Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
Eva - 2012-11-15 21:25:09 odpowiedz | cytuj
Cześć..;) Mam na imię Eva.Mam 18 lat... Chciałabym wyjechać w okresie czerwca-sierpnia do Londynu do pracy. Nikt z mojego otoczenia się na to nie pisze... Widocznie nie są na tyle odważni... Jeśli nikt się nie znajdzie i jeżeli nikt nie planuje wyjazdu w tym samym czasie, pojadę sama... Chociaż, miło by było, gdyby ktoś mi towarzyszył. Chcę wyjechać do pracy. Oczywiście porozsyłam moje CV, ale jak zapewne dobrze wiecie, nic nie jest pewne. Mój angielski nie jest na \"high level\", ale cały czas się dokształcam...Wyjeżdżam w celach zarobkowych pierwszy raz. Chcę zarobić na studia, które dość sporo kosztują...

Mój e-mail:
eva_bogacz@interia.pl
zdjecie uzytkownika
holender1987 - 2012-11-20 14:38:39 odpowiedz | cytuj
Witam szukam osób które chciałyby zemną wyjechać do Niemiec (miejscowość Kleve,mieszka tam dużo Polaków).Mam 25 lat i mieszkam na G.Śląsku.Praca w firmie McDo-It lub innej.Zakwaterowanie daje firma ale jest płatne.Kto jest chętny niech pisze na damianc87@onet.pl lub gg 6150397(niewidoczny)
zdjecie uzytkownika
ich - 2012-11-20 23:08:14 odpowiedz | cytuj
Cześć :)

Usmiechnieta ,bezkonfliktowa dziewczyna (25) szuka osoby chetnej na wyjazd do Niemiec (bylam juz kilka razy, ale nie w celach zarobkowych). Preferowane osoby po studiach, z komunikatywnym niemieckim, ew. angielskim. Razem razniej :) Moj e-mail : lacura87@wp.pl
zdjecie uzytkownika
dar1236 - 2012-11-21 19:54:39 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich szukam pracy za granicą kraj obojętny niestety ja nie znam żadnego języka.To najwieksza przeszkoda mam 38 lat jestem z warmińsko mazurskiego mam uprawnienia na wózki widłowe 5 lat doświadczenia pracowałem w budownictwie mam kurs specjalisty robot wykończeniowych obecnie pracuje od 5 lat w firmie która produkuję tuleje papierowe gdzie jestem brygadzistą ale w firmie likwidacja etatu i od stycznia jestem bezrobotny żadnej pracy cięzkiej się nie boję i wyjazdu za granicę tez nie jesli ktoś z was miałby jakąś propozycję pracy wspólnego wyjazdu piszcie dar1236@tlen.pl
zdjecie uzytkownika
Adam - 2012-11-26 13:45:09 odpowiedz | cytuj
Witam.

Mam 28 lat. Mieszkam w okolicach Leszna (Wielkopolskie).

Poszukuję osoby chętnej i zdecydowanej na wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Pracę zamierzam szukać na miejscu ze względu na nieuczciwe praktyki firm pośrednictwa pracy. Cel podróży do ustalenia.
Niestety nie znam żadnych języków obcych w stopniu komunikatywnym. Wyjazd planuję w grudniu (najpóźniej w styczniu).
Co do powrotu - raczej nie planuję.

Szukam osoby uczciwej i towarzyskiej z którą raźniej będzie osiągnąć zamierzone cele (praca, mieszkanie, nowe znajomości).

