Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
alex - 2007-07-16 11:13:53 odpowiedz | cytuj
obecni ejestem w niemczech  u siostry w  miejscowosci Lahnau-Dorlar prosze o kontakt alex68_a@intwria.pl
zdjecie uzytkownika
Patrycja - 2007-07-16 15:50:00 odpowiedz | cytuj
 Witam:)Mam na imie Patrycja,mieszkam we Wrocławiu,studiuje zaocznie pedagogikę,byłam również opiekunką,opiekowalam się dziećmi w wieku od 1,5 do 4 lat,mam doswiadczenie.Mam 20lat,jestem osobą otwarta,komunikatywną i bardzo kocham dzieci,dlatego studiuje pedagogike.Prosze o odpowiedż.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Patryca Sawicka - 2007-07-16 15:52:55 odpowiedz | cytuj
  Mam nadzieje,że państwo pozytywnie rozpatrzycie moją propozycje,moge przyjechać już w lipcu,kiedy Państwu pasuje.mój email smerffetka20s@interia.pl
zdjecie uzytkownika
anna - 2007-07-28 00:18:24 odpowiedz | cytuj
Hej, moja znajoma z Monachium także szuka opiekunki do dzieci- jeśli masz ochotę to napisz po niemiecku do niej Valentina Gioia Gößwein Adresy e-mail:   valentina.gioia-goesswein@arcor.de  
zdjecie uzytkownika
ania6624@wp - 2007-08-08 16:49:41 odpowiedz | cytuj
Mam 41 lat i jestem nauczycielką w przedszkolu (obecnie na urlopie 1 rok ) poszukuje pracy w Berlinie, chętnie zaopiekuje sie chlopcami. Jezeli jesteście zainteresowani, proszę o kontakt .
zdjecie uzytkownika
Jolanta - 2007-08-27 10:37:50 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowan ata praca
zdjecie uzytkownika
Brygida - 2007-09-02 15:59:54 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana  Państwa ofertą z paru powodów: uwielbiam dzieci a ponadto posiadam duże doświadczenie jako opiekunka oraz referencje z Agencji Opiekunek. Drugim  powodem jest nauka języka niemieckiego ponieważ mój chłopak jest Niemcem obecnie mieszka i pracuje w Polsce ale z końcem roku przeprowadza się do ojczyzny;-) Jeśli Państwo sa zainteresowani moja osobą prosze o kontakt na  e- mail muza00@tlen.pl 
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2007-09-08 10:43:37 odpowiedz | cytuj
Wtam mam 30 lat, jestem zainteresowana pracą u Państwa, proszę o kontakt, na pewno będziecie zadowoleni, napiszcie agnwys1@wp.pl
zdjecie uzytkownika
EWA - 2007-09-10 18:44:52 odpowiedz | cytuj
MAM 3 SWOICH DZIECI MAZ TEZ PRACUJE W BERLINIE JA ROWNIEZ BYM SPROBOWALA JAK CO TO ZADZWONCIE (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kingawojdowska@wp.pl - 2007-09-22 11:50:24 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry,  Szukam pracy. Czy ta oferta jest nadal aktualna?  
