Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ewa - 2007-06-24 14:15:01 odpowiedz | cytuj
Witam odwiedzajacych forum.Kasiu jade na kurs ang.Wiem,ze bede potrzebowala pomocy.Chociazby teoretycznej.jezeli pozwolisz to odezwe sie po.Nie jestem zarozumiala desperatka ale przeciez nie kazdy wszystko wie.Serdecznie pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2007-06-24 14:28:42 odpowiedz | cytuj
Nie widze problemu. Daj mi znac na mejla kona3@wp.pl  :)
zdjecie uzytkownika
tina - 2007-06-24 15:17:40 odpowiedz | cytuj
ambitna sie odezwala tak naprawde nie wiesz nic o zyciu moja drga i o zyciu za granica moja droga
zdjecie uzytkownika
ewa - 2007-06-24 16:23:30 odpowiedz | cytuj
Oh Tina.Tina.Nie zycze ci abys zycie poznala tak jak ja.Zycze jak najlepiej.
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2007-06-24 16:48:41 odpowiedz | cytuj
A tak w ogole to czy ktos poszukuje pracy jako kelnerka? Szukaja kelnerki do restauracji 5cio gwiazdkowego hotelu w Walii polnocno wschodniej. Ktos zainteresowany?
zdjecie uzytkownika
tina - 2007-06-24 20:34:48 odpowiedz | cytuj
oh ewa ewa a skad ty wiesz ja zycie poznalam ale zycze tobie terz najlepiej bo nie ufam takim nacigaczom i wielu ich podczas pobytu za granica poznalam nie tylko w anglii pozdrawiam i tez wiele przeszlam` w zyciu i znam niestety zycie od tej gorszej strony chcoc mam dopiero 25 lat
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2007-06-25 11:35:27 odpowiedz | cytuj
Martuska wybacz ale na tego typu forum  jestem pierwszy raz. Sorry za to co powiem ale chocby mi doplacali nie kiwnelabym palcem dla ludzi takich jak wy, beznadziejnych i niewdziecznych. Nie zajmuje sie dawaniem pracy nie jestem tez pracodawca, moja pomoc dokladnie polega na pisaniu ludziom cv i listow motywacyjnych, mam tez duzo numerow telefonow do landlordow u ktorych moglibyscie znalezc mieszkanie no i mam staly dostep do ofert pracy oferowanych przez Job Center Plus a takze namiary na inne miejsca ktore poszukuja ludzi do pracy. Jesli ktos bylby zainteresowany moglabym podac ale wy w ogole mylicie pojecia. Mierzycie innych ludzi swoja miara chyba. Nie kazdy jest takim (usunięte przez administratora) jak wam sie wydaje ze jest. Wyciagacie bledne wnioski. Zanim najpierw nawrzucacie na kogos zorientujcie sie kim ta osoba w ogole jest bo moze jednak czasem skorzystacie z pomocy, ktora faktycznie jest za darmo. Jak  juz wczesniej wspomnialam oplate pobieram za cv i list motywacyjny. Ale widze ze nie warto dzielic sie chyba jakimikolwiek informacjami z Polakami takimi jak Wy.
zdjecie uzytkownika
Łowczy67 - 2007-06-25 12:01:49 odpowiedz | cytuj
Cześć Kasiu- poaje Ci swój e-mail-odezwij się - chciałbym coś więcej dowiedzieć się na temat propozycji. Radek
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2007-06-25 12:15:18 odpowiedz | cytuj
Spoko odezwij sie na mojego mejla kona3@wp.pl Praca dokladnie zjaduje sie w Walii polnocno-wschodniej kolo Chester. Wiecej info podam na mejla
zdjecie uzytkownika
jana - 2007-06-25 15:02:54 odpowiedz | cytuj
Hej martuska   długo  jesteś  w  tej  pracy ,czy  cięzko  ?  bo  piszesz  że  super! wyjechałaś  przez  go  work? chyba  jesteś   w  Walii? 
zdjecie uzytkownika
slawek - 2007-06-25 18:57:53 odpowiedz | cytuj
Kasiu czytałem ten temat od początku i wniosek jest jeden , ot polacy.
