Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
SKANDAL - 2009-12-16 19:03:03 odpowiedz | cytuj
Pak Serwis robi prezenty na święta swoim pracownikom, tzn. nie wypłaca całego wynagrodzenia, co jest jawnym złodziejstwem. Ludzie pracowali w listopadzie po 12 godzin żeby wykonać remont i zarobić na święta, a teraz brakuje do wypłaty po kilka set złotych a nawet więcej. Ciekawe czy te ciężko zarobione pieniądze wrócą do "roboli" !!!
zdjecie uzytkownika
ok - 2009-12-16 23:04:16 odpowiedz | cytuj
Panowie wydaje mi się że jśli Wam nie odpowiada firma to się zwolnijcie a nie głupoty piszecie. To Wy podpisywaliście umowy i sami godziliście się na zaproponowane warunki. Jeśli nie godzicie to chyba nie umiecie czytać tego co podpisywaliście.
zdjecie uzytkownika
co ma piernik do wiatraka - 2009-12-19 17:53:35 odpowiedz | cytuj
O ile się orientuję w warunkach umowy nie było napisane, że firma będzie oszukiwać na wypłatach. Ostatnio PAK SERWIS zaczął stosować dziwne praktyki.Czyżby to był początek końca firmy ?
zdjecie uzytkownika
nemo - 2009-12-24 03:20:34 odpowiedz | cytuj
wiesz co? powiem ci tak nie wiem po co piszesz ale na bank nie pomożesz nikomu, jestem tego pewien na sto procent wszyscy którzy to przeczytają na początek ok ale za pięć minut mają cię głęboko w D.... taka jest prawda niby możesz pisać co cię boli co jest nie tak ale jak zaczniesz faktycznie pisać prawdę to niestety brachu wypadasz z gry prawda zawsze najbardziej bolała zatem nie ma sensu pisać prawdy niech jadą niech doświadczą okrucieństwa braku chleba na własnej skórze a wtedy zmienią zdanie może co drugi polski gnój pozna co to prawdziwe życie że nie ma pieniędzy żeby kupić bułkę dla swojej żony dziecka a tym bardziej dla siebie ale tu akurat raczej chyba nie mam racji bo wszyscy Polacy myślą tylko o swoich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i taka jest prawda więc nie licz na zbyt wiele ,polak polakowi za granicą na milion procent nie pomoże a jeśli tak to na bank trafisz do mamra no w każdym razie jeśli szukasz pomocy to na bank nie u rodaka z polski ta osoba niech będzie jakiej kolwiek narodowości byle nie polak
zdjecie uzytkownika
smoku - 2009-12-28 21:33:25 odpowiedz | cytuj
to najgorsza firma w jakiej pracowałem w ciągu miesiąca zrobią wam papiery na spawacza a później będziecie pracować przez cały rok jako monterzy i zwolnią was bo nie spawacie .Kierownictwo do bani (usunięte przez administratora) nadają się do kiszenia ogórków nie wypłacają pełnych nadgodzin jeżeli nie rozliczycie się z podatku niemieckiego to oni zrobią to za ciebie i pieniazki biora tez do siebie
zdjecie uzytkownika
prawda - 2009-12-28 22:23:20 odpowiedz | cytuj
Smoku ma racje. Jest tak jak pisze. Zrobią spawaczowi pełno kursów a ten pracuje przez rok jako monter. Potem każą mu zrobić próbkę na Niemcy i wykrzykują że nie umie spawać. Ciekawe czy oddadzą pieniądze, które (usunięte przez administratora)na święta . Banda (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Ania - 2010-01-07 20:07:13 odpowiedz | cytuj
Czy to prawda że jakiś (usunięte przez administratora)do końca życia będzie miał od niemiaszków comiesięczne wypłaty za "bombowy" kontrakt.Podobno bomba wypaliła w Trzech Króli.
