Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
generał - 2009-12-03 11:04:05 odpowiedz | cytuj
jak tacy mądrzy to dlaczego formularz nie jest w kilku jezykach.Panowie z polinterima- to wszystko kupy sie nie trzyma.poczytajcie jak jest w dobrych agencjach gdzie nawet kupuja bilet lub zwracaja kase za paliwo , wy za kilka zdań 35 zł to chyba tłumacz przysiegły. tak na marginesie trzeba zatrudnić odpowiednich ludzi ze znajomoscia jezyka obcego chociarz jednego
zdjecie uzytkownika
robur - 2009-12-09 12:16:35 odpowiedz | cytuj
ja też wysłałem siwi i czy ktoś wyjechał z tej firmy
zdjecie uzytkownika
Daman - 2009-12-11 13:06:29 odpowiedz | cytuj
moim zdaniem chyba lepsi od maglemy bo sie postarali o ladna strone internetowa...a poza tym maja wpis do rejestru tylko nie wiem jeszcze czy prawdziwy
zdjecie uzytkownika
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX - 2009-12-28 19:53:23 odpowiedz | cytuj
BADANIA OPŁACONE PRZEZ FIRMĘ
WYPŁATY NA CZAS
zdjecie uzytkownika
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX - 2009-12-28 19:55:26 odpowiedz | cytuj
NIE POBIERAJĄ ŻADNYCH OPŁAT Z GÓRY
POMYLIŁY WAM SIĘ CHYBA FIRMY
WE WROCŁAWIU JEST ICH WIELE
zdjecie uzytkownika
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX - 2009-12-29 19:55:51 odpowiedz | cytuj
wysyłałem cv z infopracy nie pobierali żadnych opłat ,
zadzwonili,pojechałem, pracowałem ,były dobre warunki mieszkalne,
zaliczki co tydzień,
trzeba było się samemu wyżywić i opłacić przejazd.
to prawda ,że oferta mogłaby być lepsza,lecz jak się nie ma nic lepszego ,to dobra i taka.
zdjecie uzytkownika
lots - 2010-01-11 17:23:19 odpowiedz | cytuj
ma ktos adres ich strony ? na infopracy zaakceptowali moja kandydaturę juz miesiąc prawie temu a do tej pory nikt sie nie odzywa. Szukam do nich kontaktu.
zdjecie uzytkownika
zainteresowany - 2010-01-23 12:15:15 odpowiedz | cytuj
Czy mógłby ktos napisać jakie są warunki płacowe (kontrakt z pracodawca zagranicznym czy POLINTERMIA) mieszkaniowe, ile godz w tygodniu czy i jak płatne nadgodziny. Moja oferta została zaakceptowana, przesłałem papiery po francusku i czekam - miał ktoś taką sytuację(jak się skończyła)
zdjecie uzytkownika
kandydat - 2010-01-26 10:58:20 odpowiedz | cytuj
Moje CV też zostało zaakceptowane,wysłane w języku francuskim,i czekam już miesiąc.
zdjecie uzytkownika
xx - 2010-01-26 12:14:11 odpowiedz | cytuj
To jeszcze Ci trochę zejdzie-ja byłem zaakceptowany i nie pojechałem...
zdjecie uzytkownika
kandydat ne konsultanta z Francji - 2010-01-28 16:20:03 odpowiedz | cytuj
wyslalem kandydature na konsultanta i zadnej odpowiedzi
a mam fajne kontakty,zadnej odpowiedzi ze strony POLinterima,
to jest niedopuszczalne we Francji, nigdy takiej firmy nie beda traktowac powaznie za granica
zdjecie uzytkownika
kandydat - 2010-01-29 19:30:05 odpowiedz | cytuj
A czy za Twoim pośrednictwem udało by się skorzystać z tych kontaktów.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-01 11:59:27 odpowiedz | cytuj
Masz fajne kontakty ? Więc podziel się nimi ...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-03 13:22:23 odpowiedz | cytuj
witam
mozesz cos wiecej napisac mi na temat tej firmy.mam od nich wyjechac zaplacili za badania zlozylem wszystkie dokumenty mam isc na szkolenie z bhp i wyjazd jak co to zadzwon lub napisz sms (usunięte przez administratora) czekam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-23 15:59:53 odpowiedz | cytuj
czyktos wie czy u tych panów coś sie zmieniło? mam propozycje wyjazdu od nich i szukam czegooś na ich temat widze ze nie maja wysokich preferencji jesli ktoś wie cos prosze daj znać !!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-19 09:38:18 odpowiedz | cytuj
prosze napisac cos na ten temat firmy z dnia 1lipca
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-04 23:17:46 odpowiedz | cytuj
witam na temat tej firmy powiem tyle ze jak pracujesh za posrednictwem tych dwoch panow to 50 procent twojego wynagrodzenia wedruje do ich kieszeni jesli jestes zdesperowany polecam!
