Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Onaniedoświadczona - 2015-12-20 20:59:27 odpowiedz | cytuj
Nik-pol mobbing
zdjecie uzytkownika
Onaniedoświadczona - 2015-12-20 21:03:08 odpowiedz | cytuj
Witam czy sądzicie ze w nik-pol występuje mobbing??????????????????????? ¿?
zdjecie uzytkownika
Bartek - 2015-12-20 21:06:55 odpowiedz | cytuj
Oczywiście!!!!!!!!!!! Dziwie się ze ta dziewczyna nie poszła do sądu MZYK najwięcej ja ośmiesza widać bała się o robotę
zdjecie uzytkownika
Roman - 2015-12-20 23:12:09 odpowiedz | cytuj
Tak. Tez się wydaje niemożliwe żeby choć jeden dzień był bez ośmieszania ale co dziwne tylko jednej osoby która była bardzo miła za miłą dlatego to ja wybrano biedna pewnie uszczerbek na psychice został.
zdjecie uzytkownika
Radek - 2015-12-21 21:58:11 odpowiedz | cytuj
Hmm, wydaje mi się ze to nic nie da bowiem takie rzeczy to trzeba obrazu reagować myślę że już nic nie da się zmienic podobno ja wyje. Bali???
zdjecie uzytkownika
Karol - 2015-12-22 22:50:27 odpowiedz | cytuj
Zapewne szkoda jej. Trudno podobno już mają nowa ofiarę
zdjecie uzytkownika
Karolina - 2015-12-23 16:20:43 odpowiedz | cytuj
Tak!!! Pamiętam jak ja zamki w chłodni boże to jest chore!!
zdjecie uzytkownika
Basia - 2015-12-23 18:49:40 odpowiedz | cytuj
Nie ma tak źle przynajmniej jest jedzenie za darmo ale ostatnio wymiotowalam po tej zupie coś zepsute. W koncuNik-pol godzinę dłużej trzeba za nią siedzieć a i tak wszyscy częściej schodzą z niej na halę a jak siedzimy normalnie w g czasu to mamy kłótnie delikatnie mówiąc.
zdjecie uzytkownika
Daria - 2015-12-23 19:50:49 odpowiedz | cytuj
Widać było jak ja szarpać nawet raz straciła równowagę i upadła to mówili że się upila.!
zdjecie uzytkownika
Karol - 2015-12-23 22:27:57 odpowiedz | cytuj
Była piękna i mądra dziewczyna
zdjecie uzytkownika
John - 2015-12-24 11:30:35 odpowiedz | cytuj
Kretynka jak i ona tak i on. Nie mogę sie doczekać nowej ofiary.! Ale jaja
zdjecie uzytkownika
Mate - 2015-12-24 16:42:41 odpowiedz | cytuj
Ja tam nic nie widziałem ale słyszałem jak o niej mówili podobnie MZYK proponował jej mała przejażdżkę autem odmówiła i dlatego taka niechęć do niej. Raz mówili że jedna się zgodziła i wspaniałe się chwalili premia!! Szmaty
zdjecie uzytkownika
Cruse - 2015-12-24 21:55:14 odpowiedz | cytuj
Nik-pol wewnątrz budynku jest tragedią. Mówię wam robota dla siłaczy za marne grosze i soboty tez i niedziele czasem czy Ci się podoba czy nie. Myślą, że ludzie mają mięśnie jakiegoś robocopa. Tania siła robocza szampana w szatni kłótnie i alkohol. Ciuchów na zmianę nie ma. Wypłaty maleją.
zdjecie uzytkownika
Bartek - 2015-12-25 17:47:00 odpowiedz | cytuj
Wzywają się na nowych żeby odwrócić uwagę od siebie tak jest zawsze jak przyjdzie ktoś nowy i tak będzie zawsze nie ta to ktoś inny długo ja nękają powodując u niej zaniżone samoocenę dla własnej satysfakcji.
zdjecie uzytkownika
Radd& - 2015-12-25 22:41:11 odpowiedz | cytuj
Mam nadzieje ze nie przerzuca się na moja dziewczynę! Zaraz zrobię mu taka imprezę ze mu się wszystkiego odechce. MZYK powinien iść do psychiatry się zamknąć dla dobra innych. Zanim inni go tam wsadza!
