Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Jabu - 2009-07-14 11:13:30 odpowiedz | cytuj
Niestety większość tzw. agencji pracy aby obniżyć swoje koszty oszukuje państwo,jak również nas,chociaż nie chciałbym uogólniać,bo
trafiłem na 1 uczciwą(z 3) z których do tej pory korzystałem.
Dlatego polecam w jak najbardziej możliwy sposób sprawdzić wiarygodność agencji m.in. poprzez ten serwis,opinie,forum, itd...,jak
również DOKŁADNIE zapoznać się z warunkami pracy,oraz z zamieszkania.
zdjecie uzytkownika
RAFI - 2009-07-14 12:54:10 odpowiedz | cytuj
a to uczciwa firma to jaka? jazeli mozna wiedziec?
zdjecie uzytkownika
Jabu - 2009-07-14 13:18:16 odpowiedz | cytuj
np.daje Ci delegacje do podpisania,a Ty nie bierzesz kasy za delegacje,daje ,,mieszkanie" ,a to jest buda dla psa,odprowadza stawki
za Ciebie(1267zł.)a Ty zarabiasz co innego,robisz np.12 godz. a płacą za 10...itd..
zdjecie uzytkownika
Tadek - 2009-07-30 15:20:12 odpowiedz | cytuj
dziwna sprawa. pracowałem dla nich od stycznia do czerwca i naprawdę nie mam się do czego przyczepić. kasa taka na jaką sie umawiałem co miesiąc-bez poślizgu. Mieszkaliśmy w mieszkaniu i mielismy w nim wszystko co bylo potrzebne. może diety troche za małe bo 10 euro za dzień ale pozatym wszystko ok. gdyby nie moja chora matka napewno bym jeszcze dla nich pracował.
zdjecie uzytkownika
Sylwek:] - 2009-07-30 20:04:57 odpowiedz | cytuj
ja pracowałem w tej agencji i jest wporządku też chcę wyjechac
zdjecie uzytkownika
RAFI - 2009-07-31 12:18:08 odpowiedz | cytuj
Jedni pisza na Tak a inni pisza na Nie...Mam od nich propozycje wyjazdu jako pilarz drwal.a praca nie jest lekka,ale to nie takie ważne ,bo pracy sie nie boje.Tylko ze potrzebne mi pieniadze a jezeli firma nie uczciwa to sie straci niz zarobi
zdjecie uzytkownika
kris - 2009-07-31 12:51:13 odpowiedz | cytuj
RAFI - 2009-07-31 12:18:08

Jedni pisza na Tak a inni pisza na Nie...Mam od nich propozycje wyjazdu jako pilarz drwal.a praca nie jest lekka,ale to nie takie ważne ,bo pracy sie nie boje.Tylko ze potrzebne mi pieniadze a jezeli firma nie uczciwa to sie straci niz zarobi

Ludzie różnie piszą bo i różnie pracują.Najczęściej ci co się nie znają na robocie szybko zjeżdzają i narzekają na firme.Ja w LMie pracuję od pewnego czasu i uwarzam ją za w miare dobrą agencje pracy.Wypłata taka jak na umowie wypłacana jest na czas a za10euro diety dziennie we Francji idzie się wyżywić. kwatery są różne często są to wyposarzone kempingi i nie jest tragicznie a do tego dają bilety.Więc nie ma co narzekać i nie zastanawiaj się długo bo znajdą na twoje miejsce innego
zdjecie uzytkownika
Rokita - 2009-12-07 22:23:11 odpowiedz | cytuj
Są nieprofesjonalni,niesłowni, nie szanują ludzi, boją się rozwiązywać problemy wynikające z ich winy- jak brak wyżywienia,mówili że mamy poprosić Szefa francuskiego o jedzenie.Prosiliśmy bez skutku, a Agencja LM, nie odbierała telefonów, a gdy odebrała mówiła że to nie ,,kolonia...
Wiem,że nie wszyscy Pracodawcy francuscy są ok i Agencje też mają z nimi kłopoty,ale niech nie zwalają winy na pracowników , kłamiąc że źle ktoś pracuje.To nie jest wina pracowników że mało konkretnie ustalają zasady kontraktów.Mamy to za sobą, jeździmy bezpośrednio do fr. Są lepsze Agencje w Polsce!

zdjecie uzytkownika
sylwek - 2010-01-12 19:30:22 odpowiedz | cytuj
podaj adresy tych agencji
zdjecie uzytkownika
Bogdan - 2010-02-15 10:46:08 odpowiedz | cytuj
Wiecie co! tak czytam co tu piszecie i jedno mi przychodzi do głowy. Najbardziej narzekają ci którzy albo "podpadli" albo do (usunięte przez administratora)pracowali.
Najlepiej krytykować kogos innego a nie samego siebie.