zdjecie uzytkownika
Karolina - 2007-10-01 19:47:40 odpowiedz | cytuj
Witam, Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt. Pozdrawiam, Karolina. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
wisienka_09@go2.pl - 2007-10-07 16:24:44 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie. Nie wiem czy ta oferta jest aktualna, ale napisać nie zaszkodzi. Mam 18 lat i z chęcią jeśli będzie taka możliwość przyjadę do Państwa i poznam wasze dzieciaczki. Będę wdzięczna jesli odpiszecie mi Państwo na mojego maila, czy ta oferta jest aktualna. Ja po maturze jestem chętna do pracy. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Agnieszka-Berlin - 2007-10-17 17:19:36 odpowiedz | cytuj
hallo..mam na imie Agnieszka mam 24 latai od 4 lat mieszkam w Berlinie,  do tej pory pracowalam jako kelnerka ..... Obecnie szukam cos nowego i jestem zainteresowana panstwa oferta ..... mloda_aga18@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Renata - 2007-10-19 16:58:00 odpowiedz | cytuj
Witam bylam w tym roku juz Au-pair w niemczech a dokladnie w koln bylo fajnie bylam tam 4 miesiace a wrocilam bo bardzo miejscowosc mi sie niepodobala bo byla to wies Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Renata - 2007-10-19 17:00:15 odpowiedz | cytuj
a oto moj (usunięte przez administratora)  e-mail renata1713@buziaczek.pl
zdjecie uzytkownika
kamila kucharczyk krakoww - 2008-01-09 20:30:44 odpowiedz | cytuj
witam bardzo prosze o przeslanie mi szczegolow i o odp na e -maial czy ogloszenie jest nadal aktualne:) pozdrawiam serdecznie z gory dziekuje Kamila340@poczta.onet.pl
zdjecie uzytkownika
Magda - 2008-01-17 13:32:49 odpowiedz | cytuj
Witam. Jestem zainteresowana Panstwa ogloszeniem. Czy jest ono jeszcze aktualne?  Mam 21 lat. Mieszkam w Berlinie i szukam takiej pracy. Opiekwalam sie 2 slodkich dzieciaczkow w Potsdam. Prosze o odpowiedz na adres nicol998@wp.pl Z gory dziekuje.
zdjecie uzytkownika
Magda - 2008-01-17 13:35:53 odpowiedz | cytuj
Witam. Jestem zainteresowana Panstwa ogloszeniem. Czy jest ono jeszcze aktualne?  Mam 21 lat. Mieszkam w Berlinie i szukam takiej pracy. Opiekwalam sie 2 slodkich dzieciaczkow w Potsdam. Prosze o odpowiedz na adres nicol998@wp.pl Z gory dziekuje.
zdjecie uzytkownika
Madzia - 2008-02-04 12:21:56 odpowiedz | cytuj
Cześć;) moim podstawowym pytaniem jest, czy ta oferta dotyczy także sezonu letniego 2008?Jestem zainteresowana Pańską propozycją pracy, jestem studentką germanistyki na 2. roku, mam 20 lat i bardzo lubię dzieci. Przede wszystkim chcialabym podszkolić swoją znajomość komunikacyjna języka niemieckiego w środowisku niemiecko-języcznym, gdyż nigdy nie mialam okazji być w Niemczech. pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
JOANNA 20 - 2008-02-07 16:08:22 odpowiedz | cytuj
MOGE PODJĄĆ SIĘ W KAŻDEJ CHWILI ....I OBOJĘTNIE NA ILE MOGE JAK NAJDŁURZEJ...NIE ZALEZY ODEMNIE... MIESZKAM KOŁO OLSZTYNA (ŁUKTA) MAM 20 LAT JESTEM OSOBĄ UDCIWĄ I PODEJME SIE KAZDEGO TYM BARDZIEJ ŻE Z DZIECMI ....PROSZE O ODPOWIEDŻ MÓJ ADREZ E-MAIL TO (usunięte przez administratora)dziekuje za przeczytanie i czekam na wasza odpowiedż dowidzenia ....
zdjecie uzytkownika
gosia b - 2008-02-11 14:31:29 odpowiedz | cytuj
witam, nazywam się Gosia, mam 21 lat jestem studentką prawa na Kul-u. Mam doświadczenie pracy z dziećmi w różnym wieku, od 3 lat jezdże jako opiekunka kolonijna, mam kurs opiekuna- wychowawcy. Interesowała by mnie praca na okres wakacyjny od lipca do wrzesnia lub pazdziernika.moj mail  kinia19_1987@o2.pl   pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
karolka - 2008-02-12 19:54:40 odpowiedz | cytuj
WITAM PISZĘ W SPRAWIE OGŁOSZENIA MAM 25 LAT OSOBA SZCZERA I PRACOWITA JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTĄ PRACY JAKA JEST PENSJA I JAKIE TRZEBA SPEŁNIĆ WYMAGANIA POZDRAWIAM KAROLINKA email karolka18_1982@o2.pl
zdjecie uzytkownika
ewelina - 2008-02-29 20:49:07 odpowiedz | cytuj
Mieszkam blisko granicy niemieckiej.Chętnie zatrudnię się jako opiekunka do Waszych dzieci. W maju zdaj e maturę a w czerwcu mogłabym już opiekować sie Waszymi wspaniałymi dziećmi. Proszę o kontakt ze mną Zależy mi na tej pracy, i na nauce j. niemieckiego. Podaję aders pocztowy    ewcia244@op.pl.