zdjecie uzytkownika
bałamutek - 2010-01-08 21:00:35 odpowiedz | cytuj
Witam!!! pozdrawiam wszystkich z remontu młynów w Patnowie i w Gosławicach co ciekawego dzieje sie w naszj firmie słysze ze cały zarzad jest poza burta za kontrakt z niemcami- prawda to ?jak zyje stary (usunięte przez administratora) dali- dali.i teraz co dalej bo konczy mi sie urlop i niewiem czy szukac innej roboty czy w koncu beda normalnie płcic i dbac o robola. trzymejta sie chłopy
zdjecie uzytkownika
jjjjjjjjj - 2010-01-09 23:09:23 odpowiedz | cytuj
Nieznasz procedury rozliczania podatku
zdjecie uzytkownika
xxx - 2010-01-21 10:27:46 odpowiedz | cytuj
Ta firma to szambo. Wdepnij sam a się przekonasz, bo z pisana na forum i tak za wiele nie wyniesiesz.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-01-21 20:32:24 odpowiedz | cytuj
pracowalem w www inwest na noriacie za 15 eu w borsingu za 18 (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
katerek11 - 2010-01-23 17:21:13 odpowiedz | cytuj
kim jesteś (usunięte przez administratora) zagorzały obrońco nieprawdy , łatwo stwierdzić że to co bronisz znasz tylko z opowieści .Niebyło cię na żadnej delegacji więc ni zabieraj chociaż głosu w sprawach delegacyjnych
zdjecie uzytkownika
darek2702@onet.eu - 2010-02-15 12:38:56 odpowiedz | cytuj
Przepracowałem w pak-u rok, donosicieli oraz innych wspaniałych ludków w tej firmie nie brakuje.Oszustwo, koneksje rodzinne,oraz wybitni specjaliści-kogut, inż.(usunięte przez administratora) no nie idzie przechwalić tych osób.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-22 20:49:33 odpowiedz | cytuj
TY CHYBA JESTEŚ SYNKIEM KIEROWNICTWA PALANCIE . NIKT TAM NIE JEDZIE NA WAKACJE TYLKO PRACOWAĆ NA WAKACJE TO JEDZIE TAM KIEROWNICTWO I IM TO DOPIERO DAJĄ KASE I TO SPOROM TO DLATEGO MUSZĄ (usunięte przez administratora) Z KASY ROBOLA
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-20 12:22:13 odpowiedz | cytuj
ej, wiecie co sie dzieje w Koninie ? podobno zwalniają ?
zdjecie uzytkownika
Pak-owiec - 2010-06-22 19:55:40 odpowiedz | cytuj
pojarka juz nie pracuje, ten to byl typ dopiero pod kazdym wzgledem, w firmie ogolnie zwolnienia za chorobowe ale nie minely one nawet pracownikow biurowych, w koncu nowy prezes sie wzial za tych nygusow bo juz brakowalo miejsc na biura dla nich na terenie zakladu BRAWO PANIE PREZESIE!!!!! podobno dzial zasobow ludzkich gdzie panowal pan (usunięte przez administratora). zostal rozwiazany a pracujacy tam dostali wypowiedzenia, miejmy nadzieje ze cos drgnie na lepsze bo juz gorzej byc nie moglo, dookola tylko klany rodzinne panoszace sie po biurach i udajace wielkich specow a tak naprawde nic nie potrafiacy poza nygusowaniem i podpier..laniem normalnych ludzi
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-24 21:10:48 odpowiedz | cytuj
słyszałem ze teraz za mistrzów maja sie wziąc znaczy zredukować ich liczbe
zdjecie uzytkownika
pracujacy - 2010-06-24 21:45:47 odpowiedz | cytuj
tez tak slyszalem ze mistrzow ma byc mniej niz jest w chwili obecnej, teraz w brygadzie jest kilku roboli i juz jest nad nimi mistrz i jakis przydupas w stylu brygadzisty z wielkim uchem, kiedys tak nie bylo i przynajmniej byl porzadek, czlowiek przynajmniej wiedzial kto jest jego kierownikiem i mistrzem a do niedawna co miesiac inny kierownik i inny mistrz i zaden nic nie wiedzial jesli sie o cos do niego zwrocilo, jak narazie popieram te zmiany jak tez prawie wszyscy robotnicy z firmy
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-07 09:50:38 odpowiedz | cytuj
na 20 pracowników w tej firmie przypada 5 kierowników + mistrz paranoja
I dziwicie się ze okradają ludzi !!! a kto na nich zarobi ???
