Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Zabcia - 2015-11-25 13:04:16 odpowiedz | cytuj
Czy warto tam iść do pracy? Widziałam że szukają ale nie mam pojęcia jak tam jest, opinii też za dużo nie ma i mocno rozbieżne... ???
zdjecie uzytkownika
Kati - 2015-11-27 13:25:58 odpowiedz | cytuj
Pracowałam tam kiedyś więc mogę ci conieco opowiedzieć na ten temat. Najważniejsze chyba jest to, że płaca jest całkiem dobra w porównaniu do tego co oferują teraz od jakiegoś czasu na rynku. Masz możliwość awansu po jakimś czasie i co najważniejsze umowę o pracę. Razem ze mną w zespole pracowało też parę pań w starszym wieku które chciały trochę dorobić do emerytury więc też chyba nie ma większego znaczenia ile masz lat czy jakie masz wykształcenie. Ważne byś miała chęć do pracy i była uczciwa. :)
zdjecie uzytkownika
Zabcia - 2015-11-30 10:45:58 odpowiedz | cytuj
No to rozumiem ale jakbyś mogła powiedzieć mi conieco więcej na temat atmosfery, możliwości ewentualnego awansu itp? :P
zdjecie uzytkownika
Kati - 2015-12-01 11:33:01 odpowiedz | cytuj
Co do atmosfery to zależy od ludzi. Jak ja tam trafiłam to przyjemnie mi się pracowało w zespole w którym byłam ale wiesz jak to jest. Każdy ma inny charakter i wszystko jest bardziej indywidualne. Co do opcji awansu to jak trochę popracujesz to masz możliwość dostania lepszego stanowiska ale to też zależy jak będzie ci szło, jak szybko przystosujesz się do tego trybu pracy i jak wiele w jakim czasie się nauczysz. Masz już jakieś doświadczenie w takiej pracy? Byłoby pomocne.
zdjecie uzytkownika
Zabcia - 2015-12-01 13:00:52 odpowiedz | cytuj
A jak wyglądają tam warunki pracy? W sensie jak to jest tak pracować bo piszą tam że praca jest w systemie 3 zmianowym a ja wcześniej nigdy tak nie pracowałam i nie wiem jak to może działać w praktyce?
zdjecie uzytkownika
Kati - 2015-12-02 09:43:13 odpowiedz | cytuj
Dzienne zmiany są w zasadzie jak wszędzie. Nocna jest bardziej wymagająca ale masz czas żeby pójść napić się kawy i jakoś przetrzymać. Jak wkręcisz się w pracę i zagadasz po drodze to czas upływa nawet całkiem szybko byle byś poszła wypoczęta ale nie będę cię zachęcać. Najlepiej zrobisz jak spróbujesz. Złóż tam swoje CV i sama się przekonaj, tylko napisz mi później czy się udało i jak ci się podoba? Powodzenia :)
zdjecie uzytkownika
Zabcia - 2015-12-03 11:30:37 odpowiedz | cytuj
Ok. Idę na rozmowę w pn i zobaczymy co mi zaproponują dzięki że trochę rozwiałaś moje wątpliwości :)
alert