zdjecie uzytkownika
Daria - 2008-03-06 13:07:54 odpowiedz | cytuj
Hallo:* Od paru lat chcialam bardzo pojechac do Niemiec jako Au Pair i nauczyc sie perfekt niemieckiego.Po maturze udalo mi sie nawiazac z pewna rodzina kontakt i pojechac do nich jako Au Pair.Poczatkowo sie bardzo cieszylam,ale moja radosc niedlugo trwala.Ciagle krzyki,zmuszania,obrazania "Jestes glupia czy z Polski?" "Zostaw to,bo to jest warte wiecej niz wszystko to co masz w Polsce" :( Dawali mi 4 wolne wieczory w tygodniu i cala niedziela byla wolna,bo tak bylo w umowie.Dawali mi zawsze wolne wieczory od poniedzialku do czwartku,a calymi weekendami siedzielam zamknieta w domu,to chyba nie fair!Chetnie bym skorzystala z waszej propozycji, ale bardzo sie przejechalam na tamtej rodzinie i boje sie,ze kolejna bedzie taka sama :( Zycze powodzenia w szukaniu nowej Au Pair. Viel Erfolg :) Chatierdb@interia.pl
zdjecie uzytkownika
aishaaa22 - 2008-03-27 15:29:51 odpowiedz | cytuj
czesc mam na imie aska mam 22 lata i obecnie szukam pracy w berlinie mieszkam w  Potzdam od 2 lat jestem w niemczech. Chetnie zaopiekuje sie waszymi dziecmi, bo bardzo kocham dzieci ,a dzieci kochaja mnie :)mam tez doswiadczenie w tego typu pracy ,umiem tez mowic po niemiecku jestem osoba uczciwa,sumienna,sympatyczna,szczera i pracowita umiem gotowac i chetnie wykonuje prace codzienne . (usunięte przez administratora)7

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Mirela - 2008-04-13 01:07:25 odpowiedz | cytuj
Witam.Jestem bardzo zainteresowana ta oferta choc nie wiem czy jeszcze aktualna...Mieszkam w Berlinie wiec to na pewno dobry plus.Prosze o kontakt  .       mirela2@buziaczek.pl
zdjecie uzytkownika
natalka - 2008-04-14 14:14:41 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowana praca jako airpar.Mam szkończone 18 lat i mam doświadczenia w pilnowaniu dzieci. Pracy szukam od zaraz.. email : don_c13@wp.pl
zdjecie uzytkownika
natalka - 2008-04-14 14:30:33 odpowiedz | cytuj
witam:) jestem zainteresowana praca jako airpar. Mam skończone 18 lat. Mam doświadczenia w pilnowaniu dzieci. Szukam pracy od zaraz. Kontakt emailowy : don_c13@wp.pl
zdjecie uzytkownika
natalka - 2008-04-14 14:30:33 odpowiedz | cytuj
witam:) jestem zainteresowana praca jako airpar. Mam skończone 18 lat. Mam doświadczenia w pilnowaniu dzieci. Szukam pracy od zaraz. Kontakt emailowy : don_c13@wp.pl
zdjecie uzytkownika
iwona..... - 2008-04-19 15:37:48 odpowiedz | cytuj
Witam, czy istnieje możliwość możliwość znalezienia pracy jako au-pair matce z dzieckiem(2,5l) na okres 3 miesięcy. Od końca czerwca do końca września.
