Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Kierowca - 2016-01-12 17:47:29 odpowiedz | cytuj
Witam. Czy pracował ktoś w firmie Iwoniczanka w Brzozowie na podkarpaciu? Ciągle szukają tam kierowcy-sprzedawcy. Praca niby łatwa ale jakieś dziwne wymagania mają. Ciągle pojawia się ogłoszenie na lokalnym serwisie Brzozowiak.pl chyba jest coś nie tak skoro takie bezrobocie a i tak nie ma kto robić.
zdjecie uzytkownika
Klientka - 2016-04-20 21:05:02 odpowiedz | cytuj
Natknęłam się na ten wątek przez przypadek szukając opinii o firmie w której staram się o prace, ale mniejsza o to....
Nie wnikam w szczegóły oskarżeń stawianych w kierunku firmy Iwoniczanka, ale chciałabym wyrazić swoje uznanie w kierunku osób kierujących kadrą kierowców, obsługujących moją miejscowość.
jestem klientką Iwoniczanki od 5 lat i zaopatrywało mnie już chyba 3 kierowców, którzy już nie pracują. I CAŁE SZCZĘŚCIE! DLACZEGO? ciężko było doprosić się byłych kierowców żeby dostarczali mi wodę co tydzień, a chciałam brać regularnie dwa transportery, mam nadzieję że obecny kierowca obsługujący moją miejscowość - Przybysławice nie będzie miał mi za złe że go publicznie pochwale za sumienne wywiązywanie się ze swych obowiązków, w przeciwieństwie do swoich poprzedników jest rzetelny, uprzejmy, kulturalny. Mało jest firm dbających tak o klientów jak Iwoniczanka, która dla dobra klienta rezygnuje ze współpracy z osobami, którym się nie chce pracować i którzy klientów mają za "bandę debili" (to cytat forumowicza Wojtka) Stąd zapewne te ciągłe ogłoszenia... szukają po prostu osób z których ich klienci będą tak zadowoleni jak ja!
zdjecie uzytkownika
- 2016-04-22 21:40:05 odpowiedz | cytuj
Współpracuję z firmą Iwoniczanka już od kilku lat i jakoś nie narzekam. Dlaczego kolesie, którzy już nie pracują z nami tak bardzo się starają szkodzić firmie. Jacy to oni byli wykorzystywani i pokrzywdzeni przez firmę! Szczerze współczuję! W jakim wy świecie żyjecie! Wiadomo, zaje****** byłoby zarobić kilka tysięcy na miesiąc nie ruszając d*** z domu i nie dając nic od siebie. Żeby dobrze zarobić, a naprawdę są tutaj takie możliwośc, (dla chcącego pracować nawet do 7 tyś na rekę i to wszystko na papierze) nie wystarczy stała obsługa klienta, trzeba starać się cały czasi. Trzeba lubić kontakt z klientem . Tego tak naprawdę nie potrafią zrozumieć nowo przychodzący kierowcy - dostają gotowy rejon, któy już stworzył jego poprzednik i zamiast dbać przynajmniej o obsługę istniejących klientów, psują rejon swoim głupawym zachowaniem. Nie dostarczają towaru na czas, nie wspominając o jakimkolwiek pozyskaniu nowych klientów. Nie wiedzą debile ile czasu zajmuje stworzenie pełnego rejonu. Więc dlaczego się dziwicie, że ciągle zamieszczane są ogłoszenia z ofertami pracy? NORMALNYCH ludzi, chcących pracować jest coraz mniej, Po co zostawiać rodzinę i jechać za granicę zapier***** na budowach po 16 godzin, jak można mieć pracę na miejscu. A zarobki porównywalne z zagranicznymi jak odliczysz koszty zycia za granicą. Wystarczy tylko trochę chcieć.
A klientka ma 100% racji
zdjecie uzytkownika
- 2016-05-19 12:34:13 odpowiedz | cytuj
a ja chciałam się dowiedzieć co woda Iwoniczanka ma wspólnego z Iwoniczem? bo brałam ją już jakiś czas będąc w błędzie przez tą nazwę. A teraz dowiedziałam się od kierowcy że to ujęcie w jakiś polach w Brzozowie! (przypadkiem się wygadał), wychodzi na to że to zwykła studniówka tylko przefiltrowana i nagazowana. Jeśli ona nie jest z Iwonicza (bo tam się ujęcia wysoko zmineralizowane) to zwykłe oszustwo na chwyt reklamowy! i to się nadaje do prasy i publicznej wiadomości bo pewno większość myśli że to woda z cudownych źródeł Iwonicza. czy firma coś na to odpowie? CZEKAM!
zdjecie uzytkownika
- 2016-05-19 20:46:11 odpowiedz | cytuj
NIC KOBIETO! zwykły zbieg okoliczności!
zdjecie uzytkownika
zdjecie uzytkownika
kierowca C+E - 2016-07-31 14:05:38 odpowiedz | cytuj
Nie po to robiłem prawo jazdy na ciężarówkę żeby jechać góra 100km, przewalić 700 transporterów z wodą w pełnym słońcu i wrócić. A za to wszystko policzą mi stawkę godzinową! I jeszcze być dyspozycyjnym na telefon. Na telefon to są tanie panie....
zdjecie uzytkownika
jan - 2016-08-06 16:51:28 odpowiedz | cytuj
Wiecznie ukazujące się ogłoszenia ofert pracy w tej jakże zacnej firmie mówią same za siebie. nowi pracownicy mają przecież mniejsze zusy. Nie ważne jak bardzo firma będzie się bronić, że nowe przyjęcia związane są z niewywiązywaniem się z obowiązków zwolnionych pracowników, bo i tak każdy zdrowo myślący człowiek wie, że w dobrej firmie nie zdarzają się takie rotacje i ciężko się w ogóle do ...
alert