Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Przemko - 2015-11-27 13:31:56 odpowiedz | cytuj
Witajcie. Mam pytanie. Słyszałem że w drukarni Ellert poszukują kogoś na stanowisko operatora wózka widłowego. Co wiecie na temat tej pracy, ile są skłonni płacić jak to wygląda i jak kierownictwo jest nastawione względem szarego pracownika? Przyznam szczerze że szukałem jakichś konstruktywnych opinii na temat firmy ale nigdzie nie mogę znaleźć sensowniejszych konkretów. Jest bardzo wiele sprzecznych opinii i nie w którą stronę powinienem się bardziej zwrócić. Czy ta praca się opłaca czy nie?
zdjecie uzytkownika
Zych - 2015-11-30 10:43:21 odpowiedz | cytuj
No tu kwestie rzeczywiście są podzielone. Ludzie często jak wylecą z roboty to wylewaja całe hektolitry pomyj na firmy. Tutaj masz podobnie. Najlepiej będzie jak sam się przekonasz.
zdjecie uzytkownika
Przemko - 2015-12-01 11:27:56 odpowiedz | cytuj
No to zrozumiałe że wszystko wyjdzie w praniu ale mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat żeby podjąć decyzję. Dostałem ostatnio w swoje ręce kilka ofert pracy na podobne stanowiska i cośnicoś już wiem dla tego chcę sprawdzić każdą z tych opcji i ostatecznie podjąć decyzję która będzie dla mnie najkorzystniejsza.
zdjecie uzytkownika
Zych - 2015-12-02 09:52:44 odpowiedz | cytuj
Wiesz praca jak praca. Jeździsz po hali czy magazynie i rozkładasz produkty na odpowiednie miejsca ewentualnie podwozisz do maszyn. System 3 zmianowy więc pracujesz o różnych porach ale to bym dał in + bo jak się będziesz dobrze dogadywał to jest szansa że jak będziesz potrzebował w dzień coś innego zrobić to możesz zawsze się jakoś o to dogadywać. Warunki są całkiem niezłe, masz umowę o pracę i na początek trochę więcej niż najniższa krajowa więc raczej jest to ok, przynajmniej na początek. Nastaw się na to że na noc będziesz musiał przychodzić wypoczęty, nie chlać % tylko kawę albo energetyki. Jeśli mieszkasz jeszcze gdzieś w pobliżu to nawet lepiej bo nie będziesz marnował kasy na dojazdy. No i co najważniejsze nie masz wymaganych nie wiadomo ilu lat stażu (bo cię do wszystkiego przyuczą) czy nie musisz być specjalnie młody.
zdjecie uzytkownika
Przemko - 2015-12-03 11:32:46 odpowiedz | cytuj
W sumie nie obraziłbym się jakbyś mi napisał ile dokładnie dają :P

No nic. Składam papiery i zobaczymy jak się sprawa potoczy. Dzięki za info.
alert