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail: adams_84@o2.pl
lub Skype (podam po kontakcie mailowym).
zdjecie uzytkownika
kasia39 - 2012-11-27 08:00:31 odpowiedz | cytuj
Witam Was serdecznie :) Jestem Kasia i tak jak większość tu z Was chciałbym wyjechać do pracy za granicę. W Polsce nie widzę dla siebie przyszłości. W tym roku zaczełam studia, ale od niedawna coraz więcej myslę o wyjeździe jeśli byłaby taka możliwość. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym :) Z checią dołączyłabym się do kogoś :) Jesli masz jakąś propozycję prosiłabym o kontakt na email : kasia1007@onet.pl lub na gg: 10958741
pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
burntime - 2012-11-27 15:30:18 odpowiedz | cytuj
cześć
interesuje mnie wyjazd do południowej Francji,
jeśli ktoś chciałby jechać w tamte rejony i zna język francuski lub realia tam panujące i wie czego można się spodziewać czekam na jakiekolwiek info, mój mail: burntime@op.pl
zdjecie uzytkownika
Robert - 2012-12-04 16:42:42 odpowiedz | cytuj
Szukam osoby chętnej na wyjazd do pracy do Belgii, kobieta w wieku powyżej 21 lat z Lublina lub okolic bo też stąd jestem, prace w szklarni - lekkie - głównie chryzantemy, tanie zakwaterowanie, jeżdzę tam już kilka lat, okolice Brugge i jest potrzebna kobieta do lekkich prac. Wyjazd na około 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Więcej info na robert_mk2@tlen.pl
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
robi - 2012-12-04 21:04:36 odpowiedz | cytuj
burntime - 2012-11-27 15:30:18

cześć
interesuje mnie wyjazd do południowej Francji,
jeśli ktoś chciałby jechać w tamte rejony i zna język francuski lub realia tam panujące i wie czego można się spodziewać czekam na jakiekolwiek info, mój mail: burntime@op.pl
Cześć,jeśli chodzi o południe Francji to zależy co cię interesuje?,jeśli chodzi o Polaków to nie są specjalnie wylewni w tych rejonach.(Nicea-Cannes).Ale jeśli coś chcesz bliżej wiedzieć to pisz na ramis15@wp.pl
zdjecie uzytkownika
mateo123 - 2012-12-05 20:59:39 odpowiedz | cytuj
Witam szukam osob z Rzeszowa i okolic chetnych na wyjazd za granice razem razniej :) pilnie gg6902448
zdjecie uzytkownika
pawel - 2012-12-29 14:37:40 odpowiedz | cytuj
szukam kogos do wspolnego wyjazdu najlepiej spokojnej dziewczyny na wyspy raczej do anglii, do pracy w rolnictwie ogrodnictwie w marcu lub kwietniu, zawsze razem lepiej razniej, bylem juz w anglii, chcialbym z kims pojechac, moj meil pawel30-1980@o2.pl
zdjecie uzytkownika
anetakamx - 2013-01-01 15:43:40 odpowiedz | cytuj
Witam,
Mam 39 lat, jestem nauczycielem języka angielskiego i również chcę opuścić ten cudowny kraj, w którym po wielu latach studiów nie mogę obecnie znaleźć uczciwej pracy. Mam troje dzieci, które bym chciała po jakimś czasie do siebie zabrać.Szukam chętniej osoby do wyjazdu i wymiany opinii i wyboru oferty pracy.
Aneta meil ak81974@wp.pl
zdjecie uzytkownika
seba - 2013-01-07 20:52:14 odpowiedz | cytuj
siema. szukam 2 osób do wspólnego wyjazdu do norwegi w celu szukania pracy.najlepiej osoby z małopolski gg 44786886
zdjecie uzytkownika
lukasz00000 - 2013-01-09 12:03:40 odpowiedz | cytuj
Witajcie,
chętnie przyłączę się do wspólnego wyjazdu emigracyjnego. Co do języka obcego (niezbyt ale staram się szlifować), ale jak to wiadomo w kilka osób raźniej. Jestem otwarty na różne propozycje wyjazdu, najważniejsze jest to aby się odważyć i zrobić to z głową. Kraj dowolny. Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć albo jak ktoś ma gotową ofertę, proszę o wiadomość na e-mail: lukasz86ur@tlen.pl.

