Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
bebe - 2009-12-29 20:29:29 odpowiedz | cytuj
coś tu za dużo cwaniaków.... chcą namieszać, zmienić temat.... raz, dwa, trzy..... i temat wyczerpany....współczuję
zdjecie uzytkownika
nieznajoma - 2009-12-30 09:26:12 odpowiedz | cytuj
Ludzie co Wy za głupoty wypisujecie!!!!! co Was interesuje kto z kim spał!!!!! niech się puszczają na lewo i prawo. Tu chodzi o pieniądze które zarobiliśmy a ich nie mamy....!!!!!! Tu chodzi o to żeby tą całą (usunięte przez administratora) miejsce!!!! a Wy się głupotami zajmujecie!!!! przykre to jest!!
zdjecie uzytkownika
siostra - 2010-01-03 02:46:14 odpowiedz | cytuj
Ludzie jak mozna dac sie tak w balona robic przez takich padalcow.Magazyn wyplacal pieniadze na biezaco a oni sciemniali was ze nie placa.Bzdura...Dzwonilam do magazynu i wiem na 100 % ze magazyn placil.Po moim telefonie do magazynu i do tej (usunięte przez administratora)szybko wyplacili pieniadze.Szkoda troche ze jej nie odwiedzilam bo z checia(usunięte przez administratora)....Ludzie pracowaliscie na bialo ,dopominajcie sie o swoje i nie dajcie sie robic w balona.Troche odwagi...
zdjecie uzytkownika
stanisaw - 2010-01-06 18:58:03 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora). ludzie przebywajacy tutaj ze mna zostaja samowolnie i malo tego sciagaja tu swoje rodziny malo tego zamierzaja tu powrocic w przyszlym roku. ja osobiscie niedostalem zadnego wyroku skazujacego i osobiscie nigdy w zyciu niepodnioslem reki na kobiete. ten jacek i edyta odpowiedza prawnie za znieslawienie mojego imienia odpowiedza za znieslawienie pozostalych osob opisanych przez nich. pozdrawiam z kalabrii i zapraszam stanislaw z dolnoslaskiego
zdjecie uzytkownika
stanislaw - 2010-01-06 19:08:16 odpowiedz | cytuj
wszyscy ktorzy opisujecie sytuacje w kalabrii w sibarii dlaczego niemacie odwagi ujawnic swoich danych personalnych i nieopiszecie prawdy jaka tu jest. (usunięte przez administratora)to chyba nazywa sie glupota i brak odwagi
zdjecie uzytkownika
stanislaw - 2010-01-06 19:20:39 odpowiedz | cytuj
drogi(usunięte przez administratora) radek otrzymal swoje wynagrodzenie za prace na bilet mial a i nawet reszta wystarcza mu na uciechy. pozdrawiam cie z kalabrii
zdjecie uzytkownika
zychu - 2010-01-06 19:24:49 odpowiedz | cytuj
wu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zastanowcie sie co piszecei i sie niepodawajcie za kogos byliscie tutaj a rtobicei gnuj chociasz mielisciec co chcieli i n9egadajcie ze tu jest((usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
stanislaw - 2010-01-06 19:36:49 odpowiedz | cytuj
a jeszce jedno w sprawie waszego obozu - dlaczego nieposzliscie na karabinierow albo na policje przeciez mieliscie tylko 20 min drogi na posterunek a moze to przez to ze za malo wam dawali rozkoszy przeciez jest hotel z kortem tenisowym z basenem z restauracja i co najwazniejsze z praca legalna na kontrakcie-dostaliscie je dlaczego nic o tym niewspominacie chcecie narobic problemu tylko niewiecie ze teraz wy macie problem za swiadczenie nieprawdy za wprowadzenie w blad rodzin ludzi i organy scigania. troche mi was szkoda za wasza glupote
zdjecie uzytkownika
zychu - 2010-01-06 19:42:56 odpowiedz | cytuj
jezeli ktos tu niebyl to prosze jek sie niewypowiada na temat pracy i ten co byl dwa dni jek tez sie niewypowiada bo ci co tu niebyli to gowno wiecie pajace i w (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2010-01-06 23:08:16 odpowiedz | cytuj
Kogo (usunięte przez administratora) nabieżesz, każdy wie jak było, dniówka 27 euro, okazuje się że na gnojowisko jeżdziliśmy gdzie albo były już przerywane mandarynki, albo tylko duże i czerwone 30 sztuk z drzewa. Średnio ok 23 skrzynek na dzień, nieraz 15, bo od 11 godziny robiliśmy bo za zimne mandarynki. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
NICK - 2010-01-11 18:06:56 odpowiedz | cytuj
NIE JEDZIE TAM JEST KOSZMAR
zdjecie uzytkownika
janek - 2010-01-13 21:36:43 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora)y??Tam ani mięśnie ani kasa ci nie pomogą jak nie myślisz..zrobią z tobą co chcą..a do mamusi daleko!!! i język nie ten,,,to nie są wyjazdy dla mięczaków,,,Do włoch to tylko na wakacje...a nie jak co niektóży na oliwki po oliwkach
zdjecie uzytkownika
prabuciak - 2010-01-19 22:15:21 odpowiedz | cytuj
nikogo nie bronie..a jedynie co to dziwie sie dorosłym ludziom rze dali w kasze dmuchać jakims żulom podobno poszukiwanym przez polską policje .a jak tak cie to bulwersuje jestem non stop on line na gg numer podałem niemam nic do ukrycia w porzeciwienstwie do ciebie jakis xxx
zdjecie uzytkownika
xxx - 2010-01-20 12:18:39 odpowiedz | cytuj
prabuciak - 2010-01-19 22:15:21