zdjecie uzytkownika
Barbara - 2008-04-22 11:01:33 odpowiedz | cytuj
Szanowni Panstwo Mieszkam w Berlinie i od listopada ubieglego roku ucze sie jezyka niemieckigo.Bylabym wdzieczna za odpowiedz.Jestem mloda osoba ktora poszukuje pracy w Berlinie a takze chcialabym miec wiekszy kontakt z jezykiem .Mam 19 lat nie mam doswiadczenia ale moglabym sie szybko nauczyc czego beda ode mnie Panstwo oczekiwac. Dziekuje. Barbara Przynoga
zdjecie uzytkownika
krysia - 2008-04-22 22:27:56 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie mam na imie K rysia mam 25 lat i poszukuje pracy blisko berlina.Nie mam wielkiego doswiadczenia w wychowywaniu dzieci,swa szkole opieram na wychowaniu mojej siostry i brata.O kres pracy jest nieograniczony interesuja mnie zarobki jakie Panstwo moga oferowac. Prosze o kontakt krysia929@wo.pl Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Ewelina - 2008-04-26 22:51:56 odpowiedz | cytuj
Witam, mam na imie Ewelina i mam 20 lat w Maju zdaje mature rowniez z jezyka niemieckiego.Jestem cierpliwa, wyrozumiała z poczuciem humoru i bez nałogów. Nie mam żadnych zobowiązań rodzinnych.Moj niemiecki jest komunikatywny. Pragne chodzic na kurs jezyka niemieckiego najlepiej w Niemczech a z czasem osiedlic sie tam na stałe. Rodzina i przyjaciele darzą mnie wielkim zaufaniem nie mam problemow z nawiazywaniem kontaktow.Opiekowałam sie juz dzieckiem z pracami domowymi tez nie mam problemow. Jestem bardzo wesoła i mam duże poczucie humoru i bardzo lubie  ludzi podobnych do mnie.  Mogłabym zacząć od 1 Lipca gdyż w Czerwcu zdaje egzaminy zawodowe.Czekam na odpowiedz i z góry dziękuje.
zdjecie uzytkownika
Magdalena - 2008-05-03 15:24:02 odpowiedz | cytuj
Witam:) Nazywam się (usunięte przez administratora)i pochodze z Polski. Mam 17 lat i szukam pracy w Berlinei ponieważ zawsze moim marzeniem było kształcić się i skończyć szkołę w Berlinie. Niestety moi rodzice nie są wstanie z polskimi zarobkami utrzymać mnie. Dlatego poszukuje pracy. Jestem osobą inteligetna ułozoną i dobzre wychowaną.Cz esto zajmowałam sie dziećmi znajomych i bardzo chętnie oddawali je pod moją opiekę. Bardzo gorąco prosiłabym o odpowiedz czy propozycja pracy jest jeszcze aktualna. Prace najwczesniej moglabym zacząć od lipca poniewaz do czerwca jeszcze uczeszczam do szkoly. Serdecznie Pozdrawiam:)
zdjecie uzytkownika
Monika - 2008-05-13 09:53:38 odpowiedz | cytuj
Nazywam się Monika. Mam 20lat. Uwielbiam dzieci i chętnie się nimi zajmuje. jeśli chodzi o dzieci posiadam spore doświadczenie. jeśli chcieliby Państwo poznać mnie bliżej proszę do mnie napisać. mój adres meilowy to (usunięte przez administratora) Z góry dziekuję.                                                 (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Martyna - 2008-05-18 18:05:57 odpowiedz | cytuj
Mam 18 lat. Jestem zainteresowana tą pracą na okres wakacji tymbardziej ze moja babcia mieszka w Berlinie. prosze o kontakt na maila martyna_cesarzowa@vp.pl
zdjecie uzytkownika
paulina21 - 2008-05-20 21:06:21 odpowiedz | cytuj
mam 21lat chetnie zaopiekuje sie Państwa dziećmi, studentka, możliwośc pracy od 21 czerwca do końca września a może nawet dłuzej planuje dluzszy pobyt w berlinie. pozdrawiam kontakt paula198765@wp.pl
zdjecie uzytkownika
paulina21 - 2008-05-20 21:19:35 odpowiedz | cytuj