ps. życzę powodzenia osobą poszukującym pracy
zdjecie uzytkownika
Karolina29 - 2013-01-10 21:38:39 odpowiedz | cytuj
Cześć:) Szukam osób z lubelszczyzny, które chcą wyjechać do pracy do Norwegii najlepiej do Oslo lub w okolice. Planuję wyjazd na wiosnę na dłuższy okres czasu. uczę się norewskiego i być może znajdą się też tutaj osoby, które też troszkę znają ten język ale niekoniecznie i pracowały już za graznicą. Wiadomo że w kilka osób jest raźniej dlatego fajnie byłoby wybrać się jakąs większą czy mniejszą grupką. Jeśli ktos jest zdecydowany, wesoły, pracowity i uczciwy niech pisze na gg 45856315 :)
zdjecie uzytkownika
aga - 2013-01-13 15:13:44 odpowiedz | cytuj
Witam,szukam rodziny lub mamy z dzieckiem do wspolnego wyjazdu do Dublina.Obecnie jestem w Polsce w Lublinie wrocilam ale zaluje okropnie,poniewaz tu sa nijakie perspektywy dla samotnej mamy siedmiolatka.Znam realia,Dublin i okolice bardzo dobrze,mam slaby jezyk poniewaz wychowywalam dziecko a maz tylko pracowal.Odkad nas zostawil musze radzic sobie sama,chetnie pomoge komus w szukaniu pracy ,mam znajomych w Dublinie.Razem bezpeczniej taniej.Oczekuje tylko pomocy w nauce jezyka ,nic w zamian nie chce.Mam 36 lat.Wiecej info-aganiok@o2.pl
zdjecie uzytkownika
i - 2013-01-13 16:30:21 odpowiedz | cytuj
chcialam zapytac jaki wiek Cie interesuje czy znalazlas juz kogos, czy koniecznie musi to byc matka z dzieckiem lub rodzina.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Fazi - 2013-01-13 19:08:49 odpowiedz | cytuj
Siemka, z chęcią zabiorę się z jakąś ekipą do Londynu lub Oslo.
Byłem w Anglii 2,5 roku w 2007r, jechałem z 2 koleszkami prawie w ciemno. Prace złapaliśmy po 4 dniach.Znam dobrze angielski - FCE. Chcę jechać na 6-12 miesięcy, zarobić jak najwięcej i wrócić do Polski otworzyć firmę.
Najlepiej byłoby jechać do Norwegii - jeszcze większe zarobki niż w UK.

Marcin, 29
jak coś to piszcie na stanley2012@poczta.fm
zdjecie uzytkownika
mac-rum - 2013-01-14 14:55:33 odpowiedz | cytuj
Witam! Ja też chciałbym wyjechać do pracy za granice.. Jestem młodym chłopakiem, mam 21 lat, nie mam jakiegoś tam większego doświadczenia, ale jestem bardzo chętny na wyjazd. Angielski szału nie robi, ale codziennie go szkolę po kilka godzin, jestem zdeterminowany. Należę do osób pozytywnych, uczciwych i towarzyskich, i nie robię sobie jaj, jeśli ktoś napisze, to mam nadzieje, że na poważnie :) CV wysyłam przez neta za granicę, ale nie ma odzewu póki co. Więc może tutaj coś.

pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
mac-rum - 2013-01-14 14:56:22 odpowiedz | cytuj
aaa, moje gg to: 8700004 :)
zdjecie uzytkownika
kobieta - 2013-01-14 22:21:52 odpowiedz | cytuj
Witam proszę o namiary pracy w Niemczech lub Holandii mam mam32l chce sama legalnie i uczciwie zapracowac na utrzymanie siebie i dziecka w Polsce proszę jeśli ma ktoś jakies namiary z góry dziekuje email ,kobieta721@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Nata - 2013-01-14 23:54:52 odpowiedz | cytuj
Chciałby ktoś może wyjechać do Londynu, w najbliższych miesiącach? Ja planuję wyjazd, ale poszukuję też zdeterminowanego towarzystwa :)

