Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
sylwia - 2007-05-15 10:03:29 odpowiedz | cytuj
ja tez z chlopakiem chcemy wyjechac za granice taklze odezwijcie sie do nas , (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kamil Amsterdam - 2008-01-06 17:24:29 odpowiedz | cytuj
Witam jestem w stanie zalatwic prace dla 15-20 osob w Holandii ale dopiero na zbiory w sadzie praca na okres 8 -12 tygodni zalezne od ilosci owoców +mieszkanie Wymagam ludzi pracowitych (praca nie na akord ale cza pracowac czaly czas) po okolo 10 godzin dziennie w tym 2 przerwy 10minutowe i 1- 30minut +soboty tak jak pisalem poszukuje ludzi pracowitych NIE PIJACYCH podstawowy warunek Szefostwo nie toleruje pijaków i imprezowiczow do rana praca legalna z wyrobieniem nr Sofi i ubezpieczeniu stawka od 5,50-6,00 euro na reke mieszkanie 5,00 dziennie ubezpieczenie 3,00 euro dziennie jest mozliwosc wykupienia ubezpieczenia w Polsce na prace za granicą potrzeba zalozenia konta pieniadze wplacane na konto mozna pobrac zaliczki co tydzien
zdjecie uzytkownika
nana - 2008-01-06 17:37:10 odpowiedz | cytuj
Bardzo chetnie podejmę sie pracy. Mam doswiadczenie w pracy za granica przy zbiorze owoców. Spełniam wymagania.Prosze o kontakt asia277@poczta.onet.pl
zdjecie uzytkownika
kamil amsterdam - 2008-01-06 22:05:49 odpowiedz | cytuj
praca ta bedzie najprawdopodobnie sierpien wrzesien pazdziernik uruchomimy wkrutce stronke na ktorej bedzie mozna skladac aplikacje do uslyszenia
zdjecie uzytkownika
tommy - 2008-01-07 03:49:58 odpowiedz | cytuj
Jedżcie w ciemno na Wyspy,wynajmijcie pokój,wypełnijcie WRS w Home Office i szukajcie pracy w agencjach angielskich.Nie ufajcie agencjom w Polsce ani Polakom w U.K.,chyba że macie za dużo pieniędzy.Polegajcie tylko na sobie ,nikt nie oferuje Wam kokosów bezinteresownie.
zdjecie uzytkownika
kamil amsterdam - 2008-01-08 17:50:59 odpowiedz | cytuj
zgodnie z umowa w kwietniu bedziemy prowadzic rekrutacje do pracy w Holandii zainteresowanych prosze o zglaszanie ofert pracy wazne przeczytac moje w/w posty adres mailowy
zdjecie uzytkownika
Ewelina - 2008-01-08 20:04:21 odpowiedz | cytuj
Tommy zapomniałeś tylko dodać, że nie wszędzie można od razu znaleźć mieszkanie. Większość agencji wynajmuje mieszkania tylko osobom na stałe zatrudnionym w Anglii.
zdjecie uzytkownika
seweryn - 2008-01-09 23:01:29 odpowiedz | cytuj
z checia podejme prace ale uczciwa,jestem spokojnym czlowiekiem prosze o kontakt,naj lepiej do norwegi.
zdjecie uzytkownika
serek - 2008-01-09 23:10:39 odpowiedz | cytuj
szukam pracy  do norwegi na wozki widlowe mam uprawnienia,jestem pracowitym czlowiekiem,lub dla dwoch osob, a tagze dla mojej zony,moze byc do angli lub do innego miasta, a nawet opieka nad zwierzetami ale na dwie osoby.
zdjecie uzytkownika
gosia - 2008-01-11 18:18:27 odpowiedz | cytuj
Witam ! byłabym zainteresowana wraz z koleżanką
zdjecie uzytkownika
pracowity / niepijący - 2008-01-17 19:14:54 odpowiedz | cytuj
interesuje mnie ta oferta moje gg 11478445 lub uscamaro@wp.pl jeśli ktoś dostał kontakt do tego człowieka z Amsterdamu to niech pisze ; pilnie!!!
zdjecie uzytkownika
nobody - 2008-01-17 20:13:14 odpowiedz | cytuj
Panie Kamilu dlaczego za darmo sprzedaje pan wlasnych rodakow . Pan jest zakala polskiego narodu . Mieszkam w holandii i wiem ze 4 euro to stawka ponizajaca ludzkiej godnosci . Chamstwo !!!!!! Nocleg za 5 euro moze byc tylko w szopie . (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
gargamel - 2008-01-19 11:04:01 odpowiedz | cytuj
siemka-jeśli chcesz to są miejsca w Flame Employment-praca w fabryce mebli na północy,tel. do nich (usunięte przez administratora)Ja jadę na własną rękę ,nie ufam agencjom itp...,wynajmę coś i sam poszukam pracy-język znam ,więc spróbuję .Pozdrawiam i powodzenia!!!
