firmie(usunięte przez administratora) z hiszpanii.
Co to za firma,i czy nie jest taka ja MAGELMA.
z GÓRY DZIEKI.
zdjecie uzytkownika
hiszpanka - 2009-05-07 12:51:12 odpowiedz | cytuj
Witaj Adam!ten cały [usunięte przez admina] ma swoją działalność na terenie Hiszpanii,już kilka ładnych lat,są tacy,którzy chwalą współpracę z nim ale troszkę czasu wstecz,nie wiem jak teraz,kiedyś pracowali dla seata bo teraz to seat ledwo zipie,podam Tobie namiar do niego(jeżeli nie masz)dzwoń i jak się coś dowiesz to pisz to do mnie. Avenida Gran Via 6 28013 Madrid (usunięte przez administratora) Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kris - 2009-07-10 12:11:00 odpowiedz | cytuj
szukam pracy w hiszpanii spawacz mig/mag ,elektroda
alert