2440009 - gg
zdjecie uzytkownika
eryk - 2013-01-15 00:02:48 odpowiedz | cytuj
tez chce wyjechac do pracy gdziekolwiek:) poprostu tu w polsce niema przyszlosci wiec jak ktos jest chetny i ma cos na oku to ja jestem chetny
zdjecie uzytkownika
mari333 - 2013-01-15 18:08:50 odpowiedz | cytuj
Witam:),mam 24 lata.Ja planuje wyjechac do Niemiec(na okolo 3-6 mies.)nigdy jeszcze nie bylam za granica w celu zarobkowym ,ale niestety tutaj w polsce nie ma dla mnie pracy dlatego chce wyjechac.Moglabym pracowac np jako pokojowka(pracowalam juz wczesniej w hotelu i mam doswiadczenie)itp.Jezyk niemiecki znam na poziomie komunikatywnym.Jestem mila sympatyczna dziewczyna, uczciwa i pracowita.
Jezeli jest osoba ktora mialaby jakas propozycje to piszcie:)podaje moje gg:45604616.
zdjecie uzytkownika
Studentka Aneta :) - 2013-01-17 22:53:27 odpowiedz | cytuj
Witajcie! Szukam towarzysza/towarzyszki do wyjazdu na wyspy, nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie Irlandia :) Jestem studentką, mam 22 lata i zamierzam wyruszyć w Świat jakoś w maju/czerwcu, zaraz po obronie mojej pracy ;) Jeśli zamierzasz ruszyć w kierunku Zielonej Wyspy, proszę skontaktuj się ze mną: jedziemynawyspy@gmail.com

Pozdrawiam! ;)
zdjecie uzytkownika
Dawid - 2013-01-18 07:25:30 odpowiedz | cytuj
Cześć wszystkim! Mam 22 latai poszukuja osoby która tak jak ja jest chętna wyjechać za granicę w wiadomym celu,najbardziej interesuje mnie Anglia gdyż już tam pracowałem i mam doswiadczenie ale nie koniecznie muśi byc to Uk.Zależy mi poprostu na pracy,jestem uczciwy szczery i odpowiadam tylko na poważne oferty,jeśli chodzi o stopień w jakim posługuje się obcym językiem nie jest rewelacyjnie ale mam chęci.Jeśli zainteresowała kogoś moja oferta prosze o kontakt na adres e-mail dawid15988@wp.pl Pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
judyta28 - 2013-01-18 13:34:37 odpowiedz | cytuj
witajcie nie dawno wróciłam z holandii i znowu chce wyjechac nie koniecznie do holandii w celu wiadomym jestem otwarta na wasze propozycje dzwoncie 535804790 lub piszcie judyta84@vp.pl
zdjecie uzytkownika
Brad - 2013-01-22 14:05:49 odpowiedz | cytuj
Witam szukam osób chętnych na wyjazd do Anglii / Holandii niestety w żadnym kraju jeszcze nie pracowałem, poziom znajomości języka to średnio zaawansowany potoczne B1 za czasów studiów.
Ponad to oferuje możliwe wsparcie finansowe zwłaszcza w początkowej fazie ewentualnego pobytu na imię mam Rafał 26 lat okolice Lubelskiego

gg 8808148 mail : raul-in@tlen.pl
zdjecie uzytkownika
bella - 2013-01-22 17:19:10 odpowiedz | cytuj
Witam

