Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Piguła - 2007-04-24 17:16:22 odpowiedz | cytuj
Oszukuja pielegniarki.Najpierw musisz kupe forsy płacic za kurs jezykowy(ok.2000),później wszystkie dokumenty załatwiasz sama i dajesz do tłumacza przysiegłego a to kosztuje krocie(duzo,duzo wiecej niż za kurs).jak juz wezma od ciebie tłumaczone dokumenty to przeciagaja wyjazd do granic mozliwosci twierdzac,ze sa trudnosci we Włoszech. Znam sporo pielegniarek,które po zdanym egzaminie jezyka czekały nawet rok a nawet wiecej(ja z nimi miałam wyjechać w 2001 roku i...dalej siedzę w kraju).A jeśli juz którejs udało sie wyjechać to trafiały w miejsca gdzie nawet diabeł ogonem nie siega,wiele takich miejscowosci znajdziesz dopiero na mapie satelitarnej.Wejdź na (usunięte przez administratora)wyszukiwarce poszukaj tematów dla pielegniarek,jest ich sporo,niektóre powstały nawet w 2005 roku i poczytaj opinie.
zdjecie uzytkownika
Piguła - 2007-04-24 17:23:41 odpowiedz | cytuj
Wróce do tych,którym udało sie wyjechac.Wracaja(uciekają)szybciej niz wyjechały.Opieka firmy kończy sie na wysłaniu pielegniarki,wysyłaja zawsze pojedyńczo,jedna nie wie o innej.Nie zapewniaja zadnej opieki.
zdjecie uzytkownika
martyna - 2007-04-24 20:16:07 odpowiedz | cytuj
 Czesc z tego wynika ze pielęgniarki mają najgorzej nie wiem dlaczego?Maz pojechal jako operator CNC jesli nie dadza namobiecanej pensji i mieszkania .Zemszcze sie jeszcze nie wiem jak ,ale nie podaruje im tego na razie cierpliwie czekam jak skonczy kursy za które im placą za tydzien podejmie już pracę wtedy zobaczymy jakie są perspektywy by móc normalnie żyć jak rodzina nie jak słudzy włochów!ps. własnie czekam na wiadomosc jak ida postępy w zalatwianiu rodzinnego na dziecko bo z tego co sie orientuje pracodawca włoski ma obowiazek wypłacac pieniadze na rzecz dziecka zwłaszcza gdy maz jest jedynym ubezpieczycielem i żywicielem rodziny.Tego najbardziej się obawiam Ze nie wypali pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Piguła - 2007-04-24 20:53:52 odpowiedz | cytuj
Załatwianie rodzinnego moze trwac nawet 6 miesiecy wiec musisz sie uzbroic w anielska cierpliwosc.Ostatnio makarony zaczeli robic jeszcze wieksze utrudnienia pielęgniarkom(nie tylko polskim,wszystkim,nawet swoim),trzeba zdawac egzaminy we włoskich izbach pielegniarskich,sa tak trudne ze nawet Włoszki mają z tym problem,mało kto zdaje.A bez tego zdanego egzaminu,mimo nostryfikacji nie mozesz pracowac w zawodzie. No,chyba ze agencja załatwi ci prace jako opiekunka,pracujac przygotowuje sie do kolejnego egzaminu.
