Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ku bi - 2007-05-05 13:50:36 odpowiedz | cytuj
hey pafos ja bylem w tamtym roku na cyprze przez 4 miesiace i powiem szczerze ze wracam ponownie poniewaz zajesbiscie mi sie podobalo, mowisz o pracy i wykorzystywaniu, cuz niestety juz tak jest ze ludzi wykorzystuja i trzeba pracowac ale tak jest wszedzie, cuz chyba ze masz takie warunki ze mozesz zostac managerem albo odrazu wlascielem takiego hotelu to przyznam wtedy warunki bedziesz mial naprawde duzo lepsze.
zdjecie uzytkownika
kasia - 2007-05-07 21:41:45 odpowiedz | cytuj
kurczaczek...a ja mam być w 4*  i poza hotelem.farciarze napiszcie czy to będzie sprawiało aż taką róznice?napewno wiecie od znajomych co i jak.ja mam byc w Agia Napa w K B Hotel.może coś wiecie?
zdjecie uzytkownika
Iza64 - 2007-05-07 22:58:30 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś wyjezdzał przez taką firmę ETAT AKAPULKO ELBLĄG . Mam wyjechac do pracy jako barmanka w resteuracji w LARMAKA. Jak cos ktoś wie jak tam jest napiszcie
zdjecie uzytkownika
ku bi - 2007-05-08 09:50:54 odpowiedz | cytuj
hey ja tez wyjezdzam w tym roku do agia napy, to jest super miejscowosc ekstra plaze, chociaz nie wszystkim odpowiada ze wzgledu na wielka imprezowosc tego miejsca, jest dluga promenada gdzie sa dyskoteki, kluby,puby i masa ludzi na ulicach mi sie to podoba wiec jest spoko. Jesli chodzi o hotel to 4, 5 gwiazdkowe sa spoko, masz managera i robisz tylko swoje, co najwazniejsze nie jest tak jak w resturacjach prywatnych ze jestes wykorzystywany przez swojego szefa. Tak wiec informacja do Ciebie nie znam tej firmy ale uwazaj bo na Cyprze tak jak wszedzie jest duzo oszustow i jak wysla Cie w kiepskie miejsce zostajesz na lodzie bo oni zakwaterowania ani pracy, tak wiec bedziesz skazany tylko na siebie. Ja lece z gowork bylem z nimi w tamtym roku i jest dobrze bo maja podpisane umowy z duzymi hotelami, jedzie sie w grupie i jest wesolo. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
kasia - 2007-05-10 00:59:37 odpowiedz | cytuj
ku bi dzięki za odpowiedź.podbudowałeś mnie.mój hotel jest 4 km od centrum,to ten najbardziej oddalony na prawo jak się patrzy na mapę.inicjały tego hotelu to KBH bungalowy.może skoro byłeś w Agia Napa to coś o nim słyszałeś?
zdjecie uzytkownika
siemano - 2007-05-11 11:43:08 odpowiedz | cytuj
Hej jamogę  zaraz  już jechać    tylk o daj  jakies namiary  [admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili]
zdjecie uzytkownika
jol - 2007-05-11 12:26:48 odpowiedz | cytuj
skontaktuj sie z biurem gowork najlepiej z (usunięte przez administratora)ona zajmuje sie cyprem, ale najpierw i tak ci powie zebys zapisal sie na stronie a pozniej umowil sie spotkanie z nia, problem w tym ze musisz jechac do konca pazdziernika
zdjecie uzytkownika
MONIA* - 2007-05-11 12:58:21 odpowiedz | cytuj
Hej z tego co opisujesz to masz naprawde super,oby tak dalej.Mam kilka pytań : wyjezdzales przez go work,jak to jest ile musiales wyłożyć kasy na taki wyjazd?Mnie interesowalaby praca pokojowki-jak z nia jest?Trzeba znac dobrze jezyki i jakie jesli mona wiedzic?Chcialabym wyjechac tam z kolezanka na poczatku czerwca.Aha jeszcze jedno pytanko w jakich strojach pracuja pokojowki?Jesli mozesz to odpowiedz z gory wielki dzieki.Zycze powodzenia
zdjecie uzytkownika
Kosiarek:D - 2007-05-11 17:34:11 odpowiedz | cytuj
A powiedzcie mi tak szczerze, czy jesli bede tak w miare oszczedzal i wogole, to jesli wyjade przez GOWORK, czy jestem w stan ie wyjsc przez 3 miesiace 6 tysiakow zxlotych za robote?