nikogo nie bronie..a jedynie co to dziwie sie dorosłym ludziom rze dali w kasze dmuchać jakims żulom podobno poszukiwanym przez polską policje .a jak tak cie to bulwersuje jestem non stop on line na gg numer podałem niemam nic do ukrycia w porzeciwienstwie do ciebie jakis xxx

nie byłeś tam, nie wiesz, nie zrozumiesz......
zdjecie uzytkownika
xxx - 2010-01-22 21:16:29 odpowiedz | cytuj
ortografia sie kłania - 2010-01-22 11:06:56

moze wrucisz do podstawówki co????

Tobie też "powrót" by się przydał :) Nie chodzi jak kto pisze, byle z sensem i bez naginania i mieszania
zdjecie uzytkownika
rick - 2010-01-23 21:17:00 odpowiedz | cytuj
wyrazy współczucia.......
zdjecie uzytkownika
M - 2010-01-25 16:11:31 odpowiedz | cytuj
Wiem, że(usunięte przez administratora) siedzą, a co z resztą. Chyba nie mają żadnych zarzutów, skoro cieszą się z życia.
Posiadacie jakieś info?

Pozdr. M.
zdjecie uzytkownika
M - 2010-01-25 18:14:23 odpowiedz | cytuj
Ktoś z mojej rodziny miał do czynienia z nimi wszystkim i cierpiał. W całym procederze brało udział kilka osób, dwie już są załatwione, ale ktoś jeszcze został.
Kto?
zdjecie uzytkownika
xxx - 2010-01-31 10:07:10 odpowiedz | cytuj
zauwaz ze la"la Capanina" to okreslenie ktore dodaja do wiekszosci hoteli we wloszech wejdz sobie na strone int. i poczytaj . a tak wogole to jezeli ktos mieszkal w hotelu to sa na to dokumenty w rejestracji hotelu .
zdjecie uzytkownika
altair - 2010-02-03 13:13:41 odpowiedz | cytuj
bylem tez tam na mandarynkach znam bardzo dobrze tych ludzi mieszkalem w scavonea tez zostalem oszukany przez pania(usunięte przez administratora) b dlaczego ambasada nie zrobi cos z tym takie walki na polakach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w pale sie nie miesci
zdjecie uzytkownika
rick - 2010-04-06 12:29:14 odpowiedz | cytuj
wszyscy tak dużo mówili, nie wszyscy na temat.... nie wiem komu zależy, żeby tak mieszać w tym temacie. zbyt dużo wyzwisk zbyt mało treści i konkretnych wiadomości. jakoś wszystko ucichło. nie wiadomo czy ta(usunięte przez administratora) jeszcze siedzi. może ktoś coś wie, dajcie znać..... zeznania pozbierali i....co dalej ? ??
zdjecie uzytkownika
edyta - 2010-11-21 11:46:30 odpowiedz | cytuj
weszlam tu z ciekawosci, kiedys pracowalam we wloszech an mandarynkach. zajrzalam w link do artykulu ktory podales. marina di sibari jest mi znana bo tam mieszkalam, bledem jest chyba ze tam odbywal sie zbior owocow... jest to miejscowosc turystyczna i poza sezonem domki sa wynajmowane sezonowym pracownikom. ja akurat dobrze trafilam, to bylo chyba 6 lat temu. byly jazdy z kasą, ale zawsze ja dostalismy. nie mielismy zadnych polskich kapo. roznie bylo ale to czytam jest zatrwazajace, tymbardziej ze to sie dzialo praktynie w miejscu w ktorym bylismy... my mieszkalismy w marina di sibari, wiem ze inne grupy polakow mieszkaly w laghi di sibari. tam byla jakas(usunięte przez administratora), ponoc tez sciagala ludzi do pracy i walila ((usunięte przez administratora). i slyszalam tez o (usunięte przez administratora), polaku, ktory tez werbowal do pracy i tez (usunięte przez administratora) z tego bylo. prace mieli aby przezyc, ale wiekszej kasy nie widzieli. (usunięte przez administratora)czytam i krew zastyga, jak moze czlowiek czlowiekowi tak zrobic. takim szmaciarzom ludzie powinni sami wymierzyc sprawiedliwosc.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-28 23:21:29 odpowiedz | cytuj
Asia... - 2011-04-07 16:32:49