zdjecie uzytkownika
libris - 2007-06-25 20:14:05 odpowiedz | cytuj
Wiekszosc Polaków,których mozna spotkac koczujacych na dworcach czy pod Ściana Płaczu to ofiary takich jak ty,cwaniaków którzy patrza jak sie wzbogacic kosztem nieswiadomych niczego rodaków. I nie pisz,ze agencje zrzynaja chetnych do pracy.Legalna agencja nie pobiera ani grosza za znalezienie pracodawcy bo w Unii to pracodawca płaci za znalezienie pracownika a nie odwrotnie.Poza tym w UK sa biura które ZA DARMO pomagaja Polakom pisac podania,cv,załatwiac sprawy urzedowe.
zdjecie uzytkownika
Kasia - 2007-06-26 00:08:05 odpowiedz | cytuj
libris... ja nie pobieram oplat za podawanie adresow ani numerow telefonow. pewnie ty bys wzial kase ja nie:) a co sie dzieje w warszawie nie mam zielonego pojecia bo mnie to nie interesuje:) nie chce nikogo naciagac ani nigdy nie mialam takiego zamiaru. Chce podzielic sie z ludzmi informacjami ktore uwazam ze sa przydatne i niezbedne, ZA DARMO!! Za CV i listy pobieram oplaty bo robie to profesjonalnie i taki mam zawod! Uwazam ze jest mnostwo ludzi ktorzy chcieliby wyjechac za granice ale nie maja pojecia o calym systemie jak np. kody podatkowe, national insurance number, home office itd. Jeszcze raz powtarzam...wcale nie chce kasy za takie info, chce tylko pomoc bo wielu ludzi nigdy nie bylo na wyspach i nie wie o tym. Ja tez nie wiedzialam nic a nic zanim tu przyjechalam. Reasumujac nie zycze sobie zeby ktos pod moim adresem robil mi antyreklame nie majac pojecia o czym ja mowie.  Wyzywanie mnie jest tu z waszej strony absolutnie nie na miejscu ale jak juz wczesniej wspomnialam wielu z was mierzy innych swoja miara. coz... wspolczuje wam bo to naprawde smutne:( Pozdrawiam Katarzyna F,
zdjecie uzytkownika
segal1979 - 2007-07-12 15:55:39 odpowiedz | cytuj
Po przeczytaniu twej wypowiedzi stwierdzam ze masz racje. Ale nie tylko polskie agencje tak postępują. Pracowałem juz  w Anglii dla agencji Driving Edge jako picker. Agencja jest angielska która ma swoich przedstawicieli w Polsce. Wciskają ciemnote ludziom niczego nie świadomym, przedstawiają wszystko w różowych kolorach jak tam jest pięknie i fajnie i wogóle. W rzeczywistości ciągałem 500 kg. paletę przec cały Boży dzień za przysłowiowy talerz zupy. za chate brali 64 fule, oszukiwali na payslipach i traktowali nas jak woły robocze. Moim zdaniem do wszystkiego trzeba mieć troche szczęścia. Można trafić na super agencje z Polski jak i oszustów z Anglii.
zdjecie uzytkownika
XYZ - 2007-07-12 20:30:06 odpowiedz | cytuj
agencja moze i była angielska ale miała polskich przedstawicieli.i tu jest pies pogrzebany.
zdjecie uzytkownika
Łowczy67 - 2007-07-13 10:14:09 odpowiedz | cytuj
Kasiu obiecałaś się odezwać do mnie/ ewentualnie ja do Ciebie , ale sorry - nie mam Twego e-mail. Bardzo prosze o kontakt -pilny - na rade67@vp.pl
zdjecie uzytkownika
Kornel - 2008-01-03 16:27:07 odpowiedz | cytuj
Jasne ze oszusci pojechalem i wróciłem na 2 dzien nie dosc ze warunki mieszkalne sa straszne okazalo sie ze praca jest ale 10 godzin tyg:/
zdjecie uzytkownika
Rozrabiaka88 - 2008-01-09 23:44:40 odpowiedz | cytuj
Przez jaka Agencja ta Pani o NicQ Tina Wyjechala jesli mozna zapytac?
