Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-30 09:58:33 odpowiedz | cytuj
Witam,
jeśli chodzi o stanowisko pokojówki, to poziom podstawowy języka angielskiego jest wystarczający. W przypadku ubiegania się o stanowisko kelnerki wymagany byłby poziom dobry/ komunikatywny.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
kaska - 2008-11-10 09:25:03 odpowiedz | cytuj
Hej, chcialabym podjac prace jako pokojowka, interesuja mnie miesiace od czerwca do wrzesnia, czy jest mozliwosc wyjazdu w tych miesiacach?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-10 10:53:25 odpowiedz | cytuj
Witam,
jak najbardziej w tym okresie również będą organizowane wyjazdy. W styczniu i lutym będą się odbywać spotkania z pracodawca, gdzie zostaną przedstawione oferty na rok 2009. Proszę o bieżące śledzenie naszej strony i w razie dodatkowych pytań prosimy o telefoniczny kontakt z naszym biurem.

Pozdrawiam,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Paula - 2008-11-13 12:44:06 odpowiedz | cytuj
witam , w jakim języku potzrebne jest cv?
zdjecie uzytkownika
Limassol - 2008-11-13 13:16:03 odpowiedz | cytuj
Możesz liczyc na pomoc lekarską ale jak pójdziesz na zwolnienie to przez pierwsze trzy dni ci nie zapłacą tak że uważaj lepiej wez ze soba jak najpotrzebniejsze leki i staraj sie nie chorowac
zdjecie uzytkownika
Limassol - 2008-11-13 13:20:52 odpowiedz | cytuj
Spoko w tym wieku teżludzie jeżdżą ale przewaga młodych jesli bedzie balanga w apt.to niestety musisz sie dostosowac albo no nie wiem moze na plazy nocleg albo np.jak bedzie u innych a ty nie bedziesz chciała isc to twoje wspóllokatorki beda co raz przylatywac do apt.a to po to to po tamto.Moze cie to nie wnerwi ale taka jest prada.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-19 13:32:04 odpowiedz | cytuj
Witam,
Po za cv w języku polaskim, wymagane jest również cv w języku angielskim.

Z poważaniem
Zespół GoWork
zdjecie uzytkownika
kryształ - 2008-11-21 09:10:04 odpowiedz | cytuj
Czy poszukujecie także mężczyzn na stanowisko pokojówki na Cyprze ??
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-11-24 12:51:06 odpowiedz | cytuj
Niestety w chwili obecnej pracodawca wymaga aby na tym stanowisku były kobiety. Proponuję poszukać innych naszych ofert pracy na Cyprze.

Z poważaniem
Zespoł GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Wiola - 2008-12-02 12:32:20 odpowiedz | cytuj
Czy nadgodziny są płatne?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-03 09:43:24 odpowiedz | cytuj
Jeśli pracodawca zgadza się na nadgodziny to są one dodatkowo płatne.

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Koza - 2008-12-05 09:18:09 odpowiedz | cytuj
Czy z napiwków musimy się rozliczać, czy trafiają do naszej kieszeni?
zdjecie uzytkownika
miła - 2008-12-05 09:32:23 odpowiedz | cytuj
Nie z napiwków na pokojówce nie rozliczasz sie wszystko idzie do twojej kiesy.
zdjecie uzytkownika
Grażyna - 2008-12-08 09:26:20 odpowiedz | cytuj
nikt nie bedzie mial nic przeciwko jakbym sobie wyszla wieczorem do jakiegos pubu?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-08 23:10:13 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny!Prosze was bardzo, szanujcie swoje zdrowie nerwy i przede wszystki KRĘGOŁUPY!Pokojówka zarabia grosze(o napiwkach nie marzyc!!:) w dodatku pracuje bardzo czesto ja w okresie wakacyjnym nie miałam dnia wolnego przez 5 tygodni a kiedy wypadł mi dysk i wylądowałam w szpitalu nie dostałąm za to ani grosza nawet zwolnienie lekarskie nie pomogło.Po cyprze zostało mi:piekne zdjęcia i dyskopatia!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-05 10:15:37 odpowiedz | cytuj
Czy jest możliwa praca w charakterze pokojówki ale tak żeby nie podpisywać kontraktu tzw. praca na czarno?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-05 11:40:18 odpowiedz | cytuj
Witam.
Niestety podpisując umowę z nami nie ma możliwości pracy na czarno.
Z poważaniem
Zespół Gowork
zdjecie uzytkownika
paulina - 2009-01-09 09:18:40 odpowiedz | cytuj
czy ktos wie jak wyglada sprawa z napiwkami ? bo slyszalam ze pokojowka cos tam wpada a tu jakas dziewczyna mowila ze jest slabo... wiec jak to wkoncu jest ?
zdjecie uzytkownika
kasia - 2009-01-19 09:40:51 odpowiedz | cytuj
hej. podejrzewam to od hotelu i czasie w jakim tam jesteśmy. wiadomo im mniejszy standard w hotelu tym mniejsza szansa na napiwki a oczywiście najlepiej wyjechać w okresie letnim.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-20 10:19:02 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,