Mam na imię Anka wraz z koleżanką chcemy w najbliższym czasie wyjechać do pracy za granicą może to być Anglia bądź Niemcy oczywiście w celach zarobkowych.Jeszcze nigdy nie pracowałyśmy za granicą i nie za bardzo wiemy jak do tego podejść bo w necie dużo oszustów.A gdzie indziej tego szukać może ktoś wie gdzie potrzbują pracowników?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek informację.
zdjecie uzytkownika
Piotrek25 - 2013-01-22 18:43:47 odpowiedz | cytuj
Sporo osób pisze że chcą wyemigrować bo w PL nie ma jak żyć. Owszem zgodzę się, ale czy na emigracji jest lepiej? Dostaniecie powiedzmy te 6 funtów na godz., musicie wynajac mieszkanie, do tego koszty jedzenia itp. Na życie zostaje niewiele. Można tak wyjechac zarobkowo tymczasowo, ale osoby które chcą na stałe tam wyjechać to jak sobie wyobrażają takie życie?
zdjecie uzytkownika
jatujestem - 2013-01-22 20:46:22 odpowiedz | cytuj
zapraszam na Cypr to idealne miejsce dla kogos kto pierwszy raz chce wyjechac za granice ...ale nie tylko dla tych:)pogoda piekna,mieszkanie na ogol dostaniesz jedzenie tez wiec mozesz odkladac jak bedziesz chcial/a...a ze praca ciezka to chyba nie tylko tu bo bylem w UK wiec wiem jak jest tam i nigdy tam nie wroce chociazby ze wzgledu na pogode:)
zdjecie uzytkownika
karolina - 2013-01-24 10:26:54 odpowiedz | cytuj
odezwij sie na moja poczte karolkaone@onet.pl
zdjecie uzytkownika
realista - 2013-01-24 10:47:42 odpowiedz | cytuj
Naiwni!
zdjecie uzytkownika
ern3st - 2013-01-24 14:04:29 odpowiedz | cytuj
Witam , poszukuję pracy gdzieś na terenie europy;) , mam 27 lat , prawo jazdy , uprawnienia na wózki widłowe...Nie brak mi chęci ale z czasem nadszedł czas na zmianę dotychczasowego życia . Pracowałem w Holandii i Niemczech,znam angielski dosyć dobrze , chciałbym zacząć nowy etap w innym kraju , chciałbym znaleźć kogoś , kto pomógł by mi w osiągnięciu tego celu. Dołączył bym także do kogoś , kto ma kontakty lub szuka współtowarzysza, pomógłby w znalezieniu pracy , posiadam autko więc troszke mogę włozyć od siebie. Jestem ze śląska zostawiam nr gg 35112251
zdjecie uzytkownika
pawel32 - 2013-01-26 11:19:48 odpowiedz | cytuj
szukam jednej max dwoch osob, tylko dziewczyn, bez zobowiazan, dzieci itp w wieku zblizonym do mojego plus minus kilka lat do wspolnego wyjazdu do anglii do pracy w lipcu na dluzszy czas, moze na stale, osoby ze spokojnym ulozonym charakterem
moj meil pawel30-1980@o2.pl
zdjecie uzytkownika
jatujestem - 2013-01-26 18:29:15 odpowiedz | cytuj
....jest kwestia tego typu ze Cypr jest rajem od kwietnia do listopada a potem sezon sie konczy i bezrobocie wzrasta o kilkaset %...mowie o tych co caly sezon sie bawili i zostali na lodzie bez srodkow do zycia bo tacy tez sa...jak ktos chce tu zostac na dluzej to jedynie praca w hotelu gwarantuje zasilek na okres zimowy tzw kuroniowka(mowie z wlasnego doswiadczenia chociaz kozystalem z niej tylko jedna zime a jestem 5 rok i mam prace stala) Do Karolina jak chcesz wiecej info to pisz na poczte:mackozbiko@wp.pl a wszystkim zycze szczescia w wyjazdach zagranicznych przynajmniej takiego jak mi sie trafilo:)
zdjecie uzytkownika
Krzysiek - 2013-01-26 19:44:58 odpowiedz | cytuj
Ludzie czy w nie myslicie.Zakladajcie DG, spolki, inwestujcie grosz po groszu i bedziecie siedziec 3 miesiace za granica ale na urlopie a nie jechac i pracowac za minimum jak jakis niewolnik.
zdjecie uzytkownika
a. - 2013-01-27 13:12:52 odpowiedz | cytuj
szukam dzewczyny z Lublina dla wspolnego wyjazdy do uk w 2013
zdjecie uzytkownika
a. - 2013-01-27 18:21:33 odpowiedz | cytuj
szukam dzewczyny do wspolnego wyjazdu do UK z Lublina i okolic w 2013.
asko24@ya.ru
zdjecie uzytkownika
Marcin 22 - 2013-01-27 23:01:25 odpowiedz | cytuj
Witam. Nazywam się Marcin mam 22 lata jestem z Elbląga, chciał bym jak najszybciej wyjechać do pracy za granice obojętnie gdzie szukam osoby która chciała by mi pomóc w realizacji tego planu, niestety jest mały problem bo nie znam żadnych języków obcych, no z wyjątkiem j.angielskiego ale tylko to co w szkole się nauczyłem czyli praktycznie nic. Osoby zainteresowane proszę pisać na GG 3267395 albo na meila elblag154@wp.pl z góry Dziękuje i pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Mariusz Maciejewski - 2013-01-29 00:57:15 odpowiedz | cytuj
hej, mieszkam w anglii juz 2 lata, z checia dogadam sie z kims na marzec, by wziac wspolne mieszkanie, jak cos gg 1200776
zdjecie uzytkownika
Patryk91 - 2013-01-30 16:46:01 odpowiedz | cytuj
Witam! Mam na imie Patryk i z wielka checia wyjade za granice na jakis czas do pracy;p Jestem gotow od zaraz, gdyby ktos wiedzial o jakiejs pracy i potrzebowal osoby ktora pojechala by z nim, no to jestem za!
Jestem pod gadu badz tel:)
gg:3740192
tel: 726-954-540
zdjecie uzytkownika
barman - 2013-01-30 19:12:25 odpowiedz | cytuj
Witam,