Pracuję dla tej agencji od 2008 r oczywiście z przerwami bo przeciez żadna agencja nie zapewni ci ciągłąści zatrudnienia i nigdy nie miałem problemów. Nie wiem skąd bierzecie takie opinie! Trzeba dobrze pracować i koniec!!!! Sam obserwowałam kilku takich co myśleli że przyjechali na wczasy i francuz to przyuważył i koniec-do domu! a wtedy najlepiej winę zgonić na agencje! Ja tam jestem zadowolony a kiedy jest jakiś problem wystarczy do nich zadzwonic i zawsze pomogą. Ludzie zastanuwcie się co wypisujecie!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-25 13:07:11 odpowiedz | cytuj
Poszukuję opinii hydraulików,spawaczy na temat tej agencji.Mam z nimi za 3 tygodnie wyjechać.Piszcie na mail: kakos@vp.pl
zdjecie uzytkownika
mar2 - 2010-06-23 11:11:42 odpowiedz | cytuj
Może komuś przyda się moja opinia o agencji LM z Wrocławia. Pieniądze zawsze na czas a nawet wcześniej, dieta od 7 do 10 euro dziennie, nadgodzinny wypłacane na miejscu, kontakt telefoniczny z p.(usunięte przez administratora)bez zarzutu, chociaż nie można nazwać ją osobą sympatyczną, ale nie pozostawia pracowników na łasce losu, wracają do Polski tylko te osoby, które "nie podobają" się Francuzom. Jedyne co można im zarzucić to ich dziwna polityka rekrutacyjna, najlepsze oferty dostają znajomi i rodzina p(usunięte przez administratora)nawet jeśli byli wyrzuceni z Francji za alkohol, więc ci ludzie czują się bezkarni jak na przykład p.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-23 14:11:22 odpowiedz | cytuj
LM?-porażka-nie bierz dużo bagaży,bo zaraz będziesz wracał........
Nie polecam!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-23 18:07:20 odpowiedz | cytuj
czy ktoś może zna adres pod który można się udać osobiście do tej firmy ?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-24 09:29:02 odpowiedz | cytuj
Rafi
Uważaj na godziny po kontrakcie i tak zrobią Ciebie na minimum 300E
i uważają ze to Francuz nie zapłacił jak pojedziesz swoim samochodem to dostaniesz na paliwo ale na miejscu bedziesz musiał kolegów wozić do i z pracy bez dodatkowego wynagrodzenia
jak będziesz chciał wyjaśnic sprawę to po kontrakcie miła pani powie że już sprawa zamknięta i ona nic na to nie poradzi
Najlepiej wszystko na papierze i to w filii w Wrocławiu bo siedziba jest gdzie indziej inaczej zrobią Cię w konia na bank pracowałem w tej smiesznej firmie i bardzo dziekuję
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-07 17:03:14 odpowiedz | cytuj
Ta śmieszna agencja jeszcze istnieje?.Uważajcie na nich!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-10-01 15:54:55 odpowiedz | cytuj
ja jestem zadowolony i polecam.najwazniejsze że pieniondze na czas. jakoś nie miałem z niczym problemów.
zdjecie uzytkownika
piotrekdem - 2010-10-13 20:23:26 odpowiedz | cytuj
Adres firmy masz na stronie firmy ja jeżdżę z LM od roku i nie mam im nic do zarzucenia w tej chwili jestem szósty miesiąc u tego samego pracodawcy i są ze mną osoby które byly wcześniej spotkalem tu osoby z którymi pracowalem wcześniej u innych pracodawców i tak to prawda że stąd wracają tylko ci którzy piją rozrabiają albo nie chce im się pracować. Kaska zawsze na czas a i bywa że jest wcześniej. Kontakt z firmą bez zarzutu. Pozdrawiam.
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-28 10:43:24 odpowiedz | cytuj
z osobistych doswiadczen: umowa o prace (nie jakis dziwne akcje na czarno) kasa przyzwojita (nie ma kokosow... ale jest ok) nie daja juz diet ale wynagrodzenie jest za to wyzsze niz do tej pory... daja zaliczki. troche zamota z nadgodzinami (ale jak ktos nie pilnuje na miejscu, to traci). ogolnie mieszkanie ok no i za przejazd placom. uwazam ze sa o niebo lepsi niz inne firmy w ktorych pracowalem. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-28 15:10:58 odpowiedz | cytuj
Nie bierz dużo bagaży,bo zaraz będziesz wracał.....
UWAŻAJCIE NA NICH!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
La Belette - 2010-11-29 11:07:43 odpowiedz | cytuj
Popieram wszystkie negatywne opinie na temat wspomnianej agencji pracy. Zero profesjonalizmu, jeszcze w Polsce wysłali mnie na badania lekarskie które sama sobie opłaciłam, zaś później przez dobre kilka dni miłe pracownice firmy LM unikały kontaktu, zwodziły, kiedy dzwoniłam, aż w końcu okazało się, że wspomnianej pracy po prostu nie było... ŻAL
zdjecie uzytkownika
weteran - 2010-11-29 13:01:01 odpowiedz | cytuj
Ja też odradzam.Pracowałem już w kilku agencjach pracy,ale takiej jeszcze nie widziałem..SYF KIŁA I MOGIŁA!!!!!!
zdjecie uzytkownika
zdziwiony - 2010-11-30 15:58:31 odpowiedz | cytuj
Dziwią mnie wasze wypowiedzi. Odnoszę wrażenie, że płyną od osób, które się w jakiś sposób nie sprawdziły, zostały zdyskwalifikowane przez faktycznego pracodawcę we Francji, same coś przeskrobały (np nadużywanie alkoholu - piwo do śniadania, obiadu i kolacji) lub nie miały szczęścia i do wyjazdu, w którym miały brać udział nie doszło... Sam pracowałem w tej agencji i często spotykam się z ludźmi we Francji, którzy pracują w tej firmie. Nikt nigdy nie wypowiadał się w ten sposób. Wiadomo przestoje się zdarzają wszędzie, wtedy trzeba szukać gdzie indziej, ale zawsze chętnie wracam do LM. Wiadomo u Francuza źle się pracuje, ale to nie wina pośrednika.