Nie możemy Państwu zagwarantować napiwków, wysokość napiwków zależy od klientów, których będą Państwo obsługiwać.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Lena - 2009-02-06 09:20:45 odpowiedz | cytuj
Witam
Czy ogłoszenie w waszej agencji jest nadal aktualne? pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-02-06 09:24:02 odpowiedz | cytuj
Witam,
oferta pracy na CYPRZE jest jak najbardziej aktualna. Jeśli jest nia Pani zainteresowana prosze o przesłanie swojego CV w języku angielskim na nasz adres mailowy, żebyśmy mogli sie z panią skontaktowac i umówić na rozmowę rekrutacyjna.

Z poważaniem,
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Monika - 2009-02-10 09:18:16 odpowiedz | cytuj
Ile rozmów rekrutacyjnych czeka kandydata ubiegającego się o pracę na Cyprze. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-11 09:19:24 odpowiedz | cytuj
Witam.
Pierwsza rozmowa odbywa się z pracownikiem agencji Gowork w celu zweryfikowania doświadczenia oraz możliwości kandydata. Pomyślne przejście tej rozmowy umożliwia drugą rozmowę rekrutacyjną, która odbywa się z cypryjskim pracodawcą.
Z poważaniem
Zespół Gowork
zdjecie uzytkownika
Dominika - 2009-03-10 13:04:40 odpowiedz | cytuj
Witam wysłałam dziś swoje cv jestem chętna wyjechać do pracy na Cypr ......od Kwietnia do końca Pażdziernika prosze o kontakt pod nr (usunięte przez administratora)w godz wieczornych pozdrawiam

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-03-11 09:32:30 odpowiedz | cytuj
Witam,
na lotnisku czeka na państwa kierowca z tabliczka na której NAPISANA JEST NAZWA HOTELU. Nie sądzimy, żeby były jakieś problemy z odnalezieniem tej osoby na lotnisku.

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
krzysiek 29 - 2009-03-18 21:51:45 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie - mianowicie, skoro jest tylu chętnych to niemożliwością jest że wszyscy dostaliby pracę, etaty są limitowane, więc ile tak na prawde zostało stanowisk? Pytam bo już w piątek odbędę pierwszą rozmowę, a planuję wyjechać jak najszybciej i tu nasuwa sie kolejne pytanie-kiedy są pierwsze wyjazdy? Czy pomagacie przy zakupie biletu do Cypru (pytam bo okresliliscie cene na poziomie 1200zł)?

Z góry dziekuje za odpowiedz
zdjecie uzytkownika
zzz - 2009-03-19 00:22:12 odpowiedz | cytuj
DO AGENCJI GO WORK I DO WSZYTKICH KTORZY WIEDZA..

Chcialbym sie zapytac odnosnie pracy jaka mozna wykonywac na Cyprze....Czy pracodawcy potrzebuja rowneiz barmanow badz instruktoro silowni, klubow fitness...czy tylko pokojowki i kelnerow/ki??????

pzdr!.
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-03-19 10:09:49 odpowiedz | cytuj
Witam,
pracownicy wyjeżdżaja na Cypr aż do końca lipca, więc miejsc pracy jest bardzo dużo.
Podróż na Cypr jest zorganizowana przez nas. Więcej szczegółów można uzyskać na rozmowie rekrutacyjnej lub telefonicznie

Z powazaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-03-19 10:11:03 odpowiedz | cytuj
Witam,
potrzebny jest cały personel hotelowy. Zatem takie stanowiska jak barman czy instruktor fitness tez wchodzą w grę.

