Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
bosman - 2009-01-29 14:56:06 odpowiedz | cytuj
z tymi bonusami to jest różnie! zależy od pracodawcy - managera hotelu! nie każdy pracodawca zoobowiązuje sie do pokrycia kosztów biletu powrotnego mimo całkowitego wypełnienia kontraktu. wiem bo pracowałem 4 mieschy w limassol.
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-01-30 08:54:47 odpowiedz | cytuj
Witam,
to nie jest tak, że pracodawca narzuca Państwu, że za BONUS kupują sobie Państwo bilet powrotny. Bonus to po prostu dodatkowe pieniądze wypłacane na koniec kontraktu, z którymi możecie Państwo zrobić co chcecie. Z doświadczenia jednak wynika, że najczęściej przeznaczacie je Państwo na bilet powrotny.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-01-30 08:59:04 odpowiedz | cytuj
Witam,
jeśli chodzi o mężczyzn ze słabą znajomością języka mają oni tak samo duże szanse dostania pracy jak i kobiety. Pracodawcy poszukują także mężczyzn jako osób sprzątających i wtedy jest to zajęcie polegające na pomaganiu pokojówkom przy jakichś cięższych pracach. Inne stanowiska na które także zatrudniani są mężczyźni ze słabą znajomościa języka to np. pomoc kuchenna lub praca przy zmywaniu naczyń.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Majka - 2009-01-30 10:00:35 odpowiedz | cytuj
Jeśli mam rozmowę 09.02 to kiedy będę wiedziała czy przeszłam ją pozytywnie? czy pracodawca powie mi o tym na rozmowie? a jak przejde ja pozytywnie to kiedy jest szansa na wyjazd i jak to sie odbywa /skad jest organizowany wyjazd, jak z podpisaniem umowy, wplaceniem pieniedzy itp/
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-01-30 10:34:23 odpowiedz | cytuj
Witam,
Majka - jesli chodzi decyzje pracodawcy to już z samej rozmowy można bardzo często wywnioskować czy jest sie zaakceptowanym. Na ostateczną i oficjalną decyzję czekamy maksymalnie tydzień. Pracodawca po powrocie na Cypr i przeanalizowaniu Państwa kandydatur odpowiedż przekazuje naszej agencji i to my Państwa informujemy.
W przypadku spotkania 09.02 będzie to rozmowa z przedstawicielem hotelu, który czynny jest cały rok, więc wyjazd możliwy jest wcześniej niz w kwietniu.
Samą podróz na Cypr organizujemy Państwu my. Pieniądze na bilet lotniczy wpłacają Państwo dopiero po uzyskaniu akceptacji od pracodawcy i podpisaniu kontraktu. Loty są zawsze z Warszawy. Lecą Państwo wiekszą grupą i z lotniska w Larnace odbierani sa przez pracodawców i odwożeni do hoteli.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Majka - 2009-01-30 11:30:28 odpowiedz | cytuj
A jak moja znajoma ma rozmowę 3 lutego to też moze wyjechac wczesniej, bo bardzo mi zalezy abysmy wyjechaly tam razem?
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-01-30 15:58:36 odpowiedz | cytuj
Witam,
do nas każdego dnia przyjeżdżaja inni pracodawcy, więc rozmowy 03.02 i 09.02 dotyczą innych hoteli. W przypadku rozmów z 03.02 są to spotkania z przedstawicielami hotelu, który czynny jest tylko w sezonie czyli od kwietnia do końca października. Jeśli chciałyby Panie jechac razem trzeba przyjechac do nas tego samego dnia na rozmowę z tym samym pracodawcą. Mogą Panie uczestniczyć w więcej niż jednym spotkaniu (np. 03.02 i 09.02 tym samym zwiekszając swoje szanse na dostanie pracy)

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Majka - 2009-01-30 21:05:03 odpowiedz | cytuj
To kiedy są rozmowy z pracodawcą, który może zatrudnić 2 dziewczyny max w marcu? czy wszystkie zatrudnienia są od kwietnia, zależy nam na szybkim wyjeździe
zdjecie uzytkownika
Kate - 2009-02-01 16:57:20 odpowiedz | cytuj
Witam, interesują mnie targi pracy dotyczące pracy na Cyprze dla kelnerek, pomocy kuchennych, pomocy hotelowych w Ayia Napa. Czy zna ktoś termin interesujących mnie targów?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-02 08:53:31 odpowiedz | cytuj
Witam,
09.02 będzie spotkanie z pracodawcą hotelu 5* z Agia Napy. Nazwę hotelu poznają Państwo dopiero w czasie rozmowy od samego pracodawcy. Jest to hotel czynny cały rok, dlatego wyjechac można jeszcze przed sezonem (czyli wczesniej niż w kwietniu) i kontrakt można przedłużyć po zakończeniu sezonu (czyli zostac dłużej niz do końca października). Średnia pensja netto ("na rękę") to 550 euro. Ten pracodawca wypłaca pracownikom bonus w postaci 100 euro za każdy przepracowany miesiąc.