Jestem studentka z Polski chętnie zaopiekuje sie Państwa dziećmi, gdyż ok 20 czerwca wyjezdam do Berlina. Możliwość opieki nad dziecmi a zakwaterowanie w Wlasnym mieszkaniu ponieważ wyjezdzam do chlopaka. chetnie podejme ta prace prosze o maila to wysle zdjecie. pozdrawiam Paulina. Mail: paula198765@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Mikołaj - 2008-05-26 18:34:27 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry, Nazywam się Mikołaj Wróbel i mam 18 lat. Znam b.dobrze język niemiecki. Cześć mojej rodziny pochodzi z Berlina także znam miasto, chętnie zajmę się dziećmi. To jest mój mail: keil@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Kamila - 2008-05-27 08:32:46 odpowiedz | cytuj
witam Państwa. Jestem zainteresowana Państwa ofertą.Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi i rodziny były zadowolone.Proszę o pozostawienie nr kontaktowego,jeśli jest to dalej aktualne.Pozdrawiam.Kamila
zdjecie uzytkownika
Sylwia - 2008-05-31 15:38:45 odpowiedz | cytuj
Hey Mam 20 lat i jestem studentką pierwszego roku Inżynierii Środowiska na PWr Języka niemieckiego uczę się juz 8 lat więc jeśli chodzi o komunikatywność to myślę, że dogadalibysmy sie bez problemu :)) Posiadam  również prawo jazdy kast Chętnie przebywam z ludźmi Jestem osobą odpowiedzialą, otwartą, wesołą, pracowita, rzetelna. Ponad to cenie sobie uczciwość i prawdomówność Bardzo lubię dzieci i mam spore doświadczenie w opiece nad nimi, bo często zajmuję się pociechami znajomych czy rodziny. Lubię gotować i piec ciasta więc mogłabym przygotowywać pyszne desery dla waszych dzieciaków i oczywiście dla was:)) ponad to lubię porządek  i znam dużo zabaw i mam wiele pomysłów na organizowanie wolnego czasu dzieciaków Bardzo lubię sport (zwłaszcza pływanie, koszykówka, tenis stołowy, piłka ręczna, jazda konno, jazda rowerem, wycieczki górskie i wiele innych) Nie mam nałogów Mogłabym zacząć juz od 3 lipca aż do 25 września. Proszę o kontakt pod adresem szafcia25@wp.pl ( prześlę wówczas swoje zdjęcia) Pozdrawiam Sylwia
zdjecie uzytkownika
Sylwia - 2008-06-01 08:32:12 odpowiedz | cytuj
Hey Mam 20 lat i jestem studentką pierwszego roku Inżynierii Środowiska na PWr Języka niemieckiego uczę się juz 8 lat więc jeśli chodzi o komunikatywność to myślę, że dogadalibysmy sie bez problemu :)) Posiadam  również prawo jazdy kat B.  Chętnie przebywam z ludźmi Jestem osobą odpowiedzialą, otwartą, wesołą, pracowita, rzetelna. Ponad to cenie sobie uczciwość i prawdomówność Bardzo lubię dzieci i mam spore doświadczenie w opiece nad nimi, bo często zajmuję się pociechami znajomych czy rodziny. Lubię gotować i piec ciasta więc mogłabym przygotowywać pyszne desery dla waszych dzieciaków i oczywiście dla was:)) ponad to lubię porządek  i znam dużo zabaw i mam wiele pomysłów na organizowanie wolnego czasu dzieciaków Bardzo lubię sport (zwłaszcza pływanie, koszykówka, tenis stołowy, piłka ręczna, jazda konno, jazda rowerem, wycieczki górskie, taniec i wiele innych) Nie mam nałogów Mogłabym zacząć juz od 3 lipca aż do 25 września. Proszę o kontakt pod adresem szafcia25@wp.pl ( prześlę wówczas swoje zdjęcia) Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
karolina - 2008-07-02 19:42:38 odpowiedz | cytuj
Witam...mam 19 lat,jestem tegoroczna absolwentka..zdawalam w tym roku mature(z niemieckiego takze)Lubie bardzo dzieci i dlatego szukam pracy do opieki,interesuje mnie takze kurs J.niemieckiego!Jezeli jestescie panstwo zainteresowani to podaje (usunięte przez administratora)l
zdjecie uzytkownika
Izabela - 2008-07-03 21:41:22 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy w Niemczech oraz jestem zainteresowana Państwa ofertą. Martwie się tylko czy jest ona jeszcze aktualna. Proszę o kontakt na maila:miodusi@wp.pl. Gotowa jestem przyjechać od zaraz.
alert