zdjecie uzytkownika
Piguła - 2007-04-24 20:57:40 odpowiedz | cytuj
sprawa rodzinnego trwa nawet pół roku bo najpierw papiery kraża we Włoszech,póxniej są przesyłane do Polski,tu nabieraja mocy prawnej,póxniej sa odsyłane do Włoch,znów nabieraja mocy prawnej i jesli wszystko ok.to zasiłek ma wypłacany
zdjecie uzytkownika
zuza - 2007-04-27 09:04:31 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) to naciągacze pod względem finansowym bo zarobić nie dadzą dużo, mają bałagan w papierach ale praca jest legalna w fabrykach. pozdrowionka  
zdjecie uzytkownika
Robert - 2007-05-01 22:15:58 odpowiedz | cytuj
Hej! pracuje e włoszech na produkcji jest ok na dniach dostane angaż na stałe dostaje obiad 2 euo na dzień mieszkanie pół darmo nie mm do obiettiwo zastrzeżeń po za tym ze w ostatniej hwili dostalem przed wyjazdem umowe wszystko było na wariackich papierach.pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
zenek - 2007-05-02 20:32:27 odpowiedz | cytuj
odnoszae wrazenie ze ci którzy mnie krytykuja to jakies bydło , nie ludzue, czy wam sie poj.... w głowach, co wy piszecie?? spanie w samochodzie, na polu, nielegalna praca, jakies podejrzane sytuacje z półswiadka przestępczego- wy wszyscy jesteście zdrowo (usunięte przez administratora)....  a do tego przyznajecie wprost ze ktos was robi w bambuko, ma syf w papierach, no ale praca jest pewna, nie wazne ze za 2 euro  na godzine, ale jest...skad wy sie urwaliscie.Jedźcie do tych włoch i nie wracajcie - nigdy takich ludzi nie rozumiałem, jesteście jak ćmy lecące do ognia
zdjecie uzytkownika
Robert - 2007-05-02 20:52:49 odpowiedz | cytuj
Gościu pisałem że płace niecałe 2euro za obiad a zarabiam ok2000 euro zalezy ile sobie zrobie nadgodzin.mam zajebiste mieszkanie dan morzem wynajmowane przez firme jest super a ty to chyba czytać nie potrafisz głabie
zdjecie uzytkownika
kuba - 2007-06-01 13:17:34 odpowiedz | cytuj
2000 euro netto to ja w warszawie zarabiam :]
zdjecie uzytkownika
Marzyciel - 2007-09-04 22:29:20 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) Też mam wyjechać w okolice Rimini (do Gradary) do fabryki. Już zasięgałem opinii o O.L.  są różne, ale większość negatywnych jest pisana przez nawiedzone i niedouczone matołki. Jeśli się komuś nie chce nauczyć 500-700 słów na pamięć to nie jest dziwne, że będzie pisał bzdury żeby się przed sobą usprawiedliwić. Nie da się ukryć, że O.L. jest jednym z największych pośredników w Europie. Jeśli do Zarządu tak dużej firmy nie "dochodzą" informacje o olewanych pracownikach to nic się nie zmieni, na szczęście tych "opiekunów" już tam nie ma.   Ten ~zenek raz pisze, że to źle, że rodacy chcą emigrować "za chlebem" a za drugim razem, że też wyjeżdżał. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Rozjemca - 2007-09-05 23:09:58 odpowiedz | cytuj
Tak czytam co ludzie tu piszą i nachodzi mnie taka refleksia :wiecie dlaczego za granicą nas często tak wykorzystują ? Ano dlatego że skaczemy sobie do gardeł , jeden drugiego by w przysłowiowej łyrzce wody utopił , Polak Polaka chce oszukac , okraśc , wykorzystac , sprzedac za parę euro .Nic dziwnego , że Anglik , Włoch , Niemiec czy inny widząc nasze postępowanie względem siebie wykorzystuje to dla swojej korzyści . Popatrzcie jak postępują skośnoocy na stadionie w Warszawie , jeden pomaga drugiemu i dlatego sobie radzą a my ?  Nie wiem kto to napisał : ,,Chocby Twa dusza darła się na strzępy , chocby Twe serce pęknąc z bólu miało , Ty pokaż uśmiech bo ludzie to sępy . Spodlą , wyszydzą i jeszcze im mało "Czyżby te ,,sępy" to my? Pozdrawiam i skupmy się . Kupy nikt nie ruszy .
zdjecie uzytkownika
wmagda@wp.pl - 2007-09-29 09:09:34 odpowiedz | cytuj
czesc powiem ci jedno mieszka we wloszech od 6 lat poczatki byly ciezkie jak nigdzie ale teraz jest okej poznalam jezyk sama mam 2 dzieci i dotacie jakie rzad wloski daje na rodzine sa 20 razy wieksze niz w polsce. umowe na prace moze dostac kazdy czy to wloch czy inny obywatel unii bez wyjatku. mieszkania na moim terenie sa w granicach 250- 450 eu. za mies. lub ok. 100e za osobe. jestem na pol. nie wiem jak na poln. ale rimini to juz bardziej pol.  powiedz mi przez kogo zalatwiacie to spr. albo podaj mi nr. gg
zdjecie uzytkownika
Klaudia - 2007-11-01 18:29:59 odpowiedz | cytuj
Masz racje,polacy udaja przyjaciol przed polakami a polka od polki bierze kase za prace.Ja mam swietna prace ,fajne mieszkanie i jestem zadowolona,ale z polkami mowie sobie tylko dzien dobry bo faktycznie jedna pod druda tylko dolki kopia.Sa tez te fajne ale naprawde jest ich bardzo malo,pracuja ciezko jako opiekunki do starych,chorych wloszek.