zdjecie uzytkownika
Hu-je nic więcej - 2015-12-26 09:04:21 odpowiedz | cytuj
Raz mnie wyzwań MZYK powiedział ze jestem gruby i przez to pomału robie. Dobrze ze się ugryźć w język i mu nie napływu w ta ochrona ge_be
zdjecie uzytkownika
Deska - 2015-12-26 11:22:55 odpowiedz | cytuj
Tak na mnie mówiono bo mam małe i szczupła jestem. Zawsze można udawać ze się nic nie rozumie tak jak Ukraina ale jak trzeba to umieją po polsku się odzywać. Bezczelnie nas traktują nawet o Ukrainie mówią ze jest głupcem
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2015-12-26 18:00:04 odpowiedz | cytuj
Ja widziałem jak jednego majster nawet szarpnal bo ten chciał iść o normalnej godzinie do domu. Kazal mu zostać do 19za karę jak w przedszkolu! Dziwie mu się ze został bo i tak się podobno nie opłaciło.
zdjecie uzytkownika
Sam//$ - 2015-12-27 14:15:42 odpowiedz | cytuj
Wyzywaja się na nowym teraz. Nie wiem jak długo wytrzyma robimy zakłady?
zdjecie uzytkownika
Goryl - 2015-12-28 17:33:24 odpowiedz | cytuj
To prawda ciekawe czy wytrzyma przynajmniej trzy miesiące
zdjecie uzytkownika
Basia - 2015-12-28 21:59:45 odpowiedz | cytuj
Widziałam jak ja popchnieto na korytarzu i upadła na ziemię. W szatni mówiła ze za soboty jej wogole nie płacą a o umowę to musiała się prosić i buty zmienne co się każdemu należą po pół roku. Masakra powinna to odrazu jak się to wszystko zaczęło zgłosić do kadr.
zdjecie uzytkownika
Piecia# - 2015-12-29 04:04:22 odpowiedz | cytuj
Byłam świadkiem tego poniżenia. Dziewczyna tak jakby nadzwyczaj spokojna się wydawała. Myślę że on miał na nią jakiegoś haka dlatego siedziała cicho czemu tego nie zgłosiła do szefa odrazu? Nie wiem co się tam dzieje ale to dość nadzwyczajna sytuacja.
zdjecie uzytkownika
Julia#### - 2015-12-29 11:05:09 odpowiedz | cytuj
Najgorsze ze trzeba zostawać te nadgodziny. Ręce mnie bolą juz mam całe popuchniete:(( rozmawiałam o tym chyba już ze wszystkimi i co nic to nie pomogło. Musiałam zostać jeszcze dłużej za karę i myślałam że umrę z bólu a majster zamiast mi pomóc przynajmniej to tylko szukał coraz gorszej roboty dla mnie jakby na złość.
zdjecie uzytkownika
CaMiLA - 2015-12-29 21:19:07 odpowiedz | cytuj
Jeden chyba BZYK na niego gadają powiedział ze jak się z nim nie umowie to Pozaluje!!!! Co za zboczenie wszystko słyszała moja koleżanka bo akurat gadałem przez telefon i on to wykorzystał bo nie wolno.
zdjecie uzytkownika
Rafcio - 2015-12-30 19:59:12 odpowiedz | cytuj
Skandal! Wiele młodych naiwnych dziewczyn się dało wykorzystać ze strachu i jak jakaś się nie pozwoli to jest wielkie zdziwienie.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Sam - 2015-12-31 10:48:27 odpowiedz | cytuj
Hej można powiedzieć że to początek wielkiego piekła. Mają nowa ofiarę oby na mnie nie wskoczyli.
zdjecie uzytkownika
Daria - 2016-01-02 11:19:53 odpowiedz | cytuj
Zobaczymy po nowym roku może dadzą nam spokój. Juz nie mogę słuchać ze jestem taka piękna czego on ode mnie chce! Oby mój mąż nie zrobił tam porządku bo to się napewno nie skończy tak miło.
zdjecie uzytkownika
Rock - 2016-01-02 14:43:26 odpowiedz | cytuj
Hey wszystko jasne. Oni was normalnie szantazuja zmuszają do rzeczy na które nie macie ochoty. Chcecie się cały czas trzasc ze strachu.?