zdjecie uzytkownika
asia - 2008-01-21 13:00:13 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowana oferta-asia moj(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
monia - 2008-01-21 17:12:46 odpowiedz | cytuj
hej. Moge wam pomoc. Kurcze jeszcze rok temu to ja szukam pracy;) Potrzebuje 2 osob aby zastapily mnie i moja przyjaciolke w pracy, studiujemy i zaczynamy prace od 13 czerwca, a nasza pracodawczyni szuka kogos od marca. wiec to troszke wiecej niz 3 miesiace dobrej pracy i sprawdzonej. jsli chcecie wiecej informacji to moj adres monika66mackiewicz@interia.pl. Zapomnialam napisac praca na terenie walii, glownie sprzatanie czasem kelnerowanie. zakwaterowanie gwarantowane. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Asik - 2008-01-25 18:51:05 odpowiedz | cytuj
Walia? Bardzo chętnie. Obecnie jestem bezrobotna. Znam języki i mam certyfikat "Kucharz-kelner". Mój e-mail: giovanna1001@wp.pl
zdjecie uzytkownika
frodus - 2008-04-08 22:09:04 odpowiedz | cytuj
z checia pojechalbym za granice. Ale najlepiej z jakims polakiem czy tez polka, wiadomo ze w kilka osob zawsze raznej, a prace moge podjac prawie ze kazda, poniewaz nie boje sie pracowac... ehhh ale nie wiem jak zaczac i gdzie dokladnie szukac :(
zdjecie uzytkownika
lukasz - 2008-05-07 22:44:30 odpowiedz | cytuj
witam mozna o konkrety z ta praca jestem chenttny prosze o jakis konrakt
zdjecie uzytkownika
justynka - 2008-05-20 17:25:48 odpowiedz | cytuj
wraz z chlopakiem rowniez chcielibysmy wyjechac do pracy za granice i szukamy dogodnych ofert pracy
zdjecie uzytkownika
kinga333 - 2008-06-06 10:27:17 odpowiedz | cytuj
HEJ! Czy praca przy zbiorach jest aktualna??? Ja bym się chętnie wybrała ze swoim chłopakiem.Planujemy wyjazd od dłuższego czasu ale nie możemy nic uczciwego znaleźć.Proszę napisz do mnie jeśli to nadal aktualne kinga.szydlak@gmail.com.Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc
zdjecie uzytkownika
Monika81 - 2008-06-06 11:00:47 odpowiedz | cytuj
Poszukuję pracy za granicą, najlepiej Irlandia ale to nie wymóg. Średnio znam angielski i nigdy nie pracowałam za granicą. Chciałam jechać na targi pracy z gowork jako opiekunka osób starszych ale podobno trzeba dobrze znać angielski. Pozdrawiam. Może znajdzie się grupa osób, które chcą wyjechać, razem byłoby raźniej.
zdjecie uzytkownika
lukasz - 2008-06-06 12:52:56 odpowiedz | cytuj
witam mozna prosic o jakis kontakt jestem zainteresownay praca w sadzie
zdjecie uzytkownika
szukam pracy - 2008-06-06 12:54:07 odpowiedz | cytuj
moj numer(usunięte przez administratora) gg 7730217
zdjecie uzytkownika
W/ Pan Panie Kamilu dobrze kto - 2008-06-11 19:16:05 odpowiedz | cytuj
Nie muszę się przedstawiać pracowalem u Pana. Niektorzy pracownicy po dwóch dniach odchodzili,  bo taka atmosfera jaka stwarza Pana zona to nie do wytrzymania. A pyzatym niech się Pan nauczy  poprawnie pisać po polsku.  Stylistyka i wypowiedź  maj wiele do powiedzenia w słownictwo jakie Pan używa to hoho. Ja  czekam nadal na pieniądze. Mówi Pan ze jak się wyjaśni sprawa z celnikami to mi Pan zapłaci i co i nic?. A wiec Pan (usunięte przez administratora) mail racje.
zdjecie uzytkownika
Ja chyba też załorzę Firme - 2008-06-12 23:46:09 odpowiedz | cytuj