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2009-02-02 14:49:28 odpowiedz | cytuj
Mam 22 lata, jestem Kasia, skonczylam technkium i chce wyjechac jak najszybciej, czyli jeszcze w lutym czy jest taka mozliwosc i kiedy bym musiala isc na rozmowe, poniewaz dokumenty juz zlozylam ?
zdjecie uzytkownika
kamil - 2009-02-02 15:07:36 odpowiedz | cytuj
hej jestem uczniem szkoły średniej, chciałbym pracować tylko 3 miesiące tzn czerwiec, lipiec, sierpień. Czy jest taka możliwość żeby pracować tylko przez taki czas?
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-02 17:00:50 odpowiedz | cytuj
Witam,
niestety nie ma mozliwości pracy tylko przez 3 miesiące wakacyjne. Kotrakty są zawsze do końca sezonu turystycznego czyli do końca października.
Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-02 19:17:39 odpowiedz | cytuj
Ja też mam pytanie do gowork czy możliwość jest pracy od połowy czerwca do początku października ??
zdjecie uzytkownika
Maciek - 2009-02-02 20:21:27 odpowiedz | cytuj
Jestem ze Swinousjcia i 09.02 mam rozmowe, wykosztuje sie na bilet ale nie wiem czy mam duze szanse na prace na Cyprze jako pomoc kuchenna? ile osob potrzebujecie do pracy, bo nie wiem czy ma sens pokonywanie takie odleglosci w celu rozmowy ;/
zdjecie uzytkownika
Mietek - 2009-02-03 11:20:14 odpowiedz | cytuj
Ile jest osob na jedno miejsce na cyprze? czy jest duza szansa ze akurat mnie wybiora jesli nie mam zadnego doswiadczenia i nie umiem ang? ale za to chce bardzo wyjechac i pracowac za te marne grosze
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2009-02-03 19:38:24 odpowiedz | cytuj
mam pytanko: czy istniałaby mozliwosc wyjazdu np. w połowie czerwca i powrót przed pazdziernikiem? teoretycznie jest te min. 3 miesiace. prosze o odpowiedz
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-04 09:25:49 odpowiedz | cytuj
Witam,
jeśli chodzi o terminy - minimalny okres wyjazdu na Cypr to 4 miesiące. Kontrakty zawsze obowiązuja do końca października. Zatem najpóźniejszy termin wyjazdu to sierpień.

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-04 09:32:35 odpowiedz | cytuj
Witam,
żeby wyjechac do pracy na jakiekolwiek stanowisko (nawet pomocy kuchennej) wymagana jest minimum podstawowa znajomość języka angielskigo. Są to duże hotele więc pracodawcy potrzebuja wielu pracowników

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2009-02-04 11:38:07 odpowiedz | cytuj
nie nie pracowałem , musiałes mnie pomyslic Marek. dziwne raz mowicie ze 3 miesiace teraz ze 4 miesiace, poza tym wyczytałem ze to dobra oferta dla studentów no ale jak moze byc dobra jak kazdy student zaczyna nauke od pazdziernika.
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-05 09:32:31 odpowiedz | cytuj
Witam
rozmowa z pracodawcą trwa mniej więcej 5-10 minut. Jeśli chodzi o kontrakt, który dostają Państwo od pracodawcy jeśli zostaną zaakceptowani, to z reguły przesyłany jest pocztą.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-05 09:34:23 odpowiedz | cytuj
Witam,
jesli chodzi o bilet to odbieraja go państwo na lotnisku Warszawa-Okęcie na 2 godziny przed wylotem.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Pracowita - 2009-02-05 11:13:58 odpowiedz | cytuj
Strasznie krótka ta rozmowa, a jakie najczęściej padają na niej pytania? może typu : czym zajmujesz się w PL, kim jesteś czy bardziej związane z pracą na jakie stanowisko się staram itp??????????????????
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-05 16:38:51 odpowiedz | cytuj
jest ktos kto przeszedl rozmowe pozytywnie??? bo cos mi tu zaczyna nie pasowac... przeciez byly juz spotkania i nikt nic nie pisze!!!
