Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
jolanta - 2008-07-21 20:51:50 odpowiedz | cytuj
Na czym polega ta praca ,jakie zarobki i na jaki okres czasu , kto ponosi koszty podrozy
zdjecie uzytkownika
jacek - 2008-07-23 00:51:28 odpowiedz | cytuj
witam jestem zainteresowany tym ogloseniem, jesli nadal aktualne. Obecnie pracuje w UK. W lutym koncze studia inzynierskie(w polsce) na kierunku informatyka i jestem zainteresowany podjciem pracy i zdobywaniu doswiadcznia w tym kierunku. prosze o szcegolowe informacje: strus@operamail.com gg:1630501
zdjecie uzytkownika
DAROOJ - 2008-07-26 15:51:16 odpowiedz | cytuj
witam .tez jestem zainteresowany praca w NW prosze o konkretne oferty pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Rafał i Paweł - 2008-07-27 16:51:40 odpowiedz | cytuj
Szanowna Pani jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem do Nowej Zelandii.Rafał-z zawodu jestem murarz płytkarz umię robić wszystkie prace związane z budownictwem.Mój szwagier jest malarz płytkarz, pracowaliśmy razem zagranicą w Szwecji i Holandii, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chcielibyśmy razem wyjechać, podejmniemy się karzdej pracy. Kontakt;  (usunięte przez administratora)             Z wyrazami szacunku
zdjecie uzytkownika
Zainteresowany praca w Nowej Z - 2008-07-28 01:04:23 odpowiedz | cytuj
Witam..chciałem sie zapytać jaka to praca jest i na czym polega..no i oczywiście czy jest jeszcze aktualna        Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
arturos - 2008-08-12 16:27:23 odpowiedz | cytuj
szukam pracy i kontaku w nowej zelandii, aktualnie mieszkam z rodzina w irlandii, gdzie pracowalem fizycznie ponat 3 lata- produkcja i malowanie. ja mam 47 lat ale moge wyjechac z 22 letnim synem. ktory jest stolarzem a aktualnie od ponad roku pracuje na produkcji w irlandii. interesuje nas praca na dluzej. nie pijemy i nie palimy, jestesmy zdrowi i silni,angielski w stopniu podstawowym komunikatywnym. jezeli ma pani jakas powazna oferte to prosze o kontakt telefon[admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili]
zdjecie uzytkownika
MARCIN - 2008-08-17 11:03:23 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowany praca w nowej zelandi. Pracuje w chwili obecnej w irlandi nie jest to szczyt marzen dla mnie. Pracuje jako pracownik budowlany. Posiadam europejskie uprawnienia do kierowania tzw.TELEPORTER, BOOM LIFTS,SCISSORS LIFTS. Posidam takze uprawnienia tzw.SLINGER/SIGNALLER. Jezyk angielski komunikatywny bez wiekszych problemow.Posiada prawo jazdy kat.B. Moge wykonywac takze inne prace nie koniecznie zwiazane z budownictwem. Szukam miejsca dla siebie i mojej rodziny. Moja zona konczy w tej chwili studia magisterskie o kieronku zarzadzanie-administracja biurowa. Oboje chcemy stworzyc otpowiednie warunki dla naszej 4-ro letniej coreczki a nie uda nam sie tego w polsce. Jedynym wyjsciem jest emigraca. Irlandia tam gdzie obecnie pracuje nie jest to kraj dla mojej rodziny. [admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili].MARCIN
zdjecie uzytkownika
daral10 - 2008-08-20 11:26:51 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowany praca i zyciem w nowej zelandi tylko od czego zaczac??i czy to długa droga do wyjazdu???
zdjecie uzytkownika
Legalny Pasztet - 2008-08-20 19:35:07 odpowiedz | cytuj