zdjecie uzytkownika
Aleksa - 2007-05-11 17:49:26 odpowiedz | cytuj
Hej Czytając to co piszecie zaczynam coraz bardziej utwierdzać się że czas się zbierać. Interesuje nmnie praca pokojowki tylko nie wiem na jak długo warto jechać? Warto zostawić wszystko i ruszyć w Świat? Jakie są ceny na Cyprze? Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Bolojunior - 2007-05-12 14:27:14 odpowiedz | cytuj
no ja lecialem przez gowork i jestem zadowolony pracuje jako kelner/barman w hotelu w barze i zarabiam z napiwkami ponad 500funciakow wiec nie nazekam.jesli chodzi o wydawanie kasy to zalezy na co i gdzie sie ja che wydac ja wydaje kase na nurkowanie to jest bardzo kosztowny i drogi sposob wydawania kasy.a jesli chcecie isc na impreze no to  musicie wziasc pod uwage ze nataki wypad do klubu na jedna osobe trzeba miec minimum 40 funtow bo to podstawa a po za tym na zwiedzanie tez jest gdzie wydac na wynajecie samochodu na jakies zarcie w restauracjach pubach wszedzie idzie kase wydac wiec nie ma problemu z tym ja mam mieszkanie i wyzywienie za free ale jesli chcecie przyjechac na cypr  pod koniec czerwca mozecie miec ciezko z aklimatyzacja bardzo goraco srodek sezonu.Po za tym to zalezy gdzie sie trafi na jakich ludzi i z kim sie bedzie pracowac i jakie zna sie jezyki i czy ktos chce pracowac bo praca do lekkich nie nalezy to mowie bo wiem wiec  zycze powodzenia i pozdrowienia zycze szczescia.
zdjecie uzytkownika
przempek - 2007-05-13 14:38:17 odpowiedz | cytuj
jespem na cyprze od miesiaca, wyspa jest super, zycie nocne jeszcze lepsze ale w wpracy nie jest lekko, pracuje jako kelner w 5gwiazdkowym hotelu w ayia napa, kasa jest slaba, tubylcy wykozystuja na maksa, a za miesiac dostalem 3 funty napiwkow. sa plusy i minusy. ale jak ktos nie ma cisnienia na kase tylko chec sie troche pobawic to gwarantuje ze tu jest jak w raju, tylko czasem nie starcza sily i czasu
zdjecie uzytkownika
fitulla - 2007-05-14 01:57:27 odpowiedz | cytuj
witam tych wszystkich ktorzy sa lub byli na cyprze.mieszkam tu juz rok z rodzina i powiem wam tak:nam sie tu BARDZO podoba,macie pytania piszcie...
zdjecie uzytkownika
jusstis - 2007-05-14 14:18:00 odpowiedz | cytuj
Hej:) ja tez dostalam od nich propozycje ale nie wiem czy sie zgodzic nigdzie nie moge znalezc o nich wiadomosci a ty sie zdecydowalas? jak tak kiedy wylatujesz?
