Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-03 21:52:45 odpowiedz | cytuj
Jestem z Ząbkowic Śląskich i również padłem ofiarą MTG.Jeszcze nie wyjechałem i po przeczytaniu waszych komentarzy nie zamierzam.Co mam dalej robić?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-03 22:21:57 odpowiedz | cytuj
do anonima nie jedz,bo stracisz duzo
zdjecie uzytkownika
Tony - 2008-11-04 15:15:16 odpowiedz | cytuj
nom ja na rozliczeniu dostałem że dostane około 600 złotych a dostałem przedwczoraj 92,99zł i zonk pieniadze miały być 25 września ale jakoś ich nie było . przyszły w poniedziałek ale jak widzicie w lekko śmiesznej sumie .
Rafal - 2007-11-14 12:04 odpowiedz | cytuj | do usuniecia

dziewczyno szczerze C to odradzam!!!!Razem z kolezanka pracowalismy za posrednictwem tej "firmy" przez okres wakacji.Mowie (usunięte przez administratora)!Do dzis czekamy na wyplate za wrzesien, ja z ostatniej wyplaty nie dostalem 600 kc, a teraz sami nie wiemy czego sie spodziewac.Mowie Ci zastanow sie 10 razy, ale ja na Twoim miejscu od razu szukal bym czegos innego.Pozdrawiam i zycze powodzenia
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-04 15:33:47 odpowiedz | cytuj
Chciałabym zatrudnić się w Grecji legalnie i szukam osób ktore mogłyby mi w tym pomóc,skierować do rzetelnego pośrednika lub pracodawcy ,podzielić się uwagami na temat swojej tam pracy.i jednoczesnie szukam kobiety,która chcialaby pojechac tam do pracy ze mną,bo w grupie rażniej i lepiej.Interesuje mnie praca teraz w okresie jesienno-zimowym.Jestem z małopolski,znam komunikatywnie 2 języki.Czekam na Waszą pomoc
zdjecie uzytkownika
pipi - 2008-11-04 15:38:03 odpowiedz | cytuj
No widzę że ludziska napisali cościk o tym wypadzie, ale gdy zobaczyłem jaka hołota była na rozmowach to padaka normalnie brała, ta kobieta co dzwoniła twierdziła że osoby co niektóre to na bank nie pojadą! Mam nadzieje że szczególnie kilku nie wyślą
zdjecie uzytkownika
nie dokaca - 2008-11-09 20:01:30 odpowiedz | cytuj
Ty mlody nie swiruj ty tak. Ja tez pracuje tu na mandarynach u litwinow i szczerze mowiac nie narzekam. Tyle co widze do maja tylko przesrane te osoby ktore przyjechaly tutaj przez te(usunięte przez administratora)... biuro. Ja tak sobie licze ze jakby tu wogole nie padalo to zarobil bym ponad 1000 euro. Tam wam z tamarisu zabieraja za duzo siana przez te mieszkania a jaki uklad tam macie tego to ja nie wiem. Pozdrowienia ze slonecznej hiszpani.
zdjecie uzytkownika
d - 2008-11-13 21:36:59 odpowiedz | cytuj
pracuj w kasku ochronnym on zamortyzuje negatywne skutki spadajacych na twoja glowe dorodnych cytrusow.
zdjecie uzytkownika
zaniepokojona - 2008-11-20 10:31:28 odpowiedz | cytuj
Witam
Coś sprawa MTG ucichła na forum. Czy wiecie coś o tej firmie? Istnieją jeszcze? Ktoś dostał jakąś rekompensatę?
zdjecie uzytkownika
d - 2008-11-28 15:06:24 odpowiedz | cytuj
to nareszcie agonia mtg. o szczegolach i formie odzyskania pieniedzy juz wkrotce, odswiezam podstrone i prosze o wpisy.
zdjecie uzytkownika
d - 2008-11-30 16:21:51 odpowiedz | cytuj
nikt juz nigdzie przez mtg nie pojedzie. mtg to juz jest trup,ktory jeszcze dlugo po smierci bedzie regulowal swoje zobowiazania.
zdjecie uzytkownika
paw - 2008-12-03 13:48:38 odpowiedz | cytuj
widać że ani pup ani wup nie zajął się mtg skoro znalazłem od nich oferte do pracy przy malinach dla kobiet. pewnie skończy się to tak że maliny nie wypalą a wszyscy którzy tam pojadą i tak trafią do plaja de xeraco i będą dorabiać litewsko rosyjską (usunięte przez administratora) ja też tam byłem ale na szczęście jestem już w domu.
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-18 15:14:54 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich czytał ktoś z was artykuł we wczorajszym wydaniu Gazety pomorskiej.Właściciele MTG wypowiadają się w sprawie naszych pieniędzy że cytuję.."Sukcesywnie je oddajemy jednak troche to potrwa..."...trochę?...A brało się szybko i bez problemu ale żeby oddać to już musi trwać.....
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-18 16:52:15 odpowiedz | cytuj
"Pośrednik spłaca długi"ale w necie na stronie GP go nie ma
zdjecie uzytkownika
d - 2008-12-18 16:55:27 odpowiedz | cytuj
dzieki piekne
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-18 17:03:51 odpowiedz | cytuj
Jeśli massz jakieś pytania to mój gg 5007955
zdjecie uzytkownika
d - 2008-12-18 19:51:56 odpowiedz | cytuj
ok. na razie brak pytan. jak cos bedzie wiadomo to sie zmowimy. ale to chyba dopiero po nowym roku, jesli cos nowego to prosze pisz na forum, pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-30 16:09:23 odpowiedz | cytuj
Witam.Dostał ktoś z was pismo od mtg w sprawie zwrotu wpłaconej kasy?Z tego co wiem 2 osoby dostały bo założyli im sprawę w sądzie.Ale to na razie tylko pismo.Mają oddać kasę na przełomie stycznia/lutego.
zdjecie uzytkownika
d - 2008-12-30 17:34:54 odpowiedz | cytuj
dostalem tez. ten sam termin splaty okreslony , jako refundacja.pismo jest w falszywy sposob ugrzecznione,na odleglosc pachnie smierdzaco falszem i nieszczeroscia.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-27 21:17:16 odpowiedz | cytuj
czy ktoś dostał kasę od firmy mtg tak jak obiecali w swoich pismach
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-05 18:45:36 odpowiedz | cytuj
Ważne.
Niedawno dostaliśmy a raczej wyżebraliśmy nasze pieniądze od mtg.
Tyle co my dzwoniliśmy i jeździliśmy to więcej na to aasy poszło niż tego zwrotu.Pieniążki oddają owszem ale nie 570 tylko 550 bo jak twierdzą nie wiedzą co się stało z tymi 20zł i ze oni tego nie zabrali.275 oddaje Pan X.....i drugie 275 Pan Y........nie wiem dlaczego ale ważne że udało się odzyskać nasze ciężko odłożone pieniądze i to po jakim czasie!!!!!!Wię nie rezygnujcie i walczcie o swoje.Oni liczą na to że ludzie z południa odpuszczą i zapomną a im się zostaną pieniążki wasze pieniążki!!!!Telefonu nie odbiorą nie liczcie na to bo podobno tyle ludzi dzwoni i o pracę pyta że nie mają czasu odebrać :)Przemilczę to.Nie poddawajcie się i jedzcie nawet.Nie pozwólcie im wygrać.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-12 12:43:27 odpowiedz | cytuj
czy dostał ktoś pieniądze od firmy mtg przelewem na swoje konto lub pocztom bo mówią że wysłali już do wielu osób bardzo proszę o odpisanie na moje zapytanie
alert