Jezu ludzie to ogłoszenie sprzed 2-ch lat!!! Naprawdę myślicie, że to jeszcze aktualne??? A poza tym wiecie jak ciężko się dostać do NZ? Ile trzeba sie starać o wizę, o pozwolenie na pracę? Macie punkt zaczepienia w New Zeland - dom, mieszkanie, lub zaproszenie kogoś z rodziny? Macie wystarczającą ilość pieniędzy, żeby utrzymać się tam przez pierwszy miesiąc pracy???To bardzo długi okres, a z podstawową komunikatywną znajomością j. angielskiego to możecie zapomnieć o wyjeździe nawet na wycieczkę. Obostrzenia są gorsze niż przy wjeździe do Australii. Nie bądźcie naiwni! Nikt Wam nie załatwi pracy w NZ!!!
zdjecie uzytkownika
Columb - 2008-08-21 15:39:45 odpowiedz | cytuj
Jesli to praca tez dla kierowcy........bardzo chętnie
zdjecie uzytkownika
normal - 2008-08-21 22:33:51 odpowiedz | cytuj
W głowie się nie mieści jak ludzie są głupi.
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2008-09-04 15:23:09 odpowiedz | cytuj
Szukam w miare ciekawej pracy w Nowej Zelandii na dłużej tel.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
SEBASTIAN - 2008-09-04 21:17:16 odpowiedz | cytuj
CHĘTNIĘ JAKIE SĄ WARUNKI I W JAKICH ZAWODACH JEST PRACA  POZDRAWIAM SEBASTIAN
zdjecie uzytkownika
info@kiwi-job.pl - 2008-09-08 09:30:27 odpowiedz | cytuj
Czesc jestem Krzychu interesuje sie od jakiegos czasu tym zeby tam wyjechac wiem ze do Nowej Zelandii mozna juz poleciec bez wizy jezeli mozesz mi cos doradzic w tej sprawie albo pomuc czekam na odp krzychu123m@wp.pl
zdjecie uzytkownika
tomek22 - 2008-09-08 20:44:25 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowany pracą w Nowej Zelandii mieszkam z żoną i dzieckiem w Irlandii.Z zawodu jestem spawaczem mój e mail tomek2187@op.pl
zdjecie uzytkownika
Jacek - 2008-09-13 23:22:13 odpowiedz | cytuj
Jestem poważnie zainteresowany wyjazdem i pracą w Nowej Zelandii. Proszę o kontakt. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
robert - 2008-09-17 10:30:35 odpowiedz | cytuj
jestesmy z malzonka zainteresowani praca i zamieszkaniem w NZ moj numer to(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
daniel - 2010-04-30 14:21:48 odpowiedz | cytuj
cześć! jestem zainteresowany pracą w Nowej Zelandii. Obecnie pracuję w szwajcarii w ogrodnictwie, ale chciałbym zmienić pracę. proszę o kontakt nr. +(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-08 16:52:28 odpowiedz | cytuj
JAKIE MORZLIWOŚCI MA FRYZJERKA I MECHANIK SAMOCHODOWY W NOWEJ ZELANDI wiek32lata [WYJAZD Z DZIEĆMI NA STAŁE]mieciunia@amorki.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-26 13:55:56 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowany proszę o więcej informacji audi31610@o2.pl pozdrawiam Dawid
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-28 14:37:49 odpowiedz | cytuj
raczej nie, ale na infopraca widziałem oferty dla górników pochodzące z Australii :)
zdjecie uzytkownika
somik34@vp.pl - 2012-05-02 11:27:21 odpowiedz | cytuj
dominika - 2006-11-14 12:23:25

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany podjęciem pracy i zamieszkaniem w Nowej Zelandii, proszę o kontakt info@kiwi-job.pl Pozdrawiam Dominika
Witam, jestem zainteresowany Twoja propozycja. Pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
indiana - 2012-05-02 11:48:17 odpowiedz | cytuj
somik34@vp.pl - 2012-05-02 11:27:21

dominika - 2006-11-14 12:23:25

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany podjęciem pracy i zamieszkaniem w Nowej Zelandii, proszę o kontakt info@kiwi-job.pl Pozdrawiam Dominika
Witam, jestem zainteresowany Twoja propozycja. Pozdrawiam!
Gratuluje. Otrzymujesz tytuł Archeologa, odpowiadajac na 6 - letnie ogloszenie.
alert