zdjecie uzytkownika
NIE POLECAM - 2011-09-05 20:27:06 odpowiedz | cytuj
popieram ostatnie wpisy.też pracowałem przez tego pośrednika.nie płacili za nadgodziny i niedziele ,a to co obiecywali ma się nijak do tego co płacili,większość moich zarobków lądowała w kieszeniach właścicieli. NIE POLECAM TEGO POŚREDNIKA
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-14 11:32:03 odpowiedz | cytuj
pracuje w polinterimie i jak do tej pory nie miałam zadnych problemów. Po zalatwieniu formalnosci bardzo szybko otrzymalam pracę. Panowie z biura sa mili, zawsze slużą pomocą i udzielają wyczerpujących odpowiedzi. Mam tylko uwage, żeby wynagrodzenie było przelewane w euro,bo w złotówkach nijak mi nie chce wyjść za 176h 1100euro po przeliczeniu i za cholerę nie chce inaczej.
Aaaa były wakacje i właściciele musieli odpocząć po wyczerpującym roku "ciężkiej pracy"
Pozdrawiam desperatów
zdjecie uzytkownika
EdwardiAleksander - 2012-02-15 18:17:48 odpowiedz | cytuj
Ja z kolegą pracowaliśmy przez pewien okres w tej agencji i nie mamy żadnych zastrzeżeń co do tej firmy,miła atmosfera,uczciwi pracodawcy. Jest wypłacalna i jak dla nas można dobrze zarobić.
Zachęcam do podjęcia pracy w tej firmie :)
zdjecie uzytkownika
Kazimierz - 2012-06-26 10:33:18 odpowiedz | cytuj
Witam, ja pracuje przez tą agencje pracy w Francji i nikomu jej nie polecam. Po pierwsze pieniądze nie są nigdy na czas pierwsze dwa miesiące wypłacają jakieś śmieszne pieniądze. Poźniej było ok lecz pieniądze nie były na czas , zmiana zakwaterowania przez rok czasu = 14 raz zmiana mieszkania, mieszkania dla spawaczy niby za darmo lecz 300 euro miesięcznie pobierają umowy są do (usunięte przez administratora), pierwsza o prace reszta umowa zlecenie jednym słowem walą w (usunięte przez administratora) :) odradzam tą pseudo firmę . a ich wytłumaczeniem dlaczego nie było pieniędzy na czas to że komputer się w firmie zepsuł :P jeszcze raz NIE POLECAM !!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
sem jo - 2012-09-19 19:17:28 odpowiedz | cytuj
ja również NIE POLECAM, umownie firma miała płacić do 10 każdego miesiąca, jeśli 17 wrzesień jest 10 września to ktoś chyba ma przestawiony kalendarz w zegarku. Weź sobie tu człowieku raty, a tu takie opóźnienie z kasą, drugą sprawa jest kwestia wypłat, pierwszy raz spotykam się z firmą która płaci na 3 razy!! to jest po prostu śmieszne, obiecują kokosy jak się wyjeżdża a później lipa! masz po 250 godz a zarabiasz tak jak we wszystkich innych firmach tak jak byś miał 164 godz. ''ale Panie (pracowniku), po okresie próbnym będzie Pan miał podwyżkę'', - BZDURA- ta ta firma to jedna wielka bajeczka.
zdjecie uzytkownika
nicdododania - 2012-10-03 22:43:27 odpowiedz | cytuj
Nie polecam tej firmy. Pracowalem u nich 3 miesiace obiecali ze jesli pojade porzadnie zaplaca a tu zaplacili i owszem ale nie to co obiecywali. firma ta jezeli jej zalezy aby pracownik wyjechal obiecaja kokosy a jak juz wyjdzie nie placa. Jak sie dzwoni o pieniadze to owszem bedzie wszystko uregulowane a do tej pory wisza mi 3000 zl od maja.
zdjecie uzytkownika
Silny - 2012-10-25 14:37:52 odpowiedz | cytuj
Witam, pracuje w tej firmie jeden miesiąc i w listopadzie będę miał pierwszą wypłatę. Czy mogę uzyskać informacje jak oni płacą i czy w ogóle płacą. Jak przepracuje cały październik to wyjdzie mi około 220 - 230 h.
