Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
poszkodowany - 2016-06-25 19:15:07 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich uważajcie na firmę tempus-ipd w Ingolstadt firma ta oszukuje pracowników pracowałem tam 3miesiace i zawsze cos sie nie zgadzało z moją wypłatą potrącają podwójnie mieszkania transport do pracy z którego nie korzystałem pani która pracuje oczywiście polka Magda R twierdziła ze to błąd systemu kolega który pracował 6miesiecy mial klase podatkową1 firma zmieniła na klasę 6 twierdząc blad systemu za mieszkania potracają przepraszam za łóżko 380 a taka melina że aż szkoda gadać jak juz z znimi podpiszesz umowę i będziesz chciał natychmiastowo uciec to cie juz mają i ostatnią wypłatę zobaczysz jak świnia niebo taką karę ci naj....ią że będziesz na minusie jeszcze raz rodacy nie przyjeżdżajcie u nich pracować bo przynich to jeszcze pożyczki w Niemczech brać a propo są zjeba..e zaliczki co piatek po 70 e i naliczają sobie oplatą manipulacyjną za każdą 5euro a nieraz zdarzy błąd systemu ze będzie 10e potrącone pozdrawiam wszystkich
alert