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-11 15:05:28 odpowiedz | cytuj
Prezes miał być taki wielki fachowiec i co zrobił?Nic!Zwolniono tylko kilku urzędasów,reszta przeszła na inne stanowiska również nierobów.Z mistrzów porobiono brygadzistów niepracujących.Kpina!!!Z robolami wiedzieli co zrobić.Za kilkanaście dni chorobowego-wypad,za odmowę spania na piętrowym łóżku w Ham-wypad.Nie chcę wspominać o stawkach,bo to jest dopiero paranoja.Nie masz układów i znajomości omijaj to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka.A miał być taki wielki fachowiec!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-16 16:09:03 odpowiedz | cytuj
czas pokaze co bedzie z ta firma bo przed zmianami prezesa firma zmierzala do samozaglady, ludzie by z checia szli do pracy i ja wykonywali gdyby place tez inaczej wygladaly, wladze spolki szukaja oszczednoci na cele zadluzenia wobec niemieckich kontraktow ktore ,,zalatwil'' (usunięte przez administratora) ciekawi mnie tylko czy on tez polecial ze stolka na stolek czy za brame co by mu sie nalezalo
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-03 07:52:11 odpowiedz | cytuj
i nadal nic sie nie zmienilo jak bylo tak jest, byly podwyzki stawek ale jak to wiadomo od zawsze wazeliny dostaly duzo a reszta ochlapy lub wcale jesli umowa na czas okreslony, (usunięte przez administratora)zmienil tylko stanowisko jak wiekszosc tych do niego podobnych, normalnie kpina co sie tu dzieje, na centralnym maja podobno zredukowac tych niby mistrzy co strugaja majstrow od 7 bolesci i maja zero pojecia o robocie tylko jak tobie zaszkodzic
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-09 19:48:01 odpowiedz | cytuj
Co za bzdury piszesz o normalnym świecie.Ten kraj nigdy nie był normalny!Te marionetki ze związków zawodowych - kpina.Miałem okazję pracować w tym bagnie,ale zaczęło mi brakować na utrzymanie rodziny i byłem zmuszony odejść.Po 25 latach pracy w energetyce(nie w paku) tu potraktowali mnie jak nowicjusza.Stawka najniższa,premia najniższa,podwyżki w ogóle.Najgorzej było na 13 metrach,tam żeby pracować nadgodziny musiałeś należeć do"wybrańców".Zresztą nie dziwie się tej parze.Mistrz boi się o swój tyłek,ten drugi który awansował podobno za świnie(mięso)i chociaż nie wiadomo jaką ma funkcję to i tak nic nie robi i ma niezłą kasę.Czego tu więcej?Podobno dyrektor (usunięte przez administratora).ma coś zmienić,ale z tego co wiem to on potrafi tylko robotnika gnębić.Taki jest w ogromnym skrócie PAK Serwis.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-24 19:52:25 odpowiedz | cytuj
Ten cytat popieram w 100 % - ,,Najgorzej było na 13 metrach,tam żeby pracować nadgodziny musiałeś należeć do"wybrańców".Zresztą nie dziwie się tej parze.Mistrz boi się o swój tyłek,ten drugi który awansował podobno za świnie(mięso)i chociaż nie wiadomo jaką ma funkcję to i tak nic nie robi i ma niezłą kasę'' tez tam pracowalem i potraktowano mnie jak stare buty kiedy potrzebne to sie je uzywa kiedy nie pozbywa, teraz mam spokoj na innym dziale
zdjecie uzytkownika
spawacz - 2011-04-12 19:55:50 odpowiedz | cytuj
Ja tam też pracowałem i to na 13m. Dostałem obiecaną podwyżkę, ale nie za dupowłażenie tylko za (usunięte przez administratora) w robocie. I co ? Dwa dni po tym jak mi dali podwyżkę ( 50 gr brutto do stawki ) zostałem zwolniony za parę dni chorobowego. Czy to jest normalne ? Potraktowali mnie jak śmiecia, ale trzeba sobie jakoś radzić.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-24 01:26:00 odpowiedz | cytuj
z tym (usunięte przez administratora) to rzeczywiscie cos musi byc, słyszałem jakie interesytam robi, ostatnio była gadka o pralce co sie kazdy musiał dołozyc bo niby 2 złote ją zniszczyło, ale co tam takich nikt nie ruszy, a robola to by zgnoili za byle (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-24 19:10:35 odpowiedz | cytuj
Miałem okazję poznać tego gościa z 13 m.który mało wie i nic nie robi.Mam takie pytanie.Kto awansuje takich ludzi z taką wiedzą?!!!Jeżeli za (usunięte przez administratora)to ile i którym należy dać aby mieć taką fuchę?