zdjecie uzytkownika
Emilia - 2016-01-02 22:04:27 odpowiedz | cytuj
Siema robie od kwietnia i dwa razy miałam premie. Nie wiem czy ktoś mi pomoże ale chyba nic z tego bo kolezanka tylko zapytała to ten zaraz się tak zezloscil ze ta się aż popłakała o mało biedna dlatego na premie to nawet na prośbą nic nie zdziałać.
zdjecie uzytkownika
Justyna - 2016-01-03 14:33:04 odpowiedz | cytuj
Zawsze kończyłam prace godzinę dłużej majster mi kazał bałam się iść do kadr bo one trzymia razem. Słyszałam jak ludzie mówią ze z którymś romansuje odrazu mowie ze mu odmówiłam.
zdjecie uzytkownika
Radek - 2016-01-03 16:52:11 odpowiedz | cytuj
Yol u nas na zmianie wszystko dobrze jest jedynym minusem może być tylko brak wolnego czasu dla siebie dla rodziny, małe wypłaty, brak papieru toaletowego, niemiła atmosfera, mobbing, nadgodziny, bijatyki. Czy coś pominąłem??
zdjecie uzytkownika
Duży biust - 2016-01-03 20:16:47 odpowiedz | cytuj
Oni na to patrzą. Na własne oczy widziałam jak ja objął niby przepraszal no pewnie miał za co ale tak profesjonalnie niby rozmawiali a ona się cieszyła jak głupia mówili że że ja nadal żeby była łatwiejsza.
zdjecie uzytkownika
Radek - 2016-01-04 19:00:29 odpowiedz | cytuj
Juz mam tego dość. Zostawcie te biedne niewinne dziewczyny. To Seksoholicy!! Gdyby była wśród nich moja dziewczyna to by my inaczej gadali!!!!!! Skurwiele skur/wiele!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Jola - 2016-01-04 20:22:13 odpowiedz | cytuj
Proponowano mi pracę w innym charakterze, wiadomo jakim.!! W ramach nadgodzin. Premia i wolne kiedy tylko chce. Lecz nawet się nie zastanawiałam. Powiedziałam wszystko mojemu mężowi który powiedział ze załatwi to po męsku. Aż strach pomyśleć co miał na myśli.
zdjecie uzytkownika
Michael - 2016-01-04 20:51:13 odpowiedz | cytuj
Rozumiem ze ktoś może mieć brak sexu. Chciałbym moc zamknąć w pudle tych którzy to zrobili jak na to mówią chyba gwałt. Narkotyzuja je i potem nagrywają patrze na filmy erotyzmu i poznałem fragment biura naszego to chyba nie jest legalne oczywiście mężczyźni jak w większości filmów nie pokazują twarzy. Www. Perfect/girl. Pl /com
zdjecie uzytkownika
TaNia - 2016-01-05 13:03:18 odpowiedz | cytuj
To prawda ciekawe kiedy to się wszystko skończy.
zdjecie uzytkownika
Mate - 2016-01-05 21:30:07 odpowiedz | cytuj
Cześć możecie mi powiedzieć czemu tak się zachowuje cie?? Nie macie za grosz szacunku do siebie samych dyrektor i jednocześnie majster rozbioru MZYK pewnie z innych tematów widać ze ponad 10.000zl na polskie zarabia. Może z nudów co?? Przecież macie auta nie możecie sobie normalnie pojechać podu/pcyc?? I nikt by nawet nie miał pretensji bo nikt by nie wiedział. A tak już cały zakład o tym huczy zwłaszcza o tej co ja na przystanku zabiera ona mówi ze jej każe. Ciekawe może się boi.
zdjecie uzytkownika
Robert - 2016-01-06 12:12:55 odpowiedz | cytuj
Jeśli o mnie chodzi to powiem krótko tu nie ma przyszłości. Jestem zainteresowany inna oferta pracy. Bałagan na każdym kroku. Oszukują na wszystkim i mobbing to na pierwszy plan jest muszą się z kogoś pośmiać żeby odreagować.
zdjecie uzytkownika
Molestowanie - 2016-01-06 18:55:14 odpowiedz | cytuj
Na codzień. Jestem pewna że kiedyś będą ukarani. No bez przesady ile można trzeba się szanować!