zdjecie uzytkownika
Nassa - 2007-05-16 16:44:48 odpowiedz | cytuj
aleksa praca pokojowki jest bardziej oplacalna niz kelnerki ja jestem kelnerka. pokojowka ma z 300 f plus napiwki i prezenty od gosci jak wyjezdzaja. koplezanka byla pokojowka i mowi ze spokojnie z 600 f wyciagniesz. ona zwiedzila za ta kase pol cypru i miala swietna zabawe zyla praktycznie z tipow a kase wysylala do polski ale niestety praca jest bardzo wyczerpujaca zrezygnowala bo nie dawala rady i teraz jest kelnerka razem ze mna. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
natalii - 2007-05-16 20:21:24 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich Dwa lata temu skonczylam studia,jestem pania mgr,ale to tylko formalnie,poniewaz pomimo tego,ze mieszkam w Poznaniu,z praca jest tak kiepsko,ze szok!owszem mozna od zaraz zacząć pracować jako kasjerka np.w (usunięte przez administratora),lub innym markecie,ale zapieprz jest ogromny za bagatela az 1200brutto,wobec czego zastanawiam sie nad praca pokojówki na cyprze.znam angielski tak,zeby sie dogadac,pracy sie nie boje,załatwiam przez gowork,powiedzcie mi prsze,czy jest wszystko ok,chodzi mi o umowe,kontrakt,ubezpieczenie,kasa w miare ok?wylatywałabym dopieor we wrzesniu,bo nadal pracuje w hotelu jako recepcjonistka,ale kiepsko to wiedze.Bede wdzieczna za odp,bo musze załatwic formalnsoci w gowork.pomóżcie prosze,bo mam ciut wątpliwości.pozdrawiam natalia
zdjecie uzytkownika
Lucas - 2007-05-27 14:18:32 odpowiedz | cytuj
leciales przez Gowork? tez chce wyleciec do pracy w hotelu- powiedz jestes zadowolony z zarobkow? prosze o kontakt
zdjecie uzytkownika
Lucas - 2007-05-27 14:23:05 odpowiedz | cytuj
witam, chce wyjechac do pravcy w hotelu, czy na Cypr oprocz tego, ze jest piekny oplaca sie przyjechac by zarobic?pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Lucas - 2007-05-27 14:26:08 odpowiedz | cytuj
czesc, a powiedz mi- jestes w stanie zalatwic prace w hotelu na Cyprze? mam wyksztalcenie hotelarskie,
zdjecie uzytkownika
maestro - 2007-05-28 03:49:58 odpowiedz | cytuj
Właśnie złożylem aplikacje na stronie gowork. Jestem Ciekawy czy szybko dostane odpowiedz. Z angielskim nie mam klopotow bo ostatnie dwa lata bylem w Anglii. Szukam jakiejs osoby, najlepiej dziwewczyny ktora rowniez chcialaby wyjechac pracowac w hotelu, razem zawsze razniej a zaufana osoba na obcej ziemi to skarb. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
edka21 - 2007-06-04 16:41:48 odpowiedz | cytuj
witaj maestro!, ja tez złożyłam aplikację, jutro sie do nich odezwę, bardzo cgce jechać na Cypr i pracować jako kelnerka.teraz ucze w szkole niemieckiego za marne pieniadze i mam dosc!
zdjecie uzytkownika
bolojunior - 2007-06-06 14:43:15 odpowiedz | cytuj
to zalezy gdzie sie trafi i jaka prace sie dostanie jezeli macie jezyk na pozimie podstawowym to mozecie miec ciezko z praca bo zeby pracowac w dobrej restauracji hotelu obojetnie gdzie na dobrym miejscu trzeba miec jezyk opanowany lepiej niz na poziomie podstawowym a jesli nie bylyscie za granica w pracy macie po 19 lat to moze byc trudne bo to juz jest  niezla jazda i przygoda no (usunięte przez administratora) wiec zastanowcie sie i no pozdrowienia i powodzenia zycze szczescia ja juz jestem 4 miesiac pracuje inie narzekam ale czasem mam gorsze i lepsze dni w pracy jak to kazdy a teraz sezon sie zaczol wiec zapierdalac trzeba
zdjecie uzytkownika
ollala 62 - 2007-06-06 20:04:13 odpowiedz | cytuj
Kochani ! Powiedzcie ,proszę co należy wziąć  na Cypr .Mam  tam być od 14.06-30.10 2007 i zastanawiam się jak się zorganizować na ten wyjazd. Czy np. dużo ciuchów z długim rękawem , butów i jakich i wogóle wszystko co może się przydać w czasie pobytu.Jakoś nie umiem sobie tego poukładać.Plizzzz!
