Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
such - 2013-10-27 18:55:16 odpowiedz | cytuj
ja pracuje przez agencję tą i też mają ludzie problemy z nimi
zdjecie uzytkownika
yankess - 2014-10-28 09:23:29 odpowiedz | cytuj
Agencja Europeople Wielka Brytania proszę uważać na nich proponując pracę są bardzo mili do czego dążę ,przez telefon miałem jechać na bardzo dobra farmę po czym wysłali mnie gdzieś pod granicę szkocką gdzie farmer nie szanował człowieka ,obcinał godziny pracy , ogólnie był chamski dla pracowników lepiej szanował krowę niż człowieka!!!!!!zadzwoniłem do nich żeby mi zmienili farmę ok. wysłali mnie na urlop po 3 tyg.napisali mi, że nie mogą mi zaproponować pracy bez podawania przyczyny. PRZY ZAŁATWIANIU PRACY ROBIĄ WSZYSTKO BYŚMY USŁYSZELI TO CO CHCEMY USŁYSZEĆ ,A W RZECZYWISTOŚCI WYSYŁAJĄ LUDZI NA NAJGORSZE FARMY ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W ANGLII.
zdjecie uzytkownika
ares - 2015-01-22 18:36:11 odpowiedz | cytuj
Dokładnie zgadzam się!Wysyłają ludzi w takie miejsca że lepiej nie gadać.Na szczęście ja pojechałem wlasnym autem i po miesiącu wróciłem do PL.Bez auta moim zdaniem nie ma co się ruszać.Ich placówka mieści się na totalnej peryferii(miejscowi nie wiedzą gdzie to jest)a stamtąd trzeba jeszcze dojechać na drugi koniec Anglii.Co do ogółu ti na początku sa mili,gorzej jak sięmuz pojawią jakieś problemy na przykład z farmerem który sam nie wie czego chce i wszystko jest u niego na nie.Oczywiście moga Cię po kilku prośbach i telefonach skierowac w inne miejsce ale ja trafiłem jeszcze gorzej i po prostu dałem sobie spokój.W sumie miesięczny pobyt zakończyłem na zerze bo dużo wydałem na hotele i podróż do chaty ale trochę miejsc zobaczyłem.Ogólnie nie polecam,chyba ze będziesz miał szczęście i może trafisz lepiej.Pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
marko - 2015-02-24 16:12:24 odpowiedz | cytuj
Witam,
Moje doswiadczenia z Agencja Europeople sa pozytywne.Wiadomo, ze jak wysylaja na farmy to nie zagwarantuja, ze spodobamy sie famerowi.Moja pierwsza farma, na ktora mnie wyslali nie byla njalepsza , poprosilem o przeniesienie , trafilem na normalnego farmera u ktorego jestem na kontarkcie od 3 lat.Pracujac przez nich zawsze mialem pieniadze na koncie na czas, papiery zrobione, bilet do Polski zawsze kupowali.
Ogolnie ok!
zdjecie uzytkownika
mareczek81 - 2015-04-17 20:01:15 odpowiedz | cytuj
rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami, które powinny zaciekawić Cię! warto zajrzeć!
alert