Cześc wam, darmowa siła Robocz. To was tam więcej za darmo pracowało? Co MILIONERAMI  jesteście że takie urlopy sobie robicie? Ja chyba też  załorzę Firme i zatrudnie kilku takich super Pracowników urlopowiczów, którzy  za darmo będą robili, będzie dobry start firmy a po pół roku mogą sie wypłakiwać jacy to oni poszkodowani za swoją głupotę. Takich to ja nawet nie żałuję bo przez to jeszcze więcej oszustów. Macie rację lepiej się nie przedstawiać bo na bystrych i szybkomyślących to nie wyglądacie potrzebujecie pól roku żeby zaskoczyć jaka sytułacja jest. Normalnie  KABARET. (usunięte przez administratora) Podajcie swoje Kąta Bankowe to zrobimy Łańcuszek E-Mailowy i zrzutę po grosiku.;-)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-29 21:03:05 odpowiedz | cytuj
hej tez zamierzam wyjechać do pracy za granicę i też szukam jakiegoś kompana do podróży zawsze jest bezpieczniej i pewniej :) zostawię Wam mojego mejla wolly1984@wp.pl zawsze będzie lepszy kontakt
zdjecie uzytkownika
łukasz - 2009-05-02 19:25:54 odpowiedz | cytuj
cześć poszukuję pracy za granicą przy zbiorach czy mógłby mi ktoś pomuc tylko proszę o uczciwe oferty pracy i sprawdzone tel kont. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
aga - 2009-06-04 09:43:29 odpowiedz | cytuj
szukam pracy jako opiekunka osoby starszej wmiejscowości wildeshauser niedersachsen
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-15 14:37:08 odpowiedz | cytuj
Hej.Chciałem dodać coś od siebie.Więc.Panie Dariuszu.Pracowałem dla (usunięte przez administratora) i bardzo mile wspominam tę firmę.Wyniknęły okoliczności nie do końca zależne ode mnie i (usunięte przez administratora) z Żoną swoją postanowili mnie zwolnić.Rozumiem ich,bo sam pewnie mając firmę zwolniłbym siebie w takiej sytuacji w jakiej byłem w tamtym czasie.Nie mniej mile ich wspominam i nie mam im nic do zażucenia.A Ci co szkalują ich to po prostu myślę,że albo nic nie umieli i kreowali się na fachowców,albo byli nierobami i chcieli nic nie robiąc pobierać opłaty.W tamtym czasie Firma Możejko Flissen oferowała 1000 euro miesięcznie.I tak też było.Nie były to wiellkie kwoty,ale Ci co się godzili na to,wiedzieli,na co idą i teraz nie powinni mieć pretensji do nikogo.W owym czasie,kiedy ja pracowałem pracował tam również pewien fachowiec o imieniu Włodek,również chłopak mieszkający na stałe w niemczech Sławek i dojechał do nas młodziutki chłopaczek (usunięte przez administratora).Pozdrawiam ich wszystkich i bardzo pozdrawiam (usunięte przez administratora) i jego żonę.Są uczciwymi ludźmi. To moje zdanie.
zdjecie uzytkownika
kudlaty682 - 2012-07-20 20:49:25 odpowiedz | cytuj
masz jakis mail?
zdjecie uzytkownika
pamietajcie - 2012-12-11 13:25:56 odpowiedz | cytuj
Polak a granicą nigdy Wam nie pomoże!
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2013-02-09 15:38:07 odpowiedz | cytuj
jeśli chcecie to nawet mogę wam dać numer ale ta praca jest przez polskiego pośrednika i przed wyjazdem do Niemiec wysłali by was na szkolenie na 2 tygodnie
zdjecie uzytkownika
kolega - 2013-02-10 16:39:17 odpowiedz | cytuj
mam znajomego na Cyprze ktory poszukuje kelnerk(bez doswiadczenia)i i barmanki( potrzebne doswiadczenie) mieszkanie zapewnia i jedzenie tez ale moze byc ze przez miesiac lub 2 praca bez wolnego Zaineresowani niech podadza jakis kontakt to sie odezwe
zdjecie uzytkownika
nikusia - 2013-02-16 12:52:45 odpowiedz | cytuj
Witam

Jestem Dominika (21) i razem z chłopakiem (22) poszukujemy pracy za granicą kraju razem z zagwarantowanym zakwaterowaniem (lub pomoc w wynajęciu).

Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, i języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców (truskawki, jabłek), oraz doświadczenie przy taśmie produkcyjnej na hali.

Jesteśmy pracowici, sumienni, uczciwi i nie boimy się nowych wyzwań. Szybko sie uczymy i jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.

Za pomoc w znalezieniu dobrej pracy jesteśmy w stanie zapłacić.

(usunięte przez administratora)lub e-mail: nikusiax3@gmail.com
x