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-11-25 16:16:38 odpowiedz | cytuj
Silny - 2012-10-25 14:37:52

Witam, pracuje w tej firmie jeden miesiąc i w listopadzie będę miał pierwszą wypłatę. Czy mogę uzyskać informacje jak oni płacą i czy w ogóle płacą. Jak przepracuje cały październik to wyjdzie mi około 220 - 230 h.
No i co ''silny'' wszyscy jesteśmy ciekawi czy jesteś zadowolony z wypłaty listopadowej- a może jeszcze JEJ nie dostałeś(wcale bym się nie zdziwił)? ? ? ???

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
iwcia - 2012-12-01 14:44:47 odpowiedz | cytuj
Witam
Bardzo chętnie chciałabym wiedziec jak ta firma działa
proszę o kontakt na meila-miaj@op.pl
pozdrawiam
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
jkbscw - 2012-12-01 15:34:00 odpowiedz | cytuj
Cos to wszystko podejrzane......
zdjecie uzytkownika
Silny - 2012-12-27 16:56:11 odpowiedz | cytuj
Witam zjechałem do kraju na święta i sylwestra wracam ponownie od 2 tygodnia stycznia. Co do wypłaty zostało mi wypłacone wszystko, aczkolwiek z 3 dniowym opóźnieniem. Nie jest tak źle.
zdjecie uzytkownika
zb - 2013-01-06 14:27:00 odpowiedz | cytuj
nikt a przynajmniej Ja nie pisałem że nie wypłacają pieniędzy tylko JAK I KIEDY. Czyli żadnych dodatków , płacą w zł.( po kursie widzimisie ) ,mnie jak płacili zawsze były braki.
do(usunięte przez administratora) zastanów się kobieta czy mężczyzna bo piszesz coś i się pogubiłeś (straszysz kogoś to nie strasz tylko tylko zrób co masz zrobić i opisz sytuację )
zdjecie uzytkownika
gość - 2013-02-22 23:26:17 odpowiedz | cytuj
Rekrutują do pracy w fabryce styropianu. Wie ktoś coś na ten temat?proszę o opis i opinie.
Z góry dziękuje.
zdjecie uzytkownika
ooszukany - 2014-01-18 08:44:04 odpowiedz | cytuj
wielka sciem z ta firmą nie polecam
zdjecie uzytkownika
kon rafał - 2014-02-03 09:29:31 odpowiedz | cytuj

banda złodzieji kretactwo i nic wiecej nie polecam tej agencji praca w chambery na fasadach to wielka sciema dojazd do pracy po 2 godziny za które nie jest płacone rusztowanie rozłożone na chybił trafil nie kotione do sciany zamiast na elewacje jedzie sie jako monter rusztowan oraz sprzatac budowe po turkach myc im narzedzia do wyjazdu wszystko ladnie pieknie a na miejscu lipa nie ma zadnego kontaktu z panem M z wrocławia nie interesuje sie ludzmi nie polecam wyjazdu totalna porażka
zdjecie uzytkownika
hans - 2014-02-09 22:51:49 odpowiedz | cytuj
Wszystko co pisze ten gość to kłamstwa . Warunki są bardzo dobre , każdy ma swój pokój , kochania i łazienka jest na 3 osoby . Kontakt z panem z Wrocławia jest , interesuje się dostaliśmy nawet zaliczki na konto . Gościu jak nie umiał robić nic innego to mył narzędzia , my pracujemy normalnie i robimy to samo co Turcy . Rusztowanie jest stabilne . Do pracy nas przywożą i odwożą nie ma na co narzekać . Pozdrawiam i zachęcam do współpracy z Tą firmą .