Jeśli macie jakieś konkrety to chętnie się o nich dowiem: czy komuś kasy za pracę nie wypłacili ?? Czy ktoś spał pod mostem ?? Czy ktoś nie miał czym wrócić do Polski ?? Co lub za co jeść ?? Czy ktoś zamiast na budowie czy hotelu pracował w burdelu ?? Nie sądzę... Ludzie trochę obiektywizmu by się wam przydało !
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-30 16:48:27 odpowiedz | cytuj
Pracowałem już kilkakrotnie we Francji za pośrednictwem różnych agencji pracy-LM był jednym z gorszych...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-30 17:11:30 odpowiedz | cytuj
ITC też jest dziadostwo-karzą płacić za ubezpieczenie,transport
i dają do mieszkania zdemolowane kampingi!!!!!

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Grzegorz - 2010-11-30 22:14:35 odpowiedz | cytuj
a co ma ITC do lm ?????? Ja tam nie narzekam. Mam nadziejię że w nowy roku będe nadal kontynuowac wspułprace z nimi. pani (usunięte przez administratora) jest ok, jak robiłem badania to mi oddali pieniądze i nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami. Chyba mi się poszczesciło a jak komuś nie pasuje niech sam szuka sobie roboty i wszystko organizuje! ciekawe czy bedzie taki zadowolony.......................
zdjecie uzytkownika
zdziwiony - 2010-11-30 22:22:22 odpowiedz | cytuj
ITC Polska sp. z oo - też dobra firma..Ktoś tu antyreklamę robi ?Czy sami niezadowoleni na gowork się wypowiadają ?Mogę jeszcze Jobs Plus polecić.Co sądzicie?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-01 00:16:32 odpowiedz | cytuj
ITC dobra,chyba żartujesz????????
Przeważnie każda agencja płaci za ubezpieczenie i bilet daje-
-nawet LM.Byłem z ITC-dali ,,mieszkanie''-mój pies w lepszej
budzie śpi......Żal.....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-09 22:45:34 odpowiedz | cytuj
Jestem teraz we Francji i pracuję dla LMU. Jestem zadowolony bo warunki mam naprawdę dobre. Niedługo wracam na święta i mam nadzieję że Pani(usunięte przez administratora)znowu zadzwoni do mnie z ofertom. Polecam w 100procentach. A ci którzy narżekaja niech się zastanowia nad tym dleczego zjechali.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 15:24:41 odpowiedz | cytuj
Lepiej nie ściemniaj że ci jest tak dobrze,a może jesteś od nich?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-13 09:42:14 odpowiedz | cytuj
No przecież napisał że z nimi pracuje... więc chyba normalne że jest od nich (???)
znalazłam się tu całkiem przez przypadek, bo szukać materiałów do pracy magisterskiej... i w ogóle nie wiem o co chodzi na tym forum... jak ktoś coś dobrego napisze od razu psy na nim wieszacie ! siedzicie na tym forum i tylko narzekacie - jeden to już o tych walizkach od ponad roku pisze !! To nie serwis pracy tylko ściana płaczu, gdzie wypłakujecie swoje niepowodzenia i żale... To dopiero ŻAL !
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-13 14:21:25 odpowiedz | cytuj
Żle mówisz to jest serwis,gdzie Ludzie są ostrzegani
(usunięte przez administratora)
kiedyś za granicę,a zobaczysz jak to jest dobrze,gdy
się jest oszukanym......
zdjecie uzytkownika
ewa - 2012-11-14 13:16:20 odpowiedz | cytuj
Cześć mój mąż pracował dla tej firmy 2 lata we francji i powiem tak zle nie było kasa było co miesiac zarabial przez tą firme powiedzmy 5500zł a od francuza pracodawcy dostawali 9000zł L&M. To ile kasy dla nich było dla pośrednictwa L&M ...pracował moj maz bo musiał bo w Polsce nie ma pracy i też tyle się nie zarobi ...wiedz pracował dla tej firmy L&M ....Teraz mój mąż pracuje bezpośredni u pracodawcy francuskiego tak sobie załatwił moj mąż ze go przyjął. a firma L&M BYŁA ŚCIEKŁA na mojego męża ze tak sobie załatwił prace .teraz pracuje we francji już 5 rok u tego francuskiego pracodawcy ...... wiedz zatrudni sie nic nie stracisz sam zobaczysz ja tam jest w L&M.......
alert