Wiecie co Wam powiem?...
Wszyscy kłamiecie...
Byłam tam gdzie wy..we Włoszech..
Pracowałam tak jak wy..
I mieszkałam tam..
Pani (usunięte przez administratora)nie jest taka jak Wy tu piszecie..
Jesteście oszustami!!
Przez was w więzieniu siedzą niewinne osoby!!!
Chcieliście pieniądze, tak?
Ale za co bo nie rozumiem.
Za to że nie chciało wam się robić i za to że nie robiliście??
Oczerniacie(usunięte przez administratora).!!
Spójrzcie się na siebie jacy wy jesteście.!
I piszecie to anonimowo, boicie się ujawnić ale wyzywać potraficie!
Przykre jest to jak postępujecie.
To jak kłamiecie.
Byłam tam i widziałam jak nie którzy sobie w(usunięte przez administratora) ładnie cieli.
(usunięte przez administratora) Była zimna woda??!!!
No pytam ku...rwa!!! NIc takiego nie było jak chcecie wiedzieĆ!!!!!!!!!
Jesteście partaczami!!!
I nikim więcej!!!
P. (usunięte przez administratora) załatwiała wam lodówki łóżka itp!!
Jesteście ludźmi, którzy nie są warci nawet złamanego grosza!!!
Życzę Wam wszystkim jak najgorzej!!
Bo na to zasługujecie!!!!!!!!

(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
rick - 2011-05-28 23:32:46 odpowiedz | cytuj
niech siedzą wsiarze. mają to na co zasłużyli. tylu ludzi zrobili w konia - niech im szczury dupska gryzą. pozdrawiam [(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
leon - 2011-07-05 22:25:23 odpowiedz | cytuj
wiecie. przeraża mnie fakt, że osoby które tam były bronią tych s.......... . widocznie to kolejne (ukryte) ogniwo tej (usunięte przez administratora). oni może dostawali kasę i teraz mają za co chwalić tych bandziorów. żyli tylko tanim winem, więc nie widzieli pleśni na ścianach, nie czuli że woda jest zimna, nie brakowało im gazu.istne (usunięte przez administratora)

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Ela - 2011-11-07 08:52:37 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) ja bylam tam 4 lata temu na lagi di sibari mieszkalam z innymi ludzmi i byli tacy co narzekali glownie z okolic zachodu, ja osobiscie bylam zadowolona bo takich widokow sie nie zapomina, jak te zatoczki, ja pracowalam z Wlochami po nas przyjezdzal busem i zabieral do pracy zawsze mielismy wyplacane co tydzien,ale my bylismy u Piera,a nasz szef polak wpadl w alkoholizm i nie mielismy pozniej pracy ale wierzcie mi wystarczylo pojechac na zakupy do Schiawonei do MD i spytac pierwszego lepszego polaka i poprosic o pomoc, sa uczciwi polacy mnie np. pomogli, i od tamtej pory jezdze co roku na mandarynki i nigdy nie zostalam oszukana,ale wiekszosc pisze osob takich co nie chca pracowac a chca zarobic ,ni klamie bo znam duzo takich ludzi,nawet ze mna pracowali,50procent mysli ze za darmo beda dostawac pieniadze,trzeba pracowac scinac nie gadac a napewno bedzie dobrze,znam bardzo duzo ludzi ktorzy sa uczciwi na Calabri, to ze komus sie nie udalo nie znaczy ze tak jest ze wszystkimi,grupa ludzi popadla na 2 lub3 osoby nie uczciwe ,ale sa tez uczciwi i napewno pomogliby gdyby tylko poprosili, jestem na to zywym dowodem.pozdrawim.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-07 13:52:05 odpowiedz | cytuj
Ela czy mogła byś podzielić się ze mną kątaktem do pracy ja wraz z mężem szukamy czegoś za granicą , a gdzie zadzwonimy lub napiszemy to chcą pierwszo wpłaty na konto. pisz na (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
azis - 2014-03-11 19:22:46 odpowiedz | cytuj
zebym sie nie mylila to pewniew chodzilo o zbyszka
alert