Mam ochote wyjechac do angli.
gg:44438665
zdjecie uzytkownika
RaFu - 2013-02-03 14:18:07 odpowiedz | cytuj
Cześć Wszystkim. Nazywam się Rafał, mam 25 lat. Poszukuje osoby, czy osób, które z chęcią wyjechałyby za granicę, bądź do większego miasta. Sam pochodzę z małego miasta, z którego dojeżdżam do pracy i szczerze mówiąc mam już dosyć. Dlatego chciałbym coś zmienić w swoim życiu. Pomimo wielu znajomych, przyjaciół których posiadam, niestety żaden nie chce wyjechać. Więc postanowiłem, że umieszczę tutaj swoje ogłoszenie. Od razu chcę zaznaczyć, że poszukuje konkretnych osób, które tak jak Ja są zdecydowane i bez namysłu podejmą decyzję o wyjeździe. Nie szukam takich, którzy się zastanawiają, zależy mi ludziach zmotywowanych chcących zmienić swój obecny stan życia na lepszy;) Co do wyjazdu, to szczerze powiedziawszy preferowałbym wyjazd do większego miasta, choć nie wykluczam wyjazdu za granicę. Ale tutaj potrzebowałbym konkretnej oferty, bo jak miałbym wyjeżdżać to tylko na stałe i się tam osiedlić. Nie interesują mnie sezonówki. Ale tak jak wyżej wspominałem, bardziej wolałbym jechać do dużego miasta (Kraków, Katowice, Wrocław), ostatnio lada dzień miałem jechać z kumplem do Wrocka, mieliśmy tam wynająć jakieś mieszkanie i max. 2 miesiące szukać pracy. Niestety koledze się odwidziało i temat przepadł. Ale dalej o tym myślę i zastanawiam się może wyjechać samemu. Choć wiadomo, zawsze lepiej z kimś.
Tak więc liczę na kontakt poważnych osób, które chcą i są mocno zdecydowane jak Ja;) Od siebie dodam, że jestem osobą spokojną, uprzejmą i miłą. Nie będzie ze mną żadnych problemów.

e-mail: cleveland2006@interia.pl
gg: 4640223
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Marek O - 2013-02-11 12:28:01 odpowiedz | cytuj
Szukam 1 lub 2 osob zdecydowanych na wyjazd do Anglii

Jestem z Warszawy, Mam 39 lat ukończone studia wyższe - szukam chętnych osób na wyjazd do Anglii w połowie marca 2013. Klika razy byłem w Wielkiej Brytanii turystycznie, angielski znam na poziomie komunikatywnym -na miejscu będę szukał pracy i możliwości uczenia się języka. Wyjazd moim samochodem ( chce w Polsce nabyć samochód z kierownicą po prawej stronie), żeby można było zabrać więcej rzeczy. Chętnych zapraszam na maila: marek.ochman@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Marek - 2013-02-11 12:31:04 odpowiedz | cytuj
Szukam 1 lub 2 osob zdecydowanych na wyjazd do Anglii