zdjecie uzytkownika
Barbara - 2016-01-06 21:41:04 odpowiedz | cytuj
Trudno jest nowo przyjętym bo jeżeli ktoś nie potrafi nie da sobie rady z molestowanie ale my musimy wszystkie razem wziąć sprawę w swoje ręce i coś z tym zrobić.
zdjecie uzytkownika
Hania - 2016-01-07 06:35:37 odpowiedz | cytuj
Odurzające jest ich zachowanie. Myślę jednak ze jeszcze nie jest za późno. Największym wyzwaniem będzie stawić temu problemowi czoła. Lepiej teraz bo potem będzie za późno.
zdjecie uzytkownika
Justyna - 2016-01-07 21:37:43 odpowiedz | cytuj
Juz nigdy nie wiadomo czy im znowu nie odbije. Chciałabym aby zawsze było przynajmniej tak samo wtedy wiedziałam co mnie czeka a tak nigdy nie wiadomo co przyniesie Ci jutro. Czy majster nie zaproponuje ci przejażdżki odpowiesz to jednoznaczne ze zwolnieniem. Boje sie
zdjecie uzytkownika
Uuroda:# - 2016-01-11 16:30:55 odpowiedz | cytuj
To podstawa wytrwałości w zakładzie z wiekiem pojawia się doświadczenie i przyzwyczajenie ale brzydka nie ma szans chyba że po znajomości.
zdjecie uzytkownika
Biustonosz - 2016-01-11 23:05:30 odpowiedz | cytuj
To jedyny sposób ratunek. Faceci zwłaszcza ci co mają władze i pieniądze myślą tylko a przynajmniej w większości tylko o jednym jak wykorzystać pannę albo mężatką obojętnie. Mówiąc krótko niestety świat na hu. Ju stoi.
zdjecie uzytkownika
Bikini - 2016-01-12 13:19:58 odpowiedz | cytuj
Romantyczny ten MZYK to nie jest mi powiedział odrazu że się spotkamy po pracy da mi adres gdzie przyjechać to był hotel a jak nie to dalszą współpracę mogę kontynuować sobie gdzieś indziej. Byłam u szefa ale ten powiedział tylko że moge być pewna ze on tam również będzie na mnie czekał. Oczywiście sprawa się toczy w sądzie tylko nie mam dowodów i ciekawe co teraz będzie.
zdjecie uzytkownika
Radek - 2016-01-15 15:49:53 odpowiedz | cytuj
Cześć jestem zmuszony zrezygnować z tej roboty od kad moja dziewczyna tutaj była na miesiąc tylko bo dłużej nie dała rady to zobaczyła to wszystko i powiedziała że na takie traktowanie mianowicie zmuszanie do se. Xu to sobie napewno nie pozwoli. I zwolniła się teraz mi każe. Ciekawe czy wtedy mnie nie zostawi bo jak tu będę to napewno.
zdjecie uzytkownika
Iwona - 2016-01-16 21:19:50 odpowiedz | cytuj
Kochani on znowu kazał mi zostać w robocie godzinę dłużej i ciągle do mnie Mruga!!!!!!!!!!!! Mam męża i nie pozwolę się tak traktować ale jedyna myśl która mnie trzyma w tej strasznej robocie jest możliwość poznania faceta.
zdjecie uzytkownika
Konrad - 2016-01-17 14:42:09 odpowiedz | cytuj
Chyba chciał mnie pomacac bo udawał że się przewraca i złapał się moich piersi!! Wiadomo o kim mówimy kierownik produkcji.
zdjecie uzytkownika
Malwina - 2016-01-17 16:28:15 odpowiedz | cytuj
Hej mam nadzieję że niebawem się to skończy. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy dotrwam jeszcze miesiąc codopiero dłużej w pracy i w ogóle nie ma co na siebie założyć bo on ciągle mnie zaczepia jakbym była taka sex i i piękna już zaczęłam zakładać te brzydkie ubrania to i tak za mną lata wiadomo MZ.
zdjecie uzytkownika
Ola - 2016-01-18 22:42:44 odpowiedz | cytuj
Gadają ze nie jest tak źle chyba nie zamierzacie tego słuchać brzydzę się wami mówię o majstrach tak jak teraz jest to wcześniej nie było nigdy mianowicie na tle stosunków.
alert