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Deaf - 2009-03-19 18:44:02 odpowiedz | cytuj
Czy przyjmujecie osoby z wadą słuchu do pracy na Cyprze?
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-03-23 09:35:40 odpowiedz | cytuj
Witam,
każda osoba ma możliwośc ubiegac sie o ta pracę. To pracodawcy podejmuja ostateczną decyzję

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Bobik - 2009-03-24 21:25:44 odpowiedz | cytuj
na ile są najkrotsze umowy o prace na Cyprze?
zdjecie uzytkownika
Bobik - 2009-03-24 21:30:28 odpowiedz | cytuj
i na jakim stanowisku mogą w chwili obecnej pracować mężczyźni ?
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - Warszawa - 2009-03-25 10:48:00 odpowiedz | cytuj
Witam,
stanowiska są różne - w zależności od znajomosci języka angielskiego.
Najkrótszy kontrakt to 4 miesiące, z tym, ze koniec kontraktu wypada zawsze na koniec października. Zatem jedyna mozliwośc odbycia 4 miesięcznego kontraktu to okres lipiec - październik włącznie

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-16 21:50:08 odpowiedz | cytuj
witam kiedy jest następna rozmowa rekrutacyjna do pracy na Cyprze?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-17 09:27:29 odpowiedz | cytuj
Witam,
rozmowy odbywaja sie na bieżąco. Każda osoba która jest zainteresowana wyjazdem powinna przesłac do nas na adres mailowy CV w języku angielskim ze zdjęciem. Wtedy kontaktujemy sie z państwem telefonicznie i ustalamy termin rozmowy rekrutacyjnej.

Z poważaniem
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Dominika - 2009-04-17 10:46:46 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowana pracą w charakterze pokojówki. Jednak zależy mi na tym aby być tam wspólnie z moją koleżanką. Stąd moje zapytanie- jaka jest szansa i (czy jest wogóle) na wspólny pobyt w tym samym hotelu i zamieszkanie we wspólnym pokoju?
zdjecie uzytkownika
aga - 2009-12-09 18:27:44 odpowiedz | cytuj
czy spotkania odbywaja sie tylko w warszawie jakie wynagrodzenie maja pokojówki i czy wy pobieracie jakas prowizje od załatwienia pracy jezeli ktos zna angielski tylko podstawowe słowa tez ma szanse na wyjazd
zdjecie uzytkownika
aga1 - 2009-12-09 20:52:39 odpowiedz | cytuj
na pokojowcedostaniesz 500 e alenie radze ci tam jechac w tym zawodzie na kelenrki tez biora laski bez ang /bo nie maja staffu/ wiec lepeij staraj sie na kelnerke bo robota lzejsza :) jedyny minus to fakt zena kelence masz malo napiwkow a na pokojowce duuuuuuuzo i tez rzeczy co zostawiaja w pokoju to kosmos :) zawsze cosdla siebie mozesz zabrac jak tacy bogacze tam goszcza ale co sie narobisz to sie narobisz, przemysl sobie czy wolisz mniej napiwkow ale lzejsza prace czy o 200e wiecej i zapierdzielac jak dziki jelen na pokojowce?/ wybor nalezy do ciebie ale zasegurej sie tym ze robilam na cyprze na pokojowce i tyle co moge poweidzec laskom ktore sie tam staraja to to ZEBY WYBRALY ROBOTE KELNERKI !!!!!!! jakby co to mozesz napisac na email to napisze wiecej na temat roboty pokowjki
zdjecie uzytkownika
yyyy - 2009-12-09 22:17:03 odpowiedz | cytuj
Hej! ja jestem zainteresowana pracą pokojówki w przyszlym roku. Podasz mi swojego emaila? Dzięki:)
zdjecie uzytkownika
aga - 2009-12-10 17:34:00 odpowiedz | cytuj
czy ktoś może się jeszcze wypowiedziec na temat wyjazdu na cypr jako pokojówka najlepiej taka osoba która tam była lub jest
alert