zdjecie uzytkownika
liwia - 2008-01-11 11:22:32 odpowiedz | cytuj
hej ja mam teraz jechac z agencji do pracy jako opiekun muslisz ze to lipa?  
zdjecie uzytkownika
ziom45 - 2008-01-13 20:25:08 odpowiedz | cytuj
CAŁKOWICIE CIE POPIERAM .ZJEŻDZIŁEM JYZ TROCHE ŚWIATA  I NIESTETY ZA GRANICĄ POLAK POLAKOWI  WILKIEM!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Charles - 2008-01-18 11:13:58 odpowiedz | cytuj
Nie ma co generalizować. To zależy od Agencji. Trzeba być czujnym.
zdjecie uzytkownika
aleksa - 2008-05-04 07:47:18 odpowiedz | cytuj
ja wam cos powiem.znalazlam w necie fajna stronke www.ukok.pl  tam mozna znalezc pomoc jak wypelnic dokumenty do tax credit i inne,jak napisac cv. A nawet jesli nie bardzo wiesz jak to zrobic to ci ludzie napisza cv dla ciebie za darmo.to jest cos.goraco polecam
zdjecie uzytkownika
KALI - 2008-05-04 09:45:27 odpowiedz | cytuj
JEŚLI JUŻ SIĘ ZDECYDOWAŁEŚ WYJECZHĆ ,TO ZAPYTAJ O STAWKĘ NA RĘKĘ NA CZYSTO,PO ODTRĄCENIACH ,ŻEBYŚ NIE BYŁ ZASKOCZONY WYPŁATĄ..MUSISZ PAMIĘTAĆ ,ŻE AGENCJA MUSI NA TOBIE ZAROBIĆ.SĄ TAKIE AGENCJE,ŻE ZARABIAJĄ WIĘCEJ OD CIEBIE..WIĘKSZOŚC AGENCJI W UK.,TO ŻDZIERCY I NACIĄGACZE,PRZEWAŻNIE SZEFEM JEST ANGLIK,A NACIĄGACZAMI I NAGANIACZAMI SĄ TAM ZATRUDNIENI POLACY.TAK NAPRAWDĘ TO CAŁY CZAS TOCZY SIĘ GRA,KTO KOGO I ZA ILE. 90% PRACOWNIKÓW, TO MŁODZI POLACY,CZĘSTO SĄ ZATRUDNIENI NA 2 LUB 3 DNI W TYGODNIU, BEZ STAŁEJ PRACY.W DOMKU MIESZKAJĄ PO 8 LUB 10 OSÓB. TO POCZĄTEK .PÓŻNIEJ NAPISZE WIĘCEJ..POZDRAWIAM.
zdjecie uzytkownika
dobre... - 2008-05-04 14:34:35 odpowiedz | cytuj
jakie  za  DARMO .... A   10 FULI   NA  REJESTR CO?
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2009-01-28 10:49:13 odpowiedz | cytuj
Kasiu, jako konsultant z wieloletnim starzem w londynskich firmach rekrutacyjnych powiem tylko tyle:
1. Profesjonalisci zarabiaja na oplatach dokonywanych przez klientow a nie kandydatow.
2. Ze wzgledu na powyzsze, agencja przygotowuje dokumenty dla swoich kandydatow (takie jak cv itd.) ZA DARMO aby dobrze sie one prezentowaly gdy przedstawiane sa klientom.
3. Pobieranie oplat za znalezienie pracy jest w UK NIELEGALNE nazwij to oplata za cv blablabla OSZUST Z CIEBIE I TYLE!
Dla tych co chca dac "na tace" polecam wycieczke do kosciola, a tobie Kasiu zycze niepowodzenia!

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
pawel - 2009-12-23 17:33:21 odpowiedz | cytuj
co do abp to nie jest tak jak mowisz bo pracowalem tam 2 lata i bylo ok a zarabialem nie 2 lub 3 funty na godzine tylko 7 po tem mialem pula czyli od akordu srednia tygodniowka 250 do 300 funtow
alert