zdjecie uzytkownika
cs - 2014-04-12 23:41:01 odpowiedz | cytuj
firma nie istnieje juz na rynku pl :)
zdjecie uzytkownika
ZoRRo - 2014-04-13 09:18:30 odpowiedz | cytuj
jak to? jak firma nie istnieje? a ja tu dalej pracuje... fakt jest, ze nie mozna sie do nich dodzwonic i wogole, co robic? moze pakowac graty i wracac do chałupy?
zdjecie uzytkownika
Legwan - 2014-04-30 21:17:04 odpowiedz | cytuj
Pracuj,pracuj wszyscy dostaniemy pieniadze. Pozdro dla grubego
zdjecie uzytkownika
- 2014-05-01 16:47:27 odpowiedz | cytuj
Nie pracuje w tej firmie ale z doswiadczenia wieloletniego wiem ,ze jak cie potrzebuja to sympatyczni .Pozniej juz nie jest tak fajnie.Jesli placa na czas i tyle ile w umowie to jak masz sytuacje patowa jedz .Tak jak pisze tu ktos zmieniaja umowy ,cuda niewidy.
zdjecie uzytkownika
taki Ziomuś - 2014-05-29 20:35:05 odpowiedz | cytuj
najgorsza firma w której podjąłem prace!!
zdjecie uzytkownika
Zenek - 2014-06-11 19:59:58 odpowiedz | cytuj
Fajnie kogoś obrażać, to po jaką cholerę decydujecie się na pracę, co ? W każdej chwili możecie zjechać, prawda? Najpierw niektórzy skomlą o szansę na pracę, a potem jak to bywa polakami, chleją i dewastują miejsce zakwaterowania. Tak, panowie, z takimi ,, mialem przyjemność'' pracować. Ta firma to pośrednicy, to tam ta miejscu okazuje się jakie są warunki, a to, że płacą czase po terminie, to taka tragedia? Przecież to są opóźnienia po stronie zagranicznej nie polskiej. Pracowałem w tej firmie, i wiem, jak jest. Ja nie narzekałem. Dorobiłem się i teraz zajmuję się czym podobnym, i wiem, jak to wygląda w praktyce, nie zawsze człowiek jest w stanie pokonac przeszkody ze strony zagranicznej. Jeszcze jedno, zatrudniam 40 osób i ani jednego polaka, bo większość roboli za granicą to chlusy.
zdjecie uzytkownika
ziommm - 2014-06-25 12:35:52 odpowiedz | cytuj
kto ci zenek czy ziutek zaplacił za te brednie ktore tu piszesz.Pan M. czy pan J????
zdjecie uzytkownika
Zenek - 2014-07-13 18:38:19 odpowiedz | cytuj
ziommm czy jak tam cię . Skoro masz jakiś problem to skontaktuj się ze swoimi pracodawcami i wyjaśnij spór, nie cierpię hejterów, którzy zasmieciają net i oczerniają ludzi anonimowo. Nikt mi nie musi płacić, znam życie i wiem jacy pracownicy potrafią być ,,mili'', jak zawalą sprawę i dostaną wypowiedzenie.
zdjecie uzytkownika
ziommm - 2014-07-26 08:44:42 odpowiedz | cytuj
Do Zenek// Nie jestem hejterem i wiem co pisze.i ostrzegam wszystkich przed ta firma.Dwóch panow J i M rozklecili niezły biznes do oszukiwania ludzi ktorzy jada tam ciezko pracowac a pozniej nie widza swoich pieniedzy.Jednym slowem banda oszustow.
zdjecie uzytkownika
Zenek - 2014-08-19 00:15:08 odpowiedz | cytuj
Jak nie widzą? Nie płacą ci, czy jak ? Bo to różnica. Masz umowę, stawkę godzinową, więc o co chodzi?. Masz problem z wyliczeniem godzin i wypłaty, czy jak? Czy jest, jak z moimi pracownicy chcieli za darmo mieć kwatery, które często dewastowali po pijaku. I kto z tym zostawał? Ja, pracodawca. Praca w takim charakterze, to nie budżetówka, gdzie wypłaty są zawsze na czas. Powinniście zrozumieć, że wina nie zawsze stoi po pracodawcy, a kontrahencie.
alert