zdjecie uzytkownika
izydora - 2007-06-08 15:13:11 odpowiedz | cytuj
uwaga bolojunior  za czesto uzywa slow zajebisty  moim zdaniem on jakis naganiacz   jest  ktos na forum kto pisze  " to dlaczego jest tak zle"  lub podobnie
zdjecie uzytkownika
ewa - 2007-06-08 16:29:37 odpowiedz | cytuj
mysle ze bolojunior mam uwowe z rzadem Cypryjskim albo hotelami zeby tam sciagac  ludzi, ewentualnie chodzi mu o te nowe, mlode polki ktore przylatuja :))) ale reasumujac i czytajac co tu jest na pisane to stwierdzam ze cypr niczym sie nie rozni od anglii, irlandii, niemiec i innych tych wszystkich krajiow gdzie polacy teraz wyjezdzaja i tu i tu trzeba sobie radzic i miec na uwadze fakt ze trzeba sprobowac, ale mnie ten cyperek troche kusi

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Cypr - 2007-06-08 16:35:39 odpowiedz | cytuj
Jak mozesz napisz jak najlepiej dojechac n Cypr i wogole czy w ciemno jest naprawde spoko?ja moge jechac chodzby jutro:))Pozdrawiam Natalia
zdjecie uzytkownika
ewa - 2007-06-08 17:07:23 odpowiedz | cytuj
hey natalia wiesz ja tez o tym myslalam ale tak szczerze chociaz nie naleze do strachliwych osob, to jednak wole jechac na poczatku przez firme, masz jednak zapewniona prace, transfer, zakwaterrowanie od pierwszego dnia, wyzywienie i nic za to nie placisz, a przeciez po miesiacu hehe sie zobaczy :)))
zdjecie uzytkownika
Andzia:) - 2007-06-09 12:43:19 odpowiedz | cytuj
mam pytanko ... lece na Cypr do rodzinki 30 czerwca na 3 miesiace mam załatwiony hotel jedzonko . Jade na wakacje ale czuje ze przez 3 miechy zanudze sie tam na smierc hehe wiec tak sobie mysle ze chetnie popracuje tyle ze jest jedno ale.............................. moj angielski jest komunikacywny ale na poziomie podstawowym :(jestem na hotelarstwie ...wiec tak sobie pomyslałam ze moze w hotelu popracuje bo na kelnerke sie nie pisze:) Lece do Limassol nad samo morze ... wiec jesli ktos by mi doradził jakie w tej okolicy sa fajne oferty pracy ... i jakie mozliwosci dla osoby z moim angielskim:( to byłabym WDZIECZNA!!!!!!:)       ODPISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZE :))))))) POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO:)
zdjecie uzytkownika
AGNIESZKA - 2007-06-11 18:54:37 odpowiedz | cytuj
CZESC WSZYSTKIM,JA OD DAWNA ZASTANAWIAM SIe NAD WYJAZDEM MAM BOGATE DOsWUADCZENIE W GASTRONOMII,ALE  ANGIELSKI TYLKO PODSTAWY,ZASTANAWIAM SIeCZY NIE IsC NA TEN 3 TYGODNIOWY KURS ANGIELSKIEGO Z GO WORK TYLKO ZE ON KOSZTUJE 2400NIE WIEM CZY WARTO WYDAWAc TYLE KASY,MOzE LEPIEJ JECHAc JAKO POKOJOWKA,ALBO POMOC KUCHENNA KAS TROCHe MNIEJSZA NIz BARMAN LUB KELNER,NAPISZCIE CZY NAPIWKI SA DZIELONE NA WSZYSTKICH PRACOWNIKoW,POZDRAWIAM.
zdjecie uzytkownika
matrioszka - 2007-06-27 09:55:51 odpowiedz | cytuj
Witam.Ja również wybieram sie w roli barmanki/kelnerki na Cypr. Pozdrawiam i zycze wszystkim udanego pobytu na Cyprze.