Jestem z Warszawy, Mam 39 lat ukończone studia wyższe - szukam chętnych osób na wyjazd do Anglii w połowie marca 2013. Klika razy byłem w Wielkiej Brytanii turystycznie, angielski znam na poziomie komunikatywnym -na miejscu będę szukał pracy i możliwości uczenia się języka. Wyjazd moim samochodem ( chce w Polsce nabyć samochód z kierownicą po prawej stronie), żeby można było zabrać więcej rzeczy. Chętnych zapraszam na maila: marek.ochman@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Piotrek... - 2013-02-12 00:01:38 odpowiedz | cytuj
Cześć
Mam 31 lat. Od dłuższego czasu mam problem ze znalezieniem pracy w Polsce za w miarę stosowne pieniądze. postanowiłem że trzeba coś zmienić i poszukać za granicą.najchętniej wyjechałbym do Niemiec lub Szwajcarii ponieważ po niemiecku jakoś się dogadam , z angielskiego jestem noga. mógłbym spróbować też do Norwegii bo wiadomo kuszą zarobki. szukam przede wszystkim uczciwych osób , zmotywowanych do wyjazdu w marcu.chyba że ktoś ma inne propozycje to może być i wcześniej. najchętniej do jakiegoś większego miasta gdyż przez parę lat pracowałem w Niemczech w sadownictwie , głównie na wsiach.ale tam poza pracą nic się nie dzieje. oczywiście jeżeli szczeście dopisze zostałbym na dłuższy okres. Ze swojej strony mogę zaoferować samochód .jestem bardzo mało konfliktowy.więc szukam też takich towarzyszy ;) czekam na propozycje \
mój mail herrtosiek@wp,pl
gadu gadu 6452225
zdjecie uzytkownika
Michał ze śląska - 2013-02-13 15:26:50 odpowiedz | cytuj
Witam, jestem z okolic Rybnika, mam 30 lat, studia inżynierskie - grafika komputerowa - pracowałem w swoim zawodzie ponad 3 lata.
Szukam kompana do wyjazdu do UK(prawdopodobnie Bristol - dobre połączenia lotnicze..) chciałbym wyruszyć w kwietniu a na miejscu poszukać pracy w której będę miał sporą styczność z angielskim w taki sposób aby poprostu ćwiczyć ten język :)
Jesli masz podobne plany, jesteś uczciwą i wmiarę ambitną osobą i wybierasz się do UK to napisz :)
email: peksiarz@o2.pl gg: 7554703
zdjecie uzytkownika
kkk - 2013-02-14 19:17:00 odpowiedz | cytuj
to zglos sie we wrzesniu po obronie!
zdjecie uzytkownika
- 2013-02-15 19:01:38 odpowiedz | cytuj
Eva - 2012-11-15 21:25:09

Cześć..;) Mam na imię Eva.Mam 18 lat... Chciałabym wyjechać w okresie czerwca-sierpnia do Londynu do pracy. Nikt z mojego otoczenia się na to nie pisze... Widocznie nie są na tyle odważni... Jeśli nikt się nie znajdzie i jeżeli nikt nie planuje wyjazdu w tym samym czasie, pojadę sama... Chociaż, miło by było, gdyby ktoś mi towarzyszył. Chcę wyjechać do pracy. Oczywiście porozsyłam moje CV, ale jak zapewne dobrze wiecie, nic nie jest pewne. Mój angielski nie jest na \"high level\", ale cały czas się dokształcam...Wyjeżdżam w celach zarobkowych pierwszy raz. Chcę zarobić na studia, które dość sporo kosztują...

Mój e-mail:
eva_bogacz@interia.pl
witam jestem henio , masz cscs ? .henio1939@interia.pl
x