Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Zainteresowana - 2016-06-17 16:02:53 odpowiedz | cytuj
Hey
Poszukuję informacji dot.tej agencji,a dokładnie opinii dot.pracy przy pakowaniu kosmetyków.

Jeśli ktoś z Was co się, proszę piszcie. Dziękuję
zdjecie uzytkownika
aaa - 2016-06-21 15:12:07 odpowiedz | cytuj
Hej ja również wysłałem tam cv. Jedyne co mnie martwi to fakt oparty z góry za mieszkanie. Proszę o radę. Może ktoś już tam był?
zdjecie uzytkownika
Zainteresowana - 2016-06-21 16:05:16 odpowiedz | cytuj
I to jeszcze nie małe...ja zrezygnowałam.
zdjecie uzytkownika
Kkasia227 - 2016-06-21 17:58:02 odpowiedz | cytuj
Też dostałam ofertę pracy przez tą agencję,praca w magazynie przy kosmetykach. Agencje sprawdziła znajoma z Niemiec i jest to agencja jak najbardziej w porządku. Ja będę jechała samochodem z Krakowa więc jeśli ktoś byłby chętny na zabranie się że mną to proszę o kontakt na meila. kkasia227@gmail.com
zdjecie uzytkownika
doris - 2016-06-21 18:25:19 odpowiedz | cytuj
Hejka ja tez dostalam oferte i jade wlasnie z kuzynka na poczatku lipca hmmm ale napewno jestescie pewne ze firma ok?? mozna wplacac w slepo kase?? a wiecie jak placa wyplate ? tyogodniowki czy co miesiac? szkoda ze maja tylko niemieckie numeru telefonow
zdjecie uzytkownika
Antonina - 2016-06-22 10:36:57 odpowiedz | cytuj
Uważajcie to oszuści.
Weszłam na stronę niemiecką firmy goldmann personal i zadzwoniłam do nich. Nie mówie po niemiecku, ale rozmawiałam z nimi po angielsku i nie mają żadnej takiej oferty, żadnych busów ani mieszkań. Szukają pracowników mieszkajacych w niemczech w szczegolności do działu IT ze znajomościa niemieckiego. Sami też wiedzą, że ktoś z Polski się pod nich podszywa.
Nie dajcie się nabrać.
Powodzenia
Tośka
zdjecie uzytkownika
agata - 2016-06-22 11:40:25 odpowiedz | cytuj
tez dzwonilam dla kolezanki i nic nie wiedza o ofercie i na samym poczatku powiedzieli ze to niebezpieczne i ze to jest oszustwo bo od nich nikt o tym nic nie wie i ze juz kilkanascie osob do nich dzwonilo !!, oni szukaja z jezykiem. Podejzewam ze pozbieraja pieniadze od ludzi za mieszkanie i na tym sie skonczy wiec UWAZAJCIE!!
zdjecie uzytkownika
paula - 2016-06-22 17:01:08 odpowiedz | cytuj
Hej dziewczyny
ja tez dostałam ofertę pracy w Norymbergii przy pakowaniu kosmetyków na taśmie, i jak przeczytałam to ogloszenie, to juz mi sie coś zaczęło nie podobac. Nagle wszystko takie fajne, i dojazd za darmo
(gdzie dojazd w innych firmach kosztuje około 280zł- wiem, bo juz kilka dni szukam pracy za granica), i internet jest, i pokoje dwuosobowe, i fajna stawka, i języka znać nie trzeba, i za darmo dowozy do pracy, i odzież robocza za darm.. no nie wiem cos mi tutaj trochę dzwinie wygląda. Sprawdziłam numer telefonu w mailu, który mi wysłali, i jest calkiem inny niż ten, ktory jest podany na stronie internetowej firmy. Trochę mnie marttwi to ogloszenie, bo jest fajne i chciałabym wyjechać do pracy, bo stawke mają niezłą.. Tylko nawet nie wspomnieli o tym, że jak sie im prześle kasę, to czy dostaniemy wczesniej jakąs umowe od nich, ze ta kasa została wysłana.. No nie wiem juz sama co mam o tym myśleć. Wysłalam dzisiaj przez stronę internetową do nich maila po niemiecku- nie na tego maila, z ktorego ktos wczesniej pisal, tylko na innego, może odpiszą mi, wtedy zobaczymy..
zdjecie uzytkownika
oszuści uwaga!!! - 2016-06-22 18:28:58 odpowiedz | cytuj
Podszywają się pod biuro! To oszuści!
Strona na fb: Nie płacę za pracę.
Na niej są podobne ogłoszenia.
Nie dajcie się oszukać!
alert