zdjecie uzytkownika
aneta - 2007-07-15 00:04:37 odpowiedz | cytuj
napiszcie cos wiecej o samych przygotowaniach do wyjazdu
zdjecie uzytkownika
owad - 2007-10-15 13:05:30 odpowiedz | cytuj
No cóż tak sobie tutaj podczytuje i się relaksuje wszak roboty brak z komputerem za pan brat tu pokikam, tam pokilam coś przeczytam, coś obejże i na wskroś intencje przejże choć cyppr cie nie łechce to i tak on cię zechce szmata w łape dupa w krate po miesiącu kupim chate
zdjecie uzytkownika
angela - 2007-10-18 13:22:18 odpowiedz | cytuj
czesc, zastanawiam sie nad wyjazdem na cypr. czytam praktycznie wszystkie wypowiedzi na forum, ale ciagle czegos nie wiem. mozesz napisac ile kosztuje tam zwykle zycie, tzn mieszkanie, oplaty, wyzywienie? wszystko oczywiscie bez ekscesow. jak ciezko jest znalezc mieszknie? czy trezba wplacac kaucje? na jak dlgo podpisuje sie umowe? jak ciezko jest znalezc prace? czy lepiej skorzystac z biura pracy, np go work, czy moze lepiej szukac czegos na wlasna reke? czy poza praca, kelnerki, barmanki, sprzataczki, animatorki itp mozna znalezc jeszcze jakas inna prace? np w jakiejs w fabryce (tak jak w anglii czy irlandii)? bardzo prosze o odpowiedz i wskazowki. pewnie nie zapytalam jeszcze o mase istotnych rzeczy, wiec jesli jest cos jeszcze waznego bardzo prosze napisz o tym:) dzieki i pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Igor - 2008-08-20 20:05:16 odpowiedz | cytuj
No to gratuluje bo ja trafilem do Limassol i nie ma tu nic fajnego oprocz kilku dziewczat co dwa tygodnie ja jestem kelnerem w restauracji i napiwki sa raczej marne, a cypryjski staff tez nie za bardzo.  Trzeba wywalczyc swoja pozycje w hotelu jesli chce sie  przetrwac. A jesli chodzi o Gowork to musicie liczyc na siebie bo kiedy tu przyjechalem chcialem sie skontaktowac [usunięte przez administratora, jest to forum dyskusyjne prosimy o niepodawanie danych osobowych] i powiedzano mi ze jest na konferencji i zadzwoni do mnie pozniej i tak juz  czekam 3 miesiace. Poza tym jest w porzadku pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2008-08-21 16:58:21 odpowiedz | cytuj
Witam Panie Igorze! Możliwe, że nie przekazał nam Pan swojego numeru telefonu (który mógł nie wyświetlić się nam na słuchawce) i dlatego też mogło się zdażyć tak, iż nie oddzwoniliśmy do Pana. Szkoda jednak, że czekał Pan 3 miesiące na naszą odpowiedź i nie spróbował Pan skontaktować się z nami jeszcze raz. Na przyszłość prosimy o ponowny kontakt, może wówczas uda nam się Panu pomóc. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
maintenance - 2008-08-23 11:00:42 odpowiedz | cytuj
pracowalem w Pafos jako elektryk - technikos przez 13 miesiecy w hotelu4****i wiem jak ta praca wyglada.
zdjecie uzytkownika
MISSY - 2008-08-28 15:54:28 odpowiedz | cytuj
wITAM! bylam na cyprze jakis czas temu,[usunięte przez administratora, jest to forum dyskusyjne prosimy o niepodawanie danych osobowych oraz agencji pośrednictwa pracy] i moge powiedziec tylko jedno,bylo do banii,nigdy w zyciu nie jedzcie przez to biuro,naprawde lepiej jechac na wlasna rękę! Takie moje zdanie! Może akurat miałam niefart i zle trafiłam. Jeśli ktoś chce sie dowiedzieć czegoś wiecej [admin ze względu na nieuczciwe zachowania konkurencji , prosimy o niepodawanie nazw hoteli, nr. Tel, nr gg, emaili] Za chwilke pewnie i tak wykasują moj wpis
zdjecie uzytkownika
monika - 2008-08-29 14:07:03 odpowiedz | cytuj
ja też byłam w Limassol,w tamtym roku od października do kwietnia i powiem szczerze że do pracy nie opyla sie jechać ale na wakacje warto.!!jechałam na własną rękę dokoptowałam do znajomych którzy byli rok wcześniej.mieszkaliśmy przy bardzo ruchliwej ulicy MAKARIOS AVENUE,codziennie rano budził mnie warkot odkurzaczy (skutery).z pracą też nie trafiłam,jedyny tego plus to podszlifowany angielski i pobyt w turystycznym państwie
zdjecie uzytkownika
madzia8 - 2008-09-01 15:27:25 odpowiedz | cytuj
jak długo trzeba czekać na odpowiedz o wyniku rekrutacji?
alert