DO GOWORK... ile osob przypada na jedno miejsce ???
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-06 09:08:45 odpowiedz | cytuj
Witam,
pytania sa bardzo różne, ale typowe dla każdej rozmowy rekrutacyjnej. Przykładowe pytania przesyłamy Państwu mailem po umówienuu sie na rozmowę z pracodawcą.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-06 09:08:45 odpowiedz | cytuj
Witam,
pytania sa bardzo różne, ale typowe dla każdej rozmowy rekrutacyjnej. Przykładowe pytania przesyłamy Państwu mailem po umówienuu sie na rozmowę z pracodawcą.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-06 09:16:42 odpowiedz | cytuj
Witam,
na ostateczną decyzje pracodawcy cypryjskiego czekamy około tygodnia. Jeśli taką informacje dostajemy, kontaktujemy sie z Państwem.
Na pytanie ile chetnych przypada na jedno miejsce pracy trudno jest odpowiedziec, gdyz aplikujecie Państwo na bardzo różne stanowiska, a pracodawca z góry nie wyznacza limitu ile osób zatrudni. Ilośc osób przyjętych zależy w dużym stopniu od przebiegu rozmów z państwem.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-06 10:12:52 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie do GO WORK ale i do kogoś kto wie ;-) Byłem na rozmowie w poniedziałek i nadal nie wiem czy jest akceptacja na wyjazd bo nikt się nie kontaktował. Kiedy będzie coś wiadomo? A może ktoś z was już dostał informację.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-10 09:02:59 odpowiedz | cytuj
Witam.
Wszystkie decyzje zostaną podjęte w najbliższym czasie po czym będziemy kontaktowali się z osobami przyjętymi.
z poważaniem
Zespół Gowork
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2009-02-11 10:39:27 odpowiedz | cytuj
Witam. Ja już dostałam odpowiedź pozytywną mam nadzieję że innym też się uda. trzymam kciuki. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
natka - 2009-02-11 12:00:46 odpowiedz | cytuj
Ewa!!!!!!!!!A możesz napisać jakie zadawali Ci pytania i na jakie stanowisko Cię przyjęli, kiedy masz wylot z PL????????
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2009-02-11 12:12:33 odpowiedz | cytuj
Pytali się odnośnie doświadczenia, jak wyobrażam sobie pracę na cyprze, dlaczego chcę wyjechać. Termin wylotu dokładnie jeszcze nie jest ustalony ale na pewno na początku kwietnia. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
łool` - 2009-02-11 20:56:15 odpowiedz | cytuj
ewa daj jakies gg , lecimy razem ;pp
zdjecie uzytkownika
marek - 2009-02-12 01:37:56 odpowiedz | cytuj
ja jade w polowie ale lipca ,pozdro i do zobaczenia na miejscu:)
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-13 09:39:56 odpowiedz | cytuj
Witam,
na stanowisko pomocy hotelowej wystarczą podstawy języka angielskiego A jesli chodzi o obowiązki, to jest to np. pomaganie pokojówkom przy jakichś cięższych pracach.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
jestem kelnerka z doswiadczeniem - 2009-02-20 17:44:10 odpowiedz | cytuj
czy jest szansa ze z napiwków dorobie 2 wypłate (tak miałam w Polsce pracując jako kelnerka w Krakowie)
zdjecie uzytkownika
ada - 2009-02-21 18:42:05 odpowiedz | cytuj
nie prawda ja już byłam na rozmowie a żadnych pytań od GOWORK-a nie dostałam wczesniej.
zdjecie uzytkownika
lul - 2009-02-24 21:03:01 odpowiedz | cytuj
Hej.Czy ktoś orientuje się może, czy targi organizowane są tylko w warszawie, czy może w Katowicach również? proszęęę o odpowiedź, toż to bardzo istotne:)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-24 22:25:31 odpowiedz | cytuj
Do LUL! Rozmowy są tylko i wyłącznie w Warszawie !!!!!!!
zdjecie uzytkownika
michal - 2009-03-03 15:49:11 odpowiedz | cytuj
czy ktos dostal juz odpowiedz z rozmowy 18-lutego????
zdjecie uzytkownika
kkk - 2009-03-04 20:24:39 odpowiedz | cytuj
a czy jeżeli zabiorę laptopa ze sobą na cypr to czy jest możliwość podłączenia go do neta?? jeżeli tak to czy to jest płatne?
alert