zdjecie uzytkownika
- 2012-03-03 19:44:43 odpowiedz | cytuj
to taka firma jak widzisz, tutaj licza sie uklady a nie umiejetnosci dla przykladu podam iz zwolnili ostatnio jednego mistrza ktory naprawde znal sie na robocie a na jego miejsce podobno wszedl jakis spawacz co ma rodzine wysoko postawiona we firmie wiec o czym tu deliberowac? zreszta duzo cieplych posadek w tej firmie zajmuja ludzie ze soba powiazani w taki badz tez inny sposob, jak dla mnie zenada
zdjecie uzytkownika
ola - 2012-03-27 19:05:37 odpowiedz | cytuj
A jak tam funkcjonuje zaopatrzenie.
zdjecie uzytkownika
mąter - 2013-07-11 15:17:49 odpowiedz | cytuj
przyjąłem się do tej firmy w 2008roku. dostałem angaż jako monter ze stawką 9,36 brutto i premia regulaminowa (dla wszystkich taka sama) 10%. przez ten czas podniosłem kwalifikacje, zrobiłem kurs pompy woma i spawacza w elektrodzie i migmag. jest połowa roku 2013tego, moja stawka to 9,63 i bez nadgodzin na wypłatę mam w granicach 1200-1300zł
co tu dodawać ?
zdjecie uzytkownika
spawacz. - 2013-07-16 18:37:08 odpowiedz | cytuj
pracowalem w tej firmie i ani razu jak dotad nie zalowalem odejscia z tego syfu, pracowalem tam 4 lata i nerwy mialem w strzepach za te marne grosze (10,52 na godz) , oczywiscie mozna zarobic ale jest jeden warunek musisz miec nadgodziny ale tam gdzie pracowalem ,,13 posterunek'' albo musisz dobrze na ucho mowic albo miec uklady bo tam tak jest i jak do tej pory nic sie nie zmienilo z tego co mi wiadomo nawet po zmianie majstra, ogolnie reasumujac odradzam ta firme kazdemu o zdrowych zmyslach
zdjecie uzytkownika
- 2013-07-28 17:38:42 odpowiedz | cytuj
nie ma juz kilka lat w tym cudownym przybytku i jak widac nic sie w tej firmie nie zmienilo, ludzie jesli nie straszny wam swiat to dajcie sobie spokoj i ruszajcie do odwaznych swiat nalezy
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-14 00:09:43 odpowiedz | cytuj
Ja również już nie pracuję w tej firmie i jedyne czego żałuję to to że miałem bardzo blisko nic poza tym. Pozdrawiam kolegów.
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-24 06:48:19 odpowiedz | cytuj
A coz tam slychac na tym tak popularnym 13 posterunku? Zmienil sie tam mistrz a cos poza tym jeszcze? Bo roznie sie slyszy co tam sie dzieje.
zdjecie uzytkownika
- 2014-02-17 18:30:53 odpowiedz | cytuj
Tam sie nic niezmienia tylko ludzie popijaja wiecej bo i zimno na dworze a rozgrzac sie trzeba. Nowy mistrz pilnuje ale widac nie wychodzi mu to bo tydzien temu polowa brygady wesola chodzila.
zdjecie uzytkownika
tig-spaw - 2014-02-23 12:48:33 odpowiedz | cytuj
a jak tam modernizacja bo slychac ze sie przedluzyla o pol roku prawda czy nuie? a dziwisz sie ze ludzie pija jak rozgrzac sie chca bo taka pora roku a na remontach zawsze sie pilo i pije i pic bedzie
zdjecie uzytkownika
Ziemo - 2014-03-21 17:43:50 odpowiedz | cytuj
Z tym niewypłacaniem wynagrodzeń to nie prawda zawsze wypłacają jestem w tej firmie 6 lat jedynie musisz pisać sobie godziny jak w danym miesiącu sie nie zgadza dzwonisz na nex miesiąć masz wypłacone liczą na to że ktoś sie nie doliczy coś w tym jest ale wypłacą całość .
zdjecie uzytkownika
Gość - 2014-05-23 02:19:27 odpowiedz | cytuj
Ta firma sama w sobie nie jest az taka straszna, ludzie ktorzy pelnia pewne funkcje i ich wiedza bliska zeru tak daje sie we znaki ze brak slow. Swoja niewiedze i brak kompetencji nadrabiaja sprzedawczykowaniem kierownikowi swoich podwladnych.
alert