zdjecie uzytkownika
Maja - 2007-11-01 19:23:34 odpowiedz | cytuj
O czym TY mowisz ,ludzie po studiach pracuja w sklepie ,jak masz szerokie plecy to bedziesz miec dobra prace w polsce.
zdjecie uzytkownika
Mike - 2007-11-01 19:35:16 odpowiedz | cytuj
Nie mowie o wszystkich , znam wielu ludzi ktorzy poradza sobie wszedzie . Dlatego przeprosilem tych ktorych nieslusznie osadzam . Sam mieszkam od wielu lat poza granicami polski i wiem jak to jest , mysle ze jezeli wyjezdzamy do pracy za granica to powinnismy byc wizykowka wlasnego kraju w pozytywnym tego slowa znaczeniu .
zdjecie uzytkownika
Mike - 2007-11-02 07:44:09 odpowiedz | cytuj
Tak tak kultura polakow pracujacych poza granicami kraju jest +- 0 . W przeciwienstwie do wielu rodakow , mnie bardzo cieszy jezeli spotyka sie ludzi ktorym naprawde powiodlo sie w obcym kraju .Uwazem ze nie dokonali tego zlym wychowaniem i wulgarnoscia , tylko pracowitoscia cierpliwoscia . Szkoda ze jet to coraz rzadszym zjawiskiem .
zdjecie uzytkownika
daw - 2007-11-03 18:18:49 odpowiedz | cytuj
a co na czole mają napisane że to Polacy?Myślisz że tylko Polacy piją i się zataczają?nie osądzaj tak szybko ludzi!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
franek - 2007-11-19 00:01:35 odpowiedz | cytuj
co tam u meża we wloszech .jak tam jest bo  mam wyjechać niedługo na  podobne stanowisko.
zdjecie uzytkownika
anna - 2007-11-30 17:11:35 odpowiedz | cytuj
Pisze z Wloch nie wiem czy twoj maz juz pojechal ale masz racje obiettivo lavoro to agenzia pracy tymczasowej ja tez z nimi pracuje wszystko legalne nie maza tym zadnej Polki nie wiem jaki kontrakt zaproponowali twojemu mezowi  z regoly sa to kontrakty krotkie na miesiac najwyzej trzy zalezy jaka praca a pozniej jesli pracownik sie spodoba angazuje go bezposrednio pracodawca bardziej niz agenzja pracy sa to posrednicy .Podam moj adres jak bys chciala cos wiedziec jestem tu od 9 lat i nie lubie jak niektorzy ludzie gadaja glupoty .         (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
darkman 72 - 2007-12-15 17:37:04 odpowiedz | cytuj
Witam,i krótko na ten temat powiem tyle że kilku kolegów z firmy wyjechało w ubiegłym roku,w tym dwóch moich szwagrów,w okolice Rimini, i bardzo sobie chwalą prace i ludzi ponad nimi,no cóż to chyba coś znaczy?Obyło się bez problemów i komplikacji o jakich piszą inni,ja tam nie byłem chociaż dwa razy składałem swoje cv i jestem operatorem CNC.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
katrina - 2012-03-18 18:31:46 odpowiedz | cytuj
ja mam jechać do Włoch do pracy - sprzątanie kampingów ale opinie są tak podzielne że nie wiem co o nich sadzić .Dawniej nazywali się Summer Services .obecnie Eurocleaner obiecują 1000 euro zakwaterowanie przejazd we własnym zakresie ok 300zl .Mówili że mają firmę Eurocleaner w Elblągu a okazuje się że nie można takiej firmy tam znaleść może ktoś co wie o tej firmie...sionPla
alert