Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Ikol - 2015-11-19 13:31:45 odpowiedz | cytuj
Szukam opinii na temat tej firmy, na profilu na tym portalu mają niby spoko gwiazdki ale chce się upewnić, bo widziałem ich ogłoszenia że kierowców szukają, więc zbieram opinie.
zdjecie uzytkownika
Wqoa - 2015-11-20 14:34:49 odpowiedz | cytuj
A co konkretnie chcesz wiedzieć. Firma normalna, dają umowy o pracę, praca jako kierowca wiadomo ogólnie jest ciężka ale nie utrudniają jej jeszcze bardziej ( w sensie jesteś kierowcą a nie magazynierem czy mechanikiem w jednym...). Także jest ok.
zdjecie uzytkownika
Ikol - 2015-12-02 12:00:49 odpowiedz | cytuj
A jakie są to dokładniej warunki? Interesuje mnie przede wszystkim rodzaj zatrudnienia, zarobki, flota itp.
zdjecie uzytkownika
Wqoa - 2015-12-02 12:39:40 odpowiedz | cytuj
O zarobkach raczej niewiele ci powiem bo to zależy od wielu czynników ale są dość spoko. Flota nowa 3-4 latki max a sama praca jest ciekawa. Jeździsz po europie (głównie GB i kraje Bneluxu) masz na wszystkim GPS, assistance na samochodach, parkingi strzeżone masz więc nie musisz się martwić jak się coś w drodze stanie. No i chyba najważniejsze masz tam umowę o pracę a nie jakąś śmieciówkę - zleceniówkę. Więcej nie będę ci tu kadzić bo i tak każdy wyrabia sobie opinię samemu. Najlepiej będzie jak pójdziesz na rozmowę i sam się przekonasz. ;)
zdjecie uzytkownika
janiak - 2015-12-02 22:39:49 odpowiedz | cytuj
Ikol - 2015-11-19 13:31:45

Szukam opinii na temat tej firmy, na profilu na tym portalu mają niby spoko gwiazdki ale chce się upewnić, bo widziałem ich ogłoszenia że kierowców szukają, więc zbieram opinie.
Sporo opinii jest na forum ubezpieczeniowym tam zobacz:
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/komunikacyjne-opinie-f12/link4-ubezpieczenie-oc-i-ac-opinie-klientow-t1837.html
zdjecie uzytkownika
Ikol - 2015-12-03 09:43:14 odpowiedz | cytuj
dzięki że chcesz pomóc ale mi bardziej chodziło o firmę transportową Link SP. Z O. O. ;) a z linka 4 korzystałem przez jakiś czas na swoim prywatnym ale teraz przerzuciłem się gdzie indziej :P
zdjecie uzytkownika
KAlim - 2015-12-04 09:45:28 odpowiedz | cytuj
Kolega chyba myślał że OC chcesz wykupić XD
zdjecie uzytkownika
eufobuus - 2015-12-04 09:59:28 odpowiedz | cytuj
Ikol - 2015-12-02 12:00:49

A jakie są to dokładniej warunki? Interesuje mnie przede wszystkim rodzaj zatrudnienia, zarobki, flota itp.
Ikol idź na rozmowę i się tam wszystkiego dowiesz. Mają sporą flotę więc potrzebują ludzi. Nikt ci tu się nie będzie przechwalał ile zarabia a co miało być w temacie powiedziane to już zostało. Masz nowe bryczki którymi wozisz się po europie mało ci? ;P
zdjecie uzytkownika
Ikol - 2015-12-07 10:24:18 odpowiedz | cytuj
No dobra. Przekonaliscie mnie koledzy :P Zobaczymy co z tego będzie.
zdjecie uzytkownika
SzukamPracy_pl - 2015-12-14 16:38:38 odpowiedz | cytuj
Dokładnie jak koledzy powyżej radzą,najlepiej zrobisz udając się na rozmowę i pytając o szczegóły bezpośrednio w biurze,akurat z ta firmą nie miałem styczności,więc ciężko mi cokolwiek o nich napisać.
alert